Įkraunama...
Įkraunama...

2014 sausinukai

Sakė auklėtoja, kad greit nurimsta, ir tada jau būna viskas gerai. Bet namo grįžta ji pikta, agresyvi, vadinasi nėra viskas gerai, mano nuomone...
Vėl prašėm direktorės, kad suteiktų nuolaidą mokėjimui už darželį, nes dvi dienas per gegužę buvom, tai suteikė simbolinę ir pasakė, kad paskutinį kartą...

Aš su antru vaiku nėštumo metu daug silpniau ir prasčiau jaučiausi.

Per mažylės krikštynas lijo, tai fotografė pasiūlė po ceremonijos eiti pas ją į studiją fotosesijai, taip ir padarėm smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2016 05 30, 14:08)
Sakė auklėtoja, kad greit nurimsta, ir tada jau būna viskas gerai. Bet namo grįžta ji pikta, agresyvi, vadinasi nėra viskas gerai, mano nuomone...
Vėl prašėm direktorės, kad suteiktų nuolaidą mokėjimui už darželį, nes dvi dienas per gegužę buvom, tai suteikė simbolinę ir pasakė, kad paskutinį kartą...

Aš su antru vaiku nėštumo metu daug silpniau ir prasčiau jaučiausi.

Per mažylės krikštynas lijo, tai fotografė pasiūlė po ceremonijos eiti pas ją į studiją fotosesijai, taip ir padarėm smile.gif


O kai siaip namie buna su tavim (kai neina i darzeli), tai nebuna pikta ir agresyvi?
Nes mano D, tai daznai piktas smile.gif Pykti gali pradeti uz bet ka, kad ir uz klausima, ar nori gerti smile.gif ar vos iejus namo, pradeda rekti, kad negali nusiimti batu (nors net nebando to daryti). Bet visur skaitau, kad cia toks etapas, nuo 2 iki 3 metu, kai vaikai dar nemoka emociju valdyti. Laaaabai laukiu, kada ismoks biggrin.gif

Del darzelio tai labai apmaudu. O kaip, beje, su valstybiniu? negavote? nes gal vertetu eiti i toki, kur moki uz lankytu dienu skaiciu (kaip kad mes dabar vaikstom).
Mes darziuka lyg gavome (bet dar sutarties kol nepasirasem, tai baisu, kad kas neislystu, koks nors nesklandumas) Dziaugiuosi, bet tuo paciu ir liudziu. Labai D priprato ten, kur dabar einam, tikrai matau, jog jam ten gerai. Man ir paciai ramu, kai nedaug vaiku, nera tu ligu tiek ir prieziura didesne. Na. bet kai reik susimoketi, tai jauciasi. Aisku cia viskas lb individualu, tie mokejimai kiekvienam nuo algos dydzio skirtingai pasijaucia. Bet ir vezioti reik. O valstybinis tai prie namu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sigittta: 30 gegužės 2016 - 14:51
Šiaip pastoviai tikrai nebūna pikta, bet būna ir piktų dienų smile.gif Kai ne ta koja išlipa iš lovos, kai nedamiega, pavargsta smile.gif

Na va, grįžom namo, viskas gerai, ne pikta smile.gif Bet aš ją ir pasiėmiau. Jei paimtų tėtis, neaišku kokia grįžtų smile.gif

Valstybinio kaip suprantu negausim, nes neateina joks pranešimas, o ir prioritetai mūsų menki, kaip kad MuseZuze rašė. Čia apie Vilniaus miestą kalbant. Dar stovim mūsų kaime eilėje, bet ten irgi be prošvaisčių. Kiek paskambinam, tiek eilėje toli... Mokėjimai už privatų mums irgi labai jaučiasi per kišenę, o dar kai eina po kelias dienas per mėnesį, tai tas daržas mums auksinis gaunasi...aš lb norėčiau valstybinio darželio...
Atsakyti
Labukas,

maniškis antrą dieną darželyje po dviejų savaičių nebuvimo, tai galvoje šioks toks prašviesėjimas smile.gif Tik klausimas, kiek ilgam... nors jau taip norėtųsi tikėti, kad jau vasara ir nuo ligų jau galima pailsėti unsure.gif

QUOTE(Sigittta @ 2016 05 30, 10:10)
Visa diena sedziu ir negaliu negalvoti. Kolege papasakojo, jog kaimynineje laiptineje netoli jos buto, is 9-to auksto iskrito 2-ju metu mergyte. Brr kaip baisu, negaliu. O mama laukiasi antro. tai siaube siaubeli koks gyvenime smugis. saugai saugai tuos vaikus ir visvien nezinai, kur tragedija kada laukia sad.gif

Sekmadienį perskaičiau Delfyje ir iki šiol negaliu atsigauti... vis galvoju, kad gi visiškai toks pat mažulis kaip maniškis verysad.gif Jau taip buvau panikuotoja, tai dabar iš viso visur pavojus įžvelgiu...
Papildyta:
QUOTE(Sigittta @ 2016 05 30, 14:50)
*Nes mano D, tai daznai piktas smile.gif Pykti gali pradeti uz bet ka, kad ir uz klausima, ar nori gerti smile.gif ar vos iejus namo, pradeda rekti, kad negali nusiimti batu (nors net nebando to daryti). Bet visur skaitau, kad cia toks etapas, nuo 2 iki 3 metu, kai vaikai dar nemoka emociju valdyti. Laaaabai laukiu, kada ismoks  biggrin.gif
**Del darzelio tai labai apmaudu. O kaip, beje, su valstybiniu? negavote? nes gal vertetu eiti i toki, kur moki uz lankytu dienu skaiciu (kaip kad mes dabar vaikstom).

* Toks jausmas, kad parašei apie J biggrin.gif Maniškis ne tik piktas, bet dar ir numušasi unsure.gif Tai jau veikti tikrai turiu ką... doh.gif
** Aš irgi vesčiau į tokį, kur nereikia mokėti už tas dienas, kai nelanko. Juk žiauru, jei vaikas lanko tik kelias dienas per mėnesį, o mokėti reikia už visas dienas doh.gif Be to, gi ir kainos ne valstybinio!
Papildyta:
QUOTE(sbo @ 2016 05 30, 14:08)
Sakė auklėtoja, kad greit nurimsta, ir tada jau būna viskas gerai. Bet namo grįžta ji pikta, agresyvi, vadinasi nėra viskas gerai, mano nuomone...
Vėl prašėm direktorės, kad suteiktų nuolaidą mokėjimui už darželį, nes dvi dienas per gegužę buvom, tai suteikė simbolinę ir pasakė, kad paskutinį kartą...

Mano nuomone, R tikrai dar neįvyko adaptacija. Labai mažai dar lankėte darželį, o kas blogiausia, kad lanko jį su didelėm pertraukom. Juk kad vaikas suprastų, kad čia jos darbas, tai turi būtų nepertraukiamas procesas. Pvz., maniškis labai gerai ėjo į darželį lapkritį - sausį, kol mažai sirgo, na o kai pradėjo sėdėti namie po 2 savaites, tai suprato, kad namie geriau. Ir kovo mėnesį tikrai išgyveno antrą adaptaciją, nes vėl rytais verkė. Šį kartą po 2 savaičių pertraukos nuėjo be ašarų (tfu tfu tfu)... bet jei jo paklausi, ar nori į darželį, tai atsako, kad nenori. Nekvaili tie vaikai, žino, kad namie jiems geriau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bruknytė: 31 gegužės 2016 - 08:56
labas rytas,
prasklaidysiu tylą biggrin.gif

kaip gyvenate?

Pas mus nieko ypatingo,
praeitą savaitę turėjau atostogas - abi dukras seneliai kelioms dienoms buvo pasiėmę. Su vienu broliu - visiškai nėra ką veikt, lafa irnesakyk.gif . Dar vienai dienai buvom gavę dovanų šventinę vakarienę , tai vaikus palikom auklei (sesės dar namie buvo), ir ramiai maloniai pavakarieniavom , ant ežero kranto. Buvo pirmadienis, restorane lankytojų daugiau nebuvo, tai jaučiausi kaip specialiai dėl mūsų būtų užsakytas smile.gif

Na, o dabar visi namie, tai vėl linksma smile.gif

Šįryt pažadino didžiosios isterija, MB bandė su ja dėl kažko susitart, per bliovimą nesupratau kame reikalas, teko ropštis iš lovos. Pasirodo, bloga suknelė, reikia naujos! O naujos dėl to , kad sesei tai naują aprengė, o jai - tą pačią, kur jau vakar darželyje buvo!!. Na, kažkaip pavyko iššaiškinti, kad sesė išsipeckioja nuo-iki kiekvieną dieną, tai jai reikia pakeisti rūbelius, o ji graži, tvarkinga mergaitė, tai su gražia suknyte gali ir kelias dienas eiti ... (hm... tikiuosi nepadarys neteisingų išvadų ir neims purvina grįžinėti lotuliukas.gif ) Bet jau tas lygybės poreikis, tai dieve dieve doh.gif Nebandyk vienai atlaužti didesnį kąsnelį, kitai mažesnį - viską suskaičiuoja, išmatuoja, jei vienai - tai ir kitai. Mažoji ir ta skaičiuoti mokosi pagreitintu tempu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(sbo @ 2016 05 29, 21:03)
Mažoji šustriakė, šiandien pirmą kartą lovytėje atsistojo pati, man čia kaip iš fantastikos srities  bigsmile.gif  Šliaužioja, ropoja pilnu tempu, jau kokią savaitę išmoko atsisėst, tai sėdi kaip grybukas, moka rankytes tiesti kai nori pas mamytę ant rankų, ir netgi mama sako, nžn, ar čia jai nesąmoningai taip gaunasi, ar ji rimtai supranta, kad čia aš mama, nes tą "mama" sako tada, kai pradeda verkt, jei pvz viena palikta, ar nori dėmesio ar ant rankų ir t.t.  wub.gif  Nu ir šiaip tokia mano vaikas, nėra manęs prieš akis, ir jau dūdas paleidžia, o man kažkaip miela, širdį glosto, kad aš jai tokia svarbi ir reikalinga  wub.gif


Wau, kokia šaunuolytė tavo mergytė thumbup.gif
Žiūrėk, dar ir mano tinginiuką pralenks biggrin.gif Maniškis 7 mėn buvo visiškai nekilnojamas turtas biggrin.gif

Nors šiaip ir pas mus reikalai pasistūmėję - šliaužiojo jau kokius 2 mėn, neseniai išmoko ropoti, atsisėsti (tik dabar!!!), labai mėgsta vaikštinėti , už abiejų rankyčių varo greitai, bet jau eina ir už vienos. Vakar prišliaužė prie teliko spintelės, atsisėdo, ir po atsistojo ! Tai čia jau pažanga vyruko didelė. Vakar suėjo 1m ir 2 mėn. Manau, per vasarą turėtų bėgioti.

Prieš porą savaičių dar kartą tapau teta, dukterėčia gimė mažutė, 2,5kg. O galvytę pačią pirmą dieną atkėlė, laiko, dairosi. Akim klapsi, žiūri, atrodo stebi. O tokia miniatiūrinė lėlytė! Na ir laiko ji tą galvytę, prilaikyti nereikia. Nors skubėjimas kiek žinau irgi nėra gerai, gali būti koks padidėjęs raumenų tonusas ar pan. Bet vis tiek įdomu, kokie tie vaikai skirtingi smile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MuseZuze: 07 birželio 2016 - 07:54
Kaip jums R su darželiu, gal jau eina be trukdžių?


Mano didžioji kaip ir gauna valdišką darželį, bet mažoji - ne. Tai dabar vėlgi esu apmąstymuose, kad abi vežioti į skirtingus darželius -nesąmonė... mastau.gif Juolab, kad sutaupom nepilnus 100eur/mėn. Tai dėl tokios sumos tikriausiai papildomo vargo neapsiimsim. Vis tiek, čia viskas kartu - nuvežt , paimt, šventės, susirinkimai , bendri, darželio reikalai, netgi ligos pagaliau kartu smile.gif Kol moka tas kompensacijas - manau liekam privačiam.... Jei čia būtų kažkokių kitų minusų, tai kitaip svarstyčiau. O kai čia tikrai puikios sąlygos, ir vaikams ir mums, geriau jau tuos krapštysim tuos eurus , bet bus rami galva smile.gif O dar gal ir juokinga priežastis, bet man didžiulis valdiško minusas pasirodė - nuvažiavau, o ten prisiparkuot nėra kur, gatvė siaurytė, nu ir nafik, kai pagalvoji kas ten rytais dedasi!!! Aš su savo daržine ant ratų palikčiau daug nervų ląstelių doh.gif



Papildyta:
QUOTE(Sigittta @ 2016 05 30, 13:28)

*Labai prastai miegu, spardo smarkiai mane vakarais, tai neissimiegojusi paskui dienas leidziu.
Su D zymiai veliau pradejau sunkiau jaustis, o dabar kazkaip viskas anksciau. Na bet nieko nepadarysi smile.gif

**Po savaites krikstysim D. Nesugalvojau atsarginio plano, kur fotkinsimes, jei lis lietus. Tai labai tikiuosi, kad nelis smile.gif

***Beje, gal skiepyjot vaikus nuo erkinio encefalito? Jau gal ir veloka, bet as kazkaip galvoju, kad skiepysiu D. Einam siand i poliklinika pasiklausti, kada galima butu gauti skiepa. Daug tu erkiu visur, tai kazkaip baisu. Idomu, kaip pernesami sitie skiepai, ar buna saltutiniu kokiu reakciju.


*Greitai jau spardys iš kitos pusės smile.gif Gal jau žinot, ko laukiat ? (nepamenu, gal jau sakei)

**Kaip krikštynos? Oras visai neblogas pasitaikė smile.gif

***Nuo encefalito tikriausiai neskiepysiu... mastau.gif Nors gal reikėtų ... mastau.gif Bet tada visus, o visiems taip jau nepigiai susidaro.. Net nežinau.
Atsakyti
QUOTE(Bruknytė @ 2016 05 31, 10:02)
Labukas,

maniškis antrą dieną darželyje po dviejų savaičių nebuvimo, tai galvoje šioks toks prašviesėjimas smile.gif Tik klausimas, kiek ilgam... nors jau taip norėtųsi tikėti, kad jau vasara ir nuo ligų jau galima pailsėti  unsure.gif
** Aš irgi vesčiau į tokį, kur nereikia mokėti už tas dienas, kai nelanko. Juk žiauru, jei vaikas lanko tik kelias dienas per mėnesį, o mokėti reikia už visas dienas  doh.gif Be to, gi ir kainos ne valstybinio!
Papildyta:

Mano nuomone, R tikrai dar neįvyko adaptacija. Labai mažai dar lankėte darželį, o kas blogiausia, kad lanko jį su didelėm pertraukom. Juk kad vaikas suprastų, kad čia jos darbas, tai turi būtų nepertraukiamas procesas. Pvz., maniškis labai gerai ėjo į darželį lapkritį - sausį, kol mažai sirgo, na o kai pradėjo sėdėti namie po 2 savaites, tai suprato, kad namie geriau. Ir kovo mėnesį tikrai išgyveno antrą adaptaciją, nes vėl rytais verkė. Šį kartą po 2 savaičių pertraukos nuėjo be ašarų (tfu tfu tfu)... bet jei jo paklausi, ar nori į darželį, tai atsako, kad nenori. Nekvaili tie vaikai, žino, kad namie jiems geriau  smile.gif

Sveikos,

taip, Bruknyte, pradėjau žvalgytis kito darželio, kažkaip šis man darosi nebe mielas unsure.gif Pasiskaitinėjau, yra darželių, kur daro nuolaidas ligų atvejais, tai va šiandien ketinu į vieną pasiskambinti. Ten dar pliusas, kad ir lovos vaikams, o ne čiužiniai. Ir spintelės uždaromos, o ne atviros lentynėlės kaip dabar. Na ir keliais eurais pigiau. Bet čia tie keli eurai aišku nelabai ką keičia smile.gif Na ir dar yra atostogos 2 savaitės per metus, už kurias nereik mokėti. Nes čia nėra tokių...
Va mes per 2 mėnesius buvom 5 dienas darželyje, o susimokėti turėjom 200 Eur. ir tai išsimaldauti reikėjo tos nuolaidos. Ir čia paskutinis kartas kaip mums buvo pasakyta, visiems vienodos sąlygos. Tai dar gi ir iš savivaldybės už mus gavo 200 Eur už tuos 2 mėn.
R antra savaitę eina į darželį, neįtikėtina, dar taip nėra buvę, tfu tfu tfu... Jau būna kad neverkia paliekant, bet namie KATASTROFA iš didžiosios raidės. Nebežinau, merginos, ką daryti su vaiku, kas jai darosi. Visos priemonės jau rodos išbandytos... Sakau gal pas psichologą mums su vyru nueit apie jos elgesį pasikalbėt, gal mes kažko neįžvelgiam. Namie nepertraukiamas zyzimas, verkimas ir isterijos, iki tiek ji save daveda, kad paskui miegodama krūpčioja ir t.t. Naktimis tas pats - pabunda ir rėkia klykia, niekas nepadeda... Spardosi, mušasi, prisiliesti neleidžia. Kelias paskutines naktis pradėjau ją imt į savo lovą, kad duotų vyrui pamiegot, nes jam l.anksti keltis į darbą. Bet tai kiek tai tęsis. Nėra taip, kad va kažkas nepatiko, paverkė, apsiramino, ar "paperki" vaiką, apsiramina. Ne... Grįžta iš daržo ir prasideda... Toks jausmas, kad vaikšto ir ieško prie ko prikibt, kur konfliktą sukelti, kur ką blogo padaryti. Sakėm darželyje, tai stebisi, nes tipo nuostabus vaikas darželyje. Ir šiaip kam pasakytum, nepatikėtų, kad ji namie taip daro sad.gif

Aš galvoju, arba čia stresas jai taip pasireiškia, ir pyktis, kad vedam į darželį. Kaip sakant namie "atsiimam". Arba dar - prisižiūri visų šitų isterinių fintų darželyje, nes anksčiau nebuvo, o dabar ir klykia, ir spiegia unsure.gif Ir rėkti išmoko, nekalba, o rėkia, kaip generolas, įsakinėja... Ir su sese grubiai elgiasi, visko gaili, atiminėja, jėgą naudoja.

Kitą savaitę su abiem važiuosiu 4 dienom į mūsų pajūrį. Ir jau bijau. Nes jei R ir toliau taip elgsis, tai iš viešbučio išvarys mus unsure.gif Imu su savim savo močiutę. Viena tikrai nesiryžčiau. Bet visvien su baime laukiu tos kelionės. Tiesą pasakius nelabai ir noriu. Vyras čia mus "siunčia" pailsėti (toks čia ir poilsis bus smile.gif ), kad vaikai pasibūtų prie jūros, kad aš aplinką pakeisčiau, nes pas jį labai daug darbo, tai kol mūsų nebus galės normaliai padirbėti, o ir prie namo prisikaupė visokių reikalų, nes namie neįmanoma pastaruoju metu normaliai kažką pasidaryti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sbo: 07 birželio 2016 - 12:49
QUOTE(MuseZuze @ 2016 06 07, 09:37)
Kaip jums R su darželiu, gal jau eina be trukdžių?

***Nuo encefalito tikriausiai neskiepysiu... mastau.gif Nors gal reikėtų ...  mastau.gif  Bet tada visus, o visiems taip jau nepigiai susidaro.. Net nežinau.

Dėl darželio jau parašiau smile.gif

Nuo encefalito kol kas neskiepyjam, nors gal ir reiktų...
Ketvirtad skiepysim R nuo meningokoko.
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2016 06 07, 12:42)
Va mes per 2 mėnesius buvom 5 dienas darželyje, o susimokėti turėjom 200 Eur. ir tai išsimaldauti reikėjo tos nuolaidos.


Tikrai labai nelankstus tas jūsų darželis, matyt klientūros netrūksta... Aišku, nesmagu kaitalioti, bet dar vaikas nespėjo prisirišti, priprasti, o ir patys kaip suprantu nesat sužavėti - visai protingas sprendimas pasiieškoti kur geriau. Mes už nelankytas dienas mokame 50%. Praeitą mėnesį mažoji nebuvo 7d, tai sumokėjom 110eur. Už sesę 190eur, nes ji lankė daugiau, o dar mažoji gauna 20% nuolaidą kaip antras šeimos vaikas. Ką dabar. Iki kompensacijų - už vieną po tiek mokėdavom.


QUOTE
t namie KATASTROFA iš didžiosios raidės. Nebežinau, merginos, ką daryti su vaiku, kas jai darosi. Visos priemonės jau rodos išbandytos... Sakau gal pas psichologą mums su vyru nueit apie jos elgesį pasikalbėt, gal mes kažko neįžvelgiam. Namie nepertraukiamas zyzimas, verkimas ir isterijos, iki tiek ji save daveda, kad paskui miegodama krūpčioja ir t.t. Naktimis tas pats - pabunda ir rėkia klykia, niekas nepadeda... Spardosi, mušasi, prisiliesti neleidžia. Kelias paskutines naktis pradėjau ją imt į savo lovą, kad duotų vyrui pamiegot, nes jam l.anksti keltis į darbą. Bet tai kiek tai tęsis. Nėra taip, kad va kažkas nepatiko, paverkė, apsiramino, ar "paperki" vaiką, apsiramina. Ne... Grįžta iš daržo ir prasideda... Toks jausmas, kad vaikšto ir ieško prie ko prikibt, kur konfliktą sukelti, kur ką blogo padaryti. Sakėm darželyje, tai stebisi, nes tipo nuostabus vaikas darželyje. Ir šiaip kam pasakytum, nepatikėtų, kad ji namie taip daro sad.gif

Aš galvoju, arba čia stresas jai taip pasireiškia, ir pyktis, kad vedam į darželį. Kaip sakant namie "atsiimam". Arba dar - prisižiūri visų šitų isterinių fintų darželyje, nes anksčiau nebuvo, o dabar ir klykia, ir spiegia  unsure.gif  Ir rėkti išmoko, nekalba, o rėkia, kaip generolas, įsakinėja... Ir su sese grubiai elgiasi, visko gaili, atiminėja, jėgą naudoja.


GAli būti ir viena, ir kita. Darželyje ji įsitempusi, dar nesaugi, tai namie - atsileidžia, ir tada prieš jus savęs nebevaržo, išsilieja visos per dieną sukauptos emocijos, stresas, nuovargis... O dar gi kaip sugertukas, dabar visko mokosi, tai ne tik gero elgesio, bet ir blogo išmoksta.

Bet kaip jau ne kartą kartojau, man sunkiausia buvo su pirmąja nuo 2 metų iki 2,5. Ir būtent dėl tokių dalykų. O dabar kai mažoji užspiegia, MB sako 'Na, vyresnėlė tai taip nesielgė!' - Elgėsi, sakau, ir dar buvo blogiau! Hm, sako, kaip keista , bet va praėjo 2,5 metų - ir nieko nebeprisimenu, atrodo kad nebuvo.. smile.gif .Tai tik tokia paguoda, kad išaugs tie vaikai . Aišku, prasidės kitos bėdos, kai kada - ir rimtesnės, na bet šitie dvimečių ožiai ir cirkai tikrai daug kantrybės reikalauja ir nervų pagadina...

QUOTE
Kitą savaitę su abiem važiuosiu 4 dienom į mūsų pajūrį. Ir jau bijau. Nes jei R ir toliau taip elgsis, tai iš viešbučio išvarys mus  unsure.gif  Imu su savim savo močiutę. Viena tikrai nesiryžčiau. Bet visvien su baime laukiu tos kelionės. Tiesą pasakius nelabai ir noriu. Vyras čia mus "siunčia" pailsėti (toks čia ir poilsis bus smile.gif ),

O gal visai gerai bus? Mano mažoji tai kelionėse pavyzdingas vaikas, nereikia nei ožiuotis, nei isterikuoti . Na, nebent per anksti bandai iš kokios žaidimų aikštelės ištempti , ten jau reikia geros diplomatijos smile.gif O šiaip tai šilkinė, viskuo domisi, čiauška, klausinėja, labai klauso. Tai jei noriu pailsėti nuo visų kaprizų, geriausia sėsti į mašiną ir kur nors važiuoti . Tai aš dažniausiai ją ir imu su reikalais, ar į kokią parduotuvę važiuoju, ar į paštą, ar į banką. Ir vyras namie pailsi, nes kai lieka dičkė be sesės - ir jai mažesnė įtampa, daugiau tėčio dėmesio, ir tada būna ramesnė, o mes su mazge kažkaip smagiai irgi pasibūnam.
Papildyta:
Jau labai gerai įvaldžiusi maniškė paspirtuką, varo ir nuo kalniukų, ir posūkius raito,

o praeitą savaitę ir balansiniu išmoko važiuoti, jau lygsvarą palaiko, parieda.

Turi užsispyrimo, jei jau užsimanė - tai bando, stengiasi, nepasiduoda lengvai. Tą balansinį tai visą dieną stumdė, ratais apsižergus apie namą vaikščiojo, bet kitą dieną - jau pavyko pavažiuoti, o dabar jau visai neblogai sekasi. Sesė oficialiai atidavė savo balansinį (nes pati 5-tojo gimtadienio proga gavo normalų dviratį. Beje, sėdo ir iškart nuvažiavo, be jokių papildomų ratukų. Štai ką reiškia 2-3 metai su balansiniu thumbup.gif ). Betgi dar vis tiek jai smagu palakstyti su senuoju (juolab, kad su dideliu dviračiu kieme nelabai yra kur, o į gatvę neleidžiam ir nesivežam). Tai pačiumpa dar iš mažosios sesės, o tada tai jau bėda... unsure.gif Tai kokia laimė, kad prieš keletą savaičių užmačiau amazon uk paruodamus FIrstBike dviratukus papigiai - buvo nurodyti, kad dėvėti. Surizikavau , sakau ai paimsiu, kadangi vieną jau turim, ir įsitikinau kad jie labai patvarūs, gal nebus labai sudrožtas, o kitais metais - pravers , kai brolis važinėti pradės. Praietą savaitę atsiėmiau, ir pasirodo gavau visiškai naują, net neišpakuotą thumbup.gif Tai tuoj pat buvo surinktas, ir dičkė nurūko, ot pasisekė, ir pačiu laiku, nors vienoje vietoje konflikto neliko, ir dar kaina super smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MuseZuze: 07 birželio 2016 - 21:47
dar pasirodau, čia pas mus, eilinis vakaras kieme.
kai kas sako, kad užmiesty blogai gyvent, nes vaikai draugų neturės , tai mums negresia. Niekaip nesugaudžiau, kad visi kadre būtų, vis kokie 2-3 iš kadro išvažiuoja ar pabėga. tai čia dar ne visi biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
MuseZuze, kiek vaikų, kaip faina! thumbup.gif Pas mus užmiestyje niekada tokio vaizdelio nepamatysi... Tas man minusas mūsų gyvenvietėje. Didžiulis minusas.

Taip, tu teisi, ir aš manau, kad R dar nepriprato, neprisirišo nei prie šio darželio, nei prie jo auklėtojų ar vaikų. Tad neturėtų būti kažkokių ženklių neigiamų pasekmių šiuo klausimu. Galbūt ji jau apsipranta su ta mintimi, kad važiuoja į darželį. Bet tik tiek kol kas.
Nelankstus mūsų darželis, nelankstus. Pasižiūrėjau yra tikrai darželių, kur už ligų laikotarpius taiko nuolaidas. Važiuosim šią savaitė pasižiūrėti vieno. Kol kas sąlygos patinka, reik pamatyt aplinką, direktorę.
O mūsų darželio direktorė taip ir pasakė, darželyje jau vietų nėra, norinčių lankyt yra, sąlygos visiems vienodos, nepykit. Taip kad gražioj formoj mums buvo paaiškinta, nenorit, neikit, atsiras į jūsų vietą kitų smile.gif

R paskutiniu metu kažkodėl labai pradėjo reikėti mamos, t.y.manęs. Visad buvo tėčio dukrelė, pamenat, guodžiausi, kaip man širdį skauda, jog tėtis jai svarbiau už mane, o db va naujiena mums, ištisai tik mama mama, darželyje sakė verkia ir vis mama mama, namie naktimis mama, nenori eit su vyru migdytis, rėkia su isterijomis, tik mane vieną prisileidžia, o tėčiui sako "ate" unsure.gif Kelias naktis pasiėmiau pas save į lovą, tai db vis nori ir nori, rodo, kad ten aa pupa, vyras mane bara, kad darau klaidą, kam pratinu, bet man jos taip gaila, kai naktimis pradeda klykti ir mane kviečia, ir tik su manim apsiramina. Ir taip jai viso streso per akis, kažkaip nesinori jos dar papildomai rikdyti. Ryte šnd akis tik pramerkė, pamatė šalia tėtį, ir vsio, į ašaras, mama. Nebesuprantu išvis, kas darosi. Kankinasi ir ji, ir mes..
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2016 06 08, 11:04)
Taip, tu teisi, ir aš manau, kad R dar nepriprato, neprisirišo nei prie šio darželio, nei prie jo auklėtojų ar vaikų. Tad neturėtų būti kažkokių ženklių neigiamų pasekmių šiuo klausimu. Galbūt ji jau apsipranta su ta mintimi, kad važiuoja į darželį. Bet tik tiek kol kas.
Nelankstus mūsų darželis, nelankstus. Pasižiūrėjau yra tikrai darželių, kur už ligų laikotarpius taiko nuolaidas. Važiuosim šią savaitė pasižiūrėti vieno. Kol kas sąlygos patinka, reik pamatyt aplinką, direktorę.


o kokį darželį lanko dabar? Dar paklausiau draugės, į kokį jos ėjo D.Riešėje - sakė į "Vaikų dvarelis" . Tai ji patenkinta buvo.
Atsakyti