Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

Davė man nedarbingumą 15 dienų, sakė kad mėnesį tai tikrai reikia nedirbti fizinio darbo,tai ramiau dabar☺

ManteS ,o tau sakei kitą savaitę konsultacija dėl operacijos Santariškėse.Gal irgi 16 dieną, kai aš eisiu atsakymo?☺

Taip, eisiu kaip tik 16d  :D prieš pat gydytojos atostogas. 

Atsakyti

O kelintą valandą?☺ Man po 7h sakė ateiti

Atsakyti

O kelintą valandą?☺ Man po 7h sakė ateiti

Parašiau až :-D

Atsakyti

Negavau AŽ...

Atsakyti
Labas moterys 4u.gif Pabandysiu prisijungti, gal bus drasiau. Konizacijos tiesa pasakius neturejau ir nezinau kaip bus. Bet turiu ascus ir 18 zpv teigiama. Ryt tik einu pas gyd. Del kolposkopijos,bet itariu, kad su tokios prabos virusu be operacijos niekaip. Bet labiausia neramina tai, kiek realu, kad esant tokiems pokyciams jau yra vezys verysad.gif as kaip suprantu tai tik pavirsiuje tokie pokyciai, o giliau gali buti zymiai blogiau.
Atsakyti

Banguole, kaip sekėsi pas gydytoją? Po kolposkopijos dažniausiai biopsija seka, tada pagal reikalą konizacija arba dažnesni pap testai. 

Atsakyti
QUOTE(ManteS @ 2018 08 14, 17:49)
<p>Banguole, kaip sekėsi pas gydytoją? Po kolposkopijos dažniausiai biopsija seka, tada pagal reikalą konizacija arba dažnesni pap testai. </p>


Dar tik kita antradieni einu, labai norejau pas Rudaiti papulti, bet jam atostogos iki rugsejo vidurio. Mano poliklinikoje turbut nedaro kolposkopijos. Akusere "paguode", sako nebijok, jei ras vezi, tai lokalus bus. Uzsiregistravau pas kita. O tai ka jie tem mato per ta kolposkopa? Man atrodo be biopsijos nieks nebus aisku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo banguole: 15 rugpjūčio 2018 - 11:01

Kažkokia neišprusus akušere pasitaikė su tokiais komentarais. Kolposkopas, tai kaip mikroskopas, ta apžiura padeda pasirinkti biopsijos vietas. Tiesa, man biopsiją darė 2 kartus, o kolposkopu nežiūrėjo nė kart. Dėl ascus, tai jeigu tik ascus, o ne ascus-h, tai aš labai nesijaudinčiau, gali tik šiaip koks uždegimas ascus rodyt. 

Atsakyti
QUOTE(ManteS @ 2018 08 15, 18:48)
<p>Kažkokia neišprusus akušere pasitaikė su tokiais komentarais. Kolposkopas, tai kaip mikroskopas, ta apžiura padeda pasirinkti biopsijos vietas. Tiesa, man biopsiją darė 2 kartus, o kolposkopu nežiūrėjo nė kart. Dėl ascus, tai jeigu tik ascus, o ne ascus-h, tai aš labai nesijaudinčiau, gali tik šiaip koks uždegimas ascus rodyt. </p>


Labai aciu uz paguodziancius zodzius. Tik ascus ir paprastas ir skystoje ta pati rodo. Bet kaip manoji gine pasake, cia tik pavirsius, neaisku kas giliau dedasi. Tai uztat skaitau visur ir ziuriu ar kam buvo, kas su tokiais minimaliais pakitimais jau buvo giliau rimtesnes problemos. Aisku tas brudas zpv gadina reikala.
Papildyta:
QUOTE(ManteS @ 2018 08 15, 18:48)
<p>Kažkokia neišprusus akušere pasitaikė su tokiais komentarais. Kolposkopas, tai kaip mikroskopas, ta apžiura padeda pasirinkti biopsijos vietas. Tiesa, man biopsiją darė 2 kartus, o kolposkopu nežiūrėjo nė kart. Dėl ascus, tai jeigu tik ascus, o ne ascus-h, tai aš labai nesijaudinčiau, gali tik šiaip koks uždegimas ascus rodyt. </p>


Labai aciu uz paguodziancius zodzius. O kodel jums neziurejo kolposkopu? Skausminga biopsija? Tik ascus ir paprastas ir skystoje ta pati rodo. Bet kaip manoji gine pasake, cia tik pavirsius, neaisku kas giliau dedasi. Tai uztat skaitau visur ir ziuriu ar kam buvo, kas su tokiais minimaliais pakitimais jau buvo giliau rimtesnes problemos. Aisku tas brudas zpv gadina reikala.
Atsakyti

Jei kas nors dar seka šią temą , tai buvau šiandien atsakymo.Tikėjausi geriau, bet atsakymas CIN3/Carcinoma in situ. Tai kaip suprantu 0 vėžio stadija..Gydytoja sakė, kad dabar po 4-6 mėnesių kartoti PAP, bet geriau yra po 6, nes informatyvesnis tyrimas. Tik man keista, kad atsakyme neparašyta ar radikaliai pašalinta, ar likę kas ant kraštų. Tik matmenys 2,5×1,2×0,6 to kas išpjauta. O kaip suprasti tuos matmenis? Kuris čia į ilgį, kur į plotį ar dar kaip?☺

Atsakyti

Spėju, kad 0.6cm, tai gylis. O tau davė tą patologinio išvadą ar tik savo išrašą? 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ManteS: 16 rugpjūčio 2018 - 08:40

Davė ir tą, kad daryta konizacija ir tą iš patologinio

Atsakyti