Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

Ieva 9, neskaiciau ankstesniu jusu zinuciu,noriu paklausti,jus jau po operacijos gal?

Atsakyti

Taip, jau šiek tiek daugiau nei savaitė

Atsakyti

O kokiu atsakymu laukiate?meginelio kuri ispjove op metu? O kaip jauciates?labai viskas idomu,nes menesio gale manes taipat laukia op

Atsakyti

Laukiu išpjauto gabaliuko rezultatų po elektrokonizacijos su kilpa. Jaučiuosi šiaip gerai,tik kažkur dingo mėnesinės..

Atsakyti

O to ispjauto gabaliuko atsakymai rodo ar nera dar blogesni ats nei per pirmuosius tyrimus? Nedaug zinau dar apie viska,tai daug klausimu kyla...o operacijos labai bijau😔

Atsakyti

Pati operacija ne baisi,tą pačią dieną namo paleidžia, vienoms su pilna narkoze daro,kitoms su vietine. Tiķ paskui reikia ramiai pabūti kol sugis,atsigauti. Išpjautas gabaliukas rodo,kas buvo iš tikrųjų,nes kiti tyrimai prieš tai taip tiksliai nepasako,na ir ar viskas pašalinta. Aš pati kaip ir naujokė,man viskas šitas pirmą kartą,tai daug ko nežinau.

Atsakyti
Daktare sake,kad nera nieko baisau,bet vistiek klausimu begales.Dabar laukiu menesiniu ir po ju darys op.
Atsakyti

Man tai nelaukė mėnesinių, sakė kad neturi reikšmės, kas man buvo labai keista..O dabar jos vėluoja.. 

Atsakyti

Tikrai keista...nes man sake paskambinti pirmaja menesiniu diena ir tada susitarsime del operacijos,tai vat laukiu...siomis dienomis turiu susirgti,dar pries eisiu pas seimos gyditoja tyrimus pasidaryti pries op.Man gyditoja sake,kad geriausia daryti 2-3 dienas po menesiniu.

Atsakyti

Tau viską teisingai sakė, taip ir reikia, čia man gavosi kitaip ir neplanuotai,nes ėjau prieš mėnesines tik konsultacijai ir datos parinkimui, o mane iškart paguldė ir išoperavo..

Atsakyti

O kiek laiko dabar menesines dingusios?

Atsakyti

Mano ciklas 28-30 dienų įprastai, o šiandien jau 34, ryte 35 bus

Atsakyti