Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

Dėl laukimo ir baimių, tai žinokit aš jau pavargau... Einu visur kaip robotas ir negalvoju kokie tie atsakymai, svarbu, kad greičiau tas tampymasis pasibaigtų. Jau pusantrų metų vaikštau su savo visais pakitimais ir laukiu konizacijos, kad viskas galutinai paaiškėtų. Pavargau ir bijot ir nerimaut ir nežinot. 

Atsakyti

As turiu HSIL ir zpv 16,dabar laukiu operacijos menesio viduryje,gal kas zinote...ar po op gali dingti tas zpv 16? Ar jis jau liks su visam?

Atsakyti

Kolkas ŽVP neišgydomas, tik jis gali užmigt, tada ir tyrimas neigiamas bus, bet gali susilpnėjus imunitetui ar kokiom kitom palankiom sąlygom vėl suaktyvėt. 

Atsakyti

Taip skaitau ir galvoju, o Jums liepe daryt ta Zvp tyrima? Kodel man nieko nesake, tik itaria, gal reiktu irgi pasidaryti, visokios gi jo formos buna... 

Atsakyti

Idomu,pavizdziui ar imanoma taip,kad po operacijos viskas susitvarkys?bet jeigu yra tas zpv jis ir vel darys problemas?nesuprantu jo veikimo...

Atsakyti

Taip,daktare liepe daryti,einu privaciai

Atsakyti

Tas zpv kaip suprantu tai virusas kuris gali sukelti keklelio vezi, bet jo yra daug tipu, yra agresyvus ir ne, kiek zinai jis yra neisgydomas, kaip ir sake anksciau jis uzmiega, bet tol kol tavo imunitetas stiprus, kai nusilpsta organizmas jis suaktyveja, o konizacija daro kad pasalinti tas pakitusias lasteles

Atsakyti

O jeigu moteris nusprendzia pasalinti gimda ir t.t?

Atsakyti

Na gimda jau salina kai jau nera kitos galimybes, net prie paskutines stadijos stengiamasi tai isgydyti, gimdos salinimas, tai jau krastutinumas, nebent jau amzius moteriai tai leistu. Na bent mano protas tai isnesa.

Atsakyti

Vat sitas man ir idomiausia,nes zinau moteri,kuri netgi budama sveika viska issieme,nes buvo nusprendusi nebegimdyti. 

Atsakyti

Bet ar reikia budamai sveikai, net jei ne tai daryti? O ypac jei viskas gerai, o gal po metu, dvieju nores gimdyti... 

Atsakyti

Negaliu jums atsakyti,sakau gal pasakys kas zino☺ Nes as jau gimdziusi ir buvau pagalvojusi,jeigu po antro gimdymo,kuri planuojame ir toliau bus ivairus pakytimai,tiesiog pasalinti viska

Atsakyti