Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 30

As tai kazkaip apie stikline negalvoju, nes kai reikia stacionarios orkaites virsu uzdaroma pasveist ar orkaites dureles tai mane ima panika. Stalvirsio plokste man priimtiniausia. Plyteliu nenoriu, nes tarpai apsinesa su laiku irgi blush2.gif
Man dilema del kriaukles g.gif vuras siulo ileist i stalvirsi, bet man idomu ar su laiku nuo dregmes neisburks plokste ax.gif
Atsakyti
O tą stiklą kokį dedat? Nes kiek mačiau su tom gėlytėm, žolės lašeliais, naktiniu Niujorku, tai veu veu veu... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ducky @ 2016 04 27, 09:12)
plyteles klijuoja kai baldai stovi kaip ir  stiklą beje smile.gif


mes plyteles susiklijavom prieš montuojant baldus.
Atsakyti
QUOTE(Jūsų Didenybė @ 2016 04 27, 11:37)
O tą stiklą kokį dedat? Nes kiek mačiau su tom gėlytėm, žolės lašeliais, naktiniu Niujorku, tai veu veu veu...  blush2.gif


aš galvoju apie visiškai skaidrų, kad matytųsi sienų spalva. Man irgi tos gėlytės siaubuva blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2016 04 27, 11:28)
Man dilema del kriaukles  g.gif  vuras siulo ileist i stalvirsi, bet man idomu ar su laiku nuo dregmes neisburks plokste  ax.gif

Jeigu stalviršis plokštė, įleidžiama netiks. Teikia kad kraštelis kriauklės išsikištų virš stalviršio, taip uždengdamas išpjautą angą.

QUOTE(*Convallaria* @ 2016 04 27, 12:02)
mes plyteles susiklijavom prieš montuojant baldus.

Ir kaip, atitaikėt? Jeigu taip, tai gerai, jokio skirtumo, tačiau jeigu neatitaiko - tai problema pasidaro.
Atsakyti
QUOTE(Jūsų Didenybė @ 2016 04 27, 11:37)
O tą stiklą kokį dedat? Nes kiek mačiau su tom gėlytėm, žolės lašeliais, naktiniu Niujorku, tai veu veu veu...  blush2.gif

vienspalvį, dažytą. Tie visi paveikslai po stiklu tikrai veu
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2016 04 27, 11:28)

Man dilema del kriaukles  g.gif  vuras siulo ileist i stalvirsi, bet man idomu ar su laiku nuo dregmes neisburks plokste  ax.gif

Įleist, tai montuot po stalviršiu montuojamą plautuvę? Jei LMDP stalviršis, jokiu būdu to nedarykit. Kaip ir slimtop plautuvių negalima dėti, nes tikimybė išpūsti plokštę labai didelė. Jeigu HPL atsparus drėgmei stalviršis, jokių problemų tada. Jei medinis, teoriškai galima, bet praktiškai tikrai pajuoduos.
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2016 04 27, 11:58)
Ir kaip, atitaikėt? Jeigu taip, tai gerai, jokio skirtumo, tačiau jeigu neatitaiko - tai problema pasidaro.

be problemų. Bet galvoju kad nebuvo taip, kad tiksliai tiksliai plyteles klijavom, padarėm užleidimus. Ir pas mane senojoj virtuvėj tarp spintelės ir plytelių "jungiamoji dalis" tai toks plintusiukas. Tai galvoju, kad plytelių meistras man jo tikrai nebūtų klijavęs. Dabar silikonininsim, tai turbūt ir plytelių klijuotojas be problemų tą padarys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Convallaria*: 27 balandžio 2016 - 14:41
Aš irgi susidomėjau plytelių klijavimo ir baldų gamybos eiliškumu smile.gif

O tai jei plyteles klijuoji paskui, kai baldai jau stovi - kas jas klijuoja, ar baldininkai? Nes aš įsivaizduoju, išsikvieti tą, kuris klijuoja plyteles, jis tau išklijuoja vonią, holą, dar kažką, o dėl poros kvadratų virtuvei - jis gali nebenorėt iš naujo ateit ir užsiimt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 27 balandžio 2016 - 14:58
QUOTE(Noa @ 2016 04 27, 15:57)
Aš irgi susidomėjau plytelių klijavimo ir baldų gamybos eiliškumu smile.gif

O tai jei plyteles klijuoji paskui, kai baldai jau stovi - kas jas klijuoja, ar baldininkai? Nes aš įsivaizduoju, išsikvieti tą, kuris klijuoja plyteles, jis tau išklijuoja vonią, holą, dar kažką, o dėl poros kvadratų virtuvei - jis gali nebenorėt iš naujo ateit ir užsiimt?

Na čia ko gero susitarimo reikalas su meistru. Baldininkai tikrai neklijuoja plytelių, bent jau aš tokių nežinau.
Atsakyti
Man irgi aktualu. Aš svarstau vienspalvį stiklą. Bet draugė bando atkalbėti, nes ant vienspalvio matysis kiekvienas maišytuvo pakeltas lašas , o pridžiuvę riebalai ( vyras , kai gamina tai visa siena nusėta) tik su gremžtuku nusivalytų, kas automatiškai subraižo stiklą. Gal pas jus kitokia patirtis? Gal yra koks valiklis, kuris nugriaužia riebalus ir nepalieka kalkių vandens? Kitu atveju planuoju plyteles, bet tik su tamsiu glaistu. (Džiaugiuosi vyro gaminimu, bet bardaką ne visada suspėju sutvarkyt) unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Rokoko Mūza @ 2016 04 27, 19:11)
Man irgi aktualu. Aš svarstau vienspalvį stiklą. Bet draugė bando atkalbėti, nes ant vienspalvio matysis kiekvienas maišytuvo pakeltas lašas , o pridžiuvę riebalai ( vyras , kai gamina tai visa siena nusėta) tik su gremžtuku nusivalytų, kas automatiškai subraižo stiklą. Gal pas jus kitokia patirtis? Gal yra koks valiklis, kuris nugriaužia riebalus ir nepalieka kalkių vandens? Kitu atveju planuoju plyteles, bet tik su tamsiu glaistu. (Džiaugiuosi vyro gaminimu, bet bardaką ne visada suspėju sutvarkyt)  unsure.gif

Ne i tema bet ar negalima paprasyt vyro kad po gaminimo paimtu sluostuka ir nuvalytu? smile.gif
Atsakyti