Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 30

QUOTE(pajūrys @ 2016 04 20, 18:14)

As turejau metalini dozatoriu. Po 5 ipilimo apluzo plastikinis indas ten kur sregis. Po puses metu is tos metalines nosytes pradejo eiti muilas su rudziais ( cia tai stebuklas nes pas mus ytin sausa namie), paskui rudys islindo jau ir ant virsaus. Nupirkom pilnai plastikini ir vargo nematom. Vat ir mokek pinigus....
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2016 04 22, 15:34)
Praleidau, atsiprasau 4u.gif

4u.gif

QUOTE(ssauleno @ 2016 04 22, 21:45)
Dėl karamikinės plauuvės, tai jei leistų galimyės, rinkčiausi Franke arba Villeroy&Boch  wub.gif Pastarasis gamintojas nurodo, kad jų priežiūra ypatingai paprasta dėl specialaus keramikos apdirbimo, padengimo.
http://www.villeroy-...ts/kitchen.html

VB wub.gif Tik kainos man neįkandamos blush2.gif

QUOTE(Renata_Bo @ 2016 04 22, 21:55)
As turejau metalini dozatoriu. Po 5 ipilimo apluzo plastikinis indas ten kur sregis. Po puses metu is tos metalines nosytes pradejo eiti muilas su rudziais ( cia tai stebuklas nes pas mus ytin sausa namie), paskui rudys islindo jau ir ant virsaus. Nupirkom pilnai plastikini ir vargo nematom. Vat ir mokek pinigus....

4u.gif apie rūdis net nepagalvojau. O garantinis negaliojo?
Planuoju pradžiai investuoti į tai, kas būtina, o jau tiuningus po truputuką susipirkti blush2.gif Nes reikia ne tik virtuvės, namą nuo nulio statomės, o kur dar laukas doh.gif
Bet koks siaubas su virtuvės paskaičiavimais blink.gif Pažadai pažadai... Ir jei vien su paskaičiavimais tik pažadai, tai kaip bus su gaminimu g.gif O kur dar garantinis ir pogarantinis aptarnavimas doh.gif Motyvuoja, kad dar daug laiko turime. O man norisi susiplanuoti pirkinius ir pasirinkus gamintoją pasidėti savo begalinių darbų sąraše pliusiuką ax.gif
Beje, po Velykų rašiau apie giminaitės pasipiktinimą Blum, tai vis dėl to išsiaiškino, kad ten ne Blum, o kažkokie pigiausi mechanizmai (čia kaip su pampersais vadinamomis visomis sauskelnėmis, tai ir jai atrodė, kad visi mechanizmai yra Blumai doh.gif )
Atsakyti
oi, kaip as Jus suprantu doh.gif lotuliukas.gif mes pradejo didesnius pirkinius i vidu, laiptai, durys, baldu apziura, buitine..santechnika jau name atvezta, bet...juokiausi vakar, kad laminatas vienas pigiausiu dideliu pirkiniu name doh.gif
Atsakyti
QUOTE(B'ena @ 2016 04 23, 11:25)
4u.gif
VB  wub.gif  Tik kainos man neįkandamos  blush2.gif 
4u.gif  apie rūdis net nepagalvojau. O garantinis negaliojo?



Garantijos kaip ir nebuvo, kainavo kazkas apie 115Lt tada. Gal uz tokia kaina kaip Jus issirinkote viskas bus ok, negaliu pasakyti.
Atsakyti
Nu tada metalinis dozatorius.
Mano Franke plienas- del to ir sumokejau daugiau, kaip sakant jau pasimokiusi- "skupus moka dvigubai" smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos.Prireike virtuveje sviestuvo virs valgomojo stalo.Gal galit patarti i ka atkreipti demesio renkantis toki sviestuva?Kur ju tokiu galima rast,gal senukuose yra. Gal kas gali pasidalinti foto savo sviestuvais virs valgomojo stalo,nes truksta ideju.Aciu labai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pajūrys @ 2016 04 23, 12:01)

Mano Franke plienas- del to ir sumokejau daugiau, kaip sakant jau pasimokiusi- "skupus moka dvigubai"  smile.gif

mes jau 15 metu turim plienine franke plautuve, kokybe nesiskundziam. Aisku pasibraizymu yra paciame praustuve, bet kai nublizgini- blizga kaip apynauje. Kazkokiu nusiskundimu tikrai neturiu, Mano su padeklu
Atsakyti
QUOTE(pajūrys @ 2016 04 20, 15:42)
As ir noriu paklausti- kurioje puseje det dozatoriu - desneje ar kaireje? Mn lyg atrodo kad desneje krano rankenelei maisys? Kriaukles plotis 45 cm tik  g.gif



QUOTE(Juodai @ 2016 04 20, 16:10)
Koks maišytuvas, koks dozatorius, kokia plautuvė? ...
Gal kartais kairėje ir patogiau - dešine ranka laikote kempinę, o kaire spaudžiate dozatorių g.gif ...

Sveiki!

As musciau skyle is desines lekste laikau kaireje rankoje, kempine desineje, pakisu kempine po dozatorium ir didioju pirstuku bakstelnu per dozatoriu.
kranas dabar jungiamas is desines puses, tai ten vietos pasatyti dozatoriu nelieka ir iki dozatoriaus "braunuosi" per vandens srove, kas kaskart yra nepatogu. tai pirmiausia as galvoju ar musti tas skiles muilui???
man kazkaip kuo toliau , tuo labiau norisi tureti kuo maziau skyliu ant stalvirsio, kur del dregmes gali atsirasti kokiu pelesiu, jau mastau apie grazius pastatomus dozatorius, kur pilsiu fairy ir ranku muila atskirai. g.gif

pirma labai norejau butent ileidziamu dozatoriu, dabar jau dvejoju g.gif
Papildyta:
http://www.ikea.com/...ducts/60291478/

sitas toks nieko g.gif
Atsakyti
QUOTE(Karvute @ 2016 04 24, 11:09)
Sveiki!

As musciau skyle is desines lekste laikau kaireje rankoje, kempine desineje, pakisu kempine po dozatorium ir didioju pirstuku bakstelnu per dozatoriu.
kranas dabar jungiamas is desines puses, tai ten vietos pasatyti dozatoriu nelieka ir iki dozatoriaus "braunuosi" per vandens srove, kas kaskart yra nepatogu. tai pirmiausia as galvoju ar musti tas skiles muilui???
man kazkaip kuo toliau , tuo labiau norisi tureti kuo maziau skyliu ant stalvirsio, kur del dregmes gali atsirasti kokiu pelesiu, jau mastau apie grazius pastatomus dozatorius, kur pilsiu fairy ir ranku muila atskirai. g.gif

pirma labai norejau butent ileidziamu dozatoriu, dabar jau dvejoju g.gif
Papildyta:
http://www.ikea.com/...ducts/60291478/

sitas toks nieko g.gif

Labai teisingos mintys 4u.gif Pažiūrėjau į savo kriauklę, tai tikrai, sunkiausiai išvaloma aplink kraną, o jei dar du tokie įmontavimai (muilui ir indų plovikliui, kaip planavau) g.gif Kažin ar į įmontuotą kriauklę galima skylę išmušti g.gif Gal vertėtų iš pradžių be įmontuotų dozatorių verstis, o jei jau labai prisireiks tik tada pasidaryti g.gif Šiaip tai už kriauklės dar kokius 30 cm turėsiu laisvo vietos, tad geriausiai pasistatyti gražius dozatorius g.gif
Atsakyti
Sveiki, siandien nupirkom indu plovyklio dozatori, nuvaziavom i senukus ismust skyle, sako neturim tokio diametro. Gal zinot kur gali ismust?
Atsakyti
Tai galima ir didesne skyle issimust- mano rase 24 diametras, bet senukai ismuse 35- tiks- gi uzsidengs g.gif
Atsakyti
o aš vakar išsimušiau 3 skyles: dvi iš jų dozatoriui t.y.skystam muilui ir indų plovikliui. užkniso jau tie buteliukai aplink. kas bus tas biggrin.gif dozatorius pirkau ikėjoj kaip ir plautuvę ax.gif
Atsakyti