Įkraunama...
Įkraunama...

2014 sausinukai

Labukas mamos mirksiukas.gif

sėdžiu namie, J miega, tai net nėra kur laiko dėti lotuliukas.gif Žinoma, sėdžiu namie ne todėl, kad gavau laisvų dienų, eilinį kartą karalaitis serga ir šį kartą kartu serga ir auklė. Tai tenka man slaugymu užsiimti. Žinoma, iš dalies ir džiaugiuosi, kad nereikia į darbą: ir pamiegu ilgiau, ir net langus išsivaliau lotuliukas.gif Karalaitis serga eiline sloga ir kosuliu, tai nebaisi tragedija. Tiesa, dar ir du krūminiai juda (vieno jau pusę išlindo, kito trečdalis). Šitas faktas sveikatos niekam neprideda, nes protarpiais mažasis visiems stogą pakilnoja biggrin.gif

QUOTE(sbo @ 2016 03 28, 20:07)
Oj per vėlai žinute perskaičiau smile.gif

Paskaičiau, kaip nesėkmingai R gavosi su tais limfmazgiais doh.gif Sveikit greičiau 4u.gif Beje, kiaušinius galima marginti ir per Atvelykį arba dar kitaip vadinamas Mažąsias vaikų Velykėles (šį sekmadienį jos bus švenčiamos). Mes jau turbūt 10 metų švenčiame Velykėles ir kasmet vis su kriškto sūnaus šeimyna smile.gif Šiemet irgi numatytas toks šventimas, tai būtinai išbandysime dekupažą ant kiaušinių thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Sigittta @ 2016 03 29, 12:01)
Truputeli streso apturejau, mazius dejosi i sekcijos pati kampa is visu jegu su veidu. Veidas visas kruvinas, vaikas bliauna, jau vel maniau, kad likusius dantis issibarskino, na bet cia ne dantims teko, o nosiai. Visa istino, bet neluzo, tai dar toks pusetinai sekmingas kritimas buvo, su praskelimu tik. Toks greitas tas mano vaikas, nezinau, kaip cia jis uzaugs, kiek sveiku vietu liks.

Eik tu sau, kaip nesmagu verysad.gif Na bet vis tiek ačiū D, kad baigėsi su mažiausiais nuostoliais 4u.gif Bet kažkaip keistai pas jus gaunasi: vaikas greitas, tai turėtų išsisukti iš visokių traumų. Aš visada galvojau, kad mano dukra nuolat susitraumuoja, nes be galo lėta ir kai tik ką nors pamėgina smarkiau, tai ir nusivožia. Ir visada maniau, kad greitiems vaikams taip nebūna g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bruknytė @ 2016 03 30, 14:28)
Labukas mamos mirksiukas.gif

sėdžiu namie, J miega, tai net nėra kur laiko dėti  lotuliukas.gif Žinoma, sėdžiu namie ne todėl, kad gavau laisvų dienų, eilinį kartą karalaitis serga ir šį kartą kartu serga ir auklė. Tai tenka man slaugymu užsiimti. Žinoma, iš dalies ir džiaugiuosi, kad nereikia į darbą: ir pamiegu ilgiau, ir net langus išsivaliau  lotuliukas.gif Karalaitis serga eiline sloga ir kosuliu, tai nebaisi tragedija. Tiesa, dar ir du krūminiai juda (vieno jau pusę išlindo, kito trečdalis). Šitas faktas sveikatos niekam neprideda, nes protarpiais mažasis visiems stogą pakilnoja biggrin.gif
Paskaičiau, kaip nesėkmingai R gavosi su tais limfmazgiais  doh.gif Sveikit greičiau  4u.gif Beje, kiaušinius galima marginti ir per Atvelykį arba dar kitaip vadinamas Mažąsias vaikų Velykėles (šį sekmadienį jos bus švenčiamos). Mes jau turbūt 10 metų švenčiame Velykėles ir kasmet vis su kriškto sūnaus šeimyna smile.gif Šiemet irgi numatytas toks šventimas, tai būtinai išbandysime dekupažą ant kiaušinių  thumbup.gif
Papildyta:

Eik tu sau, kaip nesmagu  verysad.gif Na bet vis tiek ačiū D, kad baigėsi su mažiausiais nuostoliais 4u.gif Bet kažkaip keistai pas jus gaunasi: vaikas greitas, tai turėtų išsisukti iš visokių traumų. Aš visada galvojau, kad mano dukra nuolat susitraumuoja, nes be galo lėta ir kai tik ką nors pamėgina smarkiau, tai ir nusivožia. Ir visada maniau, kad greitiems vaikams taip nebūna g.gif


Sveikos,
paminejai apie Atvelyki, tai mes su tevais irgi visada margindavom dar karta kiausinius, gaudavosi antros mini Velykos. Dabar tik kazkaip pastaruosius kelis metus nebedazom.

O del greitu vaiku nezinau.. as visad galvodavau atvirksciai, kad letesni vaikai speja kliutis apeiti smile.gif o va, jei staigus, tai begs, leks ir tiesiog nesuspes apsisaugoti smile.gif Bet cia matyt, kaip visada, kiek vaiku, tiek situaciju, visi skirtingi. O kiti tiesiog gal krenta sekmingiau biggrin.gif

Mane darbe kolege apkosejo, tai dabar ir as visa paburkus vaikstau, kosciu, tikiuos neperleisiu sio gerio vaikui g.gif Reikes vakare svogunais primaitinti biggrin.gif MB kartais kai valgo lasinius, tai duoda ir D paragauti - lasinys, duona, svogunas. Vakar buvau pas savo mociute, D pamate svoguna ir sako - noriu. Tai sugriauze puse svoguno su duona biggrin.gif
Atsakyti
Labukas,

likimo ironija: kai sėdžiu namie ir turiu laiko papliurpti SM, tai tada nėra su kuo pliurpti lotuliukas.gif Gerai, kad nors Sigitta parašė smile.gif

QUOTE(Sigittta @ 2016 04 01, 08:38)
Sveikos,
paminejai apie Atvelyki, tai mes su tevais irgi visada margindavom dar karta kiausinius, gaudavosi antros mini Velykos. Dabar tik kazkaip pastaruosius kelis metus nebedazom.

O del greitu vaiku nezinau.. as visad galvodavau atvirksciai, kad letesni vaikai speja kliutis apeiti smile.gif o va, jei staigus, tai begs, leks ir tiesiog nesuspes apsisaugoti smile.gif Bet cia matyt, kaip visada, kiek vaiku, tiek situaciju, visi skirtingi. O kiti tiesiog gal krenta sekmingiau biggrin.gif

Mane darbe kolege apkosejo, tai dabar ir as visa paburkus vaikstau, kosciu, tikiuos neperleisiu sio gerio vaikui  g.gif  Reikes vakare svogunais primaitinti biggrin.gif MB kartais kai valgo lasinius, tai duoda ir D paragauti - lasinys, duona, svogunas. Vakar buvau pas savo mociute, D pamate svoguna ir sako - noriu. Tai sugriauze puse svoguno su duona biggrin.gif


Mes irgi su tėvais švęsdavom mirksiukas.gif Prisipirkau jau servetėlių marginimui, išsirinkau kokį torčiuką gaminsiu, tik niekaip nesugalvoju, ką pagrindiniam patiekalui ruošti doh.gif Gal turite idėjų, ką skanaus pasigaminti?

Beje, tu labai teisi! Tie smarkuoliai krenta žymiai dažniau, todėl jie jau atkalę sistemą ir sugeba sėkmingiau nusivožti smile.gif Mano J irgi greitas, ir tikrai krenta dažnai, bet kol kas tfu tfu tfu sėkmingai.

Liuks dėl svogūnų, duonos ir lašinių thumbup.gif Beje, šitas derinys priskiriamas prie mano mėgstamiausių vakarienių lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bruknytė: 01 balandžio 2016 - 14:02
QUOTE(Sigittta @ 2016 04 01, 09:38)
Vakar buvau pas savo mociute, D pamate svoguna ir sako - noriu. Tai sugriauze puse svoguno su duona biggrin.gif

Ogogo, nieko sau bigsmile.gif

O mes toliau trankomės po Santariškes, ir vakar, ir šnd, nes kažkaip negerai gyja žaizda, bet gydytojai atsainūs, arba man jau vaidenasi doh.gif tipo viskas čia normalu, su pūliais taip būna bla bla bla, echoskopo ir to iš pradžių nenorėjo daryt, nu bet tipo ale tiek to, eikit pasidarykit jei taip norit... Kitą savaitę vėl važiuosim, bandysiu patekt pas tą gyd, kuris operavo. Gal daugiau pasakys ir "pamatys". Nes db išrašė kalio permanganatą ir viskas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2016 04 01, 15:15)
O mes toliau trankomės po Santariškes, ir vakar, ir šnd, nes kažkaip negerai gyja žaizda

nu kaip gaila mažiukės, greičiau sveikit 4u.gif
Maniškis dar sirguliavo, nevedėm daržan, tai verčia namus aukštyn kojom visą savaitę, prieš šventes su skaudančia ausim atsikėlė, tai buvau išsigandus, kad neprasidėtų uždegimas. Išsisukom su kompresu ir lašiukais.
Atsakyti
sveikos gyvos,
orai atšilo, vis rečiau prie kompų betupėsim smile.gif

Savaitgalį praleidom atidarydami kepsnių sezoną + dviračių sezoną.

Apsirūpinome 3 dviračio kėdutėm, šalmais ir išvažiavom pasivažinėt po savo apylinkes. Ant MB dviračio - dvi merginos, viena priekyje kita gale, o aš kavalierių vežiausi, kuriam buvo pirma kelionė dviračiu. Buvo šiek tiek nosį suraukęs, bet visumoj neprotestavo smile.gif Ir man kaip smagu buvo paminti pėdalus, nei praeitą, nei užpraeitą vasarą nebuvo galimybių...

Šiandien tik grįžo iš darželio panos - iškart į lauką, vyresnėlė su balansiniu dviračiu skraido, o mažoji jau gan gerai įvaldė paspirtuką. Dar statesnių posūkių nepaima, bet tiesiai ar neaštriais kampais važiuoja gan greitai. Darželyje sakė vaikams nupirko kažkokį paspiriamą motociklą, tai mūsiškė jį ten uzurpavus, ir niekam daugiau neleidžia. Kaip supratau, pastovi ji ten už save, bendravimas su sese - gera treniruotė biggrin.gif Nors šiaip yra tokia labai švelni, miela mergytė, bet tam tikro užsispyrimo turi, kai ateina ožys, tai ragai gan ilgai įremti būna ir jokie įkalbinėjimai nepadeda. Baisi konservatorė, kas liečia rūbus - jau kažko naujo įkalbėti tai per vargus gali. Su žieminėm storiausiom pirštinėm tik prieš kelias dienas atsisveikom, kai jau drastiškai paėmiau ir paslėpiau, nes žviegia kad reikia tų pirštinių ir viskas! Su batais irgi tas pats, dabar eina su tais pačiais visur, ir į darželį, ir į kiemą, kitų nesimauna, rėkia 'Netinka!!!' , na ir nusileidžiu... irnesakyk.gif Pamperso nuimti irgi nesileidžia, nors vakar kažkaip išlaviravau, nuėmiau, tai netgi pati nuėjo į tualetą, nusimovė kelnytes ir pasisiojo į puoduką! Taip apsidžiaugiau, šiandien jau galvojau vesim į darželį be pamperso, tai niekaip ryte tėtis nesusitarė, išvedė su pampersu, o grįžo tai su trusikėliais, o po jais - pampersas, matyt ir auklėtojoms tokį patį protestą surengė biggrin.gif . Iš lauko į namus irgi su dūdom , nešte parsinešti tenka, būtų ko gero iki nakties. Nors šiandien tai beveik visą laiką prasėdėjo mašinoje, kol MB ratus keitė. Nieko ten neveikia ,tiesiog pasiprašė pasodinama į kėdutę, užsegama, na ir sėdi ten visą valandą smile.gif

Netikėtai teko grįžti prie auklės paieškų, nes mūsiškę suviliojo pasiūlymas užsienyje. Įdėjau skelbimą, tai atsiliepė gal 8 norinčios. Kaip ir ne problema. Pagal intuiciją vieną pasikviečiau šiandien susipažinti, na ir ko gero apsistosiu ties ja, nes jos kandidatūra man +- OK. Gaila kad nevairuojanti tik. Bet tai jau ne kritinis dalykas, šiaip ji man patinka. Gan jauna mergina, kokių 27 metų, auklės patirties šiek tiek turi, bet šiaip ne pagrindinis užsiėmimas, jai tai tarpinė stotelė, turi ateičiai kitų tikslų ir planų. O kol kas bent iki rudens mėginsim padraugauti.
Papildyta:
QUOTE(sbo @ 2016 04 01, 15:15)
Ogogo, nieko sau  bigsmile.gif

O mes toliau trankomės po Santariškes, ir vakar, ir šnd, nes kažkaip negerai gyja žaizda, bet gydytojai atsainūs, arba man jau vaidenasi  doh.gif  tipo viskas čia normalu, su pūliais taip būna bla bla bla, echoskopo ir to iš pradžių nenorėjo daryt, nu bet tipo ale tiek to, eikit pasidarykit jei taip norit... Kitą savaitę vėl važiuosim, bandysiu patekt pas tą gyd, kuris operavo. Gal daugiau pasakys ir "pamatys". Nes db išrašė kalio permanganatą ir viskas  unsure.gif


Kaip R.sveikatytė?
Kas su mažyle tvarkėsi kol jūs ligoninėje buvote?
Papildyta:
QUOTE(Sigittta @ 2016 03 29, 12:01)


* Truputeli streso apturejau, mazius dejosi i sekcijos pati kampa is visu jegu su veidu. Veidas visas kruvinas, vaikas bliauna, jau vel maniau, kad likusius dantis issibarskino, na bet cia ne dantims teko, o nosiai. Visa istino, bet neluzo, tai dar toks pusetinai sekmingas kritimas buvo, su praskelimu tik. Toks greitas tas mano vaikas, nezinau, kaip cia jis uzaugs, kiek sveiku vietu liks.

** Siandien i darzeli tik kiausini issinese, tai ten matyt ridens su vaikais. Taip jam patinka darziuke. Jau net nesinori pagalvoti apie valstybini darzeli, kai jam cia taip patinka. Na, bet valstybinio visvien laukiu, nes ir kaina kita, ir mums prie namu arti butu.


* brrr... net susiskaitė taip skaudžiai unsure.gif Taip jau tiems smarkuoliams būna.. .Apdrausk tu jį nuo nelaimingų atsitikimų, ir linkiu kad draudimas neatsipirktų... 4u.gif

** Aš kai matau kaip mano merginoms smagu darželyje,tai irgi vis pamąstau, kaip čia reikės daryti jei netyčia gausim vietą valdiškame? Nors tikriausiai mėginsiu vis tiek, jei ką - į šitą galėsim sugrįžti manau visada...

Beje, mano vyresnėlę darželyje buvo išmetę iš šokių būrelio - dėl išdykavimų, kaprizinimosi ir trukdymo kitiems tapo nepageidaujama doh.gif Na, išmetė tai išmetė, pasakiau auklėtojoms kad ok, tegul ir nelanko (su pačia šokių mokytoja neteko progos pabendrauti). Na ir galvoju, nebelanko jau. Dabar gi gaunu el.laišką su lankomumu ir suma apmokėjimui už praeitą mėn - gi žiūriu, pas ją lankomumas 100-centinis sužymėtas blink.gif . Klausiu dukros, ar būna šokiai, ar eini į juos - nesugeba atsakyti (jau guodžiausi anksčiau, kad nieko iš jos neįmanoma išklausti apie darželį...) . Rašau mokytojai laišką, kaip čia yra, atrašo kad jo, lanko, viskas gerai - pasirodo kaltas buvo vienas berniukas , jis ten daugiausiai šposų krėsdavo, jis ten ir maniškę išprovokuodavo (čia tas pats simpatija, pas kurį prieš kurį laiką važiavo į svečius) , ji ten jo įtakoje ir išsidirbinėdavo.. . Tai pašalino iš šokių tą berniuką, na ir maniškė dabar be jokių problemų lanko, dalyvauja . Neliko su kuo kepšiotis, ir nebeišdykauja.

Papildyta:
QUOTE(Bruknytė @ 2016 04 01, 14:01)
Labukas,

likimo ironija: kai sėdžiu namie ir turiu laiko papliurpti SM, tai tada nėra su kuo pliurpti  lotuliukas.gif Gerai, kad nors Sigitta parašė smile.gif


ar pasveiko karalaitis? Gal nedink suvisam, nelauk kol vėl susirgs biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(kaaa @ 2016 04 01, 15:40)
nu kaip gaila mažiukės, greičiau sveikit  4u.gif
Maniškis dar sirguliavo, nevedėm daržan, tai verčia namus aukštyn kojom visą savaitę, prieš šventes su skaudančia ausim atsikėlė, tai buvau išsigandus, kad neprasidėtų uždegimas. Išsisukom su kompresu ir lašiukais.


kaip pati , dar pukši? Sunkiausias laikas laukia 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

MuseZuze, smagiai jūs gyvenate smile.gif

Kaip džiaugiuosi, kad pagaliau šiluma atkeliauja smile.gif

R jau gerėja, jau gyja žaizda, aišku, randas liks, įdomu, ar su laiku dings, ar ne...
Ir nžn ką daryt su darželiu. Po tokių įvykių man atsirado baimė vest vaiką į darželį, tuo labiau, praeitą savaitę ten atkrito daugiau nei pusė vaikų, gripas. Paskaičiavau, per kovo mėn R buvo 6 dienas darželyje, o susimokėt tai reik ne 50 eurų...Mes jei gausim valstybinį, vesiu į valstybinį, nes man gaila tokius pinigus mokėti. Dar jei nesirgtų, o čia jei veda ligotus vaikus... Aišku, ugdymas ir dėmesys turbūt valstybiniame būtų jau nebe toks.
Atsakyti
QUOTE(MuseZuze @ 2016 04 05, 00:02)
kaip pati , dar pukši? Sunkiausias laikas laukia  4u.gif

na nebelengva jau doh.gif Vyras padeda, dirba vėlai vakarais, kai mes jau miegam, kad man mažiau su vaiku tampytis reikėtų, nes jėgų nėra, skauda visus šonus. Šiom dienom vėl į daržą eina, tai man tas pusdienis kaip atostogos biggrin.gif
Pas jus nuotykių matau netrūksta smile.gif Kaip tik pagalvojau, kad norėčiau dviratį išsivaryt į lauką...
Atsakyti
Na ką,
pavakare prisirinkau žibučių, už poros-trejetų valandų pokštels vandenys , ir ryte glėby laikysiu savo Velykinį zuikutį... . wub.gif

... ir viskas lyg vakar biggrin.gif

Žinoma, gimimo momentas yra su niekuo nepalyginamas, bet pirmasis vaiko gimtadienis ko gero pats labiausiai jaudinantis iš visų gimtadienių, bent jau mamai... smile.gif
Nuo šiandien nebeturime namie kūdikių, tik vaikus wub.gif ok.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MuseZuze: 05 balandžio 2016 - 23:53
QUOTE(MuseZuze @ 2016 04 05, 23:32)
Na ką,
pavakare prisirinkau žibučių,  už poros-trejetų valandų pokštels vandenys , ir ryte glėby laikysiu savo Velykinį zuikutį... .  wub.gif

... ir viskas lyg vakar  biggrin.gif

Žinoma, gimimo momentas yra su niekuo nepalyginamas, bet pirmasis vaiko gimtadienis ko gero pats labiausiai jaudinantis iš visų gimtadienių, bent jau mamai... smile.gif 
Nuo šiandien nebeturime namie kūdikių, tik vaikus  wub.gif ok.gif

Sveikinimai visiems wub.gif
Atsakyti
QUOTE(MuseZuze @ 2016 04 06, 00:32)
Na ką,
pavakare prisirinkau žibučių,  už poros-trejetų valandų pokštels vandenys , ir ryte glėby laikysiu savo Velykinį zuikutį... .  wub.gif

... ir viskas lyg vakar  biggrin.gif

Žinoma, gimimo momentas yra su niekuo nepalyginamas, bet pirmasis vaiko gimtadienis ko gero pats labiausiai jaudinantis iš visų gimtadienių, bent jau mamai... smile.gif 
Nuo šiandien nebeturime namie kūdikių, tik vaikus  wub.gif ok.gif

Sveikinimai, MAMA wub.gif Ech, kokie jaudinantys prisiminimai wub.gif
Man išvis, viskas kas su vaikais, tai tokius jauduliukas širdyje sukelia, ir tokia sentimentali pasidariau, taip gaila to bėgančio laiko, kad va, jau niekada nebus to, niekada nebus ano, nebus va taip ir taip, ir anaip, nu žodžiu... smile.gif

Būti mama man buvo didžiausia svajonė, ir db aš ja mėgaujuosi wub.gif

MuseZuze, gražios šiltos Jums dienos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MuseZuze @ 2016 04 06, 00:32)
Na ką,
pavakare prisirinkau žibučių,  už poros-trejetų valandų pokštels vandenys , ir ryte glėby laikysiu savo Velykinį zuikutį... .  wub.gif

... ir viskas lyg vakar  biggrin.gif

Žinoma, gimimo momentas yra su niekuo nepalyginamas, bet pirmasis vaiko gimtadienis ko gero pats labiausiai jaudinantis iš visų gimtadienių, bent jau mamai... smile.gif 
Nuo šiandien nebeturime namie kūdikių, tik vaikus   wub.gif ok.gif


MuseZuze,sveikinimai tavo vyrukui pirmojo gimtadienio proga smile.gif 4u.gif greitai bega laikas,aš į G žiuriu ir negaliu patiketi ,kad mano kudykis taip greitau uzaugo blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuti1: 06 balandžio 2016 - 07:10