Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

QUOTE(Damande @ 2018 07 12, 17:10)
sakykite merginos ar emetesi kokiu priemoniu stiprinti organizmui, papildai sveika gyvensena , vitaminai, papildai, maziau miltu saldumynu kai suzinojot sia naujiena. As net bijau tamponus detis per menstruacijas. labai panikuoju. Persekioja blogos mintys kiekviename zingsnyje. Negaliu ju nuvyti salin. Man panika.

nieko nepakeiciau, nes ir taip manau, kad maitinuosi sveikiau uz dauguma savo pazistamu. Nenaudoju tik tamponu.

QUOTE(Ta_pati @ 2018 07 12, 18:22)
Suprantu tave pilnai😗 O man panika dar "geresnė" - dėl sekso. doh.gif  doh.gif Gydytoja sakė, kad po konizacijos yra vilties, kad neliko žpv, todėl patarė  love.gif tik su prezervaryvais. MB tai nesuvokiama, jaučiu spaudimą dėl to iš jo pusės, bet nepasiduodu...😁


man atrodo, kad zmonos sveikata ir GYVYBE turetu buti auksciau uz vyro komforta.

QUOTE(Damande @ 2018 07 18, 12:48)
Daktaras padare kolposkopija. Sako na kaip ir nesimato pakitimu. Paeme biopsija.Gavus atsakyma po biopsijos patvirtinta cin2. Ir vel asaros nervai ., baisiausi sapnai kosmarai. Isikankinus esu nors pasiusk. Jauciu kad atsiranda panikos priepuoliu. Depresija. Mintys sukas tik apie tai. Zodziu kazkokiam kosmare gyvenu. Laukiu atsakymo kada operacija. Jau 3 dienos nesulaukiu skambucio. Tai varo mane is proto. Operacijos nebijau. Bijau tik kad neteiktu kartoti. Visada maniau kad as esu stipri. Retai sirgdavau. Ir maniau kad organizmas gali nugalet virusus. Na amzius daro savo. Kazkur kazkadanepasisaugojau o be to labai nervuota esu.</p>

nereikia taip panikuot. Mane operavo pries 3 ar 4 menesius. Jau neskaiciuoju. Buvo ir komplikacijos, operavo antra karta. Bet va jau kiek laiko esu sveika. Tyrimus darausi kiekvienais metais, viskas OK. Mane operavo tradiciniu budu, net nezinau kaip tiksliai pavadinti... o pasirodo, kad jau tada buvo galima lazeriu. Tai dar efektyviau. manau, kad dabar jau gal operuoja tik lazeriu,tai gal ir komplikaciju nebus. Tiesa, kartais pilva skauda, itariu, kad ta vieta, kur operuota. Bet ko tiketis, kai 2 kartus ispjauste, is kuriu 1 neturejo but. Domante, tikrai viskas bus gerai, pamatysi. Medicina eina i prieki.
Atsakyti

Sakot lazeriu efektyviausia? Na as uzsieny bet cia matyt lazeris dar priesaky. Nes mane ir operuos tradiciniu budu. Manau lazeriu greiciau gyjama... Ir dar vienas dalykas. Kaip suprantu mano vaikinas sio viruso nesiotojas. Kazin ar galima ji isgydyti ar kaip cia pasakius pabaikinti ta virusa is vaikino organizmo?

Atsakyti
abejoju. Antraip visi butu profilaktiskai gydomi.
Atsakyti

Ar čia dar yra užsukančių į šią temą?..Ar visos jau pasveiko (būtų gerai) ,ar gal atostogauja?.. Norėčiau prisijungti prie jūsų būrelio, turiu kaip ir visos savąją istoriją, bei klausimų ir neaiškumų, nors ir skaičiau daug šia tema, forume irgi..Atsiliepkit☺ 

Atsakyti

Labas, Ieva9 :-) yra jau paatostogavusių ir kitą savaitę einančių konsultacijai prieš konizaciją :-D klausk, aš kolkas dar kely, bet per pusantrų metų perskaičiau visą temą skersai išilgai, tai gal kuo ir galėsiu pagelbėt :-D

Atsakyti

yra ir neatostogaujančių :) klausk padėsime ;)

Atsakyti

Tuomet apie save☺

Viskas prasidėjo balandį,kai buvo nugaros skausmai,sakė kad nervo uždegimas.Tai ilgai buvau biuleteny,paskui reabilitacijoje.Tuo pačiu nusprendžiau apeiti kuo daugiau gydytojų profilaktiškai,nes tam atsirado laiko,ir 3 metus jau niekuo nesirgau net sloga,tai tuo pačiu ir pas ginekologą užsukau.Prieš 3 metus darė paprastą PAP, tai jokių pakitimų nebuvo.Ir aš šiuo klausimu buvau išvis neapsišvietus,nes močiutė mirė nuo kiaušidžių vėžio, mama susirgo kiaušidžių vėžiu,buvo ilgas gydymas,atkritimas,o dabar kuris laikas viskas jai gerai.Tai domėjausi kiaušidžių vėžiu, dariausi genetinius tyrimus net,ir vėžio žymenis,tai viskas buvo gerai,buvau nurimus.O apie kaklelį tai ir nepasidomėjau kažkaip. Taigi balandį man padarė paprastą tepinėlį ir paprastą PAP, sakė kad ateis atsakymai internetu ir jeigu kas nors negerai bus parašyta,tik tuomet ateiti pas ginekologą.Gavau labai greitai paprasto tepinėlio atsakymą,kuris buvo geras.Nurimau ir primiršau apie tą PAP atsakymą,kurio vis laukiau,bet jis taip ir neatėjo.Kažkurią dieną prisiminiau jau gegužės mėnesį ir nutariau pasidomėti,kodėl taip ilgai neateina atsakymas.Pasirodo,atsakymas atėjo jau seniai, bet man niekas nieko nepranešė,el.paštu pasirodo to tyrimo atsakymo irgi nesiunčia,nors niekas apie tai manęs neįspėjo,o aš ramiai laukiau.Taigi klinikoje man atspauzdino tą atsakymą, tai taip ir atsisėdau jį pamačius.Pradžioje nieko nesupratau ką ten kas reiškia, tik įstrigo žodžiai ŽYMŪS PAKITIMAI. Paskui jau daug skaičiau, tai paaiškėjo kažkiek kas tas HSIL. Norėjau užsirašyti pas tą pačią ginę privačią,nes man ji patinka, bet ji dirbo tik 3 dienas per mėnesį, tai užrašė tik birželio vidury. Na aš ir neskubėjau,nes kaip tik vyko man reabilitacija, mankštos,baseinas ir kt.,galvojau kad gi po kokios biopsijos viso to negalima, o prarasti reabilitacijos irgi nenorėjau. Taigi birželio vidury nuėjau pas ginę, ta pasakė, kad reikalai nėra geri,pasiūlė paimti ir paėmė PAP į skystą terpę ir tuo pačiu ŽPV ir CyntecPlius iškart,ir davė siuntimą pas onkoginekologą,dar ir parekomendavo kur ir pas ką.Sakė užsiregistruoti po dviejų savaičių jei bus vietų, nes kaiptik tyrimų atsakymai turėtų ateiti ir aš juos gavus ten nusineščiau į Santariškes. Aš taip ir padariau.Atsakymų jau el.paštu nelaukiau,skambinėjausi ar yra,man pasakė,kad jau yra.Pasiėmiau tą atsakymą, žiūriu ir nesuprantu..Parašyta ASCUS ir rekomenduojama atlikti kolposkopiją, biopsiją ir ŽPV su CyntecPlius.Bet gi man turėjo padaryti jau ir ŽPV ir Cynteca,ir pinigus paėmė už visus.Visur kur skambinausi,tai niekas nieko nežino,o man jau atėjo laikas į Santariškes. Na galvoju, gal gydytoja kažkaip matys sistemoj tuos atsakymus.Nuėjau ,viską papasakojau, parodžiau ir tą atsakymą su HSIL ir tą skystoj terpėj su ASCUS. Ji sako, kad reikia tada matyti tuos ŽPV ir Cyntec, nes kitaip tai tik stebėti,jei atsakymai geri, o jei negeri, tai iškart konizacija.Pati skambino į patologijos centrą, ten irgi niekas nieko nežino, sakė ateiti man pačiai ir pasiaiškinsim. Na tuo vizitas ir baigėsi,sakė,kad kai gausiu rezultatus vėl pas ją per naują registruotis,vėl siuntimą gauti ir ateiti. Jau man trūko kantrybė, nuėjau į tą patologijos centrą su visom saskaitom-faktūrom. Pataikiau tiesiai pas direktorių, kuris labai malonus žmogus, ramiai viską patikrino, pakvietė atsakingus žmones viską pasiaiškinti.Išaiškėjo, kad vistik kalta mano privati klinika, kuri paėmė pinigus už 3 tyrimus, o užsakė tik vieną! Tai patologijos centras atrakino mano tepinėlį ir padarė tuos tyrimus ir patys jau aiškinosi su klinika. Bet viskam reikia laiko ir tie atsakymai atėjo tik po poros savaičių, o pas gydytoją tą pačią Santariškėse patekau tik rugpjūčio 2-ą dieną.Spėjau dar paatostogauti,pasimaudyti,dviračiu pasivažinėti.Atsakymai ŽPV blogi- rasta 16 ir 68 tipai, kurie agresyvūs, na ir CyntecPlius teigiamas. Nusiteikiau,kad rugpjūčio 2-ą dieną mane apžiūrės ir paskirs datą konizacijai, man buvo 26 ciklo diena( ciklas mano apie 30 ), tai galvojau kad kaip tik prasidės ir baigsis mėnesinės, tada ir operuos. Gydytoja paskaitė mano atsakymus ir pasakė, kad iškart darys procedūrą. Aš biški buvau šoke, nes nei fiziškai nei morališkai tam nebuvau pasiruošus, na bet reikia, tai reikia. Tai po kokio pusvalandžio laukimo koridoriuje mane pakvietė, prijungė prie kojos kažkokį elektros aparatą, vietiškai nuskausmino, sakė kad labai kietas kaklelis, kad net vaistus sunku įdurti. Girdėjau viską, jaučiau, mačiau ir užuodžiau..Gydytojos kalbas su asistente, tipo kurią kilpą imsim- mažesnę ar didesnę..gal imam mažesnę, jei reiks pakartosim..Mačiau iš savęs dūmus ir užuodžiau kažkokios mėsos svilėsius. Kaip supratau tai man darė ir gydymą ir konusinę biopsiją elektros kilpa (leeds ar loop angliškai) vienu metu. Nors gal ir geriau man, kad nepilna narkozė, jos labai bijau. Čia forumuose daug skaičiau, bet nelabai radau, kad kam tai darytų.Darydavo arba paprastą biopsiją, kur gabalėlį nugnybdavo ir tiek, arba konizaciją su peiliu ir pilna narkoze. Ir man neramu, kad mėnesinės ant dienų, tai kaip ten gis tada ir tas šašas užsitraukinės?..Na ir negalima nei maudytis, nei dviračiu važiuoti, nei lytinių santykių, jokio fizinio krūvio sakė. Tai 6-8 savaites. Sunkiausia bus nevažiuoti dviračiu, nes kasdien apie 40-50km numindavau. Na ir kažkodėl nedavė biuletenio(aš pati nepaprašiau), o mano darbas fizinis, reikia daug ant kojų stovėti, tupinėti ir tampyti svorius. Nueičiau gal pas šeimos gydytoją paprašyčiau,nes dabar dar atostogauju, bet ketvirtadienį jau į darbą..Tik kad jokio išrašo nedavė, tai šeimos gydytojai neturiu ko parodyti. Ir dar keista, kad sakė ateiti 8-ą rugpjūčio ryte nuo 7h ryto prie kabineto ir laukti kada gydytoja turės laisvo laiko atsakymui sužinoti,sakė nusiteikti ilgai pasėdėti ir palaukti..kaip čia taip greitai gali būti tas atsakymas nesuprantu, arba sėdėsiu ir lauksiu be reikalo..Skambint sakė jie neskambina ir telefonu jokios info neteiks.

Tai dabar kažkoks nerimas netik dėl atsakymo rezultatų, bet ir dėl prasidėsiančių mėnesinių, dėl darbo ir biuletenio..

Ačiū toms, kas nepatingėjo paskaityti šį mano ilgą labai parašymą ir gal ką pakomentuos, patars..Norėjau kažkam pasipasakoti, nes vyras nelabai supranta tų medicininių dalykų ir nenori apie tai kalbėti nors ir labai manimi rūpinasi.

Atsakyti

Tai jeigu rytoj eisit atsakymų, paprašykit ir išrašo. Po to nueikit pas savo šeimos gydytoją, papasakokit kas ir kaip ir gal duos nedarbingumą, ypač jeigu darbas fizinis. Apie pačią procedūrą aš pakomentuot negaliu, dar laukiu davo eilės. Konizacijas irgi atlieka su ta kilpa, retai kada su skalpeliu. Pas kokią gydytoja Santariškėse lankėtės? 

Atsakyti

Taip ir galvojau padaryti dėl išrašo ir biuletenio..Buvau pas Kurtinaitienę, ji man kažkokį pasitikėjimą sukelia. 

O aš galvojau, kad kai daro su pilna narkoze konizaciją, tai daro su kažkokiu specialiu peiliu, o ne su kilpa kaip man☺

Atsakyti

Aš kitą savaitę eisiu kaip tik pas ją, bet suprantu, kad konsultacijai prieš konizaciją. Tai rytoj su gydytoja ir pasikalbėk apie visus klausimus, kurie luko neatsakyti.

Dėl kilpos, tai man atrodo čia kas kaip nori, taip vadina. Vieni kilpa, kiti viela, bet iš esmės tas pats.

Atsakyti

O kokie pas tave pakitimai?..Aš irgi ruošiausi tik konzultacijai😀

Atsakyti

Prieš pusmetį biopsija darė buvo CIN1, dabar skystoj terpėj HSIL, biopsija CIN2. Reiks konizacijos... Tu gal su kolposkopija supainiojai, konizacija jau visa pakitimų šalinimo procedūra. 

Atsakyti