Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 30

QUOTE(pajūrys @ 2016 04 28, 10:01)
jei jau grystant link temos- rozetes as dariausi nepaklausiusi jusu  g.gif  Daba nepamenu kokiam austyje , bet va sita patirti veikiausiai ir parasysiu, kai pradesiu naudotis .Nu man prie pat stalvirsio ziauriai anksciau nepatiko  doh.gif

Nu kokia nepaklusni ponia nono.gif ... O kol taip žiauriai nepatiko?

Pas mane va kaip - pats tas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 28 balandžio 2016 - 09:14
QUOTE(Juodai @ 2016 04 28, 09:04)
Nu kokia nepaklusni ponia  nono.gif ... O kol taip žiauriai nepatiko?

Pas mane va kaip - pats tas biggrin.gif

nu man tas i rozete budavo ikisimas laido doh.gif O kai reik dazniau kisinet g.gif As suprantu, kad estetiskai gal apacioje graziau ir uzdengia, bet pradejau galvot, kad man daryt virtuve vien del estetisko ir grazaus vaizdo, kai tai kasdieninis gyvenimas ir bus bent man nepatogu schmoll.gif Nu bet cia subjekyvi nuomone drinks_cheers.gif

Ir dar- jau pradedam daugelis is musu nupushti- darom darom virtuve ir kartais taip nubludiname- atrodytu kad ji nuolat turi blizget, ne ranksluostuko nekabet, ne duok dieve kokia plytele apsitaskiusi ar riebaliuks ant plytos .Kartais irengineja (interneto platybese prisiziurejau) tik del grozio, o patogumo ne kvapo cool.gif
Tad as kai kurios negrozinius sprendimus priemiau blush2.gif
Atsakyti
Ir man vyra keist reikia. Kol draugavom viska tvarke nebumbedamas. Dabar del tvarkos amzini kyvircai doh.gif bet argi mes aplinkai tarnaujam g.gif ir aisku esant ne pedantais renkames ir konsultuojames del praktiskiausiu speendimu ir nera cia ko pyktis.
Del razeciu tai man pas juoda irgi per zemai. Dabar koks 10cm tai ir naujuose namuose taip bus, nes labai patogu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pajūrys @ 2016 04 28, 10:47)
nu man tas i rozete budavo ikisimas laido  doh.gif

Aš gal ir negerai darau, bet virdulys ir kavos aparatas nuolat įjungti būna, jų neištraukiu kaskart... Tiesa, visa kita jungiu salos į salos šone esančias rozetes dažniausia, tačiau jei reikia prie virdulio jungti irgi nematau problemų - juk galima kabeliu į viršų pasukti kištuką ir jis nemaišo jungiant. Svarbiausia, kad būtų ranka patogiai pasiekiamos rozetės. Čia įprotis matyt jau susiformavęs ir pas mane (kaip ir pas Jus), nes anksčiau taip pat žemai rozetes turėjau smile.gif.

Pritariu Jums, svarbiausia virtuvėje, jeigu joje ruošiamasi darbuotis, patogumas drinks_cheers.gif . Kiekvienam savas smile.gif .
Papildyta:
QUOTE(lilget @ 2016 04 28, 10:55)
Ir man vyra keist reikia. Kol draugavom viska tvarke nebumbedamas. Dabar del tvarkos amzini kyvircai  doh.gif bet argi mes aplinkai tarnaujam  g.gif

Tai va, aš ir norėjau pasakyt, kad viena yra draugustės, o visai kita šeimyninė rutina. Tikrai nekeliu vėjo dėl tvarkymosi - žiūriu tai filosofiškai biggrin.gif . Ir pačiai ramiau, ir šeimoje taika smile.gif. Pasikivirčinti galima, jei yra noro, dėl kokių nors svarbesnių dalykų biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 28 balandžio 2016 - 09:56
Va del rozeciu- galima jas daryt ir zemai- jei tarkim ikisi ir neiskisi- pvz. jei arbatinuka elektrini, tosteri nuolat- cia pritariu .Jei kur atskiras blokas butu tokiems - tai leisciau- tada uzstoja tas nelemtas rozetes ir kvit Marcele. O man tas apsikinejimas laido- nea biggrin.gif

Kitas virtuves atributas- arbatinukas- mes atsisakem , nes dujine kaitlente- tai pasirinkom ne elektrini.As buvau ziauriai pries, bumbejau, bet paskui pripratau ir jokiu keblumu, sunkumu nepastebejau bigsmile.gif Velgi- tik iprotis.
Dar va darant remonta- buvau vienos rozetes atsisakiusi, bet paskutiniu momentu staigiai apsigalvojau- dabar jau matau, kad teisingai pasielgiau, nes jos butu ziauriai toj vietoj truke rolleyes.gif

Nu kas dar... ai dar ne tik virtuve cia liecia- zinokit aplinkiniai sako neskubek, paziurek, nepirk, lauk ir t...,ir taip virtuve brangiai gavosi, bet as nusprendziau kad viska susipirksiu is kart- nelauksiu, nesipratinsiu, nes jei kazko nenusipirksiu- jau is patirties zianu- taip ir liks- kadanors. Apie ka kalbu- nu pvz. uzuolaidos, lempos,indai ir kt.smulkmenos.
Nes va pavyzdziai- susiremontavau senai senai virtuve- sakiau pasikeisiu indus- spekit- iki naujo remonto jie liko nepakeisti lotuliukas.gif Uztat dabar jau pries metus pradejau susipirkinet per akcijas- kad i nauja virtuve but viskas nauja wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pajūrys: 28 balandžio 2016 - 10:12
QUOTE(Louhi @ 2016 04 28, 08:51)
Priklauso nuo interjero. Anksčiau buvau labai nusistačiusi prieš roletus, bet pamačiau, kad jie gali labai net gerai atrodyti, t. y. jų nesimato beveik, o f-ją atlieka wink.gif

Gal galit kokį pvz mestelt? nerandu kažkaip unsure.gif


Labai patiko šie patarimai, gal ir matėt juos.. Pradedu abejopti dėl kai kurių sprendimų savo virtuvėj doh.gif

Pvz. Rimtai, o kur daržoves laikysiu? Stalčiuose? ARba virtuvinė kombainą kur? Trilitriakus sulčių? g.gif

http://lt.lt.allcons...vajoniu-virtuve
Atsakyti
Cia nuo iprocio, bet as virtuvini kombaina nuolat naudoju- tai ant stalvirsio g.gif
Su trilitriakais tai jau sunkiau, netureciau kur juos schmoll.gif Cia jau reik trilitriaku gerbeju ir turetuju paklaust , kurios susidure su situom .Bet kadangi as ir neturiu- man atkrenta si problema biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pajūrys @ 2016 04 28, 11:11)
Kitas virtuves atributas- arbatinukas- mes atsisakem , nes dujine kaitlente- tai pasirinkom ne  elektrini.As buvau ziauriai pries, bumbejau, bet paskui pripratau ir jokiu keblumu, sunkumu nepastebejau  bigsmile.gif Velgi- tik iprotis.

Va šito ir aš žadėjau atsisakyt.... bet, čia kai Jums su tais indais - žadėjau žadėjau, bet vis dar stovi jis biggrin.gif . Sakiau nusipirksiu dailų prikaistuvį ant indukcinės tinkantį ir ate el. virduliui, bet nusipirkom nei šiokį, nei tokį, tad anas vis dar ant stalviršio blush2.gif . Bet vistiek planuose tas yra biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Jūsų Didenybė @ 2016 04 28, 10:12)
Gal galit kokį pvz mestelt? nerandu kažkaip unsure.gif
Labai patiko šie patarimai, gal ir matėt juos.. Pradedu abejopti dėl kai kurių sprendimų savo virtuvėj  doh.gif

Pvz. Rimtai, o kur daržoves laikysiu? Stalčiuose? ARba virtuvinė kombainą kur? Trilitriakus sulčių?  g.gif

http://lt.lt.allcons...vajoniu-virtuve


Galu gale perskaiciau, nors ir jau po laiko, keist nebegaliu, nu ka galiu pasakyt g.gif As savim didziuojuosi biggrin.gif lotuliukas.gif Nu viska praktiskai ka liepe ta moteryte- viska isspaudziau savo virtuven, kiek tas pasirodys realybeje - ziuresiu.
Nu aisku ten pasildymo bloko, granitinio stalvirsio neturesiu.Bet pasildymas man, kazkaip da nedaaugau, o granitinio stalvirsio jau rasiau lyg- atsisakiau nors labai labai norejau, ne del kainos, o todel , kad nepatiko man spalvos, nu ne prie sirdies schmoll.gif Kaip pas Juoda- nu nevirskinu as tokios lotuliukas.gif ( nepyk biggrin.gif , bet virtuvinis pasaka spalva ) O sviesu granita kur patiko- atsisakiau del jo kokybes prastesnes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pajūrys: 28 balandžio 2016 - 11:41
QUOTE(pajūrys @ 2016 04 28, 12:41)
Kaip pas Juoda- nu nevirskinu as tokios  lotuliukas.gif ( nepyk  biggrin.gif , bet virtuvinis pasaka spalva )

Nieko tokio irnesakyk.gif , aš pati jo nevirškinu doh.gif ... nesuprantu, kaip nusileidau iki tokio lygio unsure.gif .. bet žinot kaip yra, susigyveni žmogus ir nematai unsure.gif . Čia tas atvejis, kai norėjome greičiau ir pigiau. Tikrai vertėtų ilgiau palaukti ir kiek daugiau finansų skirti vardan tobulesnio rezultato.
O virtuvinio spalva man irgi wub.gif , tai nors tas guodžia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 28 balandžio 2016 - 11:54
Laba diena, skaičiau, skaičiau ir prašau pasisakyti savo nuomones.
Virtuvė ir salonas apie 20 kv. m.
Kas svarbiau? Virtuvė ar salonas. Ir valgyti reikia ir salono norisi. Turėjau mažą virtuvę, dabar gi ją reikia su salonu derinti. Keisti tie nauji projektai virtuvė nuo lango (tamsoje). Patiko 6psl. virtuvės sprendimas ir nuotraukos. Tik bendro rezultato virtuvė su salonu neradau. Likau nesupratusi koks stalas buvo pasirinktas?
Atsakyti
QUOTE(Jūsų Didenybė @ 2016 04 28, 07:47)
Dar turiu tokį labai praktišką klausimą...

Virtuvėje per vieną sieną bus ilgas siauras horizantalus langas. Plotis viso labo 60cm. Prie tos sienos bus pjaustymo zona ir plautuvė. Darbastalis eis sulig stiklu. Klausimas: kaip tą langą man aprengti? Būna juk kartais, kad ir su vienais triusikais kokį puoduką išplaunu  biggrin.gif Kaip čia sugalvoti? Užuolaida?Žaliuzės? Kas????

Pas mane bus 2 langai virtuvej, pirmas aukstas ir dar i kiema. biggrin.gif tai as galvoju apie romanetes diena/naktis.
Papildyta:
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2016 04 28, 12:55)
Pas mane bus 2 langai virtuvej, pirmas aukstas ir dar i kiema. biggrin.gif tai as galvoju apie romanetes diena/naktis.

O del tvarkos, as turiu gana griezta nuomone:po saves susitvarkai, issivalai, nuvalai riebalus tada nereikia skirti po savaites 5 valandu prikepusiu riebalu krapstymui doh.gif paimti skudureli ir nubraukti uztrunka minute ir vyras nera neigalus to padaryti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulesvaikas10: 28 balandžio 2016 - 13:03