Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 30

QUOTE(saulesvaikas10 @ 2016 04 27, 21:05)
Ne i tema bet ar negalima paprasyt vyro kad po gaminimo paimtu sluostuka ir nuvalytu? smile.gif


lotuliukas.gif saulesvaikas matyt vyro neturit lotuliukas.gif
Reik dziaugtis kad gamina, nes kiti nei gamina nei sluosto bent mano aplinkoj doh.gif
Atsakyti
As tik už vienspalvi stika, man tie paveikslėliai visai nea į temą wink.gif nu žodžiu užsakė vyras stika, bus matyti kaip atrodys. Kažkaip buvo planuota juodas, bet va įdomu kaip su valymu, nors stalviršis ir juodas, tai kita spalva gali nea i temą. Žodžiu laukiu labai virtuvės, bet bijau, kas čia gausis
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2016 04 27, 20:33)
lotuliukas.gif  saulesvaikas matyt vyro neturit  lotuliukas.gif
Reik dziaugtis kad gamina, nes kiti nei gamina nei sluosto bent mano aplinkoj  doh.gif

Vyro ne bet esu gyvenus ne su vienu bernu kambarioku. Zinokit visus ismustruodavau issluostyti virtuve biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2016 04 27, 22:59)
Vyro ne bet esu gyvenus ne su vienu bernu kambarioku. Zinokit visus ismustruodavau issluostyti virtuve  biggrin.gif

Tai tooooli gražu ne tas pats biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Pasidalinkit patirtimi,kurios gyvenate name - kokio dydžio turėtų būti virtuvė-valgomasis-svetainė bendroj patalpoj?Kambaryje būtų židinys ir dar išėjimas į terasą.Norim optimalaus dydžio,kad būtų pakankamai erdvu ir nesuspausta,bet tuo pačiu ir ne salė g.gif Bute gyvenant sunku įsivaizduoti. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2016 04 27, 22:02)
Tai tooooli gražu ne tas pats biggrin.gif

Nu nezinau. Vyrai tai tie patys biggrin.gif kitu net mokyt nereikejo, patys nuvalydavo smile.gif mano buves draugas irgi sutvarkydavo virtuve po valgio gaminimo nes taip motina isauklejus buvo smile.gif o jeigu jusu vyrui nuvalyti su skudureliu virtuve ne lygis ir jis tam neigalus yra tai cia jusu problema smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2016 04 27, 23:28)
Nu nezinau. Vyrai tai tie patys  biggrin.gif kitu net mokyt nereikejo, patys nuvalydavo  smile.gif mano buves draugas irgi sutvarkydavo virtuve po valgio gaminimo nes taip motina isauklejus buvo  smile.gif  o jeigu jusu vyrui nuvalyti su skudureliu virtuve ne lygis ir jis tam neigalus yra tai cia jusu problema  smile.gif

Ką reiškia - vyrai tie patys? Visi juk skirtingi yra. Bet kai Jūs palyginot bendrabučio draugą su vyru, palyginimas pasirodė netinkantis apšnekamai situacijai. Gerai pasakyta, kad motina gerai išauklėjo, tačiau nepamirškite, kad suaugusio žmogaus jau neperauklėsi, jei motinos auklėjimas nepatinka smile.gif.
Apie savo vyrą aš nekalbėjau, tad ir Jūsų minėta problema - ne mano wink.gif.
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2016 04 27, 22:38)
Ką reiškia - vyrai tie patys? Visi juk skirtingi yra. Bet kai Jūs palyginot bendrabučio draugą su vyru, palyginimas pasirodė netinkantis apšnekamai situacijai. Gerai pasakyta, kad motina gerai išauklėjo, tačiau nepamirškite, kad suaugusio žmogaus jau neperauklėsi, jei motinos auklėjimas nepatinka smile.gif.
Apie savo vyrą aš nekalbėjau, tad ir Jūsų minėta problema - ne mano wink.gif.

O 25-26 metu vyras ne suauges zmogus? Suauges. Tik gal mama neparodzius kaip valosi virtuve o zmona isvalo tai jam atrodo kad neprisitasko. biggrin.gif Buvo toks pavyzdys, vonia po jo maudyniu plaukdavo, mes sluostydavom o jam atrode kad isdziuna biggrin.gif
Atsakyti
Labas, norejau paklausti kiek dabar kainuoja pilnai apsistatyti virtuve? Baldai, buitine technika?
Pas mane virtuve maza, 6kv., bet vistiek idomu preliminari kaina kokia gautusi 4u.gif
Atsakyti
Nu pasijuokiau is tu off topic biggrin.gif Smulkme cia- valo nevalo, nu jei ir nevalo- tai gal gerai aprupina seima, o gal superinis tetis, o gal nuostabus auksiniu ranku meistras.Nu tik kad nevalo tu nelemtu virtuviniu paneliu biggrin.gif O gal lovoj vyrs toks nuostabus, kad po sekso jus pacios nubegat isvalyt virtuves biggrin.gif Cia panasiai kaip as-sakiau iki vedybu- nu isgerei, girtas- nu ir kas- grysi- kojines numausiu, graziai paguldysiu lotuliukas.gif Nu o kas realybej- jai 20 metu jei toks gryzta- su kocelu stoviu prie duru, o jis man- o kooojines? lotuliukas.gif

Nu o daba i tema- sustate tuos remus g.gif Ir ka- ukinej keis stalcius , nes kazkokius per zemus juos g.gif padare, nesupratau to musu nesusisnekejimo. Stalvirsi pagadino- bet velgi- kita savaite keis.Nu ramu, kad vistik da tu fasadu taip ar anip laukti reik, tai negaliu naudotis virtuve.

izolda-del pilnai virtuves apstatymo niekas nepaskays, as ir pries remontus ta pati klausiau, bet... viskas nuo jusu biudzeto priklauso ir surastu baldininku. Norit paprastos plokstes ir ne ale blum mechanizmu- pigiau, norit mandru ploksciu ir mechanizmu kaina trigubai iskyla.kur da buitine g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2016 04 27, 21:05)
Ne i tema bet ar negalima paprasyt vyro kad po gaminimo paimtu sluostuka ir nuvalytu? smile.gif

Bet tai kaip skiriasi vyro turinčios ir neturinčios mąstymas lotuliukas.gif Čia, žinot, kaip ir vaikus auklėt, kai neturi, o tik kaimynės prižiūrėjus - taaaaip gerai moki lotuliukas.gif

Aš kai ištekėjus, tai mano mintys buvo visai kitokios - o kažin, ar tamsus glaistas tarp plytelių gerai, gal jis irgi apsidrebia ir nenusivalo, kuo nors šviesiu?

Ir vakar gult nuėjau mąstydama - jeigu taip ant spintelės drėbt, drėbt ir išvis nevalyt, tai kokia tada būtų spalva po kokių dviejų metų? Tai būtų idealiausia plytelių tarpų spalva, bet kokia ji? Ne balta, ne juoda... Ruda? Pilka? Tamsiai žalia? lotuliukas.gif

Ir dar girdėjau pletką, kad yra kažkoks mistinis nuostabus plytelių tarpų glaistas, prie kurio niekas nelimpa. Statybininkai pečiais trūkčioja, sakosi nežiną. Jiems tai kas, už juos irgi žmonos virtuves plauna lotuliukas.gif
Atsakyti
Del auklejimo - pas mus namie normali praktika - kas gamino,apsitaske, tas valo. Net be riebaliniu ruozu juodo dtiklo dujine vyras ismoko nuvalyt. Na bet cia ilgas pedagoginis darbas 😃
Del plyteliu glaisto - pas mane tamsiai rudas pagal plyteles. Po 7 metu naudojimo nepasikeites, svarus.
Atsakyti