Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 30

QUOTE(pajūrys @ 2016 03 21, 13:59)
Sveikos  4u.gif
Pries kelias temas diskutavote apie nerudyjancio plieno kriaukles ir tame tarpe apie AQUASANITOS - lyg kazkas vaziavo apziuret , o gal kas isigyjo ? Kokie atsiliepimai  g.gif


Aš įsigijau 4u.gif įspūdžiai dviprasmiški. Pliusai: kriauklė graži, gili ir patogi (į mano 60 cm pločio kriauklę pilnai telpa orkaitės skarda - baisiai patogu); lyginant su analogiškomis Franke ir Bianko - nebrangi.

Didžiausias minusas - priežiūra. Pas mus vanduo kalkėtas, tad ant blizgaus paviršiaus matosi kiekvienas lašelis (ant pigios matinės Frankės tikrai matydavosi mažiau). Ant dugno irgi kažkaip vanduo ne 100 proc. nubėga, truputį lieka (todėl nuo arbatos liko dėmės, pakol kas neradau, kaip išvalyti).

Kitavertus, pliusas, kad nėra visokių pribangavimų ir pan, tad šiuo atžvilgiu valyti lengviau.

Ar priežiūra būtų lengvesnė su Frankės ar Bianko brangesniais variantais, negaliu pasakyti, nebandžiau.
Atsakyti
QUOTE(pajūrys @ 2016 03 21, 20:32)
Dar klausima- jis nagrinejamas visose temose, del to visiskai smegenys issilyde nes nebsuprantu- stalcius po kriaukle:
1.Stalcius - be abejones, bet yra keli niuansai:
a) stalcius kai 60 cm plocio spintele atsidaro per visa auksti ir koks vidinis stalciukas, bet kai kurios raso, kas fasadine plokste labai auksta ir nepatogu, kitos rase, kad isiklebina mechanizmas.


pas mane šitas variantas, tik be stalčiuko - kadangi ten yra priėjimas į kampą, tai vidinis stalčiukas atkrito. Stalčių dėjo kažkokį sutvirtintą, kad daugiau svorio atlaikytų, pakol kas viskas ok 4u.gif viskas patogu ir gražiai atrodo. Kibiras įdėtas paprastasis, esant reikalui lengvai išsiima.

Beje, jei dėsite aquasanitos kriaulę, tai ji gan gili - pasiskaičiuokit, kiek ten vietos liks.
Atsakyti
QUOTE(milkshake @ 2016 03 21, 23:13)
Sveikos,

Šiandien celsyje apžiūrinėjau santechniką, plautuves ir man užrodė naujovę Franke Tectonite juodą kriauklę gal kas turit ir naudojat-kaip jinai? Kainos atžvilgiu pasirodė puiki alternatyva akmens masės kriauklėms ir kaina mažesnė kažkiek

O ne man vienai jinai parupo. As vakar info ieskodama visai atskira tema sukuriau net. Ale irgi radau paciupinet tik Jaukuruos. Ir man patiko. Uzsakinet bandysiu balta
Atsakyti
QUOTE(Ducky @ 2016 03 21, 14:40)
ačiū už mintis  4u.gif  tik dar viena problemytė, kad po langu priešais įėjimą radijatorius     doh.gif o pro langą vaizdas į mišką dėl to ir stalas dabar prie lango. Valgyt šeimoj darau tik aš tai viskas pagal mane. Įdėsiu foto kai tik nusipirkom, tai truputį pasikeitė bendras vaizdas. Dabar vietoje to senučiuko šaldytuvo - 2 m gremėzdas tai vien dėl to noriu jį kelti į kitą pusę, nes užstoja šviesą . žodžiu beviltiška virtuvė  biggrin.gif  kiek žiūrėjau į tame rajone parduodamus panašius butus , tai visi be gartraukio ir visi palei vieną pusę. Ventiliatoriaus anga ties stalo viduriu kažkur
user posted image
user posted image
pas mano teta tokia pat virtuve. Labai normali. g.gif. Su gartraukiu. Juk dabar yra tu su filtrais, nereikia angos,

Papildyta:
QUOTE(SmtmsCrazy @ 2016 03 21, 18:24)
O man norisi pagirti jusu grindu sprendima  thumbup.gif Labai vykes variantas, kai sunku atskirti virtuve nuo svetaines, kai nera konkreciu ribu. Tokiu pavyzdziu daug prisiziurejau Pinterest. Sakykit, ar ten yra medzio imitacijos plyteles, ar laminatas/parketas?

As pasirariau su dizainere ir grindu neatskyrinesiu. Bus visur laminatas. Isvis vakar su ja daug sprendimu pakeitem doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulesvaikas10: 22 kovo 2016 - 07:15
QUOTE(SmtmsCrazy @ 2016 03 21, 19:24)
O man norisi pagirti jusu grindu sprendima  thumbup.gif Labai vykes variantas, kai sunku atskirti virtuve nuo svetaines, kai nera konkreciu ribu. Tokiu pavyzdziu daug prisiziurejau Pinterest. Sakykit, ar ten yra medzio imitacijos plyteles, ar laminatas/parketas?

dėkui 4u.gif
būtent Pinterest ir buvo mano įkvėpėjas blush2.gif
Grindys yra alyvuotos ąžuolo parketlentės.
Iš pradžių nenorėjau jokių plytelių, bet po to pasitarus pagailo grindų - jos gana lepios - nukris koks burokėlis, apsitaškys vandeniu - liks dėmės, tai nusprendžiau bantyt su tokiu sprendimu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dabej: 22 kovo 2016 - 09:02
QUOTE(Ducky @ 2016 03 21, 14:40)
ačiū už mintis  4u.gif  tik dar viena problemytė, kad po langu priešais įėjimą radijatorius    doh.gif o pro langą vaizdas į mišką dėl to ir stalas dabar prie lango. Valgyt šeimoj darau tik aš tai viskas pagal mane. Įdėsiu foto kai tik nusipirkom, tai truputį pasikeitė bendras vaizdas. Dabar vietoje to senučiuko šaldytuvo - 2 m gremėzdas tai vien dėl to noriu jį kelti į kitą pusę, nes užstoja šviesą . žodžiu beviltiška virtuvė  biggrin.gif  kiek žiūrėjau į tame rajone parduodamus panašius butus , tai visi be gartraukio ir visi palei vieną pusę. Ventiliatoriaus anga ties stalo viduriu kažkur

Galvoju, kad kažkur matyta - mano tėvų buvo tokia virtuvė, tik prišinga pusė ir radijatorius po šoniniu langu.
Pas juos buvo pusiau dviejų eilių virtuvė. Kur langų nėra, buvo per visą ilgį, kitoje šaldytuvas kampe ir spintelės. Ir pačiame kampe, po šoniniu langu staliukas. Jei didesnei šeimai, tai gal mažoka vietos prie stalo būtų, bet kai tėvai buvo dviese, tai faina buvo. Labai jauki virtuvytė.
Atsakyti
QUOTE(dabej @ 2016 03 22, 10:00)
dėkui 4u.gif
būtent Pinterest ir buvo mano įkvėpėjas  blush2.gif
Grindys yra alyvuotos ąžuolo parketlentės.
Iš pradžių nenorėjau jokių plytelių, bet po to pasitarus pagailo grindų - jos gana lepios - nukris koks burokėlis, apsitaškys vandeniu - liks dėmės, tai nusprendžiau bantyt su tokiu sprendimu.

aš virtuvėje tik už plyteles thumbup.gif turim dabar taip (vėliau pereinant į parketą svetainėje, bet įprastai) ir ateityje vėl taip darysim.. nes bent pas mus pastoviai..ir vandens būna ir įvairių trupinių..o kai gyvūnas namie dar doh.gif jo indeliai irgi virtuvėje 4u.gif
Atsakyti
Ducky-daryciau-L..formos-virtuve,.L.forma..užsukciau.ten-kur-radiatorius..kaip.. bara,nes--ten--radiatorius.Dvieju--eiliu--virtuves--nedaryciau-perdaug-sugrusta schmoll.gif..Valgomaji-daryciau-kitoje-patalpoje,stalui--ir-taip-vietos--maža--atrodo rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lara22: 22 kovo 2016 - 09:27
QUOTE(Ducky @ 2016 03 21, 13:49)
aš apie tokį variantą galvojau, bet manau kad nerealu mano atveju
user posted image


Manau visai realu, bedras virtuviniu spinteliu metrazas isliktu toks pat ar dar didesnis,nei dabar turite, praejimui lieka ~1.2 m. Stalui ir vietos pakankamai. Pasipaisykit ant grindu su kreida ir matysit. Butu labia jauki virtuvyte.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baka2: 22 kovo 2016 - 10:26
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2016 03 22, 08:12)
pas mano teta tokia pat virtuve. Labai normali. g.gif. Su gartraukiu. Juk dabar yra tu su filtrais, nereikia angos,


mažiausiai vargų reikalautų žinoma šis variantas. Tik kažkaip mažai atsiliepimų radau apie tokius gartraukius, matomai nekaži ką jie ten traukia g.gif Gal kuri naudoja ir gali papasakoti ar verta ?

QUOTE(rarity @ 2016 03 22, 10:07)
Galvoju, kad kažkur matyta - mano tėvų buvo tokia virtuvė, tik prišinga pusė ir radijatorius po šoniniu langu.
Pas juos buvo pusiau dviejų eilių virtuvė. Kur langų nėra, buvo per visą ilgį, kitoje šaldytuvas kampe ir spintelės. Ir pačiame kampe, po šoniniu langu staliukas. Jei didesnei šeimai, tai gal mažoka vietos prie stalo būtų, bet kai tėvai buvo dviese, tai faina buvo. Labai jauki virtuvytė.


tai aš iš karto taip daryčiau ir galvos nesukčiau, bet norisi ir gartraukį turėti, o ten per siaura bet kokiai normaliai buitinei technikai. šaldytuvas pvz dabar 63cm gylio ir tokiu atveju išsikištų už sienos kone 10cm doh.gif

QUOTE(Lara22 @ 2016 03 22, 10:22)
Ducky-daryciau-L..formos-virtuve,.L.forma..užsukciau.ten-kur-radiatorius..kaip.. bara,nes--ten--radiatorius.Dvieju--eiliu--virtuves--nedaryciau-perdaug-sugrusta schmoll.gif..Valgomaji-daryciau-kitoje-patalpoje,stalui--ir-taip-vietos--maža--atrodo rolleyes.gif


idėja gal nebloga, bet neturiu kuom pasipaišyti, kad įsivaizduoti, ikėjos programa ne tiek pažangi g.gif o kaitlentę su orkaite kur dėtumėte? į tą vieną eilę? aš bijau dviejų eilių, nes man atrodo žiauriai nepatogu sukiotis pirmyn ir atgal pvz su produktais
QUOTE(baka2 @ 2016 03 22, 11:25)
Manau visai realu, bendras virtuviniu spinteliu metrazas isliktu toks pat ar dar didesnis,nei dabar turite, praejimui lieka ~1.2 m. Stalui ir vietos pakankamai. Pasipaisykit ant grindu su kreida ir matysit. Butu labia jauki virtuvyte.


man irgi lb patiktų šis variantas, tik kaip sakiau bijau kad bus nepatogu sukiotis, nešioti pvz supjaustytus produktus iki kaitlentės, o aš gaminu labai daug . Kaip trūksta panašių patirčių doh.gif bet kur rasti orkaitę, kuri būtų 55cm gylio, kaži būna tokių iš viso?

Juodai, gal Jūsų akyla akis ką nors turi patarti? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Merginos, klausiau plautuvių temoj, užklausiu ir jūsų. Renkuosi akmens masės plautuvę, kuri iš šių dviejų geresnė, praktiškesnė Blanco ar Franke:

http://blanco-gmbh.r...blanco_dalago_6
http://www.e-ciupk.l...aris-mrg-610-58
Atsakyti
QUOTE(Ducky @ 2016 03 22, 11:00)

Juodai, gal Jūsų akyla akis ką nors turi patarti?  blush2.gif  4u.gif

Aš ne Juodai, bet turiu 2 eilių virtuvę ir tarpas gerokai didesnis, nei jūsų. Tikrai jokio sunkumo ir nepatogumo nejaučiu 4u.gif
Pas jus durų anga gal platinta? Nes pas tėvus šaldytuvas buvo lygiai su durų kraštu. Tame šone, kur langas. O jei jūs tame šone dedate tik kaitlentę siauresnę, o kitoje pusėje šaldytuvą, plautuvę ir orkaitę?
Atsakyti