Įkraunama...
Įkraunama...

2014 sausinukai

QUOTE(sbo @ 2016 04 09, 09:37)
Aš kažkaip galvoju, kad prakaitavimas gali reikšti kažkokią ligą..gal klystu

kad nebūtinai gal, bet visada geriau pasitikrinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2016 04 09, 10:37)
Aš kažkaip galvoju, kad prakaitavimas gali reikšti kažkokią ligą..gal klystu

Nebutinai liga, gali but paveldeta. Mano mama sako kad su plauciais blogai, na mazasis, taip su plauciais turi bedu, bet tada kodel didysis prakaituoja ir kodel abu. Beto atkreipiau demesi, kad vaiko grupej po pietu miego sudziautos ant spinteliu maikutes dauguma vaiku.
O pasitikrinti neprosal, dabar tu ligu ir visos jauneja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lura*: 09 balandžio 2016 - 14:00
Sveikos,

aš taip užsisukusi kaip voverė, kad kompo savo reikalams nematau. Dirbu kartais nuo 6.30 ryto iki išnaktų doh.gif
Tai paskaičiau ka prirašėt dabar reik pratransliuoti

Pirma Sbo užjaučiu dėl ligų ir operacijos. Baisu labai. Jum visems kažką keisti reik nes panašu kad imunitetai nusilpę labai. Gali ir stresas veikti čia. Dėl R ožių tai tave puikiausiai suprantu nes Amazonė lygiai tokia pati. Į parduotuves mes su ja vengiam eiti nes šou garantuotas, susitarti be šansų, namie ištisai žabtai atidaryti-neduok die ko nors merginai neduosi čia ir dabar doh.gif

O šiaip Amazonė labai išaugo. Rašėt apie ūgius tai Amazonė 94cm ūgio ir svorio apie 12kg virs, senokai svėriau mastau.gif atsirišo kalba labai, jau pradeda normaliais žodžiais varyti, net tokiais kaip kompiuteris. Puodo reikalai irgi pajudėjo, et tik dabar. Kol pati nesugalvojo kad reikia tol nedarė. Dabar jau pati nueina, padaro reikalą, išpila puodą, išskalauja ir nusiplauna rankas. Tik po rimto reik eit rūra valyt smile.gif


Dėl bikinio išvaizdos aš jau daugiau mažiau gyvensiu. Ne tobula, bet nebe baisu. Norėčiau dar sukūsti bet nėra pinigų papams lotuliukas.gif Tai ir laikau status quo, tik sportuoju intensyviai rolleyes.gif

QUOTE(Sigittta @ 2016 04 01, 08:38)
Vakar buvau pas savo mociute, D pamate svoguna ir sako - noriu. Tai sugriauze puse svoguno su duona biggrin.gif

Meduolis jau kurį laiką valgo gryną svogūną.jei pamato kad pjaustau atlekia kaukdama agurkas ir šluoja nuo stalo tongue.gif Nu ir duodam.

QUOTE(MuseZuze @ 2016 04 05, 00:02)

Šiandien tik grįžo iš darželio panos - iškart į lauką, vyresnėlė su balansiniu dviračiu skraido, o mažoji jau gan gerai įvaldė paspirtuką. Dar statesnių posūkių nepaima, bet tiesiai ar neaštriais kampais važiuoja gan greitai. Darželyje sakė vaikams nupirko kažkokį paspiriamą motociklą, tai mūsiškė jį ten uzurpavus, ir niekam daugiau neleidžia. Kaip supratau, pastovi ji ten už save, bendravimas su sese - gera treniruotė biggrin.gif

maniškė su broliu po namus su tokiais paspiriamais duodasi. jėzau tik spėjam sprukti iš kelio. Tiesa viena mašinytė keturių ratų, kitas paspirtukas trijų. Tai abu siautėja kaip lenktynių trasoj.
Laukiu kol bus šilta spirsiu abu į kiemą kai pradės siautėt lotuliukas.gif
Atsakyti
Labukas,

QUOTE(MuseZuze @ 2016 04 05, 00:02)
ar pasveiko karalaitis? Gal nedink suvisam, nelauk kol vėl susirgs  biggrin.gif


Na va, žiūrėk, kiek ne daug laiko praėjo - lygiai 6 dienos smile.gif Neduoda man karalaitis su visam dingti, oi neduoda lotuliukas.gif Šiąnakt taip rėkė, kad tikrai maniau, kad ausų uždegimas. O kai bandžiau paklausti, kur skauda, tai tik dar labiau rėkė ir stumdėsi. Net pirštuku nesutiko parodyti. Tai kaliau lašų į ausis, ibumetino ir nurimo. Bet jau naktį pasirašiau planą, kad į darbą neisiu, nes greičiausiai teks važiuoti pas gydytoją ir rodyti ausis. Ir ką jūs galvojat? Atsikėlė beveik sveikas... pasirodo, kad naktį jam dantys skaudėjo, nes ryte irgi cypė, bet bent jau parodė, kur skauda. Žodžiu, atostogaujam balandžio mėnesį, o darželį lankys vasarą biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Sigittta @ 2016 04 08, 10:00)
Mes tai sergam sad.gif

Vakar buvo viskas gerai, o siandien ryte D verkia, kad kojas skauda ir negali paeiti. Pradziai dar galvojau gal meluoja, nes jis buna pasako, kad ale pirstuka skauda, ar dar ka, noredamas, kad papusciau. Bet cia jau pasiuliau jam ant lovos pasokoneti (jis labai megsta) ir ziuriu, na is tikro vaikas negali atsistoti. Tai issigandau.
MB dabar santariskese, kad nuodugniau paziuretu tas kojytes, bet kiek poliklinikoj sake, tai kad virusinis kazkoks sanariu uzdegimas  unsure.gif
Nuo pirmadienio galvojau as i biliuteni eisiu, bet jei visai nepaeis D, tai reikes ji daug tampyti, o as nelabai gi galiu. Na ziuresim, kazkaip susideliosim.
Nervina tie virusai, is niekur nieko kaip prisikabina..

Na kaip D? Mano draugės mergytei taip buvo. Tikrai buvo kažkoks virusas, Santariškėse kelias dienas pagulėjo ir po to viskas ok buvo. Linkiu kuo greičiau pasveikti! 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(sbo @ 2016 04 08, 13:50)
Mes šiandien su abiem dukrytėm buvom poliklinikoj kraują tyrimams priduoti. Mažylei dėl hemoglobino, o R dėl to, kad gausiai prakaituoja miego metu, jau seniau tą pastebėjau, pasakiau gyd, tai liepė darytis tyrimus, kartu pažiūrės, ar po operacijos kraujyje nebeliko uždegimo. Taip baisu man tas jos prakaitavimas, prisigalvoju visokių baisių nesąmonių  doh.gif  Bet prakaituoja taip, kad lyg būtų iš dušo išlindus...

Kaip jūsų tyrimai? Tikiuosi, abi damos sveikos kaip rožės mirksiukas.gif Beje, dėl prakaitavimo aš irgi tirčiau. Dėl šventos ramybės 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(mikki @ 2016 04 09, 17:47)
Sveikos,

aš taip užsisukusi kaip voverė, kad kompo savo reikalams nematau. Dirbu kartais nuo 6.30 ryto iki išnaktų doh.gif
Tai paskaičiau ka prirašėt dabar reik pratransliuoti

O tau bandomasis jau baigėsi? Jau gal nebereikia arti iki išnaktų? Jei nesibaigė, tai dar paark biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bruknytė @ 2016 04 11, 14:19)
Kaip jūsų tyrimai? Tikiuosi, abi damos sveikos kaip rožės  mirksiukas.gif Beje, dėl prakaitavimo aš irgi tirčiau. Dėl šventos ramybės 4u.gif

Laba,

mažosios tyrimai geri, leukocitai normoj, hemoglobinas geras smile.gif

O va pas R nelabai geri, bet telefonu su gyd kalbėjau ne aš, o vyras, tai negaliu tiksliai suprast, ką ten jam pasakė, kažkokie du kriterijai negeri, baltymas ir dar kažkas. Sakė db reik šlapimą dar priduoti ir tada žiūrės. Aj, dar sakė temp matuot kasdien, įdomu kam g.gif
Nervuojuos truputį. R dar ir į pilvuką vis rodo, kad bo bo, skauda.
Papildyta:
QUOTE(mikki @ 2016 04 09, 18:47)
Sveikos,

aš taip užsisukusi kaip voverė, kad kompo savo reikalams nematau. Dirbu kartais nuo 6.30 ryto iki išnaktų doh.gif
Tai paskaičiau ka prirašėt dabar reik pratransliuoti

Pirma Sbo užjaučiu dėl ligų ir operacijos. Baisu labai. Jum visems kažką keisti reik nes panašu kad imunitetai nusilpę labai. Gali ir stresas veikti čia. Dėl R ožių tai tave puikiausiai suprantu nes Amazonė lygiai tokia pati. Į parduotuves mes su ja vengiam eiti nes šou garantuotas, susitarti be šansų, namie ištisai žabtai atidaryti-neduok die ko  nors merginai neduosi čia ir dabar doh.gif

O šiaip Amazonė labai išaugo. Rašėt apie ūgius tai Amazonė 94cm ūgio ir  svorio apie 12kg virs, senokai svėriau mastau.gif atsirišo kalba labai, jau pradeda normaliais žodžiais varyti, net tokiais kaip kompiuteris. Puodo reikalai irgi pajudėjo, et tik dabar. Kol pati nesugalvojo kad reikia tol nedarė. Dabar jau pati nueina, padaro reikalą, išpila puodą, išskalauja ir nusiplauna rankas. Tik po rimto reik eit rūra valyt smile.gif

O kaip stiprint tą imunitetą g.gif

Nu šaunuolė tavo amazonė mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Aj, dar sakė temp matuot kasdien, įdomu kam g.gif

Temp.butinai matuokit,nes prie rimtu kraujo ligu vaikams laikosi t.37.2-37.6

Atsakyti
QUOTE(EDNET @ 2016 04 11, 18:00)
Aj, dar sakė temp matuot kasdien, įdomu kam  g.gif

Temp.butinai matuokit,nes prie rimtu kraujo ligu vaikams laikosi t.37.2-37.6

Aišku... Reiks matuot ir uzsirasinet.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sbo: 11 balandžio 2016 - 18:32
QUOTE(sbo @ 2016 04 11, 13:25)
Laba,

mažosios tyrimai geri, leukocitai normoj, hemoglobinas geras smile.gif

O va pas R nelabai geri, bet telefonu su gyd kalbėjau ne aš, o vyras, tai negaliu tiksliai suprast, ką ten jam pasakė, kažkokie du kriterijai negeri, baltymas ir dar kažkas. Sakė db reik šlapimą dar priduoti ir tada žiūrės. Aj, dar sakė temp matuot kasdien, įdomu kam  g.gif
Nervuojuos truputį. R dar ir į pilvuką vis rodo, kad bo bo, skauda.
Papildyta:

O kaip stiprint tą imunitetą  g.gif

Nu šaunuolė tavo amazonė  mirksiukas.gif  4u.gif

Na išsitirsite ir gal bus aiškiau, kas ten vyksta. Tikiu, kad nieko rimto, bet ranka negalima numoti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(EDNET @ 2016 04 11, 17:00)
Temp.butinai matuokit,nes prie rimtu kraujo ligu vaikams laikosi t.37.2-37.6

Kaip jūsų sūnus laikosi? Tikiuosi, kad visos bėdos jau praeityje mirksiukas.gif
Atsakyti


Kaip jūsų sūnus laikosi? Tikiuosi, kad visos bėdos jau praeityje mirksiukas.gif
[/quote]
ačiū.remisijoje.jau metai be vaistų.eina į mokyklą,gan neblogai mokosi.aišku gydymas šiaip nepraėjo;turi kepenų audinio pažeidimą,bet dietų deka tikiuosiu ir čia pasveiks.
Atsakyti
QUOTE(Bruknytė @ 2016 04 11, 13:19)
Labukas,
Na va, žiūrėk, kiek ne daug laiko praėjo - lygiai 6 dienos smile.gif Neduoda man karalaitis su visam dingti, oi neduoda  lotuliukas.gif Šiąnakt taip rėkė, kad tikrai maniau, kad ausų uždegimas. O kai bandžiau paklausti, kur skauda, tai tik dar labiau rėkė ir stumdėsi. Net pirštuku nesutiko parodyti. Tai kaliau lašų į ausis, ibumetino ir nurimo. Bet jau naktį pasirašiau planą, kad į darbą neisiu, nes greičiausiai teks važiuoti pas gydytoją ir rodyti ausis. Ir ką jūs galvojat? Atsikėlė beveik sveikas... pasirodo, kad naktį jam dantys skaudėjo, nes ryte irgi cypė, bet bent jau parodė, kur skauda. Žodžiu, atostogaujam balandžio mėnesį, o darželį lankys vasarą  biggrin.gif
Papildyta:

Na kaip D? Mano draugės mergytei taip buvo. Tikrai buvo kažkoks virusas, Santariškėse kelias dienas pagulėjo ir po to viskas ok buvo. Linkiu kuo greičiau pasveikti! 4u.gif
Papildyta:

Kaip jūsų tyrimai? Tikiuosi, abi damos sveikos kaip rožės  mirksiukas.gif Beje, dėl prakaitavimo aš irgi tirčiau. Dėl šventos ramybės 4u.gif
Papildyta:

O tau bandomasis jau baigėsi? Jau gal nebereikia arti iki išnaktų? Jei nesibaigė, tai dar paark biggrin.gif


Sveikos,

na va, karalaitis zino, kad mamai pailseti reik, tai stengiasi smile.gif
O del D nezinau, nerado priezasties. Iskeliavo siandien i darziuka. Diagnoze buvo - arba sanario uzdegimas (nors kraujas uzdegimo nerodo), arba sumusimas (nors is vakaro buvo sveikas, nesusimuses, o po nakties nepaejo). Duodu vaistus nuo skausmo ir uzdegimo, tai kai vaistus geria, tai viskas gerai. Idomu kaip butu jei neduociau nuo skausmo. Na ziuresim, sia savaite pagersim, o kita nebeduosiu ir jei toliau skaudes - reikes detaliau tirtis. Tikiuosi, kad praeis smile.gif
Atsakyti
Sbo,Sigittta kaipnjusu mazyliai?
Atsakyti
QUOTE(EDNET @ 2016 04 15, 21:08)
Sbo,Sigittta kaipnjusu mazyliai?

Visą savaitę bandom R šlapimą paimti tyrimams, ir nesėkmingai doh.gif

Tikrinom akis, ėjau dėl to, kad pažvairuoja. Tai sakė, kad gali būti nuo nuovargio, arba kai vaikas "užsisvajoja", atsipalaiduoja, tada "pabėga" akytė, kaip ir nieko šioj vietoj kol kas nepadarysi. Tik sakė, pliusas per mažas, pas tokio amžiaus vaikus turi būti didelis pliusas. Sakė neduot žaist tel., kompo, tv žiūrėt. Bet kad ji nežaidžia nei kompu, nei tel. O tv įjungtas pas mus, reiks pamažint.

Į daržiuką kol kas neina, nes noriu išsiaiškint galutinai kas su tuo krauju. Bijau, kad nuvesiu, organizmas nusilpęs, iškart vėl kokią bacilą pasigaus.

Mažylę vežiau pas gyd dėl to gūziuko krūtyje, tai kol kas liepė stebėti, nieko nedaryti. Nu tai stebėsim smile.gif
Atsakyti