Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

Na aš pati daugiau nebenoriu vaikų, bet tikrai nešalinčiau nieko,nebent jei daktarai siūlytų ir nebebūtų kitų alternatyvų..Juk čia netaip paprasta, sutrinka tada hormonai, reikalinga hormonų terapija, o hormonai linkę skatinti vėžinius atsiradimus..

Atsakyti

Na ziuresim,kaip cia viskas susiklostis☺

Atsakyti

ŽPV gali sukelti netik "moteriškus" vėžius, bet ir išangės arba liežuvio ir kt., tai visko gi profilaktiškai nepašalinsi...Reikia tiesiog stiprinti imunitetą, mylėti save ir profilaktiškai tikrintis, mano manymu

Atsakyti

Na tai taip,reikia daugiau suzinoti apie sia liga ir apie ta virusa,nes nezinojau,kad jis gali sukelti ir kitus vezius,daktare apie tai nieko nesake. Manau su laiku daugiau visko suzinosiu

Atsakyti

Buvau ryte nuvažiavus tyrimų atsakymo, bet dar nebuvo,sakė atvažiuoti 16 rugpjūčio

Atsakyti

:hmm:  hmmm na teks dar savaite panerimaut  :bijau2:​ 

Atsakyti

Buvau ryte nuvažiavus tyrimų atsakymo, bet dar nebuvo,sakė atvažiuoti 16 rugpjūčio

O tai tikrai paskambinus net nepasakytų ar yra tie atsakymai? Taip ir važinėsi? O davė nedarbingumą? 

Atsakyti

Sakė, kad jie prie telefono nesėdi. O 16 dieną turėtų jau būti,nes bus praėję 14 dienų,na ir daktarė išeina atostogų..Biuletenio nedavė,tai pas šeimos daktarę rytoj einu,išrašą gavau kai paprašiau,nes be atsakymo sakė jie neduoda,duoda jau paskui viską iškart

Atsakyti

bet keita, kad negalima pasiskambinti... rimtai zmogu varineja , man tai gydytoja siule biuleteni savaitei, keista visur politika skirtinga

Atsakyti

Na taip,visur skirtingai..

Atsakyti

Davė man nedarbingumą 15 dienų, sakė kad mėnesį tai tikrai reikia nedirbti fizinio darbo,tai ramiau dabar☺

ManteS ,o tau sakei kitą savaitę konsultacija dėl operacijos Santariškėse.Gal irgi 16 dieną, kai aš eisiu atsakymo?☺

Atsakyti

O gal kam mėnesinės vėlavo po konizacijos?.. Man jau 4-6 dienos kaip turėjo prasidėti ir nėra dar..Ar čia normalu taip?..

Atsakyti