Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 30

QUOTE(Ducky @ 2016 04 25, 07:12)
o aš vakar išsimušiau 3 skyles: dvi iš jų dozatoriui t.y.skystam muilui ir indų plovikliui.  užkniso jau tie buteliukai aplink. kas bus tas  biggrin.gif  dozatorius pirkau ikėjoj kaip ir plautuvę ax.gif


Senukose?
Atsakyti
QUOTE(Nika23 @ 2016 04 25, 09:08)



gariūnuose smile.gif po 3eur už skylę
Atsakyti
QUOTE(Ducky @ 2016 04 25, 09:03)
gariūnuose smile.gif po 3eur už skylę

Kurioje vietoje mazdaug? Aciu 4u.gif
Atsakyti
O as vargstu su stalciu planavimu doh.gif ka kur susideti, kad butu patogu! Prie indaploves stalciu blokas 55 cm. Planuoju dalinti i tris dalis. Virsutinis siauresnis stalcius bus irankiams. Apatiniai du platesni lekstems ir puodeliams. Kitas stalciu blokas 45 cm bus po kaitlente. Dalinsis irgi i tris dalis. Virsutinis siauresnis bus prieskoniams. Antras bus su vidiniu stalcium. Vidiniame bus menteles, samciai ir pan. Po apacia mikseris, blenderis, mesmale ir kiti smulkus pagalbininkai. Apatiniame bus aliejus, miltai, actas. Spintoje su imontuojama orkaite, po ja bus mikrobange uz dureliu, apacioje stalcius ar du stalciai su skardom, folija, kepimo popieriumi. Galiausiai lieka 100 cm stalciu blokui ar dviems blokams po 50 cm. Ant to stalvirsio bus kavos aparatas, virdulys. Galviju virsutini stalciu daryti arbatoms, kavai, medui. Vidurinis - puodeliams/ lekstutems. Apatinis - plastikiniams indeliams. Ir tada nebezinau ka planuotis dar viename stalciu bloke... Ka dar jus laikote stalciuose? ax.gif puodai bus spinteleje, ten stalciu daryti negaliu. Virtuves plano dabar neturiu su savim, bet gal kas prisimena is ankstesniu temu 4u.gif
Atsakyti
As dar nelaikau, bet jau zinau kad visa gyvenima savo laikysiu stalciuose.Net pergyvenu kad vietos nebus su mano daiktais biggrin.gif
Atsakyti
Aliejus, actas tilps į tokį stalčių? Pas mane blokai po 2 stalčius, tai vidus po 33 cm. Aliejaus butelį pamatavau - 29 cm
Ar bus patogu vidinis. Po mano vidiniu lieka 20 cm. Tai jei bus trys - kiek liks, ar kas tilps ten?
Kruopos, makaronai, miltai pas mane įį vieną stalčių netelpa


Atsakyti
QUOTE(rarity @ 2016 04 25, 21:00)
Aliejus, actas tilps į tokį stalčių? Pas mane blokai po 2 stalčius, tai vidus po 33 cm. Aliejaus butelį pamatavau - 29 cm
Ar bus patogu vidinis. Po mano vidiniu lieka 20 cm. Tai jei bus trys - kiek liks, ar kas tilps ten?
Kruopos, makaronai, miltai pas mane įį vieną stalčių netelpa

Aliejų su actu patigiausia laikyti spintukėj, kur yra paslėptas gartraukis biggrin.gif Pas kelias šeimininkes taip mačiau. Tikrai patogu, teko ir gaminti toj virtuvėj biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūsų Didenybė @ 2016 04 25, 20:16)
Aliejų su actu patigiausia laikyti spintukėj, kur yra paslėptas gartraukis  biggrin.gif Pas kelias šeimininkes taip mačiau. Tikrai patogu, teko ir gaminti toj virtuvėj  biggrin.gif

O jei gartraukio nėra biggrin.gif
Man patogu giliame stalčiuje
Jei turėčiau gartraukį - neslėpčiau. Manpatinka atviri
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rarity: 25 balandžio 2016 - 21:02
Tai kaip neprašauti su tais stalčiais, kad nebūtų po to "ups, į šitą niekas netelpa" doh.gif g.gif gal turite kokių naudingų nuorodų? Kad būtų +-parodyta kaip protingai susiplanuoti... Ir ar pas Jus stalčiai visoje virtuvėje vienodi, na tarkim jei jau kiekviename bloke po 3, tai jau visur taip, ar kitur jau 2 ar 4...
Atsakyti
QUOTE(Elze7 @ 2016 04 25, 22:14)
Tai kaip neprašauti su tais stalčiais, kad nebūtų po to "ups, į šitą niekas netelpa"  doh.gif  g.gif  gal turite kokių naudingų nuorodų? Kad būtų +-parodyta kaip protingai susiplanuoti... Ir ar pas Jus stalčiai visoje virtuvėje vienodi, na tarkim jei jau kiekviename bloke po 3, tai jau visur taip, ar kitur jau 2 ar 4...

Tai Jūs elementariai centimetrais matuokitės. Kokiam aukštyje stalviršis? Stalviršis įprastai būna apie 4 cm, jei kažkokio kitokio nesuplanavę dėti. Kokio aukščio cokolį darysite? Įprastai daro 14-15cm, bet bent jau čia šeimininkės rodosi, kad tik 10 cm jam palikę. Plokštės vidinės yra po 1,8 cm. Na ir skaičiuokitės tuos galimus stalčių aukščius. Jeigu viršutinį stalčių žemą darote, tai jo fasadas turėtų būti minimum ~14cm, jei darysit mažesnį, bus netalpūs stalčiukai. Tokio stalčiaus vidinis naudingas aukštis yra kažkur 9 cm. Vidinis stalčiukas atima panašiai erdvės, kaip ir išorinis žemas stalčiukas - apie 14 cm. Tai va. Jums užduotis išsimatuoti galimus stalčių aukščius, paskui matuotis planuojamų talpinti ten daiktų aukščius ir apsispręsti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 25 balandžio 2016 - 21:44
QUOTE(Juodai @ 2016 04 25, 21:37)
Tai Jūs elementariai centimetrais matuokitės. Kokiam aukštyje stalviršis? Stalviršis įprastai būna apie 4 cm, jei kažkokio kitokio nesuplanavę dėti. Kokio aukščio cokolį darysite? Įprastai daro 14-15cm, bet bent jau čia šeimininkės rodosi, kad tik 10 cm jam palikę. Plokštės vidinės yra po 1,8 cm. Na ir skaičiuokitės tuos galimus stalčių aukščius. Jeigu viršutinį stalčių žemą darote, tai jo fasadas turėtų būti minimum ~14cm, jei darysit mažesnį, bus netalpūs stalčiukai. Tokio stalčiaus vidinis naudingas aukštis yra kažkur 9 cm. Vidinis stalčiukas atima panašiai erdvės, kaip ir išorinis žemas stalčiukas - apie 14 cm. Tai va. Jums užduotis išsimatuoti galimus stalčių aukščius, paskui matuotis planuojamų talpinti ten daiktų aukščius ir apsispręsti.

4u.gif bet man norisi, kad visi stalčiai būtų visoje virtuvėje vienodo aukščio, na ta prasme, visi stalčių blokai sulygiuoti. Tai pvz jei tas stalčius kur laikysiu aliejų jau turi būti automatiškai aukštesnis, kitur man tokio aukščio jau nereikia, na galvos skausmas čia doh.gif arba du stalčių blokai vienas prie kito po 50 cm, o gal geriau jungti ir daryti vieną bloką 100 cm... Ten būtų arbatos/kavos, po apačia puodeliai/lėkštutės, apatiniame plastikiniai indeliai/maišeliai/servetėles. Tie trys stalčiai būtų vienodo aukščio. O kitoje virtuvės pusėje jau man reikalingas pirmas stalčius siauresnis, tai kažin kaip atrodys, kad nebus vienodumo?
Ir klausimas: ar patogu Jums iminėti lėkštes iš stalčiaus, o ne iš pakabinamos spintelės? Juk reikia šiek tiek pasilenkti. Ar nepatogiau tik pakelti rankas į viršų? Galvoju ar greit priprasiu prie to, kad lėkštės stalčiuose... blush2.gif ar nesigailėsiu... Nes nesu taip naudojusi.
Atsakyti
QUOTE(Elze7 @ 2016 04 25, 23:08)


,
Nepatingėkit, įkelkit dar savo virtuvės planą - Jums juk jis po ranka, o mums ieškoti reikia... Na bent jau man - neprisimenu mintinai, atitolus kiek nuo temos esu blush2.gif ...
Man asmeniškai 90cm pločio stalčius yra riba. 1 m pločio jau toks griozdas atrodo, ypatingai tai matysis, jei kiti stalčių blokai daug siauresni.
Jeigu virtuvė dviejų eilių, tai visai nebūtina daryti vienodų komplektacijų stalčių blokus, juk realiai matysit arba vieną, arba kitą pusę, tos linijos niekaip nesusieis tarpusavyje. Šitoj vietoj aš prasiskaičiavau ir padariau klaidą (tiksliau nieko aš neskaičiavau doh.gif, dariau vienodai ir tiek... biggrin.gif ) .
Imant lėkštes iš stalčiaus pasilenkti reikia minimaliai. Aišku, nelaikau lėkščių apatiniame stalčiuje, jos pas mane viduriniuose. Tiesa, pas mane cokolis apie 17cm, o stalviršis 94 cm aukštyje. Aišku dar ir nuo šeimininkės ūgio priklauso smile.gif. Man tikrai patogu stalčiuje jas laikyti, iš indaplovės greitai sudedu jas, mažiukams savo duodu užduotį stalą paserviruoti - jiems patogu pasiekt smile.gif.
Atsakyti