Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 30

QUOTE(Ducky @ 2016 03 21, 14:40)
ačiū už mintis  4u.gif  tik dar viena problemytė, kad po langu priešais įėjimą radijatorius    doh.gif o pro langą vaizdas į mišką dėl to ir stalas dabar prie lango. Valgyt šeimoj darau tik aš tai viskas pagal mane. Įdėsiu foto kai tik nusipirkom, tai truputį pasikeitė bendras vaizdas. Dabar vietoje to senučiuko šaldytuvo - 2 m gremėzdas tai vien dėl to noriu jį kelti į kitą pusę, nes užstoja šviesą . žodžiu beviltiška virtuvė  biggrin.gif  kiek žiūrėjau į tame rajone parduodamus panašius butus , tai visi be gartraukio ir visi palei vieną pusę. Ventiliatoriaus anga ties stalo viduriu kažkur


yra ir negilių kaitlenčių, pavyzdžiui tokia .Tokiu atveju pakaktų gylio, liktų didesnis praėjimas ir susidėliotų mano akimis šauni virtuvė ax.gif
Papildyta:
QUOTE(rarity @ 2016 03 21, 13:54)
Rodžiau.
Mes rūšiuojame, bet tam nebūtina brangi sistema. Atskiros trys šiukšlinės (mums tiek užtenka) tam puikiai tarnauja. Spintelė apie 65 cm pločio, bet tos šiukšlinės tilptų ir į 60 cm. Kas buvo neramu - stalčiaus po plautuve sutrumpintas, nes palei sieną eina vamzdžiai, tai teko pavargti, kol optimalų variantą susidėliojau.
Pas mus du stalčiai - man nepatinka aukštas fasadas priekyje - trukdo prieiti prie stalčiaus iš priekio. Jei ką tiesiog įmesti, tai ok, be kokias bulves skusti nepatogu.

Ačiū už pavyzduką 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif Kažkaip smegeninė užsiciklino, kad jei jau stalčius, tai turi būti ir rėmai ir tt, o pakanka tiesiog stalčiaus ir šiukšlinių biggrin.gif Pas mane gausis 90 cm pločio spintelė po kriaukle, tai tilps ir šiukšlės, ir bulvių kibiras biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2016 03 21, 14:41)
a6 sekiau, bet ta nuoroda man neatsidarė, nei pirką karta įdėta, nei paskui ppatikslinta. Gal kas atsidarė ir matė, bet man nepavyko pamatyt blush2.gif  doh.gif  nors buvo įdomu.


Dar kartą parodau, bet tuoj vėl išimsiu - visai nesinori savo šiukšles rodytis biggrin.gif

user posted image
Papildyta:
QUOTE(B'ena @ 2016 03 21, 15:17)
yra ir negilių kaitlenčių, pavyzdžiui tokia .Tokiu atveju pakaktų gylio, liktų didesnis praėjimas ir susidėliotų mano akimis šauni virtuvė  ax.gif
Papildyta:

Ačiū už pavyzduką  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  Kažkaip smegeninė užsiciklino, kad jei jau stalčius, tai turi būti ir rėmai ir tt, o pakanka tiesiog stalčiaus ir šiukšlinių  biggrin.gif  Pas mane gausis 90 cm pločio spintelė po kriaukle, tai tilps ir šiukšlės, ir bulvių kibiras  biggrin.gif


thumbup.gif
Pas mane va svogūnai viršutiniame stalčiuje gavosi - žemai nebetelpa. Bulvių nelaikom virtuvėje, tai neaktualu.

Jei dėsite ikėjos kibirus, aukštį žiūrėkite - aš su baime pirkau, kad gali netilpti doh.gif
Atsakyti
o as atsisakiau stalciaus po kriaukle, megstu skusti bulves ir mesti tiesiai i kriaukle, megstu atsidarius dureles dirbti prie kriaukles, jei reikia akzka plauti kas yra po ja padeta...stalcius modernu, bet mano iprociams netinkamas variantas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2016 03 21, 17:07)
o as atsisakiau stalciaus po kriaukle, megstu skusti bulves ir mesti tiesiai i kriaukle, megstu atsidarius dureles dirbti prie kriaukles, jei reikia akzka plauti kas yra po ja padeta...stalcius modernu, bet mano iprociams netinkamas variantas biggrin.gif

Tiesa pasakius, stalčiaus nesu išbandžiusi realiai buityje doh.gif Renkuosi jį, kad neprarasčiau erdvės po kriaukle, ta prasme jei kibirus statyti tiesiog spintelėje, tai tada virš jų jau nieko nepavyks įkišti arba kaskart reikės kibirą išimti. Aš apskritai mėgstu kompostines šiukšles laikyti kibirėlyje, kurį prireikus ištraukiu ir pasidedu ant stalviršio bei kaskart pasinaudojusi išplaunu, beje bulves skutu po vandens srove ir lupenoms dedu sietelį, rankos nepajuosta ir bulvės iš karto švarios ax.gif
Atsakyti

Pas mane va svogūnai viršutiniame stalčiuje gavosi - žemai nebetelpa. Bulvių nelaikom virtuvėje, tai neaktualu.

Jei dėsite ikėjos kibirus, aukštį žiūrėkite - aš su baime pirkau, kad gali netilpti doh.gif
[/quote]

O kokio aukščio pas Jus IKEA kibirai? Nes aš irgi planuoju juos dėti. Baldininkas paskaičiavo, kad 30 cm aukščio tilptų
Atsakyti
QUOTE(rasamal @ 2016 03 21, 17:47)
O kokio aukščio pas Jus IKEA kibirai? Nes aš irgi planuoju juos dėti. Baldininkas paskaičiavo, kad 30 cm aukščio tilptų


Jei didelis, tai netilps, išmatavimai iš puslapio žemiau. Nebent Rarity pakomentuos iš realios pusės mirksiukas.gif
Matmenys
Ilgis: 38.5 cm
Plotis: 23.5 cm
Aukštis: 32.3 cm
Talpa: 22 l

Man gylis aktualiausias doh.gif Nes panašu, kad liks tik 40 cm gylio po kriaukle, o dar stalčiaus rėmas g.gif Tai galvoju iš karto virtuvės pora cm gilesnės prašyti g.gif
Beje vakar buvau susitikusi su baldininku ir nuo akrilo griežtai atkalbėjo, jau antras baldininkas pasako, kad spalvą keičia. Poros savaičių bėgyje turėsiu tikslius paskaičiavimus ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B'ena: 21 kovo 2016 - 18:01
QUOTE(knopke* @ 2016 03 21, 17:07)
o as atsisakiau stalciaus po kriaukle. ..


O kaip rūšiuoti šiukšles? g.gif Kai pamenu, kaip vargau spintelėje su trimis šiukšlinėmis spintelėje ir vis tiek bardakas būdavo, tai dabar rojus wub.gif

QUOTE(B'ena @ 2016 03 21, 17:38)
Tiesa pasakius, stalčiaus nesu išbandžiusi realiai  buityje doh.gif


Ir aš nebuvau bandžiusi, bet labai džiaugiuosi pasirinkimu - atidarai, viskas matosi, jokių krokodilų veisyklų nelieka gilumoje spintelės. Kompostinį kibiriuką aš irgi mėgdavau išsitraukti ir kur nors pasidėti, nes spintelėje kitaip nelabaiįmanoma. Dabar tas atkrito.

QUOTE(rasamal @ 2016 03 21, 17:47)
O kokio aukščio pas Jus IKEA kibirai? Nes aš irgi planuoju juos dėti. Baldininkas paskaičiavo, kad 30 cm aukščio tilptų

Ikėa kibirai vienodo aukščio, 32,3 cm Norėjau pasakyti, kad stalčius priderinti prie kibirų smile.gif
Su didžiausiu sukomplektuoti nepavyko, tai rinkausi 18 l ir du po 11. Viskas gerai, viskas telpa ir ne per ilgai užsibūna smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rarity: 21 kovo 2016 - 18:14
QUOTE(rarity @ 2016 03 21, 18:03)
O kaip rūšiuoti šiukšles?  g.gif  Kai pamenu, kaip vargau spintelėje su trimis šiukšlinėmis spintelėje ir vis tiek bardakas būdavo, tai dabar rojus  wub.gif
Ir aš nebuvau bandžiusi, bet labai džiaugiuosi pasirinkimu - atidarai, viskas matosi, jokių krokodilų veisyklų nelieka gilumoje spintelės. Kompostinį kibiriuką aš irgi mėgdavau išsitraukti ir kur nors pasidėti, nes spintelėje kitaip nelabaiįmanoma.  Dabar tas atkrito.
Ikėa kibirai vienodo aukščio, 32,3 cm Norėjau pasakyti, kad stalčius priderinti prie kibirų smile.gif

4u.gif 4u.gif super tada, nes mes rūšiuojame ir jau atsibodo dalį šiukšlių į rūsyje esančią katilinę tempti ir tt doh.gif Beje, vis pamirštu Jūsų paklausti kokį maišytuvą rinkotės? Galvoju su dušeliu rinktis, bet bijau, kad bus kaip pas Jus, kad reikia sustumti jėga, o ir šiais daug kas atkalbinėja, kad genda ir tt. O dėl garantinio nesikreipėte? Man šitas labai patiko
Atsakyti
na, rusiuoti nelabai ir iseis, kai gauni viena konteineri biggrin.gif maistas suniukui i kaima, kaip ir dabar darom, o visa kita..

Akrilo plokste keicia spalva? blink.gif sito negirdejau
mano meistriukas to nepatvirtina...sako, kad akrilas naujove, tad labai teigti , kad keicia spalva - negalima

dar naujiena yra plevele dengtos plokstes smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo knopke*: 21 kovo 2016 - 18:20
QUOTE(dabej @ 2016 03 20, 20:12)
Labas vakaras, rodausi smile.gif

O man norisi pagirti jusu grindu sprendima thumbup.gif Labai vykes variantas, kai sunku atskirti virtuve nuo svetaines, kai nera konkreciu ribu. Tokiu pavyzdziu daug prisiziurejau Pinterest. Sakykit, ar ten yra medzio imitacijos plyteles, ar laminatas/parketas?
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2016 03 21, 18:16)
na, rusiuoti nelabai ir iseis, kai gauni viena konteineri biggrin.gif maistas suniukui i kaima, kaip ir dabar darom, o visa kita..

Anksčiau ar vėliau ko gero teks rūšiuoti. Pas mus šiuo metu du konteineriai ir kompostinės atliekos. Tai trys dėžės būtinos bigsmile.gif


Papildyta:
QUOTE(B'ena @ 2016 03 21, 18:14)
4u.gif  4u.gif  super tada, nes mes rūšiuojame ir jau atsibodo dalį šiukšlių į rūsyje esančią katilinę tempti ir tt  doh.gif  Beje, vis pamirštu Jūsų paklausti kokį maišytuvą rinkotės? Galvoju su dušeliu rinktis, bet bijau, kad bus kaip pas Jus, kad reikia sustumti jėga, o ir šiais daug kas atkalbinėja, kad genda ir tt. O dėl garantinio nesikreipėte? Man šitas labai patiko

Mūsų toks
L formos bijojau dėl taškymosi, bet jaučiu, kad be reikalo. Sukišti dušeliui jėgos tikrai nereikia, tiesiog pats nesulenda - tenka padėti biggrin.gif
Man patogu praskalauti plautuvės visus kampus. Jūs planuojate iš viso didelę plautuvę, tai manau panaudosite dušelį 4u.gif
Atsakyti
Baltas akrilas gelsta ir labai greitai, klausiau dėl kitų spalvų, tai dar neišlindo, bet kaip savam nepatartų (susitikinėjau su baldų įmonę turinčiu vaikystės draugu)
QUOTE(knopke* @ 2016 03 21, 18:16)
na, rusiuoti nelabai ir iseis, kai gauni viena konteineri biggrin.gif maistas suniukui i kaima, kaip ir dabar darom, o visa kita..

Akrilo plokste keicia spalva? blink.gif sito negirdejau
mano meistriukas to nepatvirtina...sako, kad akrilas naujove, tad labai teigti , kad keicia spalva - negalima

dar naujiena yra plevele dengtos plokstes smile.gif


O kur dar į taromatus surenkamos šiukšlės, dėl kurių jau dabar vaikai pykstasi, kam pinigai atiteks biggrin.gif Ačiū už komentarą 4u.gif Žiūrinėjau tokį kaip Jūsų, tik maniškis pigesnis ax.gif tai ir lėmė didesnes simpatijas biggrin.gif
QUOTE(rarity @ 2016 03 21, 18:38)
Anksčiau ar vėliau ko gero teks rūšiuoti. Pas mus šiuo metu du konteineriai ir kompostinės atliekos.  Tai trys dėžės būtinos  bigsmile.gif
Papildyta:

Mūsų toks
L formos bijojau dėl taškymosi, bet jaučiu, kad be reikalo. Sukišti dušeliui jėgos tikrai nereikia, tiesiog pats nesulenda - tenka padėti biggrin.gif
Man patogu praskalauti plautuvės visus kampus. Jūs planuojate iš viso didelę plautuvę, tai manau panaudosite dušelį  4u.gif

Atsakyti