Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 30

QUOTE(Ducky @ 2016 03 22, 12:00)
man irgi lb patiktų šis variantas, tik kaip sakiau bijau kad bus nepatogu sukiotis, nešioti pvz supjaustytus produktus iki kaitlentės, o aš gaminu labai daug . Kaip trūksta panašių patirčių  doh.gif  bet kur rasti orkaitę, kuri būtų 55cm gylio, kaži būna tokių iš viso?

Juodai, gal Jūsų akyla akis ką nors turi patarti?  blush2.gif  4u.gif

įdedu montavimo brėžinuką orientacinį. Tikrai galima manau išspręsti šitą situaciją. O 1,2 metro praėjimui tikrai užtektinai.
Montavimas
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2016 03 22, 11:15)
įdedu montavimo brėžinuką orientacinį. Tikrai galima manau išspręsti šitą situaciją. O 1,2 metro praėjimui tikrai užtektinai.
Montavimas

Jei toje pusėje kur langas, pavyktų sumontuoti kaitlentę su orkaite, tai būtų super. Tada dar plautuvę iš kampo iškelti ir ten šaldytuvą pastatyti smile.gif
O jei pri durų angos lango pusėje daryti mažesnio gylio spintelę, o toliau normalaus pločio? Tikrai įmanoma gražiai padaryti
Atsakyti
Tik probėgim seku temą - nebespėju per darbus doh.gif ... Ačiū Y2K, kad sukūrėt naujus namučius 4u.gif

QUOTE(Ducky @ 2016 03 22, 12:00)
man irgi lb patiktų šis variantas, tik kaip sakiau bijau kad bus nepatogu sukiotis, nešioti pvz supjaustytus produktus iki kaitlentės, o aš gaminu labai daug .
<...>
Juodai, gal Jūsų akyla akis ką nors turi patarti?  blush2.gif  4u.gif


Aš irgi dviejų eilių virtuvę turiu, atstumas pas mane ~130cm tarp stalviršių. Man net patogiau, kai visi "nešvarūs" darbai padaromi prie plautuvės, o jau su švariais produktais keliauju prie kaitlentės thumbup.gif . Čia tik apsisukimo reikalas ir sėkmingai darbuojuos prie kito stalviršio. Galima tuos burokus dar nesupjaustytu perkelti prie kaitlentės bigsmile.gif. Kaip kažkam ne problema kaskart žengti papildomą žingsnį link šaldytuvo, apeinant orkaitės spintą, taip man ne problema apsisukti nuo plautuvės prie kaitlentės. Juk jei būtų L virtuvė ir kaitlentė prie vienos sienos, o plautuvė prie kitos, to žingsniavimo kažin ar ne daugiau gautųsi g.gif .
Pas Jus tarp stalviršių atstumas gautųsi 1m, tad tkrai neatrodo baisiai.
QUOTE(Ducky @ 2016 03 21, 14:49)
aš apie tokį variantą galvojau, bet manau kad nerealu mano atveju
http://s48.radikal.r...8691d7df31f.jpg

Labai jaukus pavyzdys. Kodėl galvojate, kad nerealu?

QUOTE(dabej @ 2016 03 20, 22:12)

Ačiū, kad rodotės 4u.gif . Išties smagu matyti kitokius sprendimus - tikrai galit džiaugtis sau pritaikytais apgalvotais sprendimais drinks_cheers.gif .
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2016 03 22, 12:15)
įdedu montavimo brėžinuką orientacinį. Tikrai galima manau išspręsti šitą situaciją. O 1,2 metro praėjimui tikrai užtektinai.
Montavimas



o tai vadinasi yra tokių thumbup.gif nes kiek žiūrėjau, visos buvo bent 56. Gal galite modeliuką pasufleruoti?
QUOTE(rarity @ 2016 03 22, 12:40)
Jei toje pusėje kur langas, pavyktų sumontuoti kaitlentę su orkaite, tai būtų super. Tada dar plautuvę iš kampo iškelti ir ten šaldytuvą pastatyti smile.gif
O jei pri durų angos lango pusėje daryti mažesnio gylio spintelę, o toliau normalaus pločio? Tikrai įmanoma gražiai padaryti


tai va aš kažkaip maniau kad negalima, nes neužtenka gylio, bet jau šviesa tunelio gale atsirado biggrin.gif reik man būti pasikausčius prieš kviečiant meistrą, o tai sakys negalima ir patikėsiu, o čia jau davėt man pagrindo ginčytis biggrin.gif

QUOTE(Juodai @ 2016 03 22, 13:43)
Tik probėgim seku temą - nebespėju per darbus  doh.gif ... Ačiū Y2K, kad sukūrėt naujus namučius 4u.gif
Aš irgi dviejų eilių virtuvę turiu, atstumas pas mane ~130cm tarp stalviršių. Man net patogiau, kai visi "nešvarūs" darbai padaromi prie plautuvės, o jau su švariais produktais keliauju prie kaitlentės  thumbup.gif . Čia tik apsisukimo reikalas ir sėkmingai darbuojuos prie kito stalviršio. Galima tuos burokus dar nesupjaustytu perkelti prie kaitlentės bigsmile.gif. Kaip kažkam ne problema kaskart žengti papildomą žingsnį link šaldytuvo, apeinant orkaitės spintą, taip man ne problema apsisukti nuo plautuvės prie kaitlentės. Juk jei būtų L virtuvė ir kaitlentė prie vienos sienos, o plautuvė prie kitos, to žingsniavimo kažin ar ne daugiau gautųsi  g.gif .
Pas Jus tarp stalviršių atstumas gautųsi 1m, tad tkrai neatrodo baisiai.

Labai jaukus pavyzdys. Kodėl galvojate, kad nerealu?



na va dar drąsiau thumbup.gif Aš abejojau dėl to, kad netelpa orkaitė su kaitlente prie tos sienos, bet va Tanite įmetė brėžinį kažkokios orkaitės, vadinasi visai realu ją įtalpinti g.gif iš tiesų man šitas pavyzdys, kai jį radau labai priminė mano virtuvės planą, bet vis suabejodavau dėl įgyvendinimo ir praktiškumo. Reik bandyt pasidėliot programoje
Atsakyti
imontojasis-saldytuvas.,,orkaite-tik.virsuje.,kriaukle.,spinteles,.kaitlente.netoli-lango..lenkimas.,stalvirsis.,L..
Virsuje..spinteliu..nedaryciau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lara22: 22 kovo 2016 - 14:15
QUOTE(Ducky @ 2016 03 22, 14:52)
o tai  vadinasi yra tokių  thumbup.gif  nes kiek žiūrėjau, visos buvo bent 56. Gal galite modeliuką pasufleruoti?


Įmontuojama dalis 55, bet dar priekinė dalis, išorėj apie 2 cm būtų, tai nebus spintelės lygiai lygiai 55 cm, o 57 cm bent.
Nežinau, kokias Jūs orkaites žiūrėjot, tačiau tiek Electrolux, tiek Bosch, tiek Gorenje kur akį užmečiau, visur montavimui min gylis 55 cm.

Tik kas dėl kaitlentės, standartinės kaitlentės nelabai sumontuosit.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tanite: 22 kovo 2016 - 15:01
na, mes jau šiandien užsisakėme virtuvinį.
Durelės, ne visai tokios kaip norėjau, bet jau užsiknisau ieškoti ir žiūrėti. Na, žadėjo vieną modeliuką durelių "pritempti" iki mano norimo varianto, bet kas gausis realiai pamatysiu tik kai atveš. Tikiuosi, kad nereikės verkti unsure.gif
Dabar dar klausimas dėl rankenėlių, iš kur renkatės ir ar dedate visur vienodas? Daug kur dabar skirtingas deda, stalčiuose vienokias, paprastuose durelėse vėl kitokios g.gif
Atsakyti
o as su ta virtuve..... doh.gif Baigiu nuprotet, itariu koki birzeli tik galesiu isikelt verysad.gif Nervai neblaiko- dujininkas dingo( antra savaite vaziuoja)- skaiciuko vis neperkelia, meistriuks vel tik rytoj vakare pasirodys. Grindu proba Nr. 2 sian ispeike viena asoba- vel lyg blogai blink.gif Nu ...
Tiesa apvaziavau musu didmiescio santechnikos parduotuves- kriaukliu ir maisytuvu apziuret- tai ner ekspozicijose panasiu kur man reik. Maisytuvu ir tik populiarus modeliai.. nezinau ka ir pasirinkt. Jau grystu vel prie minties IKEA maisytuva imt ir jei kas po 5 metu pasikeist g.gif

Atsakyti
QUOTE(pajūrys @ 2016 03 22, 20:04)
o as su ta virtuve..... doh.gif Baigiu nuprotet, itariu koki birzeli tik galesiu isikelt  verysad.gif Nervai neblaiko- dujininkas dingo( antra savaite vaziuoja)- skaiciuko vis neperkelia, meistriuks vel tik rytoj vakare pasirodys. Grindu proba Nr. 2 sian ispeike viena asoba- vel lyg blogai  blink.gif Nu ...
Tiesa apvaziavau musu didmiescio santechnikos parduotuves- kriaukliu ir maisytuvu apziuret- tai ner ekspozicijose panasiu kur man reik. Maisytuvu ir tik populiarus modeliai.. nezinau ka ir pasirinkt. Jau grystu vel prie minties IKEA maisytuva imt ir jei kas po 5 metu pasikeist  g.gif

o aš gyvenu be virtuvinio jau trys mėnesiai ir nieko biggrin.gif ir dar gyvensiu bala žino kiek, nes tais meistrais sunku pasitikėti biggrin.gif
Maišytuvo ir man reikia g.gif, bet aš važinėju laikas nuo laiko į Varšuvą, tai ten ir nusipirksiu, kaip ir beje plyteles virtuveje.
Plyteles juk dėti, kai jau bus virtuvinis?
Atsakyti
user posted image]spinta[/URL]

Bandau ir as ikelt g.gif
A normaliai bus ukines isplanavimas?
Kairej- imontuojamas saldytuvas( ten apacioj nebus stalciu) paskui 60 cm orkaites, mikrobines dalis, 60 cm produktams , o kas liko- tai Miko- bus istraukiama kargo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pajūrys: 22 kovo 2016 - 20:20
QUOTE(Ducky @ 2016 03 21, 10:39)
Sveikos  4u.gif  tyliai seku temą jau turbūt virš 2 metų, kaupiau rinkau informaciją ir tyliai džiaugiausi visų virtuvėm ir žinoma saugojausi paveiksliukus patikusių  thumbup.gif  Kol galiausiai susikaupėm pinigėlių savosios remontui. Esmė tame, kad darysime remontą, bet tik virtuvėje, todėl iš esmės durų padėties keisti negaliu, nes koridoriuje padarytas remontas ir vyras tikrai nepasirašytų durų griovimui. O ventiliacijos šachta yra būtent toje sienoje (pažymėjau raudonai) , kurios gylis yra vos 55cm, todėl ten viryklės nesutalpinu  verysad.gif galvojau apie dviejų eilių virtuvę, kad virtuvės gale pastatyčiau stalą, pvz apvalų, kad bent jau 4 asmeny susėstų, bet būtent dėl durų niekas nesigauna. Kaip manote ar būtų verta keisti durų vietą ar palikt kaip dabar vienos eilės virtuvę ir nesukt galvos???

Ir dėl spintelių negaliu apsispręsti, kuris variantas geresnis: su horizontaliom ar vertikaliom.

Mano virtuvės išmatavimai buvo panašūs ( 313 cm/ 227 cm ir langas tik vienas) todėl esu galvojusi ir svarsčiusi apie tokį variantą, bet man neišėjo. Todėl griovėm sieną ir jungėm su svetaine. Nes keturiems buvo sunkoka tilpti virtuvėje prie stalo.

Manau, kad jum neišeis perkelti kaitlentes su orkaite prie kitos sienos- prie ventiliacijos, jei neperkelsit durų angos.
Nebent jums netrukdys tai, kad jūsų orkaitė išlys iš už stalviršio. Jei stalviršį darysit lygiai su spintele 55 cm, tai kai įsidės orkaitė, ji išlys iš už stalviršio.

Variantas būtų - prie šaldytuvo daryti aukštą spintą, kurioje įtalpinti indaplovę, orkaitę, mikrobangė jei reikia. Ir palikti kriauklę toj pusėj.
O kitoj pusėj būtų kaitlentė su darbastaliu.
Trūkumas tokio varianto- prie kriauklės visai nėra darbastalio, ir kad jusiškis šaldytuvas neįmontuojamas - nebus vientisumo vaizdo.


Todėl siūlau nugalėt vyro nenorą ir patraukti durų angą... thumbup.gif kad patogiai tilptų 60 cm virtuvės stalviršis prie ventiliacijos sienos.

Arba... nuleist rankas, pamiršti šitą variantą:
user posted image


ir pasilikti prie šito varianto: user posted image
tik viršutines spinteles skaidykit į tris dalis.

Vertikalios viršutinės spintelės 60 cm pločio nepatogios. Reiktu didinti jų skaičių ir daryti jas 35-42 cm pločio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamutekaipsaulute: 22 kovo 2016 - 20:36
user posted image]kita dalis[/URL]

Dabar situacija tokia- kur spinteles virsutines apytikriai 216 cm ilgis,Apacia- 60 cm po kriaukle, 60 cm indaplove, - likusi dalis stalciams.Dujine kaitlente siek tiek stumiu link sienos( iki jos liks 22cm)
ten kur langas- gylis stalciu max tik kokie 38 cm. Bet manau daryt vistiek stalcius.
Na kazka gal praleidau?
Atsakyti