Įkraunama...
Įkraunama...

2014 sausinukai

Ooo, Bruknyte, dvi savaites eiti į darželį mums būtų rekoredinis pasiekimas bigsmile.gif biggrin.gif Mes ilgiausiai esame ėję 3 dienas...
Atsakyti
QUOTE(Bruknytė @ 2016 05 18, 09:51)
Gerą dieną,

Vis paskaitau ir nerandu laiko parašyti blush2.gif Na bet dabar jau puolu sveikinti kaaa su mažuoju sūnaitėliu! Stiprybės, kantrybės, aukit sveiki ir linksmi! 4u.gif

Sbo, žiauriai jums sukrito daug rūpesčių unsure.gif Bet taip ir būna, kol augini mažus vaikus, tai sunku suplanuoti šventes, išvykas ir bet ką, kad vyktų sklandžiai. Va maniškis ir vėl serga. Dvi savaites paėjo į darźelį ir nusibaigė doh.gif Tiesa, mamyčių šventėje spėjo sudalyvauti, tai čia jau mums labai pasisekė!
Dowwe, smagu girdėti! Mes čia nieko nepamirštam mirksiukas.gif Juk tiek laiko kartu praplepėta! O dar ir svečiuose būta! smile.gif  Tik va skaitau, kad ir jūs turite ką veikti su tom operacijomis ir kraujo davimais unsure.gif Laikykitės!
Papildyta:

Kaip smagu, kad pilvukas jau matyti! wub.gif Draugė gimdys spalio pradžioje, tai jos vos dar tik žyma. Na bet jai pirmas vaikelis, tai viskas kitaip.
Kaip D kojytės? Ką gydytojai sako? Atsimeni, rašiau, kad draugės mergaitei taip buvo ir Santariškėse gulėjo? Tąkart praėjo, tačiau neseniai kalbėjau, tai pasirodo, kad grįžta tie skausmai ir šiuo metu vėl gulsis į ligoninę tyrimams, nes kol kas priežasties taip ir nenustatė. Kokių tik nesąmonių nebūna doh.gif


Sveika,

Kol geriam Ibuprofena, tai su kojom viskas gerai. O po to ziuresim. Jis vis pasiskundzia, kad koja skauda, nu bet kai paeina, tai nera prie ko prikibti. O jau kai nepaeina, tai tada vaziuojam i Santariskes. Bet ten mums nieko neranda. Atseit komplikacija po ligos. Na sikart, tai sirgo (kosejo ir slogavo), bet pirmaji karta, tai jokios ligos nebuvo. Nu zodziu.. neramina kazkaip tokie bajeriai, bet ziuresim, kazka reikes daryti, tirtis. Tik, kiek pasake, kad gali ir kartotis, o kai kartosis, tai gerti Ibuprofena. Kol kas nieko blogo tame nemato ir neitaria.
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2016 05 18, 10:31)
Ooo, Bruknyte, dvi savaites eiti į darželį mums būtų rekoredinis pasiekimas  bigsmile.gif  biggrin.gif  Mes ilgiausiai esame ėję 3 dienas...

Tai mūsų ir stažas jau ilgesnis, jau labiau pripratęs prie bacilų. Be to, jei būtų koks sausis ar vasaris, tai džiūgaučiau ir aš dėl 2 savaičių lankymo, bet gi dabar jau vasara ant nosies, o ligos nesitraukia unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Sigittta @ 2016 05 18, 10:57)
Sveika,

Kol geriam Ibuprofena, tai su kojom viskas gerai. O po to ziuresim. Jis vis pasiskundzia, kad koja skauda, nu bet kai paeina, tai nera prie ko prikibti. O jau kai nepaeina, tai tada vaziuojam i Santariskes. Bet ten mums nieko neranda. Atseit komplikacija po ligos. Na sikart, tai sirgo (kosejo ir slogavo), bet pirmaji karta, tai jokios ligos nebuvo. Nu zodziu.. neramina kazkaip tokie bajeriai, bet ziuresim, kazka reikes daryti, tirtis. Tik, kiek pasake, kad gali ir kartotis, o kai kartosis, tai gerti Ibuprofena. Kol kas nieko blogo tame nemato ir neitaria.

Aiškuma. Linkiu, kad daugiau nesikartotų 4u.gif
Atsakyti
Bonjorno, parskridau iš Romos, apturėjau su drauge 3 dienas poilsio nuo visko... namai nesugriuvo, vyrai nesusipyko, o mama visa laiminga cool.gif

Sbo labai smagu, kad krikštynos pavyko puikiai, linkime pasveikti R iki galo ir tau kantrybės viską grąžinant atgal į ritmą drinks_cheers.gif

Bruknytė labai smagu, kad prisimenat 4u.gif mes tai jo vargstam su klinikomis ir miežiais, bet turim viltį, kad gal tfu tfu paskutinį kartą ten, nes jau tyrimų pridarytą, gal bent kažką rasim nuo ko čia pradėt šalint priežąstis, o ne tik pjaustyt pasekmes doh.gif

Atsakyti
Laisva minutėlė tau uzsukau pasilabinti,ramu cia:)
Nieko naujo,G auga gerai,oziukai oi oi kokie...
Kaipkitos mamytes laikosi kaip pupuliai auga smile.gif
Atsakyti
sveikos, aha štilis vasarinis prasidėjo smile.gif

kaip darželių reikalai, šviečiasi kam nors?
Aš tai šiek tiek susibiesinau, jei būtume abu su vyru deklaravę Vilniuje - gautų be jokių abejonių, kadangi tik aš deklaravau - tai nukrito į eilės galą... verysad.gif Realiai, tai niekas netrukdė ir abiem deklaruotis, koks skirtumas, tiesiog nebuvo akcentuota tas (bent jau aš neįskaičiau) - galvojau, kad visi prioritetai vienodo svorio (taip bent buvo deklaruojama) . Dabar turim 3 prioritetus ir negausim darželio, nes prieš mus visi be prioritetų, bet abu tėvai Vln deklaruoti ...


Papildyta:
ožiai pas mus irgi karaliauja ,
ryte - keltis nenoriu, ant puoduko nenoriu, rengtis nenoriu, šitie drabužiai negeri, megzuko nesirengsiu, kepurės nesidėsiu , košės nevalgysiu , košės nėra? - noriu košės!!! doh.gif Bet nėra labai smarkūs, tik labai dažni smile.gif Daug irzlumo ir zirzimo, isterijų beveik nėra. Ypatingai su sese kepšiojasi , erzinasi, labai retai išeina gražiai joms pažaisti, pabendrauti.

Ruošiamės darželyje Šeimos šventei - būna tradicinė kiekvienais metais.
Turiu sumeistrauti vaivorykšės rūbus (tema - spalvos, viena bus pilka, kita vaivorykštė). :Prisipirkau tiulio, bandysiu pagaminti Tutu sijoną margą.

Atsakyti
Sveikos,

ateinu prisiduoti, nes nepamenu kada bebuvau blush2.gif
Mes ir ožių ir nesąmonių karalystėj gyvenam. Didysis mūsų vaikas iš bėdų neišlipa, kurių pats prisidaro.prieš kelias savaites su vienu draugeliu vaiko telefoną sudaužė, beje tyčia, dabar su tuo pačiu išdaužė darželio langą( nors lanko mokyklą). Vėl teks bašliuotis. Apie nesibaigiančias pastabas iš mokyklos nėr net ką kalbėti. Nebežinau ką daryti-ir kalbam, ir baudžiam niekas nepadeda-čia pasakei, čia vėl eina galvom doh.gif

Mažoji ožių ir dramų karalienė-visko reik čia ir dabar, padandyk neduoti. Nusivedėm į brolio išleistuves mokykloj, tai visi vaikai sėdi, o aš kaip perekšlė lakstau paskui mažają, kišu maistą burnon kad bent nerėkautų kol pasirodymas vyksta. Juodai pavargau.
O šiaip labai atsirišo kalba-kalba labai daug, suprantamai, kartoja kaip papūgiukas viską.
WC reikalai jau ok, pampersų nebereik nei dieną nei naktį, aišku būna avarijų. Tiesa darželio auklėtojos labai nuvylė, kai atateinu ir sako jūs pampersų skolingi esat, nes nenešat pietų miegui. Aš akis išpūčiau, sakau mes jau seniausiai nededam, naktį išmiega, o jos teigia kad per pietu miega visą lovą privaro. Nunešiau palų vienkartinių ir liepiau kloti į lovą. Sakau ji daro nes ji žino kad pampersas uždėtas. Tos galvas palingavo bet paklojo palą. Ir vualia-sausa lova doh.gif Kad tik kaip lengviau schmoll.gif



QUOTE(Sigittta @ 2016 05 18, 10:57)
Sveika,

Kol geriam Ibuprofena, tai su kojom viskas gerai. O po to ziuresim. Jis vis pasiskundzia, kad koja skauda, nu bet kai paeina, tai nera prie ko prikibti. O jau kai nepaeina, tai tada vaziuojam i Santariskes. Bet ten mums nieko neranda. Atseit komplikacija po ligos. Na sikart, tai sirgo (kosejo ir slogavo), bet pirmaji karta, tai jokios ligos nebuvo. Nu zodziu.. neramina kazkaip tokie bajeriai, bet ziuresim, kazka reikes daryti, tirtis. Tik, kiek pasake, kad gali ir kartotis, o kai kartosis, tai gerti Ibuprofena. Kol kas nieko blogo tame nemato ir neitaria.

bet jūs čia taip dažnokai vaista pageriat.Šiaip iburofenas labai kepenim kenkia blink.gif Aš gal nedaskaičiau bet jum tyrė dėl ko skauda? Gal geriau padaryti kartą rentgena ar dar kokių tyrimų, nei kas savaitę vaistus gerti mastau.gif Gydytojai kartais taip patingi paieškoti giliau... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mikki @ 2016 05 28, 06:34)
Sveikos,

ateinu prisiduoti, nes nepamenu kada bebuvau  blush2.gif
Mes ir ožių ir nesąmonių karalystėj gyvenam. Didysis mūsų vaikas iš bėdų neišlipa, kurių pats prisidaro.prieš kelias savaites su vienu draugeliu vaiko telefoną sudaužė, beje tyčia, dabar su tuo pačiu išdaužė darželio langą( nors lanko mokyklą). Vėl teks bašliuotis. Apie nesibaigiančias pastabas iš mokyklos nėr net ką kalbėti. Nebežinau ką daryti-ir kalbam, ir baudžiam niekas nepadeda-čia pasakei, čia vėl eina galvom doh.gif

Mažoji ožių ir dramų karalienė-visko reik čia ir dabar, padandyk neduoti. Nusivedėm į brolio išleistuves mokykloj, tai visi vaikai sėdi, o aš kaip perekšlė lakstau paskui mažają, kišu maistą burnon kad bent nerėkautų kol pasirodymas vyksta. Juodai pavargau.
O šiaip labai atsirišo kalba-kalba labai daug, suprantamai, kartoja kaip papūgiukas viską.
WC reikalai jau ok, pampersų nebereik nei dieną nei naktį, aišku būna avarijų. Tiesa darželio auklėtojos labai nuvylė, kai atateinu ir sako jūs pampersų skolingi esat, nes nenešat pietų miegui. Aš akis išpūčiau, sakau mes jau seniausiai nededam, naktį išmiega, o jos teigia kad per pietu miega visą lovą privaro. Nunešiau palų vienkartinių ir liepiau kloti į lovą. Sakau ji daro nes ji žino kad pampersas uždėtas. Tos galvas palingavo bet paklojo palą. Ir vualia-sausa lova doh.gif Kad tik kaip lengviau schmoll.gif
bet jūs čia taip dažnokai vaista pageriat.Šiaip iburofenas labai kepenim kenkia blink.gif Aš gal nedaskaičiau bet jum tyrė dėl ko skauda? Gal geriau padaryti kartą rentgena ar dar kokių tyrimų, nei kas savaitę vaistus gerti mastau.gif Gydytojai kartais taip patingi paieškoti giliau... doh.gif


Jo, geriam.man irgi nepatinka,as visad stengiuosi vengt vaistu,nu bet o ka daryt?kai ryte is niekur nieko pradeda verkti,kad skauda koja ir negali paeiti.
Buvom ir savo poliklinikoj ir 2 k santariskese, kol kas niekas nemato reikalo giliau tirti,nes koju sanariai vienodo dydzio,nesustinge. Tai sako,jog tai reakcija I ligas.kai kazkuo susergi (kad ir sloga) po to viskas persiduoda ant sanariu,gaunasi uzdegimas ir atseit tada nori nenori,bet vienintelis vaistas - ibuprofenas. Kiek tai tesis ir kartosis,neaisku.. :/ na ziuresim,kaip cia toliau bus.
Atsakyti
sveikos, paskaitau, o rašyt kažkaip neparašau smile.gif
Ryt Rusnė po ilgo laiko vėl bandys eiti į darželį. Na kažkaip šįkart tikiuosi, kad nebesirgs...
Paskaičiavau, kad per du mėnesius vaikas nuėjo 5 dienas į darželį.

Jau pripratau, kad mes dienas leidžiam kartu, liūdna bus lydėti į darželį. Kiek klausiu, ar nori į darželio, visada sako NE.
Bandom mokintis be pampių būti, bet sunkiai. Bet lb tikiuosi, kad šį planą per vasarą įgyvendinsiu. Sėda ant puodo noriai, beveik visad padaro, bet šiaip pati nelabai pajaučia, kada jau nori sysio ar tuo labiau kakio. Visada pasako apie tai jau kai būna viskas padaryta. Daug čiulba ulba, vos ne kasdien kažkokį naują žodelį išmoksta pasakyti. Ožių nemažai, kovojam smile.gif

O šiaip gyvenam neblogai lygtais. Aš džiaugiuosi atėjusia vasara, su vyru pasisodinom daržus, uogas, bus vaikams savų gėrybių. Mažoji šustriakė, šiandien pirmą kartą lovytėje atsistojo pati, man čia kaip iš fantastikos srities bigsmile.gif Šliaužioja, ropoja pilnu tempu, jau kokią savaitę išmoko atsisėst, tai sėdi kaip grybukas, moka rankytes tiesti kai nori pas mamytę ant rankų, ir netgi mama sako, nžn, ar čia jai nesąmoningai taip gaunasi, ar ji rimtai supranta, kad čia aš mama, nes tą "mama" sako tada, kai pradeda verkt, jei pvz viena palikta, ar nori dėmesio ar ant rankų ir t.t. wub.gif Nu ir šiaip tokia mano vaikas, nėra manęs prieš akis, ir jau dūdas paleidžia, o man kažkaip miela, širdį glosto, kad aš jai tokia svarbi ir reikalinga wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2016 05 29, 21:03)
sveikos, paskaitau, o rašyt kažkaip neparašau smile.gif
Ryt Rusnė po ilgo laiko vėl bandys eiti į darželį. Na kažkaip šįkart tikiuosi, kad nebesirgs...
Paskaičiavau, kad per du mėnesius vaikas nuėjo 5 dienas į darželį.

Jau pripratau, kad mes dienas leidžiam kartu, liūdna bus lydėti į darželį. Kiek klausiu, ar nori į darželio, visada sako NE.
Bandom mokintis be pampių būti, bet sunkiai. Bet lb tikiuosi, kad šį planą per vasarą įgyvendinsiu. Sėda ant puodo noriai, beveik visad padaro, bet šiaip pati nelabai pajaučia, kada jau nori sysio ar tuo labiau kakio. Visada pasako apie tai jau kai būna viskas padaryta. Daug čiulba ulba, vos ne kasdien kažkokį naują žodelį išmoksta pasakyti. Ožių nemažai, kovojam smile.gif

O šiaip gyvenam neblogai lygtais. Aš džiaugiuosi atėjusia vasara, su vyru pasisodinom daržus, uogas, bus vaikams savų gėrybių. Mažoji šustriakė, šiandien pirmą kartą lovytėje atsistojo pati, man čia kaip iš fantastikos srities  bigsmile.gif  Šliaužioja, ropoja pilnu tempu, jau kokią savaitę išmoko atsisėst, tai sėdi kaip grybukas, moka rankytes tiesti kai nori pas mamytę ant rankų, ir netgi mama sako, nžn, ar čia jai nesąmoningai taip gaunasi, ar ji rimtai supranta, kad čia aš mama, nes tą "mama" sako tada, kai pradeda verkt, jei pvz viena palikta, ar nori dėmesio ar ant rankų ir t.t.  wub.gif  Nu ir šiaip tokia mano vaikas, nėra manęs prieš akis, ir jau dūdas paleidžia, o man kažkaip miela, širdį glosto, kad aš jai tokia svarbi ir reikalinga  wub.gif


Labai mielai cia aprasei wub.gif

Su puodu pas mus tai irgi prastai. Sedi, bet nieko nepadaro. Sedeti irgi reikia labai ikalbineti, drausminti, nes isdykauja. Kazkaip irgi tikiuosi, jog per vasara prasimus ledai siuo klausimu, bet tik tiek, kad pati vasara nieko nepakeis, pats procesas, tai tas pats.

Visa diena sedziu ir negaliu negalvoti. Kolege papasakojo, jog kaimynineje laiptineje netoli jos buto, is 9-to auksto iskrito 2-ju metu mergyte. Brr kaip baisu, negaliu. O mama laukiasi antro. tai siaube siaubeli koks gyvenime smugis. saugai saugai tuos vaikus ir visvien nezinai, kur tragedija kada laukia sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigittta @ 2016 05 30, 11:10)
Labai mielai cia aprasei  wub.gif

Su puodu pas mus tai irgi prastai. Sedi, bet nieko nepadaro. Sedeti irgi reikia labai ikalbineti, drausminti, nes isdykauja. Kazkaip irgi tikiuosi, jog per vasara prasimus ledai siuo klausimu, bet tik tiek, kad pati vasara nieko nepakeis, pats procesas, tai tas pats.

Visa diena sedziu ir negaliu negalvoti. Kolege papasakojo, jog kaimynineje laiptineje netoli jos buto, is 9-to auksto iskrito 2-ju metu mergyte. Brr kaip baisu, negaliu. O mama laukiasi antro. tai siaube siaubeli koks gyvenime smugis. saugai saugai tuos vaikus ir visvien nezinai, kur tragedija kada laukia sad.gif

Jo, vyras sakė, rašė Delfyje, kad iškrito vaikas, labai labai baisu verysad.gif verysad.gif verysad.gif

Kaip tu pati jautiesi? Kaip pilvukas auga? mirksiukas.gif Aš šiąnakt sapnavau, kad laukiuosi trečio vaiko biggrin.gif

Nuvežiau R į darželį, nieko gero, vaikas dar neprivažiavęs daržo suprato, kur važiuojam, kaip pradėjo verkt, manęs nepaleidžia, nuo auklėtojos stumiasi, žiauru verysad.gif Palikau, išėjau greit, širdis plyšta, vaikštau namie ir dūsauju, jaučiuosi kalta kažkokia, kad va, palikau vaiką, kai ji nenori ten būti, o pati namie sau šiltai sėdžiu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2016 05 30, 10:28)
Jo, vyras sakė, rašė Delfyje, kad iškrito vaikas, labai labai baisu  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

Kaip tu pati jautiesi? Kaip pilvukas auga?  mirksiukas.gif  Aš šiąnakt sapnavau, kad laukiuosi trečio vaiko  biggrin.gif

Nuvežiau R į darželį, nieko gero, vaikas dar neprivažiavęs daržo suprato, kur važiuojam, kaip pradėjo verkt, manęs nepaleidžia, nuo auklėtojos stumiasi, žiauru  verysad.gif  Palikau, išėjau greit, širdis plyšta, vaikštau namie ir dūsauju, jaučiuosi kalta kažkokia, kad va, palikau vaiką, kai ji nenori ten būti, o pati namie sau šiltai sėdžiu  verysad.gif


Gaila vaiko, suprantama. Zinotum is anksto, kada tas persilauzimas ivyks, kad nebeverks, tai kitaip jaustumeisi, bet gi niekas nezinom. Bandyk guostis tuo, kad vaikui is tiesu nera ten taip blogai.
O nesake aukletoja, per kiek laiko nurimsta R? Nes man dar kazkaip svarbu atrodo, kiek laiko vaikas liudi. Jei labai ilgai, tai gaila. Bet jei paverkia tik atsisveikinimo momentu, o po to nurimes zaidzia, gerai jauciasi, tai visai viskas kitaip tada.

O as nieko, gerai. Laukiu jau savo "atostogu" smile.gif liko menuo darbuotis. Labai prastai miegu, spardo smarkiai mane vakarais, tai neissimiegojusi paskui dienas leidziu.
Su D zymiai veliau pradejau sunkiau jaustis, o dabar kazkaip viskas anksciau. Na bet nieko nepadarysi smile.gif

Po savaites krikstysim D. Nesugalvojau atsarginio plano, kur fotkinsimes, jei lis lietus. Tai labai tikiuosi, kad nelis smile.gif

Beje, gal skiepyjot vaikus nuo erkinio encefalito? Jau gal ir veloka, bet as kazkaip galvoju, kad skiepysiu D. Einam siand i poliklinika pasiklausti, kada galima butu gauti skiepa. Daug tu erkiu visur, tai kazkaip baisu. Idomu, kaip pernesami sitie skiepai, ar buna saltutiniu kokiu reakciju.
Atsakyti