Įkraunama...
Įkraunama...

J. Crew tema

QUOTE(Kirisama @ 2016 06 14, 13:40)
Mačiau kaip tik išparduotuvėj parduoda 2P dydžio lyg ir  g.gif  bet ne juodą. Jei gera siuvėja, tai sutvarkys. Aš nešiau siaurint sijoną kur užtrauktukas įstrižas, tai sutvarkė idealiai  thumbup.gif


siaurinti reiktų ir iš abiejų pusių ir liemenį, tai čia kaip iš naujo pasiūti sijoną smile.gif
noriu juodos spalvos, nes neturiu spintoje juodo sijono! smile.gif
tik įdomu, jei 2P sijonas yra 47cm per klubus, kiek yra liemuo, viename skelbime mačiau, kad 35cm, tai čia man reiktų visą dieną nieko nevalgyti, kad tilpčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nińa_del_viento @ 2016 06 14, 21:52)
siaurinti reiktų ir iš abiejų pusių ir liemenį, tai čia kaip iš naujo pasiūti sijoną smile.gif
noriu juodos spalvos, nes neturiu spintoje juodo sijono! smile.gif
tik įdomu, jei 2P sijonas yra 47cm per klubus, kiek yra liemuo, viename skelbime mačiau, kad 35cm, tai čia man reiktų visą dieną nieko nevalgyti, kad tilpčiau smile.gif


tai imkit mano 12, 2 išeis tongue.gif
išties tas sijonas koks kokybiskas, man didokas, bet gal pasilikt visgi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cocainna @ 2016 06 14, 10:04)

Taip atrodo XS dydis su 32D/34C-89/90cm krutine



Ir megztukas labai dailus ir dydis pats tas thumbup.gif 4u.gif

Tik tokioms iskirptems jau reikalinga padori krutine biggrin.gif as su savo A dydziu neziuriu, nes tikrai vaizdelio nebutu smile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2016 06 15, 07:09)
Tik tokioms iskirptems jau reikalinga padori krutine  biggrin.gif  as su savo A dydziu neziuriu, nes tikrai vaizdelio nebutu  smile.gif  ax.gif

Na jau, man kaip tik gražu gilios iškirptės ir maža krūtinė, toks prancūziškas subtilus sexy 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(šviesi lapė @ 2016 06 15, 08:19)
Na jau, man kaip tik gražu gilios iškirptės ir maža krūtinė, toks prancūziškas subtilus sexy 4u.gif

drinks_cheers.gif Aš dėviu 12 dydį, šiaip esu neplona, turiu panašų megztinį tik iš merino vilnos, tai kartais jaučiuosi banginė ir galvoju, ar visi supranta, kad čia oversized ir taip turi būti, ar tiesiog galvoja, kad storulė lotuliukas.gif

Ką manot apie šį sijoną? Vis mąstau mąstau apie jį, atsiliepimai tokie skirtingi, galvoju, ar man reikia dar vieno sijono žiemai g.gif Nors pamėgau dėvėti sukištus marškinėlius ir pan. tai į kelnes, galvoju, su šituo sijonu taip pat tiktų.
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2016 06 15, 06:09)
Ir megztukas labai dailus ir dydis pats tas    thumbup.gif 4u.gif

Tik tokioms iskirptems jau reikalinga padori krutine  biggrin.gif  as su savo A dydziu neziuriu, nes tikrai vaizdelio nebutu  smile.gif  ax.gif

As,kad ir turiu krutine bet niekada neperku V formos,mano 1asis megztukas. Arba uzdara iki kaklo arba pilnai atvira megstu 😀 tarpinio varianto neturedavau,dabar turesiu 😉

Vakar apeme liudesys,pasimatavau dar karta ta suknyte ir ka,visgi reikia man keistis i S dydi arba pardavyneti.. is priekio idealiai guli,is galo nelabai man vaizdas patinka. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dives @ 2016 06 14, 22:32)
tai imkit mano 12, 2 išeis tongue.gif
išties tas sijonas koks kokybiskas, man didokas, bet gal pasilikt visgi g.gif


Jusu sijonuka pasiuliau mamai, jos klubai 105cm, bet abejojam del liemens... Jei jai netiktu, galvojau siaurinti sau, bet kad ten reiktu praktiskai is naujo ji persiuti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nińa_del_viento @ 2016 06 15, 09:51)
Jusu sijonuka pasiuliau mamai, jos klubai 105cm, bet abejojam del liemens... Jei jai netiktu, galvojau siaurinti sau, bet kad ten reiktu praktiskai is naujo ji persiuti smile.gif

Nemanau, kad jį verta persiūti. Beje, aš to sijono reikiamo dydžio laukau apie 2 mėn. Kantrybės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nińa_del_viento @ 2016 06 15, 09:51)
Jusu sijonuka pasiuliau mamai, jos klubai 105cm, bet abejojam del liemens... Jei jai netiktu, galvojau siaurinti sau, bet kad ten reiktu praktiskai is naujo ji persiuti smile.gif

Man su apie 108 cm klubais ir plačiu liemeniu 12 d. jo pats tas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(šviesi lapė @ 2016 06 15, 07:19)
Na jau, man kaip tik gražu gilios iškirptės ir maža krūtinė, toks prancūziškas subtilus sexy 4u.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(GammaOrionis @ 2016 06 15, 07:53)
drinks_cheers.gif Aš dėviu 12 dydį, šiaip esu neplona, turiu panašų megztinį tik iš merino vilnos, tai kartais jaučiuosi banginė ir galvoju, ar visi supranta, kad čia oversized ir taip turi būti, ar tiesiog galvoja, kad storulė  lotuliukas.gif

Ką manot apie šį sijoną? Vis mąstau mąstau apie jį, atsiliepimai tokie skirtingi, galvoju, ar man reikia dar vieno sijono žiemai  g.gif Nors pamėgau dėvėti sukištus marškinėlius ir pan. tai į kelnes, galvoju, su šituo sijonu taip pat tiktų.


Turiu du tokio modelio sijonus, labai patinka wub.gif Iš reviewų kaip suprantu, tos moterys per mažus dydžius pasiėme, nes jie tikrai neatrodo kaip pencil. Ta A linija tokia kukli, sijonas išplatėja nedaug, bet tikrai neturi būti apsitempęs kaip pencil viršuje.
Atsakyti
Merginos, ar petite dydziai buna mazesni i i ilgi ar ir i ploti kazkiek? Ar yra tikimybe, jei regular dydis tinka tip top, o petite bus per mazas? g.gif
Atsakyti