Įkraunama...
Įkraunama...

2014 sausinukai

QUOTE(tuti1 @ 2016 04 06, 07:08)
MuseZuze,sveikinimai tavo vyrukui pirmojo gimtadienio proga smile.gif  4u.gif greitai bega laikas,aš į G žiuriu ir negaliu patiketi ,kad mano kudykis taip greitau uzaugo  blush2.gif



Ačiū merginos už sveikinimus mano kavalieriui smile.gif

Turiu tik pritart, kad šie metai praskriejo su vėjeliu... Anaiptol neprailgo, ir atrodo kad tas vaikiukas užaugo pats, be pastangų. Tik nuotraukas verčiant prisimeni koks buvo mažas bejėgis kruopiukas ir koks dabar šelmis.

Kol kas dar sunku patikėti kad per sekančius metus taps linksmu mielu čiauškančiu išdykėliu kaip sesė - man tarp jų toks didelis dar skirtumas atrodo, dvimetinukė tokia didelė, savarankiška ir protinga palyginus, kad atrodo kur ten dar broliui iki jos! biggrin.gif

Reikės šiandien metukų proga nufotografuoti , gal su vyru po taurę vyno ta proga susidaušim, o savaitgalį pūsim žvakutę. Jau žinau kas pūs, ir kas pūsdamos susipeš lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MuseZuze: 06 balandžio 2016 - 08:20
QUOTE(sbo @ 2016 04 06, 06:53)
Sveikinimai, MAMA  wub.gif  Ech, kokie jaudinantys prisiminimai  wub.gif
Man išvis, viskas kas su vaikais, tai tokius jauduliukas širdyje sukelia, ir tokia sentimentali pasidariau, taip gaila to bėgančio laiko, kad va, jau niekada nebus to, niekada nebus ano, nebus va taip ir taip, ir anaip, nu žodžiu... smile.gif

Būti mama man buvo didžiausia svajonė, ir db aš ja mėgaujuosi  wub.gif

MuseZuze, gražios šiltos Jums dienos  4u.gif


Aš gan atsargiai žiūrėjau į motinystės temą, gal net prisibijojau kažkiek, sunkiai save toje rolėje mačiau, bet čia be abejonių likimas turėjo mums numatęs ir sudėliojęs savo scenarijų, ir dribtelėjo kad net susimąstyt nespėjom biggrin.gif Apsigraibėm kad per 3-4 metus iš bevaikių tapom daugiavaikiais biggrin.gif. Ir tikrai dabar kaifuoju. Ir kartais , kai paskaitinėju ilgai negalinčių susilaukti porų išgyvenimus, jų pastangas, pagalvoju, kad kaip gerai, jog jūs dar nežinote, negalite išmatuoti, kiek iš tiesų netenkate, ir ką suteikia vaikai... Nes tą suvokiant - tikriausiai būtų dvigubai sunkiau...

Šiam momentui tai keletos dalykų nepasiilgsu ir nesigailiu kad jie liko praeity - tai nėštumas ir gimdymas. O visa kita - taip, gaila, kad ne viską gali net suspėti deramai, neskubant išgyventi, išjausti, ir pasidėti į atminimų stalčiuką.
---
Žiūrėjo vakar MB į eilinį kartą besikepšiojančias, besiginčijančias, besierzeliuojančias seses, ir tokiu beviltišku balsu ištarė: ".... ir taip dabar kokią 10 metų į priekį..." biggrin.gif
Atsakyti

MuseZuze, sveikinimai su pirmuoju gimtadieniu 4u.gif tikra tiesa, tas pirmasis gimtadienis - tokia ypatinga svente tevams. Viskas taip sviezia ir jautru wub.gif

Kaa - kada tau jau didzioji diena? kuri menesi?

O mano D pradejo rytais verkti, kai darzelyje paliekam. Kaip keista, nes jau verzdavosi ten kaip nezinia kas, o dabar.. Na, bet svarbu po to ten buna gerai ir atejus pasiimti irgi nelekia namo. Gerai jam ten, tik vat keista, kad rytai taip pasikeite.

Atsakyti
QUOTE(Sigittta @ 2016 04 06, 13:22)
MuseZuze, sveikinimai su pirmuoju gimtadieniu  4u.gif tikra tiesa, tas pirmasis gimtadienis - tokia ypatinga svente tevams. Viskas taip sviezia ir jautru  wub.gif

Kaa - kada tau jau didzioji diena? kuri menesi?

O mano D pradejo rytais verkti, kai darzelyje paliekam. Kaip keista, nes jau verzdavosi ten kaip nezinia kas, o dabar.. Na, bet svarbu po to ten buna gerai ir atejus pasiimti irgi nelekia namo. Gerai jam ten, tik vat keista, kad rytai taip pasikeite.

gegužę, dar yra truputį laiko. Maniškis darže irgi po ligos verkė rytais, pirmi žodžiai ryte-nenoriu į darželį, šiandien jau sakė mojavo vyrui. Atėjus pasiimt visas smagus būna, tai kažkaip ramiau.
Atsakyti
QUOTE(kaaa @ 2016 04 06, 13:40)
gegužę, dar yra truputį laiko. Maniškis darže irgi po ligos verkė rytais, pirmi žodžiai ryte-nenoriu į darželį, šiandien jau sakė mojavo vyrui. Atėjus pasiimt visas smagus būna, tai kažkaip ramiau.


Manoji mažė tai kelias savaites ėjo su daina, po to kažkaip ūpas sumažėjo. Bet panašu kad vėl persilaužė. 2 dienos darželyje sausomis kelnytėmis yahoo.gif
Vakare grįžo iš darželio chebra, aš tiesiai perėmiau, net iš mašin0s neišlipo, ir išsivežiau į Maximą. Tik pakeliui toptelėjo, kad ji gi be sauskelnių... Ir net puoduko neturim . Na, bet kantriai išbuvo, suvažinėjom, be avarijų. Užtat vakare 1 mažas reikalas ir 1 didelis, į kelnes. Mažas tai bent pakeliui į tualetą, tokia visa srove kelias nužymėtas , bet kryptis teisinga biggrin.gif O su dideliu, tai įlenda į kampą, ir jei nepastebi - basta doh.gif
Papildyta:
pasidalinu trumpam vakaro akimirkom:

http://i328.photobuc...zpsc6dknsza.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MuseZuze: 06 balandžio 2016 - 21:11
QUOTE(MuseZuze @ 2016 04 06, 21:11)
Manoji mažė tai kelias savaites ėjo su daina, po to kažkaip ūpas sumažėjo. Bet panašu kad vėl persilaužė.  2 dienos darželyje sausomis kelnytėmis  yahoo.gif
Vakare grįžo iš darželio chebra, aš tiesiai perėmiau, net iš mašin0s neišlipo, ir išsivežiau į Maximą. Tik pakeliui toptelėjo, kad ji gi be sauskelnių... Ir net puoduko neturim . Na, bet kantriai išbuvo, suvažinėjom, be avarijų. Užtat vakare 1 mažas reikalas ir 1 didelis, į kelnes. Mažas tai bent pakeliui į tualetą, tokia visa srove kelias nužymėtas , bet kryptis teisinga biggrin.gif O  su dideliu, tai įlenda į kampą, ir jei nepastebi - basta  doh.gif
Papildyta:
pasidalinu trumpam vakaro akimirkom:

http://i328.photobuc...zpsc6dknsza.jpg


O koks laimingas vaikas thumbup.gif visas issisiepes, fainuolis smile.gif
Atsakyti
[quote=MuseZuze,2016 04 06, 22:11]
Manoji mažė tai kelias savaites ėjo su daina, po to kažkaip ūpas sumažėjo. Bet panašu kad vėl persilaužė. 2 dienos darželyje sausomis kelnytėmis yahoo.gif
Vakare grįžo iš darželio chebra, aš tiesiai perėmiau, net iš mašin0s neišlipo, ir išsivežiau į Maximą. Tik pakeliui toptelėjo, kad ji gi be sauskelnių... Ir net puoduko neturim . Na, bet kantriai išbuvo, suvažinėjom, be avarijų. Užtat vakare 1 mažas reikalas ir 1 didelis, į kelnes. Mažas tai bent pakeliui į tualetą, tokia visa srove kelias nužymėtas , bet kryptis teisinga biggrin.gif O su dideliu, tai įlenda į kampą, ir jei nepastebi - basta doh.gif
Papildyta:
pasidalinu trumpam vakaro akimirkom:

http://i328.photobuc...zpsc6dknsza.jpg


Koks fainas vyrukas 4u.gif
Užsisukusi darbuose,sendien nuo pat ryto jau svajoju kaip sestadieni miegosiu ilgai ryte ,bet tai ir liks svajone verysad.gif G prabus anksti ir teks pradeti diena...

O taip nieko naujo ,G auga,duksta,ožiukus augina biggrin.gif

Atsakyti
Mes tai sergam sad.gif

Vakar buvo viskas gerai, o siandien ryte D verkia, kad kojas skauda ir negali paeiti. Pradziai dar galvojau gal meluoja, nes jis buna pasako, kad ale pirstuka skauda, ar dar ka, noredamas, kad papusciau. Bet cia jau pasiuliau jam ant lovos pasokoneti (jis labai megsta) ir ziuriu, na is tikro vaikas negali atsistoti. Tai issigandau.
MB dabar santariskese, kad nuodugniau paziuretu tas kojytes, bet kiek poliklinikoj sake, tai kad virusinis kazkoks sanariu uzdegimas unsure.gif
Nuo pirmadienio galvojau as i biliuteni eisiu, bet jei visai nepaeis D, tai reikes ji daug tampyti, o as nelabai gi galiu. Na ziuresim, kazkaip susideliosim.
Nervina tie virusai, is niekur nieko kaip prisikabina..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sigittta: 08 balandžio 2016 - 10:02
QUOTE(Sigittta @ 2016 04 08, 11:00)
Mes tai sergam sad.gif

Vakar buvo viskas gerai, o siandien ryte D verkia, kad kojas skauda ir negali paeiti. Pradziai dar galvojau gal meluoja, nes jis buna pasako, kad ale pirstuka skauda, ar dar ka, noredamas, kad papusciau. Bet cia jau pasiuliau jam ant lovos pasokoneti (jis labai megsta) ir ziuriu, na is tikro vaikas negali atsistoti. Tai issigandau.
MB dabar santariskese, kad nuodugniau paziuretu tas kojytes, bet kiek poliklinikoj sake, tai kad virusinis kazkoks sanariu uzdegimas  unsure.gif
Nuo pirmadienio galvojau as i biliuteni eisiu, bet jei visai nepaeis D, tai reikes ji daug tampyti, o as nelabai gi galiu. Na ziuresim, kazkaip susideliosim.
Nervina tie virusai, is niekur nieko kaip prisikabina..


O jeckau.... verysad.gif blink.gif kas per virusai ir ligos puola.Sveikit 4u.gif
Vakar dar kaip tik G atsigulusi i lovyte pradejo verkslenti,kad kojytes ...jinai ir megsta passkyti,kad skauda kas ka ,kad as papusciau....bet tikiuosi tai buvo tik noras atkreipti i save demesi unsure.gif
Atsakyti
MuseZuze, nuostabus tavo berniukas 4u.gif

Sigitta, labai linkiu, kad nieko blogo gydytojai nerastų. Oj oj, kaip nelinkiu ligų niekam!

Mes šiandien su abiem dukrytėm buvom poliklinikoj kraują tyrimams priduoti. Mažylei dėl hemoglobino, o R dėl to, kad gausiai prakaituoja miego metu, jau seniau tą pastebėjau, pasakiau gyd, tai liepė darytis tyrimus, kartu pažiūrės, ar po operacijos kraujyje nebeliko uždegimo. Taip baisu man tas jos prakaitavimas, prisigalvoju visokių baisių nesąmonių doh.gif Bet prakaituoja taip, kad lyg būtų iš dušo išlindus...
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2016 04 08, 14:50)
MuseZuze, nuostabus tavo berniukas  4u.gif

Sigitta, labai linkiu, kad nieko blogo gydytojai nerastų. Oj oj, kaip nelinkiu ligų niekam!

Mes šiandien su abiem dukrytėm buvom poliklinikoj kraują tyrimams priduoti. Mažylei dėl hemoglobino, o R dėl to, kad gausiai prakaituoja miego metu, jau seniau tą pastebėjau, pasakiau gyd, tai liepė darytis tyrimus, kartu pažiūrės, ar po operacijos kraujyje nebeliko uždegimo. Taip baisu man tas jos prakaitavimas, prisigalvoju visokių baisių nesąmonių  doh.gif  Bet prakaituoja taip, kad lyg būtų iš dušo išlindus...

Maniskiai ir abu labai prakaituoja, kol iminga... plaukai buna slaputeliai ir nugarytes, bet ligu kolkas neieskau. Reiktu gyd uzsiminti, gal su skydliaukes hormonais kas negerai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lura*: 08 balandžio 2016 - 17:38
QUOTE(Lura* @ 2016 04 08, 18:31)
Maniskiai ir abu labai prakaituoja, kol iminga... plaukai buna slaputeliai ir nugarytes, bet ligu kolkas neieskau. Reiktu gyd uzsiminti, gal su skydliaukes hormonais kas negerai.

Aš kažkaip galvoju, kad prakaitavimas gali reikšti kažkokią ligą..gal klystu
Atsakyti