Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 30

QUOTE(gitulia @ 2016 04 28, 07:40)
Del auklejimo - pas mus namie normali praktika - kas  gamino,apsitaske, tas valo. Net be riebaliniu ruozu juodo dtiklo dujine vyras ismoko nuvalyt. Na bet cia ilgas pedagoginis darbas ��
Del plyteliu glaisto - pas mane tamsiai rudas pagal plyteles. Po 7 metu naudojimo nepasikeites, svarus.

Jei valai, tai tikiu, kad švarus lotuliukas.gif


Pas mane šeimoje irgi visi neišauklėti lotuliukas.gif Nors, beje, maniškio mama ir sesuo tokios pedantės, kad dulkė pas jas namie nukrist nespėja - krentančią su šlapiu skuduriuku jau tyko pagauti lotuliukas.gif

O klausykit, negalima tų plytelių kažkaip sudėt, kad visai tarpų nebūtų? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2016 04 28, 06:14)
Bet tai kaip skiriasi vyro turinčios ir neturinčios mąstymas lotuliukas.gif Čia, žinot, kaip ir vaikus auklėt, kai neturi, o tik kaimynės prižiūrėjus - taaaaip gerai moki  lotuliukas.gif

Aš kai ištekėjus, tai mano mintys buvo visai kitokios - o kažin, ar tamsus glaistas tarp plytelių gerai, gal jis irgi apsidrebia ir nenusivalo, kuo nors šviesiu?

...


poster_offtopic.gif Nu nežinau... g.gif ištekėjusi esu jau 7 metai, bet ir mano mąstymas toks, kad tarnų neturim, tad tenka patiems viską po savęs sutvarkyti. Nes jei tokia logika, tada gerai kad tik nestipriai muša, nes kitas tai iki samonės netekimo uždaužo?
Aišku, pačios tuos vyrus ir išlepinam, pradžioje ai, man gi nesunku, o paskui žiūrėk , čia jau tavo darbas.

QUOTE(gitulia @ 2016 04 28, 06:40)
Del auklejimo - pas mus namie normali praktika - kas  gamino,apsitaske, tas valo. Net be riebaliniu ruozu juodo dtiklo dujine vyras ismoko nuvalyt. Na bet cia ilgas pedagoginis darbas 😃
...

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Louhi: 28 balandžio 2016 - 06:52
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2016 04 27, 23:48)
O 25-26 metu vyras ne suauges zmogus? Suauges.

Aš ne apie amžių kalbėjau, o apie statusą šeimoje mirksiukas.gif . Pagyvenkit 10, 20 metų su vyru kaip šeima, paskui parašysit. Gerai, jeigu turite dovaną tik gerai išauklėtus vyrus išsirinkti (nors tai, kad jis nuvalys savo pritaškymus, dar nereiškia, kad jis gerai išauklėtas, gal kaip tik yra pedantas - ko, bent jau man, - neduokdie blink.gif ... biggrin.gif ), arba pati esate su pedagogo gyslele ir pasiruošusi ilgą auklėjamąjį darbą daryti, kaip čia anksčiau minėjo biggrin.gif , tuomet praktiškai jokių problemų neturite bigsmile.gif .

QUOTE(Noa @ 2016 04 28, 07:14)
Ir dar girdėjau pletką, kad yra kažkoks mistinis nuostabus plytelių tarpų glaistas, prie kurio niekas nelimpa. Statybininkai pečiais trūkčioja, sakosi nežiną. Jiems tai kas, už juos irgi žmonos virtuves plauna  lotuliukas.gif

Girdėjau ir aš, kažkoks gal epoksidinis glaistas g.gif . Buk tai prie jo nelimpa nešvarumai, tačiau taip pat girdėjau, kad jis sunkiai tepamas, pats brangus... Nu žodžiu, pasidomėkit juo 4u.gif
Atsakyti
Na as ne pedagoge, bet siaubingai erzina kai suauges zmogus isivaizduoja, kad kazkas kazka uz ji turi daryti. Kai abu lygiai einam i darba, buitis turi rupeti irgi po lygiai. Jei mamos mociutes vaikystej aptarnavo ir pataikavo, tenka aiskinti ir mokinti. Na bet cia tikrai atskira tema ir seimu iprociai bei tradicijos.


Del plyteliu tarpu - pas mane jir buvo daryti maksimaliai galimi maziausi. Bent jau seniau budavo tokia priemone "delfinas" pilama i glaista. Ji padedavo apsaugoti glaista nuo tamsejimu ir kt negandu. Dabar gal jau dar tobulesniu yra - iki plyteliu stadijos dar nedaejau, tai naujienu nezinau.

user posted image
Atsakyti
Dar turiu tokį labai praktišką klausimą...

Virtuvėje per vieną sieną bus ilgas siauras horizantalus langas. Plotis viso labo 60cm. Prie tos sienos bus pjaustymo zona ir plautuvė. Darbastalis eis sulig stiklu. Klausimas: kaip tą langą man aprengti? Būna juk kartais, kad ir su vienais triusikais kokį puoduką išplaunu biggrin.gif Kaip čia sugalvoti? Užuolaida?Žaliuzės? Kas????
Atsakyti
QUOTE(Jūsų Didenybė @ 2016 04 28, 07:47)
Dar turiu tokį labai praktišką klausimą...

Virtuvėje per vieną sieną bus ilgas siauras horizantalus langas. Plotis viso labo 60cm. Prie tos sienos bus pjaustymo zona ir plautuvė. Darbastalis eis sulig stiklu. Klausimas: kaip tą langą man aprengti? Būna juk kartais, kad ir su vienais triusikais kokį puoduką išplaunu  biggrin.gif Kaip čia sugalvoti? Užuolaida?Žaliuzės? Kas????

Priklauso nuo interjero. Anksčiau buvau labai nusistačiusi prieš roletus, bet pamačiau, kad jie gali labai net gerai atrodyti, t. y. jų nesimato beveik, o f-ją atlieka wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2016 04 28, 07:34)
Pagyvenkit 10, 20 metų su vyru kaip šeima, paskui parašysit. Gerai, jeigu turite dovaną tik gerai išauklėtus vyrus išsirinkti

Nu kol jauna buvau- labai daug kur bumbedavau, bet su metais nail.gif Susitvarke tie valymai nevalymai.

As musiet ne toj eilej stovejau kai dalijo vyrus - gavau kazkoki nevalyva biggrin.gif Reiks daba arba keist, arba uzmust( nes kitaip neatsikratysiu) lotuliukas.gif Maloniau aisku jauciu but pakeist - i koki jauna, gaminanti, grazu ir da plyteles sveicianti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Louhi @ 2016 04 28, 07:52)
poster_offtopic.gif Nu nežinau...  g.gif  ištekėjusi esu jau 7 metai, bet ir mano mąstymas toks, kad tarnų neturim, tad tenka patiems viską po savęs sutvarkyti. Nes jei tokia logika, tada gerai kad tik nestipriai muša, nes kitas tai iki samonės netekimo uždaužo?
Aišku, pačios tuos vyrus ir išlepinam, pradžioje ai, man gi nesunku, o paskui žiūrėk , čia jau tavo darbas.

Vuo kaip įdomiai išsivystė - nuo nutaškytos virtuvės iki smurto šeimoje blink.gif ... Čia truputį persūdėt, manau.
Nuo ko prasidėjo viskas - viena pasakė, kad vyras nelinkęs po kulinarinių šedevrų susitvarkyti (kaip tikras šefas biggrin.gif ), o kita pareiškė, kad jos vyras tvarkėsi, tai kodėl anos negali - juk jie visi vienodi doh.gif ... Bet juk klausimas buvo ne tame, kaip tą nedorėlį vyrą priversti susišluostyti, o kaip pasilengvinti buitį - ką geriau dėti tarp spintelių ant sienos. Ir nesvarbu, kas ją valys, ar stropuolė vyro lepintoja žmona, ar šaunuolis, gerai mamytės išauklėtas ar išklausęs ilgą žmonos mokymo kursą apie šluostymų naudą šeimos gerovei ir gerai jį įsisavinęs vyras 4u.gif .

Ankstesnėj virtuvėj turėjom plyteles, didokas tolkias, gal 60x30, tai tarpų ne tirk jau daug buvo. Grublėto paviršiaus buvo, tai nutaškymai praktiškai nesimatė. Bet kai valydavau tuos iškart nepamatytus riebalų taškelius, truputį daugiau pašveist reikėdavo.
Dabar turiu langą. Jis kiek toliau, nes stalviršis yra 85cm gylio. Iš tikrųju, labiau ir greičiau jis apsineša iš lauko pusės, kas labai gerai maskuoja nutaškymus iš virtuvės pusės lotuliukas.gif ... Bet, nusitaško ne taip jau baisiai, tikrai po kiekvieno indų praplovimo nereikia valinėti lango. Jei stiklas būtų arčiau, kai stalviršis tik 60cm, faktas, kad labiau nusitaškytų. O jei dar viryklė prie to stiklo, tai manau reikėtų kaskart po gaminimo jį nuvalyti - stiklas valosi lengviau, tačiau ir matos ant jo greičiau. Įdomu, kaip su blizgiom plytelėm butų g.gif ... Jos irgi lengvai valosi...
Papildyta:
QUOTE(Jūsų Didenybė @ 2016 04 28, 08:47)
Virtuvėje per vieną sieną bus ilgas siauras horizantalus langas. [/B]Plotis viso labo 60cm[B]. Prie tos sienos bus pjaustymo zona ir plautuvė. Darbastalis eis sulig stiklu. Klausimas: kaip tą langą man aprengti? Būna juk kartais, kad ir su vienais triusikais kokį puoduką išplaunu  biggrin.gif Kaip čia sugalvoti? Užuolaida?Žaliuzės? Kas????

Norėjot pasakyt - aukštis? bigsmile.gif
Aš tokį turiu, niekuom neaprengus ir nesiruošiu...
Į kur žiūri tas Jūsų langas?

QUOTE(pajūrys @ 2016 04 28, 08:52)
Maloniau aisku jauciu but pakeist - i koki jauna, gaminanti, grazu ir da plyteles sveicianti  bigsmile.gif

wub.gif
biggrin.gif
Atsakyti
user posted image]My Webpage[/URL]

Va biggrin.gif Ir tvarka nu i plytkes- idealiai lotuliukas.gif

TIK I VEIDA NEZIUREKIT schmoll.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pajūrys: 28 balandžio 2016 - 08:22
Kai taip vyksta gaminimas kazin ar matosi, kad tos plyteles apskritai yra 😅

Dekit dideles plytas - nebus tu tarpu. Maniskes 90 cm ilgio. 6 plyteles visa virtuve, tarpu problemos nera.
Atsakyti
QUOTE(pajūrys @ 2016 04 28, 09:21)
Va  biggrin.gif Ir tvarka nu i plytkes- idealiai  lotuliukas.gif

thumbup.gif
Nu aš sakiau, kad reikia blizgias plyteles dėti... biggrin.gif

Veik idealu, tik rozetės per aukštai iškeltos... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 28 balandžio 2016 - 08:39
jei jau grystant link temos- rozetes as dariausi nepaklausiusi jusu g.gif Daba nepamenu kokiam austyje , bet va sita patirti veikiausiai ir parasysiu, kai pradesiu naudotis .Nu man prie pat stalvirsio ziauriai anksciau nepatiko doh.gif
Atsakyti