Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

Aš nieko nesupainiojau☺ Kolposkopija,tai tik žiūrėjimas pro mikroskopą☺ Man gydytoja sakė, kad daryti reiks konizaciją,jei ateisiu su blogais ŽPV ir cynteco tyrimais.Tai kai su tokiais ir atėjau,galvojau, kad pakonsultuos ir paskirs datą konizacijai. Bet man tą pačią dieną ir atliko konusinę biopsiją su ta elektros kilpa, tik kad su vietine nejautra. Sakė, kad čia ir gydymas ir tyrimas vienu metu.

Atsakyti

Kadangi man biopsija jau daryta, tai dabar nebežinau kokios procedūros tikėtis. 

Atsakyti

Tai gydytoja ir nuspręs, man ji pasirodė labai profesionali, nors bendravimo stilius toks keistokas. Tik aš niekaip nesuprantu kuo mano ta konusinė biopsija skiriasi nuo konizacijos? Internete tai rašo, kad tas pats, bet kodėl tada man darė ne su pilna narkoze,šito nesupratau..

Atsakyti

Čia turbūt skirtinga įstaigų politika. Daug kam ir biopsijas su narkoze darė, o kitiems ir konizacijas be. Gal dar priklauso nuo transformacijos ploto, kiek daug pašalint reikia. 

Atsakyti

hmmm, man irgi darė konizaciją, Prieš 5 men., nes turejau polipa, ji pasalinus buvo pakitimai ir cin2,  paskyrė data konizacijai iš karto po menesiniu, tai man dare su pilna narkoze, tiek šalino polipą, tiek konizacija, po konizacijos tyrimai cin 1 nezymus, tai va jau irgi eisiu daryt tyrimo, nes sueina 6 men.... :( ir vėl tas pats naktinis siaubas baubas prasidės, ko sulauksiu atsakymo....

Atsakyti

O kur darė konizaciją ir po kiek laiko atsakymas atėjo?.. Aš tiek visko skaičiau iki procedūros, bet man kažkaip kitaip gavosi nei pas daugumą. Ir konusinė biopsija prieš mėnesines( jau turėjau vakar susirgti,bet kolkas nesergu tik labai bijau), ir narkozė vietinė, ir atsakymo atvažiuoti nesiskambinus ir kažkaip labai greitai, net netikiu kad rytoj jis bus. Jei 2-ą rugpjūčio daryta, o atsakymo atvažiuoti 8-ą. Tai rytoj ryte po 7h būsiu ten ir lauksiu...

Atsakyti

man darė operaciją Kovo 8 ligoninėje gydytoja Linda Širšinaitė darė, man kiek pirmą kartą, kiek antrą kartą operavo atsakymai buvo greitai, pirma karta dare pirmadienį, tai jau sekanti pirmadieni turejo atsakymą, o kitą kartą tai irgi operavo pirmadieni, tai atsakymą atsiemiau jau penktadienį. man zinok irgi menesines labai nugrybavo, velavo ir 2 savaites, bet jau 2 men kai ateina kaip reikia, kartais paskausta pilvo apoacia... man tai sake pasiskambint pries atvaziuojant atsakymo, ir geriausia vaziuoti kaip yra tave operavusi gydytoja vietoje, man is karto ir paaskino viska, man paciai tai yra naujiena, pati daug ko nesuprantu, pas mane irgi ZPV pozymiai buvo bet jokiu tyrimu nepaskyre daugiau, mano jau ginekologe pasake kad viskas gerai, kad daugiau ten dar kozkokiu pakytimu nera, taip ir pati zalia varna, bet manau kartu lengviau viska issiaiskinti  :hmm:​ 

Atsakyti

Labai gerai, kad yra tokie forumai, kad merginos pasakojasi ir kalbasi, nes kitaip tai tikrai kaip balta varna jautiesi, jei dar ypač pirmą kartą.. Tai gal tada rytoj jau ir bus atsakymas,o važiuoju rytoj todėl,kad mane operavusi gydytoja rytoj budės ir sakė atvažiuoti būtent rytoj

Atsakyti

tai manau jeigu sakė, kad atvažiuoti būtent rytoj, atsakymą jau turės, kartu ir viską paaiškins, manau, kad reikia mums pačioms daug ko klausti, nes aš irgi pasimečiau, pasakė, kad viskas gerai, pasimečiau ir kalbą ateme :D bet zinok man kaip 1 karta operavo viena is diagnoziu buvo pyktybinis gimdos kaklelio vezys nepatikslintas, tai kaip perskaiciau, tai vos nenualpau, apsizliumbiau, panika uzejo, tai kol dar apramino... kad turiu orientuotis i išvada po biopsijos o ne i diagnoze, tai visa likusi laika iki kitos operacijos ir jos atsakymo, gyvenimo neturejau nei as, nei vyras, zeme is po koju slydo...., nieko negirdejau, kas ka sake kaip guode, maciau tik akyse zodi "vezys" :bijau2: , dabar kaip pagalvoju, o jej kiek sveikartos dar praradau del tu nervu... tai tu svarbiausia nesijaudink, klausyk ka tau sako gydytoja, jei ko nesuprasi eik dar pas kita, konsultuokis, aiskinkis, klausk, kad butum pati rami  ir viskas bus gerai. man paciai 31 metai, jau leliuko noriu, tai suzinojau, kad polipas yra ir  pasalinti reikia, o cia tau bac ir dar visko...  :fool: išdurnet galima 

Atsakyti

Įsivaizduoju koks šokas išgirdus tokius žodžius,bet tai kaip sugebėt tai ramiai priimti neįsivaizduoju,net jei paskui ir viskas gerai klostosi. Rytoj važiuoju viena ten, nes vyras dirba, o taip norėtųsi kad būtų galėjęs kartu važiuoti, juk nežinau ką man pasakys ir kokia bus reakcija mano,o dar parvairuoti. Bet norisi tikėti,kad neišgirsiu nieko labai blogo..

Atsakyti

na kas liecia mano vyro, tai jis ten nieko ir nesuprato labai, irgi viena vaziavau, tai, kad labai nepergyvenk is anksto :friends:​ , o rytoj zinok, kad zveryne dirbanti mergina tave labai palaiko ir yra su tavimi  :yahoo: ir labai irgi laukia tavo tyrimu.

Atsakyti

Ačiū labai už palaikymą☺ Žvėrynas mano mylimiausias rajonas☺

Atsakyti