Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 30

QUOTE(B'ena @ 2016 03 21, 18:56)
Žiūrinėjau tokį kaip Jūsų, tik maniškis pigesnis  ax.gif  tai ir lėmė didesnes simpatijas  biggrin.gif

Hmmmm, tai kad jūsų brangesnis g.gif
Mums dar pritaikė nemažą nuolaidą, kai kartu su plautuve pirkom
Atsakyti
Klausykit- a tai nieks aquasanitos plautuviu neturi? Negi man reiks but tuo triusiuku- pukuotu ir biggrin.gif bandomu biggrin.gif doh.gif
Dar klausima- jis nagrinejamas visose temose, del to visiskai smegenys issilyde nes nebsuprantu- stalcius po kriaukle:
1.Stalcius - be abejones, bet yra keli niuansai:
a) stalcius kai 60 cm plocio spintele atsidaro per visa auksti ir koks vidinis stalciukas, bet kai kurios raso, kas fasadine plokste labai auksta ir nepatogu, kitos rase, kad isiklebina mechanizmas.
cool.gif atsidaro tas 60 cm stalcius, bet kibirai pakabinti- automatiskai auksciau, bet tada nepadarysi vidinio stalciuko
c) po kriaukle 2 stalciai - 1- siukslems, 2 -as smulkmems.bet... man veeel- dizainiskai nebetinka...
d) 3 stalciukai , bet nelabai isivaizduoju- 3 virsutinis niekaip, nebent imitacija virsutinio nes kriaukles gylis neleis, kiti 2 vienodi, bet kazkaip ugis ju ar uztektu kibirams g.gif

Nu primaliau cia biggrin.gif Ir ziuriu kuo toliau tuo daugiau malu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pajūrys: 21 kovo 2016 - 19:35
QUOTE(pajūrys @ 2016 03 21, 19:32)
Klausykit- a tai nieks aquasanitos plautuviu neturi? Negi man reiks but tuo triusiuku- pukuotu ir  biggrin.gif bandomu  biggrin.gif  doh.gif
Dar klausima- jis nagrinejamas visose temose, del to visiskai smegenys issilyde nes nebsuprantu- stalcius po kriaukle:
1.Stalcius - be abejones, bet yra keli niuansai:
a) stalcius kai 60 cm plocio spintele atsidaro per visa auksti ir koks vidinis stalciukas, bet kai kurios raso, kas fasadine plokste labai auksta ir nepatogu, kitos rase, kad isiklebina mechanizmas.
cool.gif   atsidaro tas 60 cm stalcius, bet kibirai pakabinti- automatiskai auksciau, bet tada nepadarysi vidinio stalciuko
c) po kriaukle 2 stalciai - 1- siukslems, 2 smulkmems.bet... man veeel- dizainiskai nebetinka...Nes 3 stalciukai nelabai isivaizduoju- 3 virsutinis niekaip, nebent imitacija virsutinio, kiti 2 vienodi, bet kazkaip ugis ju ar uztektu  g.gif

Nu primaliau cia  biggrin.gif Ir ziuriu kuo toliau tuo daugiau malu  lotuliukas.gif


a) Tikiu, kad gali išklibti mechanizmas aukšto fasado arba jis turėtų būti aukščiau sutvirtintas, nei įprastai. Manau gamintojai tą žino smile.gif
cool.gif o kur jie pakabinti? Pas mane tiesiog į stalčių sudėti. Nebent kalbate apie stalčių sistemą, tai ten, kiek žinau, tik fasadą prisuka, o pati sistema jau su bėgeliais ir kitais pribambasais yra.
c) Jei trys stalčiai, tai šiukšlinėms vargu ar užteks vietos. Tada geriau vienu aukštu fasadu su vidiniu stalčiuku smulkmenoms.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rarity: 21 kovo 2016 - 19:39
na, musu akrilas butu ne baltas, o gelsvas, tai nemanau, kad taip pagelstu stirpiai, bent jau mano meistras tokiu gandu negirdejes, nes nera tiek metu gaminama, kad butu galima daryti tokias isvadas
Atsakyti
QUOTE(rarity @ 2016 03 21, 19:06)
Hmmmm, tai kad jūsų brangesnis  g.gif
Mums dar pritaikė nemažą nuolaidą, kai kartu su plautuve pirkom


Lyginau Blanco vokiečių, o Hansgrohe lietuviškas kainas, tai pradinis rezultatas buvo Blanco naudai. Oi sunku... Rinktis daiktą, tada dar kainas visur lygintis ir tt... Dar važiuoti derėtis...

QUOTE(knopke* @ 2016 03 21, 19:47)
na, musu akrilas butu ne baltas, o gelsvas, tai nemanau, kad taip pagelstu stirpiai, bent jau mano meistras tokiu gandu negirdejes, nes nera tiek metu gaminama, kad butu galima daryti tokias isvadas

Mano virtuvė bus balta, tad labai aktualu spalva ax.gif Tiesiog pasidalinau info mirksiukas.gif
Atsakyti
O tai jei balta virtuve planuojama tai kokias plokstes rinktis?
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2016 03 21, 20:10)
O tai jei balta virtuve planuojama tai kokias plokstes rinktis?

Susitarėme, kad man skaičiuos dažytą MDF g.gif
Atsakyti
QUOTE(B'ena @ 2016 03 21, 21:27)
Susitarėme, kad man skaičiuos dažytą MDF  g.gif


O tai cia ne tas dazytas akrilu kur gelsta ? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2016 03 21, 20:41)
O tai cia ne tas dazytas akrilu kur gelsta ?  doh.gif

Čia apie plokštes ir padengimą glaustai paaiškinta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Y2K @ 2016 03 21, 15:55)
Šiaip nėra būtina gartraukį kabinti tiesiai po anga - svarbu kuo arčiau (metras į vieną ar kitą pusę nesiskaito) ir kuo mažiau posūkių.
Normali ta virtuvytė, o sėdėjimo vieta kampe tarp dviejų langų išvis super, įsivaizdavau, kad Jūsų langai platesni ir radiatorius didesnis.

Kokio dydžio stalas ir koks atstumas lieka nuo atstumtos kėdės iki durų?


Stalą dar pirksime tai vėl gi reik galvot. Dabartinis tas iš nuotraukos 90cm. Stalas stovi tiesiai po palange ir atsumta kėdė gaunasi apie 160 nuo durų. Man tas orkaitės išsikišimas nelabai, vyras tikrai nepasirašys nes ir taip praėjimas nedidelis verysad.gif . Prießš pora metų esu klausiusi dėl gartraukio, tai Juodai atsimenu siūlė nuvest per lubas, bet kai tiek posūkių abejoju efektyvumu
Atsakyti
Sveikos,

Šiandien celsyje apžiūrinėjau santechniką, plautuves ir man užrodė naujovę Franke Tectonite juodą kriauklę gal kas turit ir naudojat-kaip jinai? Kainos atžvilgiu pasirodė puiki alternatyva akmens masės kriauklėms ir kaina mažesnė kažkiek
Atsakyti
QUOTE(B'ena @ 2016 03 21, 16:17)
yra ir negilių kaitlenčių, pavyzdžiui tokia .Tokiu atveju pakaktų gylio, liktų didesnis praėjimas ir susidėliotų mano akimis šauni virtuvė  ax.gif



Vat galvojau apie dviejų vietų kaitvietę kadangi labai retai 4 dega, bet orkaitė tada kur dėt doh.gif
Atsakyti