Įkraunama...
Įkraunama...

2014 sausinukai

QUOTE(sbo @ 2016 04 18, 18:54)
MuseZuze, jau nutarėm su vyru, kad nebepasiduosim dėl soskės, nes tiek atkentėta, būtų kvaila dabar grįžti atgal. Šiandien kol užmigo pietų miego, 1,5 val.rėkė, verkė, klykavo. Jetus jetus, kiek reik kantrybės, ir iš kur aš jos semiuosi  doh.gif

Su puodu pas mus reikalai visai suprastėjo. Nebenori nei sėst ant puodo, nei tuo labiau daryt. Labai labai dėl to nusiminiau sad.gif

Na ką, buvom šnd pas gydytojus vėl, nes įtarėm R vėjaraupius, ačiū dievui nepasitvirtino. Tai db laukiam, kol ne taip smarkiai matysis bėrimas ir bandys vaikas grįžt į darželį.


Nepergyvenk, su puodu ir pas mus tas pats, kažkaip nejuda reikalai. O kai manes neklauso, tai ir man nekyla rankos sian reikalui. Kazkodel laukiu vasaros ir naiviai tikiuosi, kad tada bus paprasciau atprasti.
Del berimu, tai gaila, jog neissiaiskinot priezasties. Na, bet jei po truputi praeidineja, gal praeis..

Su soske, tai mums irgi buvo sudetinga, bet palyginus kazkaip galvojau, kad bus dar sunkiau. Labai norejosi grazinti vaikui ta soske, kai jis taip graziai jos prase ir sake, jog daugiau nebemetys, saugos. Bet kaip dabar dziauiuosi, kad visgi atsisakem jos. Mano D dar kai toks is ugio didelis, tai atrodo zymiai vyresnis nei yra is tiesiu, tai jau net vizualiai negraziai ta soske atrode, nekalbant apie kitus dalykus (kai lauke spjaudydavo ir atgal prasydavo, kai nakti iskrisdavo ir po n kartu paduodi reikedavo)
Atsakyti
Laba ryta smile.gif

Nebespeju uzsukti i namucius sausinuku...darbai veja darba...tai gryzus namo noriu tik ramybes,bet deja gryzus gaunu doze energijos nuo G ir dalyvauti turiu su ja biggrin.gif
Nieko naujo,na tik tiek ,kad G baisiai uzsuspyrus darosi doh.gif gali grasinti,gali prasyt graziai jau,kad nusprende savo tai neperkalbesi.
Didele dalyve pasidare G,eina su seneliais i baseina tai visi trys labai smagiai ten laiką praleidzia,buvo su puseseremis cirke,tai sake auksine buvo wub.gif pirma valanda cirke prastovejo,veliau pasedejo 20min.ir vel atstovejo cirke,liko G labai patenkinta.Si sekmadieni einam i muzikini teatra ziuresim spektakli,tikiuosi patiks G.Ir siaip G megsta eiti i viesuma,balius ir.t.t tokia dalyve lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigittta @ 2016 04 20, 14:10)
Nepergyvenk, su puodu ir pas mus tas pats, kažkaip nejuda reikalai. O kai manes neklauso, tai ir man nekyla rankos sian reikalui. Kazkodel laukiu vasaros ir naiviai tikiuosi, kad tada bus paprasciau atprasti.
Del berimu, tai gaila, jog neissiaiskinot priezasties. Na, bet jei po truputi praeidineja, gal praeis..

Su soske, tai mums irgi buvo sudetinga, bet palyginus kazkaip galvojau, kad bus dar sunkiau. Labai norejosi grazinti vaikui ta soske, kai jis taip graziai jos prase ir sake, jog daugiau nebemetys, saugos. Bet kaip dabar dziauiuosi, kad visgi atsisakem jos. Mano D dar kai toks is ugio didelis, tai atrodo zymiai vyresnis nei yra is tiesiu, tai jau net vizualiai negraziai ta soske atrode, nekalbant apie kitus dalykus (kai lauke spjaudydavo ir atgal prasydavo, kai nakti iskrisdavo ir po n kartu paduodi reikedavo)

Bet tai kokie jūsų vaikai supratingi, maniškė tai tokių dalykų net panašių nekalba, o čia matai kaip, bus geras, saugos soskę, nu wow bigsmile.gif

Mes toliau neduodam soskės, penktad bus savaitė, jau biškį lengviau, jau ne taip išnešinėja smegenis, nors antrad davedė mane, kad aš žliumbiau. Kai išgirdo, kad apsižliumbiau, tik tada nurimo. Oj oj kaip sunku. Bėrimas vis dar matomas negražiai, nei kiek nešviesėja. Na bet pirmad jau tikrai leisim į darželį, jei net ir matysis tie spuogiukai. Nu kiek jau galima. Krva reikalų man prisikaupę, nieko negaliu pasidaryt. Gegužės 15 d.Austėjos krikštynos, aš net apsirengt neturiu ką, nes nėra galimybių nuvažiuot. Šeštad važiuoju į parodą su šuniu, į Šiaulius, su vyru, teks ir Rusnę vežtis, nes nėra kam palikt, neįsivaizduoju, kaip ten reiks su ja tvarkytis, nes ten masė žmonių, šunų ir t.t. O vyrui reik dar ir ringą pafotografuot, kai aš dalyvausiu unsure.gif Mažylę tai savo močiutei paliksiu.

tuti1, na tavo G tai šaunuolė vaikas thumbup.gif
Atsakyti
Kaip man juokas ima, kai maniškis kažko nori. Nutaiso tokias mažas meiles akytes, papučia lūpas ir sako "Niu mimyyyte, paaašiauuu" biggrin.gif lotuliukas.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Indrulka*: 22 balandžio 2016 - 11:30
Sveikos,

Matau metat soskes jau. Mes dar laukiam, bet numatytas sekantis etapas.Pirma sauskelnių atsikratysim. Ir manau per vasarą soskės. Tik tiek kad Amazonei jos reikia tik miegant, diena net neprisimena jos. Vakare lovoj aišku dairosi tiutės. bet pastebėjau kad naktį jei pameta tai toliau sėkmingai miega. tai gal pavyks ne taip skausmingai mesti- bus reikalų tik su užmigimu mastau.gif

Mes jau nutarėm krikštynų datą pagaliau. Pardedu rūpintis reikalais. bet kadangi nieko tokio neorganizuosim, tai tik esminiai dalykai-rūbai, vaišės, bažnyčia. Žadėjau fotografą, bet vyras nori gero fotiko, tai manau turėsim "pikaso" stiliaus foto nemažai lotuliukas.gif

QUOTE(MuseZuze @ 2016 04 18, 16:25)

Jau visa savaitė kaip pratinam mažąją be mūsų miegoti , dviese su sese lieka kambary - kol kas dar nebuvo nė nakties, kad prabudus neverktų ir nekviestų . Kai 1-2 kartus, tai dar nieko, bet kai 5 kartus kažkurią naktį, tai jau keiksnojom. Nueini, pasėdi, už rankos palaiko, vėl užmiega, ir šliauži į lovą... Nelengva, bet tęsim toliau, gal persilauš.

Sunaudotų sauskelnių skaičius mažėja, bet vis dar nesiprašo ant puoduko , tik dažnai pasodinta padaro. Naktį irgi išmiega sausu pampersu, ryte ant puoduko pasisioja. Bet momentą ne visada pavyksta pagauti, avarijų tai būna, ir didelių ir mažų....

l

aš manau mes visai gerai padarėm kad anksti iškelėm-prieš darželius visus, kad po viena stresą iš karto būtų. Aišku dar ir dabar migruojam naktimis, kai suverkia. Dažnai sapnuoja-girdim rėkia buoli atiduok, čia mano lotuliukas.gif Dažnai užtenka paglostyt, užklostyt ir miega toliau. Būna kad kol migdosi po 5 kartus lipam paguldyti. Bet nuosavas kambarys yra vistik jėga biggrin.gif

Dėl puodo su Amazone atvirkščiai. Dieną ji sėkmingai nueina, pasysioja, dažnai net praneša noriu sysiu puodas. O vat naktį ir ryte pampis būna jau pilnas unsure.gif Tai nakčiai dar dedam ir nzn kada nuimsim mastau.gif

QUOTE(*Indrulka* @ 2016 04 22, 11:30)
Kaip man juokas ima, kai maniškis kažko nori. Nutaiso tokias mažas meiles akytes, papučia lūpas ir sako "Niu mimyyyte, paaašiauuu" biggrin.gif lotuliukas.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif

koks fainuolis ką. Meduolis nemoka prašyti. Vienintelis būdas-atidaryti žabtus ir rėkti nooooriiuuuuu. Jei čia ir dabar negauna seka pasivoliojimas ant grindų ir isterija.
Atsakyti
sveikos,
ramus savaitgalis, orai nekokie, tai po namus trinamės.
Juolab kad dičkė naktį pabudino kad nori 'lemti' (nežinau kaip įtikinti kad ne lemti, o vemti biggrin.gif), na bet esmė nuo to nesikeičia - kažkoks matyt virusas, nes 3 kart tą 'lemti' procedūrą pakartojo, o dabar su +37.5C maklinėja... bus matyt kas sekantis..

Mažąją buvau pasiėmusi po parduotuves, po turgų pasibastyti - na fantastika, koks nerealus vaikas! Kaip kantriai, gražiai prabuvo, aš ten kur nors kuičiuosi - ji šalia tūpčioja, čiauška, niūniuoja, jei jau nusibosta - tai gražiai 'Mamyte, kada jau eisim?' - ir viskas, jokio zyzimo, jokio trukdymo. Ant galo Norfoje prekinomės, tai irgi - jokių kaprizų, kad to nori ar ano , vežime sėdėjo ramiai, aš prekes jai paduodu, ji apžiūri ir į vežimą įdeda. Ant sausainių sutarėm , ir tai - kad ne čia, o namie suvalgysim, ir viskas. Neatsidžiaugiau tokiu kompanjonu smile.gif

Popiet dar kartą prireikė į vaistinę ir parduotuvę, tai jau teko brolį vežtis - na su tuo irgi dar nulis bėdų , dairosi akis išpūtęs, jei kas dėmesį parodo , kalbina - atgal šypsosi smile.gif Dar išvis savo pageidavimų jokių nereiškia . Užtat vyresnėlė tai už visus 3 išvardina ir atzyzia, kad to nori ir ano, ir trečio, ir dvidešimt penkto ... biggrin.gif

noriu miego, kažkaip neišsimiegam paskutines porą savaičių, kai migdom mažąją atskirai. Tie keli papildomi atsikėlimai per naktį duoda savo.. Ryte vyrui leidau ilgiau pamiegot, nes jis daugiau naktį vaikščioja pas dukrą, aš tai dar mažajam naktipiečius 2x per naktį patiekiu.
Papildyta:
QUOTE(mikki @ 2016 04 22, 18:43)
Dėl puodo su Amazone atvirkščiai. Dieną ji sėkmingai nueina, pasysioja, dažnai net praneša noriu sysiu puodas. O vat naktį ir ryte pampis būna jau pilnas unsure.gif Tai nakčiai dar dedam ir nzn kada nuimsim mastau.gif



maniškei darželyje jau auklėtojos sako visai puikiai einasi - dar miegui uždeda pampersą, bet atsikelia sausa, o dienos metu net pati nubėga į wc, nusimauna kelnytes, pasisioja. Na bet namie tai atrodo kad kitas vaikas, pati nerodo jokios iniciatyvos. Nors va šiandien prieš važiuojant į parduotuvę, kadangi labai norėjo kartu važiuoti - pasakiau kad turi pasisiot. Nubėgo , atsisėdo, kuo puikiausiai padarė - reiškia, kad jau pilnai pajėgi kontroliuoti tą procesą, bet namie motyvacijos pritrūksta. Žiūri į akis, tokią šypsenėlę išmeta, ir čiurina ant žemės į kelnes doh.gif O po to iškart rėkia "Numauk man kelnytes, noriu sausų trusikėlių!!!' doh.gif
Papildyta:
QUOTE(*Indrulka* @ 2016 04 22, 11:30)
Kaip man juokas ima, kai maniškis kažko nori. Nutaiso tokias mažas meiles akytes, papučia lūpas ir sako "Niu mimyyyte, paaašiauuu" biggrin.gif lotuliukas.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif


ir manoji taip moka wub.gif Paklapsi savo didelėm žydrom akytėm ilgom blakstienom, ir lygiai taip pat sako: 'pašiau mamyte , niu pašiau... biggrin.gif'

išvis, šitas vaikas, lyginant su vyresne sese - daug geriau įvaldęs, kad daugiau šansų išpešti naudos prašymais ir meilikavimais, nei kad reikalavimais ir isterikavimu smile.gif Bet užtat iš sesės išmoko 'mamyte , aš tave labai myliu' - bet sesė dažniau sako kai turi išskaičiavimą, o mažoji ir šiaip, be progos wub.gif
Papildyta:
sbo, kaip parodą atlaikėt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MuseZuze: 23 balandžio 2016 - 17:06
MuseZuze, nu jau gerumas mažosios, aš nustebus bigsmile.gif

Į parodą nereikėjo vežtis R, pasisiūlė draugė padaboti ją, tai puikiai vaikas praleido laiką, namo teko išsivežti su skandalais ir ašaromis, tiesė rankas į draugę ir nenorėjo išeiti smile.gif
Atsakyti
Gerą naktį, mamukai,

laisvo laiko lieka tik naktimis. Gerai, kad dienos pailgėjo, vakarai pašviesėjo, tai ne tokia nabagė jaučiuosi, kai 23 val. vis dar plušu lotuliukas.gif

Naujo pas mus nieko, viskas sena, t.y., J ir vėl serga. Šį kartą jau rimtai, kraujas negeras, tenka antibiotikus girdyti. Na bet baisiai tikiuosi, kad ši liga jau paskutinė iki vėlyvo rudens blush2.gif

QUOTE(tuti1 @ 2016 04 21, 06:46)
Didele dalyve pasidare G,eina su seneliais i baseina tai visi trys labai smagiai ten laiką praleidzia,buvo su puseseremis cirke,tai sake auksine buvo  wub.gif pirma valanda cirke prastovejo,veliau pasedejo 20min.ir vel atstovejo cirke,liko G labai patenkinta.Si sekmadieni einam i muzikini teatra ziuresim spektakli,tikiuosi  patiks G.Ir siaip G megsta eiti i viesuma,balius ir.t.t tokia dalyve  lotuliukas.gif

Šaunuolė tavo dama thumbup.gif Maniškis irgi mėgsta spektaklius ir šiaip visokius renginukus. Neseniai "Geltonų plytų kelią" sužiūrėjo Keistuoliuose, po to dar tokį lėlių teatro spektakliuką. Viskas jam tinka ir patinka, nereikia jokių užkandžių, spokso akis išplėtęs ir beveik nekvėpuoja biggrin.gif Ir šiaip toks artistas... tik iš pantomimos teatro lotuliukas.gif, nes gi su kalba žmogui tai ne kas, tačiau atsistoja šalia sesės ir viską kartu dainuoja biggrin.gif Savais žodžiais, sava kalba, bet dainuoja.
Papildyta:
QUOTE(sbo @ 2016 04 21, 13:44)
Bet tai kokie jūsų vaikai supratingi, maniškė tai tokių dalykų net panašių nekalba, o čia matai kaip, bus geras, saugos soskę, nu wow  bigsmile.gif

Na tu nebūk tikra, kad R nėra supratinga. Tiesiog ji gal dar neįvaldžiusi kalbos dovanos taip gerai, kad viską perteiktų žodžiais.
Maniškiui iki tokių kalbų dar irgi labai toli, tačiau supratingumo nestokoja.
Papildyta:
QUOTE(mikki @ 2016 04 22, 18:43)
Mes jau nutarėm krikštynų datą pagaliau. Pardedu rūpintis reikalais. bet kadangi nieko tokio neorganizuosim, tai tik esminiai dalykai-rūbai, vaišės, bažnyčia. Žadėjau fotografą, bet vyras nori gero fotiko, tai manau turėsim "pikaso" stiliaus foto nemažai  lotuliukas.gif

Mes irgi biggrin.gif Kada krikštysit? Mes rugpjūčio 20 d. Irgi be didelių puotų, be to, krikšto tėvai bus su 2,5 mėn. leliuku, tai daug ko ir nesuplanuosi. Džiaugsimės, jei ceremonija pavyks.
Papildyta:
Muzezuze, nu liuks tavo mažieji vaikai thumbup.gif Ramūs ir sukalbami, abu į tėvelius smile.gif O vyresnioji turbūt į senelius bus atsigimusi? lotuliukas.gif

Šiaip istorija: antradienį J turėjo fotografuoti darželyje. Aprengiau gražiom kelnytėm su petnešom, golfiuku ir paleidau į grupę. Vakare pareinu namo ir spėkit, ką randu? Ogi prikrautas tas gražiąsias kelnytes! Retai kada jis taip padaro, bet va ėmė ir padarė... tai dabar laukiu foto, kad sužinočiau, ar prikrovė iki fotkinimo, ar po... jei nuotraukoje stovės su treningais, tai bus viskas aišku lotuliukas.gif
Papildyta:
EDNET, labai džiugu, kad sūnui viskas gerai thumbup.gif Taip ir toliau tęskite mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bruknytė: 24 balandžio 2016 - 22:32
Labas rytas,

šnd mano rytas ankstyvas, mažoji antra diena iš eilės sugalvoja nuo 6 h neduoti mamai miegoti, išsireikalauja valgyt, pavalgo ir toliau parpia smile.gif Na o aš jau kėliausi. Nes Rusnytė po mėnesio pertraukos šnd į daržiuką iškeliavo, tai norėjosi atsibučiuoti wub.gif Tikiuosi, kad nesusirgs. Jau galvojau bus šilta, kai eis, o va prašau, vėl traukiam lauk žieminius rūbus.
Įdomu, kaip ten seksis pietų miegoti, nes penktad jau savaitė, kai neduodam soskės, dar iki galo vaikas neapsiprato su šia "naujove". Neįsivaizdavau, kad soskė jai tokia svarbi.

O kaip jūs rengiat vaikus į darželį? Su paprastais naminiais drabužiais? Nes aš kažkaip stengiuosi rengti vaiką kaip ir išėjimo rūbais, o vyras man šnd sako, kad aš per daug puošiu R, kad ten vaikai paprastais, kaip jis išsireiškė "skuduriniais" patogiais rūbais aprengti biggrin.gif Tai gal reik ir man skuduriniais rengt biggrin.gif

Bruknytė, tai tavo karalaitis jau susidraugavo su puodu? Be pampių gyvena? bigsmile.gif

Su tuo supratingumu... Na gal tu Bruknyte ir teisi smile.gif Gudri lapė ta mano R, o tai turbūt reiškia sumani ir supratinga biggrin.gif Kažkurią dieną daviau gert arbatos, o ji su ja žaist pradėjo, prilaistė visur, tai pabariau pabariau, ji žiūrėjo žiūrėjo, o tada priėjo ir taip švelniai mane pabučiavo, kol aš valiau grindis ir burbėjau wub.gif wub.gif wub.gif Jeeetus, nu gi ištirpau visa iškart, puoliau apsikbint, myluot bučiuot, tai ji tada jau išsinėrė iš mano rankų, pirštą į viršų iškėlė ir jau reikliai liepė jai duoti tą ir aną lotuliukas.gif Va taip va, manipuliatorė gudruolė smile.gif

Ir prieš kelias dienas praėjo pagaliau bandyt sakyt žodį "noriu", taip meiliai jai gaunasi, klausiu ko nors, ar nori, ar eisi ir pan. Tai linksi galvytę ir švelniai švelniai kaip kačiukas, atsargiai taip sako "niuo" wub.gif

Dainuoti irgi pradėjo palankius darželį. Ypač "du gaideliai", nuolatos db namie skamba. Nelabai žodžių suprasi, bet išrišau, kad čia du gaideliai. Šunų vardus irgi juokingai sako: Feli - siali, Liza - yja, Toris - koka, normaliausiai gaunasi Čika - cika biggrin.gif Žodžiu, fainai jaučiu bus, kai jau daugiau ir daugiau kalbės, labai laukiu! Nors kartais ir db čiauška non stop, rodos galėtų ir tyliau, tv nesigirdi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2016 04 25, 08:08)
O kaip jūs rengiat vaikus į darželį? Su paprastais naminiais drabužiais? Nes aš kažkaip stengiuosi rengti vaiką kaip ir išėjimo rūbais, o vyras man šnd sako, kad aš per daug puošiu R, kad ten vaikai paprastais, kaip jis išsireiškė "skuduriniais" patogiais rūbais aprengti  biggrin.gif  Tai gal reik ir man skuduriniais rengt  biggrin.gif

Rengiu patogiai, su treninginėm kelnėm (teko pripirkt, kai pradėjo lankyt) ir džempukais ar golfais kokiais. Tokių, su kuriais šiaip į žmones einam nededu, nes tiek neturiu, kasdien po sriubos valgymo darže reikia skalbti biggrin.gif
Papildyta:
beje, girdėjau rotai vėl siaučia, tai saviškio šią savaitę neleidžiu daržan, kad ir sunku man su juo namuose visą dieną ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaaa: 25 balandžio 2016 - 13:00
QUOTE(kaaa @ 2016 04 25, 13:59)
Rengiu patogiai, su treninginėm kelnėm (teko pripirkt, kai pradėjo lankyt) ir džempukais ar golfais kokiais. Tokių, su kuriais šiaip į žmones einam nededu, nes tiek neturiu, kasdien po sriubos valgymo darže reikia skalbti biggrin.gif
Papildyta:
beje, girdėjau rotai vėl siaučia, tai saviškio šią savaitę neleidžiu daržan, kad ir sunku man su juo namuose visą dieną  ax.gif

Nu aišku, tai gal auklėtojos juokiasi iš manęs patyliukais doh.gif biggrin.gif Reiks tada užpirkt patogių treningiukų.
Ojej, negąsdinkit su tais rotais unsure.gif tfu tfu tfu
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2016 04 25, 13:18)
Nu aišku, tai gal auklėtojos juokiasi iš manęs patyliukais  doh.gif  biggrin.gif  Reiks tada užpirkt patogių treningiukų.
Ojej, negąsdinkit su tais rotais  unsure.gif  tfu tfu tfu


pas mus jau ne visada aš sprendžiu kuo apsivilkę į daržą eis biggrin.gif
Dičkė stebėtinai ilgai nereiškė norų (iki 3 metų tai tikrai), galėjau nors ir bulvių maišą aprengti, nors ji pas mane tokia šarka-princesė.
Rengdavau suknytėm, sarafanais, sijonukais. Tokiais labai 'išėjimui', o ne po namus . Bet ji kažkaip sugebėdavo švari išlikti visą savaitę. Kokį ketvirtadienį jau kitus rūbus aprengdava, bet tik dėl to , kad jau gal nepatogu kad tais pačiais visą savaitę eina smile.gif.

Bet paskutinius metus - su kelnėm nė nemėgink išvesti, tik su suknele ir sijonu, ir būtinai turi suktis! Bet koks netinka! Geriausiai tai koks pūstas, tutu.

O mažoji beždžionėlė - taigi iš paskos! Jei sesei reikia sijono kur sukasi, tai ir jai reikia doh.gif

Vakar paruošiau rūbus, mažei padėjau timpas + tuniką. Ryte radau tuniką toj pačioj vietoj, matyt tėčiui nepavyko aprengti. Dar netikrinau, kokios suknelės spintoje trūksta biggrin.gif


ai, negaila man tų rūbų, daug turi , jei nori - tegul ir puošiasi. Man labiau gaila jei koks taupomas prakaba spintoje ir tenka atidėti į išaugtus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MuseZuze: 25 balandžio 2016 - 15:12