Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 30

QUOTE(Juodai @ 2016 04 25, 22:49)
,
Nepatingėkit, įkelkit dar savo virtuvės planą - Jums juk jis po ranka, o mums ieškoti reikia... Na bent jau man - neprisimenu mintinai, atitolus kiek nuo temos esu blush2.gif

user posted image
user posted image
user posted image
4u.gif
Atsakyti
Labai cia mane sudominot su skyle dozatoriui smile.gif o jeigu pvz tokia kriaukle http://www.ikea.com/...ucts/S69021401/, tada ta skyle gal ne plautuveje daryti, o paciame stalvirsyje?
Atsakyti
QUOTE(kissa666 @ 2016 04 26, 15:39)
Labai cia mane sudominot su skyle dozatoriui smile.gif o jeigu pvz tokia kriaukle http://www.ikea.com/...ucts/S69021401/, tada ta skyle gal ne plautuveje daryti, o paciame stalvirsyje?

Žiūrint koks stalviršis. LMDP tikrai nepatarčiau gręžioti. Pagal aprašymą matau, kad maišytuvas gali būti montuojamas į plautuvę (Plautuvę galima įrengti kairėje arba dešinėje, nes po ja yra 2 pusiau išgręžtos angos maišytuvui, po vieną kiekvienoje pusėje.), tai papildomos skylės dozatoriui kaip ir nenumatyta. O gręžti šiokia tokia rizika.
Atsakyti
QUOTE(kissa666 @ 2016 04 26, 14:39)
Labai cia mane sudominot su skyle dozatoriui smile.gif o jeigu pvz tokia kriaukle http://www.ikea.com/...ucts/S69021401/, tada ta skyle gal ne plautuveje daryti, o paciame stalvirsyje?

Nedarykte tik stalvirsyje schmoll.gif Mes turejome krana- stalvirsis supuvo doh.gif Ir kodel nuo pat pradziu nedejo i kriaukle , nu iki sol mistika unsure.gif Musiet skyles ner kriauklej- tai i stalvirsi. Aisku jei akmuo- tai tik i stalvirsi ax.gif
Tiesa aciu uz patarimus del pusiu dozatoriaus- bet pasidariau kairej, jau po to perskaiciau kitas nuomones- nemiegu- gal klaida padariau, bet viskas doh.gif Nu gyvensim - pamatysim.

Nu o man jau sian prades rinkt remus virtuvinio ir des stalvirsi , kad galeciau pratest apdaila- reiks plytkes isklijuot, sienas nudazyt .Tad dar uztruks galutinis variantas.
Tiesa- klausimuks siaip garsiniam pamastymui - ar labai mazoj virtuvej ir tik prie vienos sienos ( nes kitur nereik)ziuretusi auksti plintusai- nu tarkim 8 cm g.gif Nu man asmeniskai grazu net ir mazose erdvese. Meistras sako- uzgriozdins schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(pajūrys @ 2016 04 27, 05:46)
Tiesa- klausimuks siaip garsiniam pamastymui - ar labai mazoj virtuvej  ir tik prie vienos sienos ( nes kitur nereik)ziuretusi auksti plintusai- nu tarkim 8 cm  g.gif Nu man asmeniskai grazu net ir mazose erdvese. Meistras sako- uzgriozdins  schmoll.gif

Man irgi gražu smile.gif. Šiaip 8 cm nėra jau tiek daug... Ir darykit, kaip Jums gražiau. Kaip plintusas gali užgriozdinti - neįsivaizduoju...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 27 balandžio 2016 - 06:34
QUOTE(pajūrys @ 2016 04 27, 04:46)
Nedarykte tik stalvirsyje  schmoll.gif Mes turejome  krana- stalvirsis supuvo  doh.gif Ir kodel nuo pat pradziu nedejo i kriaukle , nu iki sol mistika  unsure.gif Musiet skyles ner kriauklej- tai i stalvirsi. Aisku jei akmuo- tai tik i stalvirsi  ax.gif
Tiesa aciu uz patarimus del pusiu dozatoriaus- bet pasidariau kairej, jau po to perskaiciau kitas nuomones- nemiegu- gal klaida padariau, bet viskas  doh.gif Nu gyvensim - pamatysim.

Nu o man jau sian prades rinkt remus virtuvinio ir des stalvirsi , kad galeciau pratest apdaila- reiks plytkes isklijuot, sienas nudazyt .Tad dar uztruks galutinis variantas.
Tiesa- klausimuks siaip garsiniam pamastymui - ar labai mazoj virtuvej  ir tik prie vienos sienos ( nes kitur nereik)ziuretusi auksti plintusai- nu tarkim 8 cm  g.gif Nu man asmeniskai grazu net ir mazose erdvese. Meistras sako- uzgriozdins  schmoll.gif

Del dozatoriaus, tai buvusiam bute buvom is ikea pasidare ploviklio dozatoriu kairej pusej, puikiai viskas naudojosi, buvo patogu wink.gif

O del plintuso, darykit kaip jums graziau, nes juk jus gyvensit wink.gif Jei labai abejojat, nuvaziuokit pas plintusu gamintoja ir paprasykit gabaliuko, tada tikrai bus lengviau apsispresti, kai matysit realu vaizda smile.gif

Mums baldininkas aiskino, kad negrazu bus jei virsutines spinteles virtuveje bus ne iki stalvirsio galo, bet nenusileidom, padare kaip norejom, o tada pats pripazino, kad gerai atrodo ir paskui dar kitiems klientams pasiule, ale kaip nauja sprendima biggrin.gif Taip, kad ne visada tu meistru klausyt reikia wink.gif

Atsakyti
Na aciu uz palaikyma biggrin.gif Nu buvau jau suklydusi, nes neisejo kitaip su svetaine- debiliskus mazus susidejau is greitumo , bet zinau, kad keisiu juos - kada nors, kazkada...kaip visad buna- niekada lotuliukas.gif
Tada su virtuve - vistik desiu aukstus , nu man grazuuu.Tik auksti jau ziuresiu kai bus baldai- matysiu kaip prie cokoliu ( 10cm) atrodys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pajūrys @ 2016 04 27, 07:26)
Na aciu uz palaikyma  biggrin.gif Nu buvau jau suklydusi, nes neisejo kitaip su svetaine- debiliskus mazus susidejau is greitumo , bet zinau, kad keisiu juos - kada nors, kazkada...kaip visad buna- niekada  lotuliukas.gif
Tada su virtuve - vistik desiu aukstus , nu man grazuuu.Tik auksti jau ziuresiu kai bus baldai- matysiu kaip prie cokoliu ( 10cm) atrodys  4u.gif


Ir man būna, kad pradedu abejoti savo sprendimais.
Va, radau net savo nuotrauką, nes buvau į SM įkėlus wink.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Louhi @ 2016 04 27, 08:42)
Ir man būna, kad pradedu abejoti savo sprendimais.
Va, radau net savo nuotrauką, nes buvau į SM įkėlus wink.gif


Louhi, o kas už kriauklės? Koks paviršius? Siena?

Gal pasikartosiu, bet... O plyteles tarp stalviršio ir viršutinių lentynų kada reikia dėti? blush2.gif Jei stiklą, tai suprantu, kad baldus montuojant? Kokia dar gali būti šito ploto alternatyva be stalviršio plokštės? Neas aš labai atgrubnagė, apsitaškau, apsikuičiu ir valyt tingiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūsų Didenybė @ 2016 04 27, 09:26)
Louhi, o kas už kriauklės? Koks paviršius? Siena?

Gal pasikartosiu, bet... O plyteles tarp stalviršio ir viršutinių lentynų kada reikia dėti?  blush2.gif Jei stiklą, tai suprantu, kad baldus montuojant? Kokia dar gali būti šito ploto alternatyva be stalviršio plokštės? Neas aš labai atgrubnagė, apsitaškau, apsikuičiu ir valyt tingiu  blush2.gif



plyteles klijuoja kai baldai stovi kaip ir stiklą beje smile.gif aš iš pradžių buvau nusiteikusi, kad bus baldinė plokštė ir ji buvo užsakyta, bet persigalvojau ir bus stiklas wub.gif jaučiu įgrisau su savo keitimais biggrin.gif beje reik mums rankenėles išsirinkti , ot kur galvos skausmas laukia biggrin.gif

ai ir beje neseniai čia šnekėjot apie rankenėles, tai baldininkas taip pat pasiuntė į furnitaną, nes ten jis turi 30% nuolaidą biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Jūsų Didenybė @ 2016 04 27, 08:26)
Louhi, o kas už kriauklės? Koks paviršius? Siena?
...


Bute buvo baldinė ar kažkaip panašiai plokštė, o name planuojame stiklą, bet vis pristabdom smile.gif
Atsakyti
Sveikos, mane ir kankina klausimas dėl tos sienelės, nu nesuprantu ka geriau dėti stiklą (grudinta sako būtų sudurimas) ar hpl (čia nebūtų sudūrimo) kaina ta pati apie 200 eur. Gal patarsite, nes jau nebegaliu, ta virtuvę i depresiją nuvarys doh.gif
Atsakyti