Įkraunama...
Įkraunama...

J. Crew tema

QUOTE(GammaOrionis @ 2016 06 12, 20:04)
O kuo Jums jos neitiko? Antroji su siuo sijonu graziau ziurisi, bet pirma su dzinsais tai net lb  thumbup.gif

Man irgi 2variantas tikrai labai grazus,pirmas prie dzinsu ant virsaus svarkelis thumbup.gif

QUOTE(Linutelia @ 2016 06 12, 20:16)
O šiaip megztukus Jcrew XS dydžio ir perkat?  4u.gif

Laisvesnius xs,boxy visada S del ilgio. Pasiskaitau atsiliepimus ir pagal juos perku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GammaOrionis @ 2016 06 12, 20:04)
O kuo Jums jos neitiko? Antroji su siuo sijonu graziau ziurisi, bet pirma su dzinsais tai net lb  thumbup.gif


Pirma man kiek platoka, bet turbūt reiktų prisiruošti ir pasitaisyti, o antroji priešingai - siauroka ties pečiais jei užsisegu visas sagutes. Bet jei pačių viršutinių nesegti, tada viskas lyg ir ok smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cocainna @ 2016 06 12, 17:39)
XS dydi emiau. Atrodo mazdaug kaip ant manikenes,tokio laisvumo. Istikruju nemegeja lino,bet su vilna ir linas labai pasiteisino,plonytis,bet nepermatomas ir spalva laaabai. Dabar gaudysiu pilkaji wub.gif

https://www.jcrew.co...E9434/E9434.jsp

tai išeina man su 83 cm krūtine geriau XXS dydį žiūrėti? g.gif bijau prašaut doh.gif
Atsakyti
Merginos, aš prarandu viltį surasti juodą vilnonį sijoną su užtrauktuku per visą ilgį priekyje verysad.gif gal kam jau nusibodo 2P ar 4P (aš tikiuosi, kad tiks klubams apie 94).
o kaip dėl galimybės jį mažinti (siaurinti), jei pavyktų gauti tik didesnį dydį?
Atsakyti
QUOTE(Nińa_del_viento @ 2016 06 14, 09:22)
Merginos, aš prarandu viltį surasti juodą vilnonį sijoną su užtrauktuku per visą ilgį priekyje  verysad.gif  gal kam jau nusibodo 2P ar 4P (aš tikiuosi, kad tiks klubams apie 94).
o kaip dėl galimybės jį mažinti (siaurinti), jei pavyktų gauti tik didesnį dydį?

Manau, ten labai daug darbo siaurinant būtų: ir pamušalas yra, ir liemuo padarytas, ir pati medžiaga ne iš lengviausiai siūnamų schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2016 06 13, 08:46)
https://www.jcrew.co...E9434/E9434.jsp

tai išeina man su 83 cm krūtine geriau XXS dydį žiūrėti?  g.gif  bijau prašaut  doh.gif

As niekada nepatariu del dydzio,as galiu pasakyt savo ismatavimus,koki dydi nupirkau,o Jums spresti koki sau jamti,atsakomybes nenesu biggrin.gif

Taip atrodo XS dydis su 32D/34C-89/90cm krutine
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Cocainna @ 2016 06 14, 10:04)
As niekada nepatariu del dydzio,as galiu pasakyt savo ismatavimus,koki dydi nupirkau,o Jums spresti koki sau jamti,atsakomybes nenesu biggrin.gif

Taip atrodo XS dydis su 32D/34C-89/90cm krutine
user posted image

Tai žinoma mirksiukas.gif o gal koks pamažintas, ar padidintas pasitaikys, visaip gali būti. Jums gerai atrodo, ir akivaizdu, kad aš su XS truputį skęsiu.
Atsakyti
QUOTE(Cocainna @ 2016 06 14, 10:04)
As niekada nepatariu del dydzio,as galiu pasakyt savo ismatavimus,koki dydi nupirkau,o Jums spresti koki sau jamti,atsakomybes nenesu biggrin.gif

Taip atrodo XS dydis su 32D/34C-89/90cm krutine
user posted image



Labai dailiai Jums megztukas ziurisi, o jau spalva kokia... wub.gif Bet basutes tai isvis pasaka, Cocainna smile.gif Isduokite paslapti, is kur? bigsmile.gif
Atsakyti
Uzsisakiau megztuka, ber jauciu, kad bus didelis man biggrin.gif
Ir dar NB uzsisakiau, tikiuosi kad irgi dydis tiks g.gif
Atsakyti

QUOTE(Chloja @ 2016 06 14, 10:32)
Labai dailiai Jums megztukas ziurisi, o jau spalva kokia... wub.gif Bet basutes tai isvis pasaka, Cocainna smile.gif Isduokite paslapti, is kur? bigsmile.gif


Aha, man irgi basutes pirmiausia "krito i aki" bigsmile.gif Labai grazu wub.gif

Atsakyti
Aciu labai merginos 4u.gif
Bet su tom basutem isvis juokingai gavosi,neplanuodama jokiu atostogu,vyras padare staigmena,ir aisku kaip visada batu pilna o "prie baseino" nera,guminukai suplyse (beje tiek MK,tiek RL labai nusivyliau),turejau 2 dienas,nuvariau i isparduotuve,gaila buvo investuoti i basutes,kai laukiau jau tuo metu dveju poru labai geru ir brangiu,norejau kuo patogiau ir pigiau,nu ir gavau,uz 27 ar 29eu ALDO odinius doh.gif biggrin.gif kasdienai sunesiosiu,o ir atostogose laaabai praverte thumbup.gif

P.S. Matet koks nemazas papildymas? Bet kaip ner nieko doro,taip ner.. Bet megztuka paemiau tr.rankovem ir apyranke,jcrew neturejau nei vienos,kelios is dabartines kolekcijos labai sugunde,tai vienai -40%,kitu lauksiu nupigintu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cocainna: 14 birželio 2016 - 12:19
QUOTE(Nińa_del_viento @ 2016 06 14, 09:22)
Merginos, aš prarandu viltį surasti juodą vilnonį sijoną su užtrauktuku per visą ilgį priekyje  verysad.gif  gal kam jau nusibodo 2P ar 4P (aš tikiuosi, kad tiks klubams apie 94).
o kaip dėl galimybės jį mažinti (siaurinti), jei pavyktų gauti tik didesnį dydį?

Mačiau kaip tik išparduotuvėj parduoda 2P dydžio lyg ir g.gif bet ne juodą. Jei gera siuvėja, tai sutvarkys. Aš nešiau siaurint sijoną kur užtrauktukas įstrižas, tai sutvarkė idealiai thumbup.gif
Atsakyti