Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 30

Dabej, graži virtuvė thumbup.gif aš irgi panašią spalvą pasirinkau, tikiuosi, kad va taip panašiai gerai atrodys, tik mano neblizgi bus.

Gal nesupyksit, paklausiu šitoj temoj apie gartraukį.

Jeigu apie gartraukį rašo maksimalus galingumas laisva oro trauka 650 m³/h, o 336 m³/h galingumas pagal IEC 61591 standartą (suvienodintas gartraukių galingumo matavimo standartas), tai kokia jo trauka kaip čia reikia suprast? Normalus čia galingumas ar prastas? g.gif doh.gif please pasakykit, kas žinot, nes reikia pirkti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ducky @ 2016 03 21, 11:33)
o idėja dėl orkaitės! maniau kad jai irgi reikia 60cm. Man dar reik mikrobanginę sutalpint kur nors tai virš orkaitės būtų idealu. Tik vat atidarius dureles visas garas nueis į koridorių  dėl ko aš norėjau statyt kaitlentę ir orkaitę toliau nuo durų arčiau prie lango, nes pro jį dar kažkiek pratraukia  g.gif
Papildyta:
ten tiesiog praėjimas be durų , nežinau kaip išsireikšt. 55cm iki  angos. Viryklę, indaplovę ir orkaitę pirksim, be to vedžiosim vamzdžius, elektrą per naujo todėl visą tai galima keisti  smile.gif beje aš dažnai naudojuosi max dviem kaitvietėm, orkaitė dirba kone kiekvieną dieną. galvojau gal užtektų dviejų man  g.gif



Tada palaikyčiau lilget variantą - kaitlentę su orkaite dėčiau po raudonai pažymėta gartraukio vieta.
Kaitlentės į gylį irgi apie 52 cm. Ir turėtumęt normalų gartraukį, nes tas pratraukimas nuo lango, tai patikėkit, nieko gero, dabar dėl nesandaraus lango turiu smile.gif

Vienžo bandyčiau kombinuoti 2-ų dalių virtuvę palei duris. Tą eilę, kur šaldytuvas palikčiau panašiai kaip yra tik be kaitlentės, ties kaitlente daryčiau iš šonų kažkokias spinteles, kad būtų galima puodą nukelti ir nesitaškytų, o kampe palei langus kombinuočiau atsisėdimo-valgymo vietą, gal net panaudojant senovišką "virtuvės kampo" variantą.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Pries kelias temas diskutavote apie nerudyjancio plieno kriaukles ir tame tarpe apie AQUASANITOS - lyg kazkas vaziavo apziuret , o gal kas isigyjo ? Kokie atsiliepimai g.gif
Atsakyti
QUOTE(pajūrys @ 2016 03 21, 13:59)
Sveikos  4u.gif
Pries kelias temas diskutavote apie nerudyjancio plieno kriaukles ir tame tarpe apie AQUASANITOS - lyg kazkas vaziavo apziuret , o gal kas isigyjo ? Kokie atsiliepimai  g.gif

aha, ir man aktualus klausimas, paskutines pora dienu baigiu visa interneta ismaisyt.. nepaisprendziu niekaip, - Luna modelis man ju graziai atrodo.. blush2.gif dabar va "naujiena" tectonite Frankes radau, irgi atsiliepimu reiktu kakzokiu..
Atsakyti
Aquasanita Luna sita pats tas -o atitinkamai tokia pati Franke firmos tik - kaina skiriasi , jei luna 125, tai franke- 380 kazkur.Tai domina kodel ? Nes pagal plieno parametrus luna- ir virinta ir 1,2 mm storis.
Atsakyti
QUOTE(Y2K @ 2016 03 21, 13:12)
Tada palaikyčiau lilget variantą - kaitlentę su orkaite dėčiau po raudonai pažymėta gartraukio vieta.
Kaitlentės į gylį irgi apie 52 cm. Ir turėtumęt normalų gartraukį, nes tas pratraukimas nuo lango, tai patikėkit, nieko gero, dabar dėl nesandaraus lango turiu smile.gif

Vienžo bandyčiau kombinuoti 2-ų dalių virtuvę palei duris. Tą eilę, kur šaldytuvas palikčiau panašiai kaip yra tik be kaitlentės, ties kaitlente daryčiau iš šonų kažkokias spinteles, kad būtų galima puodą nukelti ir nesitaškytų, o kampe palei langus kombinuočiau atsisėdimo-valgymo vietą, gal net panaudojant senovišką "virtuvės kampo" variantą.



aš dabar gyvenu be gartraukio tai bulvinių blynų negaliu leisti sau kepti, bet gal tas recirkuliacinis kiek išgelbėtų situaciją ar ne? biggrin.gif aš labai ilgai galvojau apie tokį variantą, bet kaitlentė toje pusėje netilps, kadangi jos spintelė turi būti bent 60cm. Ar klystu? na bent jau 5cm nuo sienos tikrai turi būti atitraukta o tai jau 57, jau už krašto gaunasi doh.gif be to nesugalvoju kur tada darbastalis ir ar patogu sukiotis nuo vienos sienos iki kitos? be to jei jau ištraukiam kaitlentę ir cargo lieka 80cm tik. tai ką su tuo kampu daryt . Ir koks durnius sugalvojo ventiliaciją priešingoje pusėje doh.gif

aš apie tokį variantą galvojau, bet manau kad nerealu mano atveju
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ducky @ 2016 03 21, 11:25)
gal galite parodyti savo stalčių? Lyg ir žadėjote parodyti, o gal rodėtė bet praleidau  g.gif


Rodžiau.


QUOTE(savita1 @ 2016 03 21, 11:27)
Noreciau, vyras rusiuoja, as tai nelabai, tai pastovus kipisai biggrin.gif
Noriu rusiavimo ir virusuje kad butu tas stalciukas visokiems menkniekams, kepmineles ir panasiai susideti.
Galvoju, gal is vokietijos uzsisakyti butu pigiau nei lt g.gif

Kokio plocio jusu spintele?


Mes rūšiuojame, bet tam nebūtina brangi sistema. Atskiros trys šiukšlinės (mums tiek užtenka) tam puikiai tarnauja. Spintelė apie 65 cm pločio, bet tos šiukšlinės tilptų ir į 60 cm. Kas buvo neramu - stalčiaus po plautuve sutrumpintas, nes palei sieną eina vamzdžiai, tai teko pavargti, kol optimalų variantą susidėliojau.
Pas mus du stalčiai - man nepatinka aukštas fasadas priekyje - trukdo prieiti prie stalčiaus iš priekio. Jei ką tiesiog įmesti, tai ok, be kokias bulves skusti nepatogu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rarity: 21 kovo 2016 - 14:22
QUOTE(pajūrys @ 2016 03 21, 14:49)
Aquasanita Luna sita pats tas -o atitinkamai tokia pati Franke firmos tik - kaina skiriasi , jei luna 125, tai franke- 380 kazkur.Tai domina kodel ? Nes pagal plieno parametrus luna- ir virinta ir 1,2 mm storis.

dabar metaus tarp LUN104- 220 eur ir franke GYDROS DX614 - 250 eur, beigi tas franke sirius SID611-78 - tik 105 eur
Atsakyti
QUOTE(Ducky @ 2016 03 21, 14:49)
aš dabar gyvenu be gartraukio tai bulvinių blynų negaliu leisti sau kepti, bet gal tas recirkuliacinis kiek išgelbėtų situaciją ar ne?  biggrin.gif aš labai ilgai galvojau apie tokį variantą, bet kaitlentė toje pusėje netilps, kadangi jos spintelė turi  būti bent  60cm. Ar klystu? na bent jau 5cm nuo sienos tikrai turi būti atitraukta o tai jau 57, jau už krašto gaunasi  doh.gif be to nesugalvoju kur tada darbastalis ir ar patogu sukiotis nuo vienos sienos iki kitos? be to jei jau ištraukiam kaitlentę ir cargo lieka 80cm tik. tai ką su tuo kampu daryt . Ir  koks durnius sugalvojo ventiliaciją priešingoje pusėje  doh.gif
aš apie tokį variantą galvojau, bet manau kad nerealu mano atveju


Taip spintelės orkaitei vistiek reikia bent 60, bet gi ji ne prie pat durų bus. Nestandartiška, bet gal galima tokį variantą pritaikyti ir įmontuojamos atveju, ta prasme kad iš šonų kiek siauriau nei ten kur viryklė/ orkaitė http://www.houzz.com...itchen-dc-metro
Sukiotis patogu, tačiau dar priklauso nuo to kaip išdėstyta technika ir ar viena sukiositės. Darbastalis galėtų būti ten, kur dabar kaitlentė iki pat lango - ne visai pagal taisykles, bet o ką daryti smile.gif, arba plautuvę dar kiek pastumti link lango. Atsisėdimui gal tiktų suoliukas nugara į langą, kuris priešais duris (1 vieta), kitas nugara į naujos viryklės spintelę (antra vieta, tik dėl saugumo gerai būtų, kad iki viryklės liktų bent 60 cm), neplatus staliukas atremtas į sieną/ antrą langą tarp suoliukų, ir 2 kėdės/ taburetės.
Atsakyti
QUOTE(Y2K @ 2016 03 21, 15:20)
Taip spintelės orkaitei vistiek reikia bent 60, bet gi ji ne prie pat durų bus. Nestandartiška, bet gal galima tokį variantą pritaikyti ir įmontuojamos atveju, ta prasme kad iš šonų kiek siauriau nei ten kur viryklė/ orkaitė http://www.houzz.com...itchen-dc-metro
Sukiotis patogu, tačiau dar priklauso nuo to kaip išdėstyta technika ir ar viena sukiositės. Darbastalis galėtų būti ten, kur dabar kaitlentė iki pat lango - ne visai pagal taisykles, bet o ką daryti smile.gif, arba plautuvę dar kiek pastumti link lango. Atsisėdimui gal tiktų suoliukas nugara į langą, kuris priešais duris (1 vieta), kitas nugara į naujos viryklės spintelę (antra vieta, tik dėl saugumo gerai būtų, kad iki viryklės liktų bent 60 cm), neplatus staliukas atremtas į sieną/ antrą langą tarp suoliukų, ir 2 kėdės/ taburetės.



ačiū už mintis 4u.gif tik dar viena problemytė, kad po langu priešais įėjimą radijatorius doh.gif o pro langą vaizdas į mišką dėl to ir stalas dabar prie lango. Valgyt šeimoj darau tik aš tai viskas pagal mane. Įdėsiu foto kai tik nusipirkom, tai truputį pasikeitė bendras vaizdas. Dabar vietoje to senučiuko šaldytuvo - 2 m gremėzdas tai vien dėl to noriu jį kelti į kitą pusę, nes užstoja šviesą . žodžiu beviltiška virtuvė biggrin.gif kiek žiūrėjau į tame rajone parduodamus panašius butus , tai visi be gartraukio ir visi palei vieną pusę. Ventiliatoriaus anga ties stalo viduriu kažkur
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rarity @ 2016 03 21, 13:54)


a6 sekiau, bet ta nuoroda man neatsidarė, nei pirką karta įdėta, nei paskui ppatikslinta. Gal kas atsidarė ir matė, bet man nepavyko pamatyt blush2.gif doh.gif nors buvo įdomu.
Atsakyti
QUOTE(Ducky @ 2016 03 21, 15:40)
ačiū už mintis  4u.gif  tik dar viena problemytė, kad po langu priešais įėjimą radijatorius     doh.gif o pro langą vaizdas į mišką dėl to ir stalas dabar prie lango. Valgyt šeimoj darau tik aš tai viskas pagal mane. Įdėsiu foto kai tik nusipirkom, tai truputį pasikeitė bendras vaizdas. Dabar vietoje to senučiuko šaldytuvo - 2 m gremėzdas tai vien dėl to noriu jį kelti į kitą pusę, nes užstoja šviesą . žodžiu beviltiška virtuvė  biggrin.gif  kiek žiūrėjau į tame rajone parduodamus panašius butus , tai visi be gartraukio ir visi palei vieną pusę. Ventiliatoriaus anga ties stalo viduriu kažkur


Šiaip nėra būtina gartraukį kabinti tiesiai po anga - svarbu kuo arčiau (metras į vieną ar kitą pusę nesiskaito) ir kuo mažiau posūkių.
Normali ta virtuvytė, o sėdėjimo vieta kampe tarp dviejų langų išvis super, įsivaizdavau, kad Jūsų langai platesni ir radiatorius didesnis.

Kokio dydžio stalas ir koks atstumas lieka nuo atstumtos kėdės iki durų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Y2K: 21 kovo 2016 - 15:05