Įkraunama...
Įkraunama...

2014 sausinukai

Mdaaaa.. Pasilinksminot tikrai ...

Bet gi gera ožka tavo R.! O močiutės ji ir namie neprisileidžia, ar tik čia užėjo toks naravas?

O kaip jūs nusprendėte, kad viešbutyje gyventi?
Renkantis poilsį su vaikais, tai dabar žiūriu kad būtų koks privatus sektorius, 1 aukšte, su galimybe išeiti laisvai į kiemą, kieme - bent minimalūs užsiėmimai vaikams, nes kitaip tai vargo vakarienė.. . Tai ir zuja pirmyn atgal. O į tą didžiąją žaidimų aikštelę nėjote? Ar R dar per maža? Šiaip tai pritariu, lyginant su kokiu Venstpiliu, tai vaikams Palangoje - liūdesys. Tik kad tolima kelionė iki Ventspilio. Mano panelės atlaikytų be didelių protestų, bet brolis - sunkiai. Pernai, kai buvo lėliukas 3 mėn, tai buvo pats geriausias keleivis smile.gif Dabar ir jis jau savo nuomonę pareiškia, ir dažniausiai ta nuomonė būna, kad ilgos kelionės užknisa biggrin.gif

te tau 4u.gif , už tai kad atlaikei. Galvok, kad čia buvo blogiausias variantas, toliau tik geryn smile.gif

dėl darželio, tai čia su maitinimu 350eur. Atmetus kompensaciją, lieka 250eur.Tas pats kas pas jus dabar.

Už saviškes, senais tarifais, mokam 190 eur ir 150 eur.


a, galvoju dar dėl tų diedų apkerpėjusių, kur žiūrėjo kaip jūs ten tampotės - reikia kitą kartą nepasikuklinti ir paprašyti pagalbos, jei jau patiems nedašunta wink.gif
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2016 06 18, 21:36)
Laba smile.gif
Pas mus tai čia kasdienybė tos nemigo naktys, retai kada išmiega ramiai, ir nežinau kas čia, ar sapnai, ar vėl gi tas pats stresas dėl darželio...
Na o aš su vaikais buvau mūsų pajūryje keturias dienas, atsiminsiu šitas "atostogas" visam gyvenimui smile.gif Dar niekad taip nesidžiaugiau grįžusi namo  biggrin.gif  Net nepasakosiu, nes nenoriu šiuo metu tai prisiminti vėl...

Mes Rusnės lovytę pardavėm ir ji jau keletą naktų miega savo naujoj lovoj smile.gif Truputį sudėtingiau, nes gali laisvai judėti, migruoti, bet iš esmės galvojom, bus blogiau.

Buvom nuvažiavę apžiūrėti vieną darželį, tai nutarėm jo nesirinkti. Kol kas liekam senajame. Esminė priežastis, kodėl nesirenkam - ugdymas, mums atrodo, kad jis toli gražu ne toks geras kaip dabartiniame. Bet aš esu dar pasižymėjus kelis variantus, reikės ir juos apžiūrėti.


Naktys tai jo, bet pas mus baubai ir verksmai prasideda jau nuo vakaro. Visa laika uz rankos tik laikyti reik ir kartu vaikscioti, glostyti.

O atostogos , tai taip ir matau akyse tavo pasakojima. Tikrai niekas nestebina, pas mane kai oziukas namie, tai cia norma taip elgtis. Tik tau kai du vaikai, tai dvigubai sunkiau.
Su MB butu buve paprasciau. Bet tavo mociute kokia saunuole, tiek metu ir dar va bando kartu atostogauti. Super.
Taaaip norisi tu atostogu, poilsio, bet va kai toki gauni "poilsi", tai apskritai turbut nieko nebenori. Nu nieko kazkada praeis tie sunkumai. Gaila, kad neleidzia tie kleckai dziaugtis jais, kantrybes tai ziauriai daug reikia.
O kaip pati jura? Ar patiko R buti smeliuke ir prie vandens?

Mano D tai nezaidzia su jokiais zaislais :/ tai uzimti irgi sunkiau. Turim visokiu pripirke, ir seneliai padovanojo tokius irankius fainus - graztas , kur grezia ir t.t. Tai nereik nieko doh.gif sakiau nebepirksiu nieko biggrin.gif nes ir ciuozyne nupirkau (labai labai patinka ciuozineti), bet kai namie stovi, tai nereik jos.
Atsakyti
QUOTE(MuseZuze @ 2016 06 21, 08:36)
Bet gi gera ožka tavo R.! O močiutės ji ir namie neprisileidžia, ar tik čia užėjo toks naravas?

O kaip jūs nusprendėte, kad viešbutyje gyventi?
Renkantis poilsį su vaikais, tai dabar žiūriu kad būtų koks privatus sektorius, 1 aukšte, su galimybe išeiti laisvai į kiemą, kieme - bent minimalūs užsiėmimai vaikams, nes kitaip tai vargo vakarienė.. . Tai ir zuja pirmyn atgal.  O į tą didžiąją žaidimų aikštelę nėjote? Ar R dar per maža? Šiaip tai pritariu, lyginant su kokiu Venstpiliu, tai vaikams Palangoje - liūdesys.

te tau  4u.gif , už tai kad atlaikei. Galvok, kad čia buvo blogiausias variantas, toliau tik geryn smile.gif


Ir dar kokia ožka smile.gif Nu čia kažkas jai užėję buvo, nes šiaip kai būna pas mus močiutė svečiuose, tai kaip ir viskas ok.

Vyras čia tipo surado, kad tie visokie "grupiniai" ir "betos" siūlo geras akcijas viešbučiuose su pusryčiais, o čia dar draugė sako, kad oj koks geras viešbutis, ji kažkada labai seniai jame gyveno. Nu tai ir pasidaviau provokacijoms biggrin.gif

Į tą aikštelę nėjom, nors norėjom, nes ji labai nuo mūsų viešbučio toli... O aš dar kai ne itin žinovė tų gatvių gatvelių Palangoj, tai ir nerizikavom. Blogiausia, kai lijo, šakės, ir ką veikt, o visą dieną pylė. Tai bent į HBH nuvažiavom pavalgyt.
Atsakyti
Labuka smile.gif ir as uzbegu trumpam.

Mes laikomes gerai,G siuo metu atostogauja pas mano tevus Vilniuje,tai jau vaiko pasiilgau iki negaliu..... doh.gif
Net nera ka veikt namuose kai vaiko nera.
Rugseji ir G zingsniuos i darzeli,kaip tas laikas greitai bega verysad.gif
Vasara kaip ir suplanuota jau visa,o kas cia jos ir beliko ,pora menesiuku.

Sbo,atostogu tavo net nepavadinsi atostogom...imk 4u.gif

O daugiau kaip ir nieko naujo.
Atsakyti
QUOTE(Sigittta @ 2016 06 21, 10:48)
O kaip pati jura? Ar patiko R buti smeliuke ir prie vandens?

Mano D tai nezaidzia su jokiais zaislais :/ tai uzimti irgi sunkiau. Turim visokiu pripirke, ir seneliai padovanojo tokius irankius fainus - graztas , kur grezia ir t.t. Tai nereik nieko  doh.gif  sakiau nebepirksiu nieko biggrin.gif nes ir ciuozyne nupirkau (labai labai patinka ciuozineti), bet kai namie stovi, tai nereik jos.

Jūra labai šalta, net kojų pirštus buvo baisu įmerkti. Smėliuke R patinka smile.gif Biškį ir į jūrą įbridus buvo, ir dar atsisėdo su dupcia, sušlapo, tai verkt pradėjo, išsigando smile.gif

R irgi žaislų visai nereikia. Pilnos dėžės žaislų, tai sakau vyrui, kad tik vietą užima, išnešt reikia...

tuti1, taip, užtat ir rašiau žodį atostogos kabutėse biggrin.gif O aš pavydžiu tau, kad seneliai su mielu noru užsiima vaiku, kad yra kur vaikui pakeist aplinką, pasibūti. O ir tau galima pailsėti, atitrūkti. Man tai tikrai reikėtų tokių atotrūkių, kartais užtektų net 1 paros, ir į vaiką tada naujom akim pažiūrėčiau, gaila, nėra galimybių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sbo: 21 birželio 2016 - 17:11
QUOTE(sbo @ 2016 06 21, 18:07)
Jūra labai šalta, net kojų pirštus buvo baisu įmerkti. Smėliuke R patinka smile.gif Biškį ir į jūrą įbridus buvo, ir dar atsisėdo su dupcia, sušlapo, tai verkt pradėjo, išsigando smile.gif

R irgi žaislų visai nereikia. Pilnos dėžės žaislų, tai sakau vyrui, kad tik vietą užima, išnešt reikia...

tuti1, taip, užtat ir rašiau žodį atostogos kabutėse  biggrin.gif  O aš pavydžiu tau, kad seneliai su mielu noru užsiima vaiku, kad yra kur vaikui pakeist aplinką, pasibūti. O ir tau galima pailsėti, atitrūkti. Man tai tikrai reikėtų tokių atotrūkių, kartais užtektų net 1 paros, ir į vaiką tada naujom akim pažiūrėčiau, gaila, nėra galimybių.


Betai R kokia kaprizinga😃viskas kas geriausia susidejo i tavo SBO atostogas,na nieko daugiau tokiu atostogu nebus,bus tik geros atostogos.O MB mama negali mergyciu jusu nors viena diena pasiimti sau ir pabuti su jomis?Zinau,kad ji dirba,bet akivaizdu,kad tiek MB reikia poilsio ,o tau tai tikrai reikia pailseti 4u.gif
Mes ketvirtadieni vaziuojam į vestuves MB giminaicio,tai pirmas planas buvo neimti G i vestuves,bet pakeite planus musu draugai ir penktadieni lekiam i Nida....tai ir G imames i vestuves nes negrysim i Kauna.Tai vakar puseseres G nuliudo,kad mazge nelieka☺nes jau prisigalvojusios ka veiks,o cia planai keiciasi 😆joms.
Atsakyti
Labuka smile.gif

Atostogauja sausinukai vacation4.gif vacation1.gif
Mes sauniai praleidom igaji savaitgali thumbup.gif atsokom vestuves,tikraja zodzio prasme.Gabija nespejo atvaziuoti i vestuves iskart sokt ejo bigsmile.gif o penktadieni lekem i Nida,oras karstas,jura salta,bet nuo to karscio nori nenori eini maudytis,G nelipo net is juros doh.gif Tai taip smagiai ir praleidom Jonines smile.gif
Atsakyti
labas,
po karščių visiškas štilius, šaunuolė tuti1, kad tylą drumsti smile.gif FAinai pasibuvot šventėje, smarki šokėja auga , ir jūros neišsigando! smile.gif

Mūsų JOninių ilgasis savaitgalis:
- maudynės baseine,
- nakvynės palapinėje,
- plaukiojimas pripučiamais ratais ir čiužiniais kūdroje,
- lakstymas po 'lietučiu',
- batutas, hamakas, supynės, čiuožynės,
- ledų valgymas,
- paspirtukai, dviratukai, vežimukai,
- braškės, vyšnios ir agurkai smile.gif

... ir viskas neiškišant nosies iš namų...

- sirguliavo maniškiai, tai vienas , tai kitas su temperatūra, tai nusprendėm kad namie bus geriausia. Na, bet labai nenuobodžiavom smile.gif Basi , nuogi, murzini - vienu žodžiu, užtikrinta vasara!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MuseZuze: 27 birželio 2016 - 21:37
QUOTE(tuti1 @ 2016 06 22, 07:21)
Betai R kokia kaprizinga😃viskas kas geriausia susidejo i tavo SBO atostogas,na nieko daugiau tokiu atostogu nebus,bus tik geros atostogos.O MB mama negali mergyciu jusu nors viena diena pasiimti sau ir pabuti su jomis?Zinau,kad ji dirba,bet akivaizdu,kad tiek MB reikia poilsio ,o tau tai tikrai reikia pailseti  4u.gif
Mes ketvirtadieni vaziuojam į vestuves MB giminaicio,tai pirmas planas buvo neimti G i vestuves,bet pakeite planus musu draugai ir penktadieni lekiam i Nida....tai ir G imames i vestuves nes negrysim i Kauna.Tai vakar puseseres G nuliudo,kad mazge nelieka☺nes jau prisigalvojusios ka veiks,o cia planai keiciasi 😆joms.

Sveikos,
tuti1, kaip šaunu, kad puikiai laiką praleidote thumbup.gif

Su MB mama šiuo metu nebendrauju, štilius cool.gif Būtent dėl anūkių, visokių pažadų neišpildomų, "pamiršimų" ir pan. Esu labai įsiskaudinus.

Karštas savaitgalis buvo. R baseine kieme pliuškenosi, žemuoges valgė. Sesė nelabai į kompaniją, nes vandens bijo, o žemuogių duodu tik kelias uogas, nes alergiška. Aš Sangria pasilepinau. Niekur nevažiavom, nes turim gimusį šuniuką, o kalė pieno neturėjo, tai turėjom su MB kas dvi valandas kiauras 3 paras maitint tą šuniuką ožkos pienu, mišinuku, su švirkštu, su buteliuku ir pan. Išvis galvojau, kad numirs šuniukas. Ačiū dievui, pienas pas kalę atsirado, šiandien jau pradėjo augti šuniuko svoris wub.gif
Papildyta:
QUOTE(MuseZuze @ 2016 06 27, 22:34)
- sirguliavo maniškiai, tai vienas , tai kitas su temperatūra, tai nusprendėm kad namie bus geriausia. Na, bet labai nenuobodžiavom smile.gif Basi , nuogi, murzini - vienu žodžiu, užtikrinta vasara!

Oj nabagiukai unsure.gif Tokiais karščiais, o dar su temperatūrom...
R tai kai nuėjo į darželį, tai ištisai kosti ir sloguoja. Nežinau kas čia ir kodėl. Čia gal visiems atsiranda ta chroniška sloga ir kosulys lankant darželį. Nu bet vedu į darželį. Ką aš žinau... Kai nuvedu R, visad girdžiu kosinčių aplink, tai spjoviau ir būsiu tokia pati. Niekas nepasikeis, jei tik viena R neis į darželį su sloga ar kosuliu, išskyrus mūsų finansai nukentėtų biggrin.gif

Kaip jūsų vaikai, ar daug kalba? Aš kažkaip nerimauju, kad R lb mažai kalba. Darželyje siūlo logopedo konsultaciją ir net apsilankymus, kam reikia (aišku kaip suprantu ne už dyką). Galvoju, ar mums reiktų g.gif

Užtat pasigirsiu, kad sprendžiasi puodo reikalai thumbup.gif Visą ilgąjį savaitgalį griežtai pralaikiau be pamperso, tik su kelnaitėmis, kartais buvo avarijų, bet iš esmės super, vaikas vis labiau supranta visa ko esmę, prašosi ant puodo, ir sysiu, ir kaku, ir po daug kartų biggrin.gif Šnd net pasiryžau pirmą kartą į darželį be pampio nuvešti, įdėjau kelnaičių daugiau, kelnių, pasakiau auklėtojai, kad tik miegui pampį dėtų, taip ir padarė, tai tik 1 kartą į kelnes padarė smile.gif Džiaugiuosi, kad db pampiai bus tik miegui smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sbo: 27 birželio 2016 - 21:55
Sveikos

ateinu pasilabinti. Kas per karscius maudesi, kas snargli trauke. Meduolis pasigavo kazka, sloguoja ir koseja baisiai, as per savaitgali is paskos patraukiau.

Pakriko musu tuliko reikalai-amamzone jau kelinta naktis varo i lova, sysioja darzely per pietus, jau dasikalem iki tiek kad pannpi nakciai dedam doh.gif Baisu, nu bet uzkniso pastovus naktiniai patalynes keitimai. ir nerandu kur bed. Aukletojso dievagojasi kad jokiu problemu, bet vaikas nepradeda is nieko varyti i lova kai kelis men buvo be problemu visiskai.

Atostogu bendru mes neplanuojam su MB-dalinames menesi darzelio, tai nebent koki savaitgali.Bet mum daugiau nereikia- i turkijas jokias mes neskraidom, Palanga net nesvarstomas reikalas. Lieka siaip kokie palekimai kazkur. O dar su meduoliu tai net nesivarginu, nes baigtume kaip SBO doh.gif

Dabar ruosiuosi krikstynom. Ir didziausia beda- baltos basutes. Nu nerealus deficitas. Nneoriu pirkti tu vienkartiniu lakierku-nei grazu nei uzdesi dar. basutes paskui i darza isleisciau. Bet kad rasti- be sansu. Net po bazes visokias isikuiciau-nada schmoll.gif Jau su vyru rezgam kad eis su sportbaciais lotuliukas.gif

Nu o as ka, dirbu daug, mokausi vokieciu kalbos tai laiko ne kazka lieka. Blogiausia kad sportas kencia. Beje pradejau begikes karjera, ant ko buvau kryziu dejusi.O va stai kolektyvas ikalbejo ir atbegau maratone lotuliukas.gif

QUOTE(sbo @ 2016 06 20, 21:08)

Aplamai į Palangą daugiau nevažiuosiu. Nėra ten kas veikt. Vaikams liūdesys gilus. Ten vat tik ir važiuot jaunimui.


o as jei nuosirdziai vis dar stebiuosi kad kazkas ten vaziuoja. nebuvau jau visiskai keleta metu. Siaip buna tiesiog pravaziuojam jei pakeliui, keliom val. Ilsetis ilgiau nebuvau dugiau kaip 10 metu turbut ir nezadu net- kainos kosmosas, serviso jokio, zmoniu marios- nu kokio bieso ten vilktis. Aisku mes nesideginam, tai del keliu val smelyje tikrai neverta. mane reiketu tubut damusti kad nesikankinciau, jei reiketu kokia savaite gyventi Palangoj lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mikki @ 2016 06 27, 22:54)
*Pakriko musu tuliko reikalai-amamzone jau kelinta naktis varo i lova, sysioja darzely per pietus, jau dasikalem iki tiek kad pannpi nakciai dedam doh.gif Baisu, nu bet uzkniso pastovus naktiniai patalynes keitimai. ir nerandu kur bed. Aukletojso dievagojasi kad jokiu problemu, bet vaikas nepradeda is nieko varyti i lova kai kelis men buvo be problemu visiskai.

**o as jei nuosirdziai vis dar stebiuosi kad kazkas ten vaziuoja. nebuvau jau visiskai keleta metu. Siaip buna tiesiog pravaziuojam jei pakeliui, keliom val. Ilsetis ilgiau nebuvau dugiau kaip 10 metu turbut ir nezadu net- kainos kosmosas, serviso jokio, zmoniu marios- nu kokio bieso ten vilktis. Aisku mes nesideginam, tai del keliu val smelyje tikrai neverta. mane reiketu tubut damusti kad nesikankinciau, jei reiketu kokia savaite gyventi Palangoj  lotuliukas.gif

*Na aš irgi galvočiau, kad yra priežastis kažkokia, netikėčiau, kad šiaip sau pradėjo vėl darytis į lovą g.gif

**Tai aš ir nebuvau ten 100 metų, o va, vyras čia sugalvojo gi išsiųst mane, kad aplinką pakeisčiau biggrin.gif Iš tiesų, servisas prastas, sakau, nepritaikyta vaikams/vežimams išvis niekas, visur laiptai laipteliai, pramogų vaikams mizeris ir t.t. Bet čia gal kaip kam. Va draugė db buvo išvarius su šeima į Palangą per ilgąjį savaitgalį, tai ką tu, visa patenkinta, super duper ten jai viskas buvo, nerealiai laiką praleido ir t.t. Nu vat ir žinok. Paklausytų kas manęs, ir jos, ir kuria tikėti reikėtų biggrin.gif
Atsakyti
o, ir seniai matytų veidų pasirodė thumbup.gif


QUOTE(sbo @ 2016 06 27, 21:51)
Karštas savaitgalis buvo. R baseine kieme pliuškenosi, žemuoges valgė. Sesė nelabai į kompaniją, nes vandens bijo, o žemuogių duodu tik kelias uogas, nes alergiška. Aš Sangria pasilepinau. Niekur nevažiavom, nes turim gimusį šuniuką, o kalė pieno neturėjo, tai turėjom su MB kas dvi valandas kiauras 3 paras maitint tą šuniuką ožkos pienu, mišinuku, su švirkštu, su buteliuku ir pan. Išvis galvojau, kad numirs šuniukas. Ačiū dievui, pienas pas kalę atsirado, šiandien jau pradėjo augti šuniuko svoris
Papildyta:

oho, kiek rūpesčių , čia dar rimčiau nei leliukas .. Smagu, kad ištraukėt mažylį! O tai tik vienas šuniukas?


QUOTE
R tai kai nuėjo į darželį, tai ištisai kosti ir sloguoja. Nežinau kas čia ir kodėl. Čia gal visiems atsiranda ta chroniška sloga ir kosulys lankant darželį. Nu bet vedu į darželį. Ką aš žinau... Kai nuvedu R, visad girdžiu kosinčių aplink, tai spjoviau ir būsiu tokia pati. Niekas nepasikeis, jei tik viena R neis į darželį su sloga ar kosuliu, išskyrus mūsų finansai nukentėtų

svarbu, kaip pats vaikas jaučiasi - jei jam koks nedidelis snarglys gyvent netrukdo, gal ir nieko tokio smile.gif Aš kuo toliau, tuo labiau imu suprast ir pateisint kokius skandinavus, kurie į tokius nedidelius negalavimus nekreipia dėmesio ir tempia vaikus į darželius ir visur kitur...

QUOTE
Kaip jūsų vaikai, ar daug kalba? Aš kažkaip nerimauju, kad R lb mažai kalba. Darželyje siūlo logopedo konsultaciją ir net apsilankymus, kam reikia (aišku kaip suprantu ne už dyką). Galvoju, ar mums reiktų


Maniškė daug kalba, praktiškai viską. Aišku švepluoja, bet tai normalu. Šiaip - jau gan sudėtingais sakiniais, pasakoja, linksnius, gimines atitaiko. Užsiimti su R gal ir nepamaišytų, bet galima ir patiems labiau atsižvelgiant ir pasiieškant metodikos, padirbti. Arba nueičiau pas kokią gerą logopedę konsultacijai, gal pamokins, kaip dirbti su vaiku ir skatinti kalbos raidą.

Dičkė mano visus metus šiemet lankė logopedę, bet ji dėl tarimo, neištardavo raidžių š,ž,r,č ir pan. (kalba irgi nuo 2 metų sakinukais). Brangus reikalas, 9eur/užsiėmimas, 2x per savaitę - tai per mėnesį 70-80eur papildomų paklodavom..Na, bet ką padarysi, negalėjom neleisti. Juolab, kad rezultatas yra, per metus darbo visiškai išsprendė visas bėdas, kalba gražiai. Ir patogu buvo , kad į darželį atvažiuodavo, nereikėdavo niekur vežti.

ai, dar bajerį papasakosiu, kad jau apie kalbą pasisuko:
migdau aš čia mažąją dukrą kažkurį vakarą, o ji turi tokį įprotį, kad besimigdydama šnibžda kažką sau po nosim. Dažniausiai neklausau , kokią knygą skaitau, bet aną vakarą kažkaip ausis užkliuvo, ką ji ten kužda. Ir girdžiu "Berniukai turi pimpaliukus, berniukai turi pimpaliukus..." - nu šakutės, kas pas mano vaiką galvoj ir ant liežuvio doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE
Užtat pasigirsiu, kad sprendžiasi puodo reikalai  thumbup.gif  Visą ilgąjį savaitgalį griežtai pralaikiau be pamperso, tik su kelnaitėmis, kartais buvo avarijų, bet iš esmės super, vaikas vis labiau supranta visa ko esmę, prašosi ant puodo, ir sysiu, ir kaku, ir po daug kartų . Šnd net pasiryžau pirmą kartą į darželį be pampio nuvešti, įdėjau kelnaičių daugiau, kelnių, pasakiau auklėtojai, kad tik miegui pampį dėtų, taip ir padarė, tai tik 1 kartą į kelnes padarė smile.gif Džiaugiuosi, kad db pampiai bus tik miegui smile.gif


sveikinimai, tikrai smagus postūmis smile.gif
Mes gyvename be pampersų, bet su avarijom . Dažniausiai - 'didelėm'... Su mažom kažkaip neblogai pavyksta susitvarkyti. na, ir naktys sausos, tai nors tiek guodžia.


QUOTE(mikki @ 2016 06 27, 21:54)
Sveikos

ateinu pasilabinti. Kas per karscius maudesi, kas snargli trauke. Meduolis pasigavo kazka, sloguoja ir koseja baisiai, as per savaitgali is paskos patraukiau.

.... o kai kas ir su snargliais maudėsi smile.gif


QUOTE
Pakriko musu tuliko reikalai-amamzone jau kelinta naktis varo i lova, sysioja darzely per pietus, jau dasikalem iki tiek kad pannpi nakciai dedam doh.gif Baisu, nu bet uzkniso pastovus naktiniai patalynes keitimai. ir nerandu kur bed. Aukletojso dievagojasi kad jokiu problemu, bet vaikas nepradeda is nieko varyti i lova kai kelis men buvo be problemu visiskai.


šlapimo tyrimą nenori padaryti? Gal kokia infekcija įsimetė?

QUOTE
Atostogu bendru mes neplanuojam su MB-dalinames menesi darzelio, tai nebent koki savaitgali.Bet mum daugiau nereikia- i turkijas jokias mes neskraidom, Palanga net nesvarstomas reikalas. Lieka siaip kokie palekimai kazkur. O dar su meduoliu tai net nesivarginu, nes baigtume kaip SBO


bet tai kaip skirtingai. Per šitas 3 išeigines, pas mus galima sakyti jokių ožių, jokių bausmės kėdučių, abi panos super. O va šiandien , jau išėjo į darželį - vakare visokie cirkai... Tai atostogų su jom aš visai laukiu, bent jau pailsiu nuo zyzimų ir rėkimų smile.gif TIk brolis stabdis kol kas, su juo rimčiau nepakeliausi...

QUOTE
Dabar ruosiuosi krikstynom. Ir didziausia beda- baltos basutes. Nu nerealus deficitas. Nneoriu pirkti tu vienkartiniu lakierku-nei grazu nei uzdesi dar. basutes paskui i darza isleisciau. Bet kad rasti- be sansu. Net po bazes visokias isikuiciau-nada schmoll.gif Jau su vyru rezgam kad eis su sportbaciais 


koks dydis tavo panos ? Turiu vienas naujas baltas, galėčiau pažiūrėti. Ne lakierkos smile.gif Odinės, minkštos, turėtų būti smagios. Primigi berods (ar Naturino, nepamenu)

QUOTE
Nu o as ka, dirbu daug, mokausi vokieciu kalbos tai laiko ne kazka lieka. Blogiausia kad sportas kencia. Beje pradejau begikes karjera, ant ko buvau kryziu dejusi.O va stai kolektyvas ikalbejo ir atbegau maratone


visą maratoną atpylei? blink.gif va čia tai jooo, motera... thumbup.gif
Tai vokiečių tikrai išmoksi biggrin.gif
QUOTE

o as jei nuosirdziai vis dar stebiuosi kad kazkas ten vaziuoja. nebuvau jau visiskai keleta metu. Siaip buna tiesiog pravaziuojam jei pakeliui, keliom val. Ilsetis ilgiau nebuvau dugiau kaip 10 metu turbut ir nezadu net- kainos kosmosas, serviso jokio, zmoniu marios- nu kokio bieso ten vilktis. Aisku mes nesideginam, tai del keliu val smelyje tikrai neverta. mane reiketu tubut damusti kad nesikankinciau, jei reiketu kokia savaite gyventi Palangoj  lotuliukas.gif


pati Palanga tai tikrai nieko gero, bet kokiam pušynėlyje, Kunigiškėse ar Karklėje - visai nieko keletui dienų (jei orą pataikai smile.gif). Bet su šeima mes jau persiorientavom į Ventspilį, ten kitas reikalas... ok.gif
Atsakyti