Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

Sakykit, po kiek laiko po konizacijos darėte tyrimą? Neramu jau..
Atsakyti
QUOTE(chocolate.rose @ 2018 03 02, 13:47)
<p>Sveikos, gal pasirodys durnas klausimas, bet ar ant pacios maksties lieka kokie randai? Pvz. kaip po gimdymo kai kerpa, ta siule man po to taip ilgai jautri buvo, dar ir dabar po lyt. santykiu parausta verysad.gif </p>

Na ne. Kad prieiti iki kaklelio, tiek daug vietos kaip vaikelio gimimui, nereikia.

QUOTE(Ta_pati @ 2018 03 04, 21:52)
Sakykit, po kiek laiko po konizacijos darėte tyrimą? Neramu jau..

Tikrino iki tyrimo gyjimo procesą dažnai, bet onkocitologinį ir ŽPV tyrimą darė po 6 mėnesių - kai visiškai sugijo kaklelis.
Atsakyti
QUOTE(Voverė @ 2018 03 05, 02:45)
Na ne. Kad prieiti iki kaklelio, tiek daug vietos kaip vaikelio gimimui, nereikia.
Tikrino iki tyrimo gyjimo procesą dažnai, bet onkocitologinį ir ŽPV tyrimą darė po 6 mėnesių - kai visiškai sugijo kaklelis.

Ačiū už atsakymą😉
Atsakyti
Niekaip tada nesuprantu, kodel pas mane viena lyt lupa ipjauta, atrodo kaip netyčia butu uzkliuve unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(chocolate.rose @ 2018 03 06, 19:45)
Niekaip tada nesuprantu, kodel pas mane viena lyt lupa ipjauta, atrodo kaip netyčia butu uzkliuve unsure.gif  verysad.gif

visko būna per operacijas. 4u.gif
Atsakyti

Sveikos likimo daugės  :) 

Gavau diagnozę bo biopsijos Cin3 carcioma actus ( lyg taip vadinasi) 

Žpv 32

Kovo 9d. numatyta konizacija KK tačiau jaučiu šiokius tokius nežymius peršalimo simptomus. Ir dabar nežinau ar čia skambinti daktarui ir nukelti operacija ar čia operuos ir su perstinciom akim bei rausva gerkle  :hmm: 

Atsakyti
QUOTE(chocolate.rose @ 2018 03 06, 19:45)
Niekaip tada nesuprantu, kodel pas mane viena lyt lupa ipjauta, atrodo kaip netyčia butu uzkliuve unsure.gif  verysad.gif

Galėjo ir su elektrokauteriu nudeginti netyčia.

QUOTE(Doomsday @ 2018 03 07, 05:42)
<p>Sveikos likimo daugės  smile.gif </p><p>Gavau diagnozę bo biopsijos Cin3 carcioma actus ( lyg taip vadinasi) </p><p>Žpv 32</p><p>Kovo 9d. numatyta konizacija KK tačiau jaučiu šiokius tokius nežymius peršalimo simptomus. Ir dabar nežinau ar čia skambinti daktarui ir nukelti operacija ar čia operuos ir su perstinciom akim bei rausva gerkle  hmm.gif </p><p></p>

Neoperuos sergančios.
Atsakyti

Man cin2 išpjovė. Po 5mėn kartojos, ir vėl ascus, tiek kad cintecplus neigiamas, žpv nedariaus. Dabar mąstau gal užsisakyti? Neramina kodėl po konizacijos vėl ascus su tokiu pat aprašymu, kaip pirmą kartą. Gyd ramino, kad gali tiesiog jis būti (pvz dėl uždegimo, bet ji nieko neskyrė), arba gali eiti pakitimai giliau iš kaklelio...

Gali ir taip būti kaip jūs sakote. Aš žinau jauną merginą, kuriai gydė jau vėžį Vilniaus Santarose ... gydė .... tyrė ... gydė ... tyrė ... Kaip serga, taip serga ...Beveik du metus gydėsi.. .. Po kiek laiko mergina atvyko į Kauną pasikonsultuoti su kita gydytoja. Gydytoja susiėmė už galvos:- Kas tau sakė, kad tau vėžys? Ką vartojai? Esi sveika ! ...Po šio įvykio jau praėjo metai. Ji sveika, gyva ir laiminga.

Dar ir taip buna??? Nu viršūnė :D

Atsakyti
Sakykit prašau, o buvo kuriai kad per konizacija nieko nerado? Tik uždegimą. Kur tada dingo prieš tai buve blogi pakitimai? Prisigalvoju dabar visko, gal kokia klaida, o aš sėdžiu toliau ir nieko nedarau...Kasdien graužiuosiu dėl nežinomybės taip kaip viskas ištikro blink.gif
Atsakyti

Sakykit prašau, o buvo kuriai kad per konizacija nieko nerado? Tik uždegimą. Kur tada dingo prieš tai buve blogi pakitimai? Prisigalvoju dabar visko, gal kokia klaida, o aš sėdžiu toliau ir nieko nedarau...Kasdien graužiuosiu dėl nežinomybės taip kaip viskas ištikro blink.gif

 

Biopsija buvo atlikta prieš konizacija? Gal biopsijos metu pašalino blogiausią židinijį? Mano atveju biopsijos metu pašalino ta patį baisumą, o konizacijos metu vis tik buvo rasta žemo laipsnio pažeidimai ir lėtinis uždegimas. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laktukas: 13 kovo 2018 - 20:18
QUOTE(Ta_pati @ 2018 03 13, 20:43)
Sakykit prašau, o buvo kuriai kad per konizacija nieko nerado? Tik uždegimą. Kur tada dingo prieš tai buve blogi pakitimai? Prisigalvoju dabar visko, gal kokia klaida, o aš sėdžiu toliau ir nieko nedarau...Kasdien graužiuosiu dėl nežinomybės taip kaip viskas ištikro blink.gif

Baik nervintis. Nėra ko. Jei atsirado didelis nerimukas širdelėje, tai eini pas bet kokį ginekologą, susimoki apie 30 eurų už onkocitologinį tyrimą skystoje terpėje ir lauki atsakymo. Jei nėra pažeidimų, šventi gyvenimą ! O tai kitaip tu čia besinervuodama susiėsi savo nervus, laimę ir grožį galų gale biggrin.gif
Atsakyti
Labai pritariu, reik butinai skystoj terpej pasidaryt tyrima. Man paeme onkocitologini PAP 6 sav po gimdymo praejus. Atejo atsakymas - HSIL unsure.gif tada gine siunte del ZPV. 16 tipas, auksciausia rizika verysad.gif tai vaje kiek nervu buvo, nors ir daug info perskaiciau. Laukiau pas gine biopsijai, bet is kaimo esu, laukt ilgai, tai kad nesusigrauzciau galutinai, nuvariau i Grybo gatve, kad greiciau pdarytu. O ten gine pareiske, kad reik skystoj terpej PAP padaryt, nes paprastas baisiai netikslus yra doh.gif ir atejo atsakymas, kad be pakitimu. Nuvaraubpas gine, kur pjaut mane norejo, sakau kaip cia taip. Tai ji man sako, o dabar tikekit kuo norit huh.gif vel po 3 men einu darytis skystos terpes, i dar kita laboratorija siuncia, vel rezultatai be pakitimu. Dabar po pusmecio eisiu darytis. Kaip ta ZPV isnaikint hmm.gif
Atsakyti