Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 30

QUOTE(Jūsų Didenybė @ 2016 04 22, 07:36)

Tiesa, šaldytuvą nusprendėm palikti seną, įmontuojamą kaitlentę taip pat turim.
Lieka gartraukis (slėpsiu po spintelėm), orkaitė ir kriauklė  g.gif O gal praleidau dar ką?


indaplovę g.gif
Atsakyti
As ir bevardydama pamirsau prirasyt indaplove biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ducky @ 2016 04 22, 08:18)
indaplovę  g.gif

Tiksliai! doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūsų Didenybė @ 2016 04 22, 06:36)
Kokį? Jetus, laikas kapsi, o aš virtuvėj tik daugmaž pasidėliojus ir nieko konkretaus... Turiu parašyti šiandien baldžiams ir nusiųsti preliminarius planelius, kad paskaičiuotų kainas maždaug. O nei technikos, nei kriauklės nesu išrinkusi  doh.gif
Tiesa, šaldytuvą nusprendėm palikti seną, įmontuojamą kaitlentę taip pat turim.
Lieka gartraukis (slėpsiu po spintelėm), orkaitė ir kriauklė  g.gif O gal praleidau dar ką?

Pasirinkimas tikrai didelis, tad rasite 4u.gif Mano bus tokia . Vis dairausi kitokios patinkančios, bet nerandu kol kas. Su šita didžiausias minusas, tai spintelės dydis doh.gif
Atsakyti
Merginos, nerandu temos apie garų surinktuvus... unsure.gif Gal ką patarsite? Noriu įmontuojamo į spintelę, kad ant jo susirinkė dulkės nenervuotų. Tylaus ir kad savo tiesioginę funkciją puikiai atliktų, nes virtuvė kartu su svetaine bus...
Atsakyti
QUOTE(B'ena @ 2016 04 22, 09:08)
Pasirinkimas tikrai didelis, tad rasite  4u.gif  Mano bus tokia . Vis dairausi kitokios patinkančios, bet nerandu kol kas. Su šita didžiausias minusas, tai spintelės dydis  doh.gif

kokia kaina plautuves gavosi?
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2016 04 22, 13:17)
kokia kaina plautuves gavosi?

Kaina siunčiantis, o LT pigiausiai 480 Eur pasiūlė. Jau norėjau užsakinėti, bet vyras atkalbėjo, sako maža koks iš pirmo žvilgsnio nematomas brokas ar dar kas, geriau gauti visiškai prie montuojant, kad dėl gražinimo bėdų nebūtų, nes mums link žiemos tik reikės.
Atsakyti
O as ismusiau skyle kriaukleje Senukuose biggrin.gif Atanesiau- saku musat ir as tuo tarpu einu pasivaikscioti, o berniukas - nea- tuoj bigsmile.gif Pradejo... ir tada- nu gal eikt vistik pasivaikscioti- uztruksiu lotuliukas.gif Nu pasivaiksciojom, apsiziurejom, grizom- tai teko meistrui ismest visus graztus ir ta apvalu- viska suede mano kriaukle .Da jam neteko su tokiu plienu susidurt , Seniams nuostoliai biggrin.gif Bet pasveikino su geru pirkiniu , nes sako- is kart matosi , kad ne pas mus pirkot thumbup.gif
O as jau maniau kad kaip vienai mergickai is musu tarpo su sita kriaukle teks laukt 1,5 val biggrin.gif

O del virtuves- tai nemiga toliau kankina, bet jau periodas, kad man viska ka as issirinkau susidizainiavau - nebepatinka-ir ne ta spalva ir ne tos plyteles, ir glaistas nebetas ir buitine jau nebezinau ar bepatinka , nors dar supakuota cool.gif
Atsakyti
QUOTE(B'ena @ 2016 04 22, 15:09)
Kaina siunčiantis, o LT pigiausiai 480 Eur pasiūlė. Jau norėjau užsakinėti, bet vyras atkalbėjo, sako maža koks iš pirmo žvilgsnio nematomas brokas ar dar kas, geriau gauti visiškai prie montuojant, kad dėl gražinimo bėdų nebūtų, nes mums link žiemos tik reikės.

kokia firma pasiule?
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2016 04 22, 14:52)
kokia firma pasiule?

Prieš porą dienų jau buvau Jums atsakiusi
Atsakyti
Praleidau, atsiprasau 4u.gif
Atsakyti
Dėl karamikinės plauuvės, tai jei leistų galimyės, rinkčiausi Franke arba Villeroy&Boch wub.gif Pastarasis gamintojas nurodo, kad jų priežiūra ypatingai paprasta dėl specialaus keramikos apdirbimo, padengimo.
http://www.villeroy-...ts/kitchen.html
Atsakyti