Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

Blyn aš visuomet darausi paprasta citologinį tyrimą ir prieš konizaciją kai buvo rastas HSIL, ir po jos. Net baisu dabar darosi, kad jis toks nepatikimas ar čia kaip? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgonse: 27 balandžio 2016 - 09:37
QUOTE(jurgonse @ 2016 04 27, 09:36)
Blyn aš visuomet darausi paprasta citologinį tyrimą ir prieš konizaciją kai buvo rastas HSIL, ir po jos. Net baisu dabar darosi, kad jis toks nepatikimas ar čia kaip?  g.gif

tas paprastas tikrai nepatikimas, jau tiek yra moteru suklaidintu, kad net baisu klausyt. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramce @ 2016 04 27, 10:56)
tas paprastas tikrai nepatikimas, jau tiek yra moteru suklaidintu, kad net baisu klausyt. doh.gif

Pvz man.ascus vis.o kai ispjove cin 3 hsil.
Dar ka reiskia kai jie du yra?kitom buna tik cin3,arba hsil.o man abu iskart.
Atsakyti
QUOTE(Aistrencija @ 2016 04 27, 09:59)
Pvz man.ascus vis.o kai ispjove cin 3 hsil.
Dar ka reiskia kai jie du yra?kitom buna tik cin3,arba hsil.o man abu iskart.

HSIL tas pats kas CIN3.
Atsakyti
Man su paprastu citologiniu tyrimu rado HSIL, Po biopsijos CIN3 ir konizacija.
Po konizacijos darausi vis tą paprastą tyrima kas pusę metų, kolkas viksas gerai, dabar paskaičiusi sunerimau, kad tas tyrimas gali nieko neparodyti nors pakitimai ir yra....tai dabar ir nežinau kaip elgtis toliau ar pasitikėti tuo paprastu tyrimu ar būtinai darytis skystoje terpėje g.gif
Atsakyti
Gal kuri girdėjot kokią akciją tyrimui skystoj terpėj kitą mėnesį ? smile.gif
Atsakyti
O del zpv tyrimo,as galvojau taip.apie save.zinau,kad turejau bedu su kakleliu,dare operacija tai savaime aisku,kad tikrintis reikia jau dazniau,nei iprastai kas tris metus.ir kas pasikeistu,kad pasidaryciau ta zpv?
Atsakyti
QUOTE(Ramce @ 2016 04 27, 09:56)
tas paprastas tikrai nepatikimas, jau tiek yra moteru suklaidintu, kad net baisu klausyt. doh.gif

aš paprasto daugiau nedarysiu, man irgi vieną kartą nerodė, taip ir neaišku ar buvo pakitimai išnykę ar ne.
Papildyta:
QUOTE(Aistrencija @ 2016 04 27, 09:59)
Pvz man.ascus vis.o kai ispjove cin 3 hsil.
Dar ka reiskia kai jie du yra?kitom buna tik cin3,arba hsil.o man abu iskart.

HSIL yra cin2 arba cin3, o LSIL yra cin1,
Tai Jums ir yra HSIL cin3.
Mano tepinėlio išvadoje yra parašyta LSIL, įtarimas HSIL, reikalinga tikslinė biopsija. Tai vadinasi po konizacijos gali ir HSIL atrasti, o cin2 ar cin3 parodo jau pakitimų didumo laipsnį.
Papildyta:
QUOTE(Aistrencija @ 2016 04 27, 10:54)
O del zpv tyrimo,as galvojau taip.apie save.zinau,kad turejau bedu su kakleliu,dare operacija tai savaime aisku,kad tikrintis reikia jau dazniau,nei iprastai kas tris metus.ir kas pasikeistu,kad pasidaryciau ta zpv?

Jei tikrinsitės kas pusę metų, nieko nepasikeistų, būtų patenkintas asmeninis smalsumas.
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2016 04 27, 09:13)
Kiaušidžių vėžio markeris yra ca125 kraujo tyrimas. Man operavo kiaušidės cistą. ca125 buvo neigiamas.
O ką jums patarė ginekologė? Padarėt tyrimus ir viskas? Be konsultacijos?
Man kai darė paprastą onkocitologinį tepinėlį tai žiūrėjo ir echoskopu kiaušides.
Beje pirmą kartą radus pakitimus gimdos kaklelyje po kiaušidės operacijos pakitimai dingo. Po to po metų vėl atsirado.

Neprisigalvokite vėžių, silpnumas gali būti dėl įvairių priežasčių. Ar tyrėtės pvz. skydliaukę?
Konizacija manau su savijauta nieko bendro, nes CIN3 tai ne vėžys, iki vėžio išsivystymo 10-15 metų gali praeiti.

pasakos apie 10-15 metu , arba jis greitai vistosi arba tyrimai netikslus, nes visada kas met tikrinausi ir citologinius tyrimus atlikdavau kas met, o va rezultatas Carcinoma in suitus (CIN3)
Atsakyti
QUOTE(Daria @ 2016 04 27, 12:50)
pasakos apie 10-15 metu , arba  jis greitai vistosi arba tyrimai netikslus, nes visada kas met tikrinausi ir citologinius tyrimus atlikdavau kas met, o va rezultatas Carcinoma in suitus (CIN3)

rašoma iki cin2, cin3 gali atsirasti mėnesių bėgyje, o iki invazinio vėžio 10-13 metų bėgyje
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2016 04 27, 15:05)
rašoma iki cin2, cin3 gali atsirasti mėnesių bėgyje, o iki invazinio vėžio 10-13 metų bėgyje

mano sesei iš CIN1 su ŽPV (nėra tikra kuriuo, nes Kauno klinikose gydytoja konkrečiai tokiais žodžiais kad "reik su kandonu dulkintis" pranešė rezultatus) į nulinę vėžio stadiją perėjo per pusantrų metų.
Atsakyti
Sveikos,

Jungiuos į Jūsų burį sad.gif
Prieš 2 d. padarė ir man konizaciją, kaip suprantu labai nedidukę, nes mano atsakymai visi gan neblogi, ikivėžinių ląstelių nei biopsijoj, nei OCT skystoj terpėj nerado, tačiau rado kažkokių uždegiminių ląstelių. Gyd. išoriškai mato pakitimus, + turėjau kelis polipukus, todėl vis dėlto nusprendė operuot, nors simptomų jokių nejaučiau.
Operacija praėjo tikrai lengvai, pirmą dieną jaučiaus puikiai. Vakar šiek tiek pakilo t., bet man mėnesinės už kelių dienų, o t per PMS ir šiaip buvo linkusi kilt, tai tikiuos, kad nieko blogo.
Tik prisiskaičiau čia pas jus, kad tos pirmosios mėnesinės sunkokos būna, o ir endo turi polinkį pasirodyt, tai kažkaip nuliūdau sad.gif
Na bet yra kaip yra, gal ten man ne daug nuoperavo, tai gal viskas daug lengviau praeis.
Sekmės ir ačiū, kad dalinatės 4u.gif
Atsakyti