Įkraunama...
Įkraunama...

J. Crew tema

QUOTE(veiva @ 2016 06 11, 18:55)
Sveiki. Saykite , o šiaip kokį dydį nešiojate?

Ivairiai. Megztinius xs/s,kelnes 0. Krutine 90cm,klubai siuo metu 94cm
Atsakyti
QUOTE(Cocainna @ 2016 06 11, 21:13)
Ivairiai. Megztinius xs/s,kelnes 0. Krutine 90cm,klubai siuo metu 94cm

Kelnes 0 dydzio su 94 cm klubais???? blink.gif Ar as kazka netaip supratau g.gif as su 92 cm klubais tik i 2 dydi telpu....
Atsakyti
QUOTE(Cocainna @ 2016 06 11, 22:13)
Ivairiai. Megztinius xs/s,kelnes 0. Krutine 90cm,klubai siuo metu 94cm

Na mano klubai 94 krūtinė 90 tai turėtų tikti. Tik ūgis 176 cm.įdomu ar padoriai atrodįs biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2016 06 11, 21:34)
Kelnes 0 dydzio su 94 cm klubais???? blink.gif  Ar as kazka netaip supratau  g.gif as su 92 cm klubais tik i 2 dydi telpu....

Taip,ir su 92 pirkdavau ir su 94 perku 0. Ir tik uzpakali aptempia per visur kitur laisva. Esu sportuojanti,manau nuo to daug kas priklauso smile.gif
Ne karta aptarynejom,kad priklauso nuo formu o ne nuo cm biggrin.gif

Veiva man su 164cm virs keliu regular dydis..
Atsakyti
QUOTE(Cocainna @ 2016 06 11, 22:52)
Taip,ir su 92 pirkdavau ir su 94 perku 0. Ir tik uzpakali aptempia per visur kitur laisva. Esu sportuojanti,manau nuo to daug kas priklauso smile.gif
Ne karta aptarynejom,kad priklauso nuo formu o ne nuo cm biggrin.gif

Tai va, kad ir nuo formu, bet vistiek sunku patiketi biggrin.gif gal as savo sedyne per daug uzsportavus, nes 0 dydis taip aptempia, kad atsisest jau nerizikuoju lotuliukas.gif ir siaip nepatogu, su 2 dydziu daug komfortiskiau jauciuos.
Atsakyti
QUOTE(Cocainna @ 2016 06 11, 23:52)
Taip,ir su 92 pirkdavau ir su 94 perku 0. Ir tik uzpakali aptempia per visur kitur laisva. Esu sportuojanti,manau nuo to daug kas priklauso smile.gif
Ne karta aptarynejom,kad priklauso nuo formu o ne nuo cm biggrin.gif

Veiva man su 164cm virs keliu regular dydis..

O yra pasirinkimas tall ar regular g.gif smile.gif
Labai laukiu kol kas gyvai parodys šią suknutę bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cocainna @ 2016 06 11, 20:47)


Dar gavau https://www.jcrew.co...E9434/E9434.jsp
Melynos spalvytes,tobulas,imsiu dar viena tikrai patiko ir spalva (marled grotto) ir ploonumas,vasarai nerealus bus prie baltu dzinsiuku thumbup.gif Patenkinta siuo pirkiniu labai.


Kokį megztuko dydį pirkote? 4u.gif
Vasarai atrodo labai fainas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(veiva @ 2016 06 12, 09:57)
O yra pasirinkimas tall ar regular  g.gif  smile.gif
Labai laukiu kol kas gyvai parodys šią suknutę bigsmile.gif

Ryt pasirodysiu butinai,reik dar pralyginti nes is maiso istraukiau visa suglamzyta..

QUOTE(Linutelia @ 2016 06 12, 10:29)
Kokį megztuko dydį pirkote?  4u.gif
Vasarai atrodo labai fainas  thumbup.gif

XS dydi emiau. Atrodo mazdaug kaip ant manikenes,tokio laisvumo. Istikruju nemegeja lino,bet su vilna ir linas labai pasiteisino,plonytis,bet nepermatomas ir spalva laaabai. Dabar gaudysiu pilkaji wub.gif
Atsakyti
Tvarkiausi šiandien spintą ir pasibandžiau porą palaidinių, kurių senokai niekas neperka. Galvoju, gal visai gerai žiūrisi, gal reiktų pasilikti? Kaip manot? smile.gif

user posted imageuser posted image
Atsakyti
Labai grazu, o antras variantas isvis pasaka wub.gif

Buna ir man taip, niekas neperka ur prisigadina
Atsakyti
O kuo Jums jos neitiko? Antroji su siuo sijonu graziau ziurisi, bet pirma su dzinsais tai net lb thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cocainna @ 2016 06 12, 18:39)

XS dydi emiau. Atrodo mazdaug kaip ant manikenes,tokio laisvumo. Istikruju nemegeja lino,bet su vilna ir linas labai pasiteisino,plonytis,bet nepermatomas ir spalva laaabai. Dabar gaudysiu pilkaji wub.gif


O šiaip megztukus Jcrew XS dydžio ir perkat? 4u.gif
Atsakyti