Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

QUOTE(Besijuokianti @ 2016 04 28, 12:02)
Sveikos,

Jungiuos į Jūsų burį sad.gif
Prieš 2 d. padarė ir man konizaciją, kaip suprantu labai nedidukę, nes mano atsakymai visi gan neblogi, ikivėžinių ląstelių nei biopsijoj, nei OCT skystoj terpėj nerado, tačiau rado kažkokių uždegiminių ląstelių. Gyd. išoriškai mato pakitimus, + turėjau kelis polipukus, todėl vis dėlto nusprendė operuot, nors simptomų jokių nejaučiau.
Operacija praėjo tikrai lengvai, pirmą dieną jaučiaus puikiai. Vakar šiek tiek pakilo t., bet man mėnesinės už kelių dienų, o t per PMS ir šiaip buvo linkusi kilt, tai tikiuos, kad nieko blogo.
Tik prisiskaičiau čia pas jus, kad tos pirmosios mėnesinės sunkokos būna, o ir endo turi polinkį pasirodyt, tai kažkaip nuliūdau sad.gif
Na bet yra kaip yra, gal ten man ne daug nuoperavo, tai gal viskas daug lengviau praeis.
Sekmės ir ačiū, kad dalinatės 4u.gif

Laba,
Jum darė konizaciją prieš mėnesines? oho, reiškias jos prasidės dar nenukritus šašui, parašykit kaip seksis jas išgyventi, labai įdomu, aš irgi laukiu ir bijau.

Man dar klausimas, o tie rožinių vandenukų tekėjimai būna tik iki mėnesinių ir po to nebebūna? nes man beveik netekėjo, o dabar šešta diena po konizacijos pradėjo labiau tekėti, ar čia aš kažko nepasisaugojau, pervargau ar taip turi būti?
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2016 04 28, 14:09)
Laba,
Jum darė konizaciją prieš mėnesines?  oho, reiškias jos prasidės dar nenukritus šašui, parašykit kaip seksis jas išgyventi, labai įdomu, aš irgi laukiu ir bijau.

Man dar klausimas, o tie rožinių vandenukų tekėjimai būna tik iki mėnesinių ir po to nebebūna? nes man beveik netekėjo, o dabar šešta diena po konizacijos pradėjo labiau tekėti, ar čia aš kažko nepasisaugojau, pervargau ar taip turi būti?

Buna.man 6d buwo kraujavimas.po to aprimo.ir po to vel kraujavau.net vaziavau i ligonine.o ten pasirodo anksciau laiko mm prasidejo,po to pati padariau isvada.nes tureta diena mm nepasirode.
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2016 04 27, 16:06)
mano sesei iš CIN1 su ŽPV (nėra tikra kuriuo, nes Kauno klinikose gydytoja konkrečiai tokiais žodžiais kad "reik su kandonu dulkintis" pranešė rezultatus) į nulinę vėžio stadiją perėjo per pusantrų metų.

gal kai tepinėlis rodė CIN1, o konizacija tuo metu būtų parodžiusi daugiau nei CIN1?
O per kiek laiko atsirado CIN1?
užtat greit ir progresuoja, nes tik konizacija parodo tiksliai, kelintas ten CIN buvo iš tikrųjų.
Atsakyti
Naujoke25, butinai parasysiu kaip ten man seksis:)
Galvoju gal kokio vit C + dilgeliu arbatos pagert, jei mmm jos padeda pamazint, tai galetu ir siuo atveju padet g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 28 balandžio 2016 - 14:15
QUOTE(Besijuokianti @ 2016 04 28, 14:14)
Galvoju gal kokio vit C + dilgeliu arbatos pagert, jei mmm jos padeda pamazint, tai galetu ir siuo atveju padet g.gif

Gausumas tai gal ne blogiausias variantas, aš bijau to vadinamo kraujavimo, kurį galima tik ligoninėje sustabdyti, ten gal jei mmm pralupa šašą, kuris dar nenukritęs, gal pradeda kraujuoti visai kitaip, neįsivaizduoju.
O kaip stabdo tą kraujavimą ligoninėje, be narkozės kažką pridegina?
Kaip atskirti, kada jau į ligoninę važiuoti?
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2016 04 28, 14:21)
gal kai tepinėlis rodė CIN1, o konizacija tuo metu būtų parodžiusi daugiau nei CIN1?
O per kiek laiko atsirado CIN1?
užtat greit ir progresuoja, nes tik konizacija parodo tiksliai, kelintas ten CIN buvo iš tikrųjų.

matot, jai buvo nėštumo komplikacijos, tai darė visokius tyrimus, padarė ir tuos tepinėlius ir rado nėščiai, tuomet jau jokių biopsijų žinoma nedarė. po gimdymo aišku užmetė tą reikalą, bet sužinojusi, kad draugei antrą stadiją gimdos kaklely rado, nulėkė tiesiu taikymu be tepinėlių jau biopsijai ir iškart paskui konizacijai (operavomės 1 dienos skirtumu). gegužę eina pirmam tepinėliui, kažkodėl dėl jos labiau nei dėl savęs bijau...
ryt einu pas ginekologą-onkologą konsultacijai, matysiu ką papasakos.
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2016 04 28, 16:20)
Gausumas tai gal ne blogiausias variantas, aš bijau to vadinamo kraujavimo, kurį galima tik ligoninėje sustabdyti, ten gal jei mmm pralupa šašą, kuris dar nenukritęs, gal pradeda kraujuoti visai kitaip, neįsivaizduoju.
O kaip stabdo tą kraujavimą ligoninėje, be narkozės kažką pridegina?
Kaip atskirti, kada jau į ligoninę važiuoti?

Man sake jei duoda siurksle per kojas,tada vykti i ligonine.cia priimajame.
o gine sake,kad jei kraujuoja daugiau nei per mm,tada vykti i stacionara.to labiausiai ir bijojau.
Papildyta:
QUOTE(egliosha @ 2016 04 28, 16:28)
matot, jai buvo nėštumo komplikacijos, tai darė visokius tyrimus, padarė ir tuos tepinėlius ir rado nėščiai, tuomet jau jokių biopsijų žinoma nedarė. po gimdymo aišku užmetė tą reikalą, bet sužinojusi, kad draugei antrą stadiją gimdos kaklely rado, nulėkė tiesiu taikymu be tepinėlių jau biopsijai ir iškart paskui konizacijai (operavomės 1 dienos skirtumu). gegužę eina pirmam tepinėliui, kažkodėl dėl jos labiau nei dėl savęs bijau... 
ryt einu pas ginekologą-onkologą konsultacijai, matysiu ką papasakos.

Man tepinelis birzelio menesi.vis galvoju kas bus,jei blogas atsakymas bus.ir aplamai galvoju kiek metu tuos blogius savyje nesiojau.vaikus pagimdziau puikiai,jokiu itarimu neturejau.o tyrima pasidariau suejus 25metu.net nezinojau,kad po gimdymu reikia ir tepinelius darytis.o kai pagalvoji,o kiek moteru nesitikrina ir ne nezino kad daro panasius tyrimus.reiktu pasidomet savo draugiu rate ar kuri reguliariai tikrinasi.ar bent paskatinti.nes nujauciu,kad pas gine eina tik nestumu metu nestuke.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aistrencija: 28 balandžio 2016 - 15:39
As saviskes drauges bandziau apsviest, kad reikia ta tyrima skystoj terpej daryti, tai kaip i kvaile paziurejo, mazdaug taigi pas gine pastoviai lankaus, visos mano, kad ju gines geros ir joms tyrimus teisingus daro.
O del to kraujavimo - bijau, kad kai jau per kojas ciurksle duoda, iki ligonine pati kazin ar nusigauciau. Turejau komplikaciju po gimdymo, tai jau kai kraujas per kojas pasipila, labai netoli iki nesiorientavimo aplinkoje:( Tikiuosi, cia ne is tos serijos... Juolab mano mmm pirmom dienom ir taip srovele teka, tai kaip atskirt??? Tik negi dabar kelias savaites bijoti is namu iseiti sad.gif As jau siandien i darba buvau pasiryzus eit, bet organizmas sugalvojo sustabdyt mane:)
Kazkas klause ar kokie tyrimai yra kiausidziu veziui nustatyti ar kokius tyrimus dar galima pasidaryt. Man seimos gyd kiausidziu ir krutu vezio zymenu markerius padare (mokami tyrimai), tik tiek, kad ir jie netikslus, bet visas tyrimu kompleksas gal labiau padeti parodo nei pavieniai tyrimai.
As vis miegu ir miegu, tempa tai kyla, tai leidzias, bet auksciau 37.6 nesoka, tai gal nieko blogo, net nezinau...
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2016 04 28, 17:28)
As jau siandien i darba buvau pasiryzus eit, bet organizmas sugalvojo sustabdyt mane:)
As vis miegu ir miegu, tempa tai kyla, tai leidzias, bet auksciau 37.6 nesoka, tai gal nieko blogo, net nezinau...

Man temperatūra buvo tik konizacijos dieną, o sekančią dieną blogai tik ryte jaučiausi, beveik negulinėjau, daug vaikščiojau, antrą dieną jau visai daug vaikščiojau, o trečią dieną ėjau į darbą, tai popiet darbe pasidarė silpnoka, pasėdėjau užsimerkus kažkiek ir praėjo, o ketvirtą dieną ėjau ir į darbą ir į kursus po darbo, penktą jau vaikščiojau labai daug, tik iš lėto, svorio nekeliu daugiau kaip 1-1,5 kg. Bet aš pasiėmus savaitę atostogų mmm perijodui, tikiuosi nesuvėluos ir neprasidės anksčiau.
Atsakyti
QUOTE(Aistrencija @ 2016 04 28, 15:35)
Man tepinelis birzelio menesi.vis galvoju kas bus,jei blogas atsakymas bus.ir aplamai galvoju kiek metu tuos blogius savyje nesiojau.vaikus pagimdziau puikiai,jokiu itarimu neturejau.o tyrima pasidariau suejus 25metu.net nezinojau,kad po gimdymu reikia ir tepinelius darytis.

aš iki konizacijos nežiūrėjau į tuos tepinėlius rimtai, o dabar irgi bijau kas bus jeigu bus blogas atsakymas, man dar konizacijos atsakymų po savaitės reikės skambintis.
Pirmą tepinėlį man darė prieš 8 metus, bet jis buvo geras, tada tikrinausi po keturių metų ir jau buvo blogas, bet kartu ir kiaušidės cistą rado 6 cm, po cistos operacijos vėl tepinėlis geras, po metų blogas, dar po metų geras, dar po metų blogas, tada po keturių mėn. toks pat blogas, ir va konizacija. Apie tą žpv ir jo žalą, t. y. kad jis sukelia pakitimus tai va tik prieš mėnesį sužinojau. Anksčiau žinojau, kad toks yra, kaip ir visos kitos ligos. Pvz. mano vaiko tėvas su kuriuo mes išsiskyrę netyčia sužinojo, kad turi hepatitą b, nes darbinantis reikėjo jam specialią medicininę patikrą atlikti. Tai buvau garantuota, kad ir man yra šis virusas, išsityriau, visa išsibaiminusi laukiau atsakymo ir nerado man to viruso, tai maniau ir su daugeliu kitų virusų, nebūtinai turi užsikėsti nuo kito, nes imuninė sistema susidoroja su daugeliu virusų.
Papildyta:
QUOTE(egliosha @ 2016 04 28, 15:28)
matot, jai buvo nėštumo komplikacijos, tai darė visokius tyrimus, padarė ir tuos tepinėlius ir rado nėščiai, tuomet jau jokių biopsijų žinoma nedarė. po gimdymo aišku užmetė tą reikalą, bet sužinojusi, kad draugei antrą stadiją gimdos kaklely rado, nulėkė tiesiu taikymu be tepinėlių jau biopsijai ir iškart paskui konizacijai (operavomės 1 dienos skirtumu). gegužę eina pirmam tepinėliui, kažkodėl dėl jos labiau nei dėl savęs bijau... 
ryt einu pas ginekologą-onkologą konsultacijai, matysiu ką papasakos.

O kuom draugei baigėsi situacija?
Laukiam gerų naujienų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2016 04 29, 10:01)
O kuom draugei baigėsi situacija?
Laukiam gerų naujienų  4u.gif

sesei bus dar tik pirmas tepinėlis po konizacijos 4u.gif kai laksto tarp Kauno ir savo miestuko, tai balaganas realiai...

mano naujienos nekokios aišku, sakė ant kaklelio (ar kas ten liko) matosi pora darinių, kas giliau - nežinia. gal nieko, o gal invazinis vėžys, todėl reikia padaryti dar tyrimų ir žiūrėti, koks tolesnis gydymas.
todėl kitą penktadienį užregistravo gimdos kaklelio kanalo abrazijai ir biopsijai, po kurių bus aišku, ką toliau daryt.
šiaip nuotaikos neoptimistinės.
Atsakyti
egliosha, stiprybės jums ir daug daug sėkmės 4u.gif
Atsakyti