Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

QUOTE(laktukas @ 2018 03 13, 22:11)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Ta_pati" data-cid="72034605" data-time="1520963013"> Sakykit prašau, o buvo kuriai kad per konizacija nieko nerado? Tik uždegimą. Kur tada dingo prieš tai buve blogi pakitimai? Prisigalvoju dabar visko, gal kokia klaida, o aš sėdžiu toliau ir nieko nedarau...Kasdien graužiuosiu dėl nežinomybės taip kaip viskas ištikro vartotojo įkelta nuotrauka</blockquote>
<p> </p>
<p>Biopsija buvo atlikta prieš konizacija? Gal biopsijos metu pašalino blogiausią židinijį? Mano atveju biopsijos metu pašalino ta patį baisumą, o konizacijos metu vis tik buvo rasta žemo laipsnio pažeidimai ir lėtinis uždegimas. </p>


Papildyta:
Biopsijos nebuvo, iškart konizacija. Ji buvo atlikta gruodžio mėn. Kai buvau pasirodyti gijimą, tai liepė ateit citologiniam po 3 mėn. Tai dabar laukiu...
Ačiū Vovere už optimizmą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(desire @ 2017 11 09, 20:25)
Na tai jei bus prasti tyrimai - gal iskart sius operuot?  hmm.gif  nes man dar granuliacijas po gimdymo nudegino, uzteko tam kartui malonumo  blink.gif


Jei jau kartais reiktų operuotis,siūlyčiau pas gyd.Bartkevičienę rašytis i centro polikliniką ji penktadieniais dirba chirurgijos dienos centre,su siuntimu ir kraujo tyrimais važiuojat išoperuoja ir po piet važiuojat namo.
Atsakyti
QUOTE(pelytė @ 2018 03 15, 09:12)
Jei jau kartais reiktų operuotis,siūlyčiau pas gyd.Bartkevičienę rašytis i centro polikliniką ji penktadieniais dirba chirurgijos dienos centre,su siuntimu ir kraujo tyrimais važiuojat išoperuoja ir po piet važiuojat namo.

As praejusiam puslapy aprasiau savo istorija. Butent pas ja buvau Grybo gatvej ir ji man labai gerai viska isaiskino, neskubejo su pjovimais, jei prireiks ateity tikrai pas ja kreipsiuosi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(desire @ 2018 03 15, 09:39)
As praejusiam puslapy aprasiau savo istorija. Butent pas ja buvau Grybo gatvej ir ji man labai gerai viska isaiskino,  neskubejo su pjovimais, jei prireiks ateity tikrai pas ja kreipsiuosi  4u.gif


Aga skaičiau Jūsų istoriją,aš pas ją lankausi man ji patinka.
Atsakyti

Sveikos mergaites 

Na ka as po konizacijos. Operacija sklandžiai praėjo. Po operacijos ir puikiai viskas. Nors sunku spręsti kas bus dar tik para ☺ Lyg ir viskas būtų gerai. Bet pasiskaičiau anamnezę ir neramu paliko... 

Diagnozė po biopsijos egzocervikso karcinoma in situ cin3/ cis (hsil). Komentaras gydytojo kad viskas pavyko kaip ir planavo. Laukt histologiniu atsakymu.  Ir žinot kas sutrikdė labiausiai kad gydytojas pats paskambins gavęs atsakymus 🤔 kelis kartus perklausiau ar tikrai jis man paskambins 🤔😊

Man tos raides ir zodziai nieko nesako... suprantu kad paskutinis laiptelis iki vėžio bet histologis tyrimas gali kardinaliai keist viska 🤔 Nuraminkit  nerimstančią siela 😁

😁😁

Atsakyti
QUOTE(Doomsday @ 2018 04 08, 03:11)
Nuraminkit  nerimstančią siela 😁</p><p>😁😁</p>

Juk vistiek nenurimtum biggrin.gif Gal jau gavai atsakymą?
Atsakyti

Ne atsakymo nera, bet esu paguldyta KMUK su pooperacinėm komplikacijomis. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Doomsday: 20 balandžio 2018 - 08:49

Doomsday ,kad gydytojas paskambins gavęs atsakymus, tai labai puiku iš jo pusės. Nesijaudinkit dėl to. Mano situacija po biopsijos ta pati tik dar esu žpv 18 tipo nešiotoja. O po konizacijos atsakymas atėjo , kad tik žemo laipsnio kaklelio pažeidimai. Po 3 mėn atliko onkocitologinį irgi nieko blogo nerado. Dabar po pusmečio darys tyrimą skystoje terpėje. Sveikatalės jums.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laktukas: 20 balandžio 2018 - 09:48

Atsakymą jau žinau. 

Liko tas pats po konizacijos egzocervikso carcinoma in situ cin3/cis 😶 ir nera radikalumo 😣

Po pusmecio eisime vėl tuo paciu keliu... su viltimi kad ko neišpjovė ta išdegino 🙄

Atsakyti
Nu tu plia plia . Ale kodėl tik po pusmečio ? Įdomumo dėlei . Kas operavo ?

Ir kokia komplikacija tave ištiko ? Ar jau išsikapstei iš ligoninės ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Voverė: 27 balandžio 2018 - 22:41

Po pusmečio todėl kad epitelis visiškai atsistatęs būna tik po 6mėn. Taip kad gyvenam tuos likusius 5men ir dziaugiamės 👍 pergyvensim vėliau. 

Operavo KMUK. Ten jie visi spec neblogi 😊

Komplikacija tokia, kad pradėjau daug ir staigiai kraujuoti... mūsų miesto ligoninėje užtamponavo ir laike 12val. Po to vėl užtamponavo ir vel laike 24val. Gavosi didelė infekcija... Kraujo rodikliai krito... o man ligoninėje gripą gydė... 

Rezultate nesuvaldė situacijos ir išvežė i KMUK, ten po savaitės abtibu, skysčių pastatė ant kojų. Dabar jau namuose bandau stiprintis ir gyvent vėl 🤣 

Atsakyti
QUOTE(Doomsday @ 2018 04 29, 12:52)
Komplikacija tokia, kad pradėjau daug ir staigiai kraujuoti... mūsų miesto ligoninėje užtamponavo ir laike 12val. Po to vėl užtamponavo ir vel laike 24val. Gavosi didelė infekcija... Kraujo rodikliai krito... o man ligoninėje gripą gydė... </p><p>Rezultate nesuvaldė situacijos ir išvežė i KMUK, ten po savaitės abtibu, skysčių pastatė ant kojų. Dabar jau namuose bandau stiprintis ir gyvent vėl 🤣 </p>


Kraujavimas buvo ir man,dvi savaitės po konizacijos,pradėjau kraujuoti vyras vežė i santariškes,net pačiai buvo baisu,nes tik išlipau iš mašinos ir dėjo kiaurai viskas,priimamajam pasodino i vežimėlį,o vežant kapsi,žodžiu baisu,dar buvau kažkokios valytojos apšaukta kodėl neisidėjau paketo,žodžiu nuvežė į ginekologinį pridegino ir paleido.
Atsakyti