Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 30

Dozatorius http://santechnikana...ovita-steel.htm
Kriaukle http://www.aquasanit...as/LUN100X.html
Krana jauciu sita jamsiu http://www.ikea.com/...ducts/20211577/

Nu man pasirode pagal sios dienos bandymo ar kitaip sakant imitacija darbo kad kaireje but patogiau g.gif Tik kur ta skyle must? Ar labiau i kaire nugrust ar viduryje tarp krano ir krasto doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pajūrys @ 2016 04 20, 17:14)
Nu man pasirode pagal sios dienos bandymo ar kitaip sakant imitacija darbo kad kaireje but patogiau  g.gif  Tik kur ta skyle must? Ar labiau i kaire nugrust ar viduryje tarp krano ir krasto  doh.gif


O ekscentrinio ventilio nebus?
Atsakyti
nea- nedarau

Tiesa - nesupratau sian Senukuose- nuvaziavau pasiteiraut kur musa skyles , sako- jei ne pas mus pirkote- nemusam blink.gif Tai pradejau gincytis - visuose miestuose musa o Klaipedoj nemusa? Neparasyta , kad su ju pirkta plautuve ta paslauga teikiama.Aplamai ji teikiama g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pajūrys: 20 balandžio 2016 - 18:02
QUOTE(pajūrys @ 2016 04 20, 16:14)
Dozatorius http://santechnikana...ovita-steel.htm
Kriaukle http://www.aquasanit...as/LUN100X.html
Krana jauciu sita jamsiu http://www.ikea.com/...ducts/20211577/

Nu man pasirode pagal sios dienos bandymo ar kitaip sakant imitacija darbo kad kaireje but patogiau  g.gif  Tik kur ta skyle must? Ar labiau i kaire nugrust ar viduryje tarp krano ir krasto  doh.gif

Dar nečiupinėjau nei vieno dozatoriaus, bet įdomu kodėl prie Ikea krano nesirenkate Ikea dozatoriaus ax.gif Kaina skiriasi vos ne 20 kartų doh.gif Kuo tas Franke toks geras g.gif
Atsakyti
Nu dozatorius pasirinkau kokybiska, nes tas spaudinejimas kasdieninis kad nesusigadintu, pabijojau pigesni varianta pasiimt. Pagal ciupinejima- tai tikrai kokybe jauciasi- korpusas. Sunkus , kapitalinis.Aisku talpa - plastmase, bet plastmase ir afrikoj plastmase. Mokejau kazkur apie 55 eurus- nu didokai , bet kai mane visa gyvenima nervino tie FAIRY buteliukai, pastoviai uzima vietos. Nu o maisytuva IKea- nes atsiliepimai neblogi, da man dizainas jo pats tas.
Kas dar- ikea dozatoriu plieno spalvos neturi, jie chromo spalvos- dar tas prisidejo.
Nezinau kaip kasdienybeje tas kainu skirtumas pasijaus, dar kol juo naudotis pradesiu puse menesio praeis. Bet parasysiu ateity.
Pas mane virtuvej bus daug nestandartiniu sprendimu( per mazai gilus kai kurie stalciai, dujine biski pastumta)- nezinau ar suklysiu, kur islys problemos .Bijau ir pagalvot. Jau daba naktim nebemiegu- jau atrodo, kad visur ne taip dariau- va sian pagalvojau- ko as virsutiniu spinteliu gyli ne 35 dariau o 30. Paskui- nuo stalvirsio iki virsutiniu spinteliu 55 cm( nu mano ugis nedidelis), bet pradejau pergyvent- gal dujine kaitlente negerai bus gartraukio tokiam auksciui - nes visi saukia, kad min 60-65 cm. Kas dar....nu nebepamenu, bet esme- nemiga nemiga ir tas idijotiskas laukimas, kuris perejo i apatija- nieko nebenoriu, fsio, eina s... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pajūrys: 20 balandžio 2016 - 19:45
QUOTE(pajūrys @ 2016 04 20, 20:44)
nieko nebenoriu, fsio, eina s...  biggrin.gif

Mano naujakurė draugė gerai pasakė - pripratau... biggrin.gif

Kas nors patirties su keraminėmis plautuvėmis? Pamačiau ir taip gražu rolleyes.gif Paskui atvvėsau, kai kainas pamačiau,, bet dabar užtikau Ikea kataloge, vėl noriu rolleyes.gif Atkalbėkit...
Atsakyti
QUOTE(pajūrys @ 2016 04 20, 19:44)
Nu dozatorius pasirinkau kokybiska, nes tas spaudinejimas kasdieninis kad nesusigadintu, pabijojau pigesni varianta pasiimt. Pagal ciupinejima- tai tikrai kokybe jauciasi- korpusas. Sunkus , kapitalinis.Aisku talpa - plastmase, bet plastmase ir afrikoj plastmase. Mokejau kazkur apie 55 eurus- nu didokai , bet kai mane visa gyvenima nervino tie FAIRY buteliukai, pastoviai uzima vietos. Nu o maisytuva IKea- nes atsiliepimai neblogi, da man dizainas jo pats tas.
Kas dar- ikea dozatoriu plieno spalvos neturi, jie chromo spalvos- dar tas prisidejo.
Nezinau kaip kasdienybeje tas kainu skirtumas pasijaus, dar kol juo naudotis pradesiu puse menesio praeis. Bet parasysiu ateity.
Pas mane virtuvej bus daug nestandartiniu sprendimu( per mazai gilus kai kurie stalciai, dujine biski pastumta)- nezinau ar suklysiu, kur islys problemos .Bijau ir pagalvot. Jau daba naktim nebemiegu- jau atrodo, kad visur ne taip dariau- va sian pagalvojau- ko as virsutiniu spinteliu gyli ne 35 dariau o 30. Paskui- nuo stalvirsio iki virsutiniu spinteliu 55 cm( nu mano ugis nedidelis), bet pradejau pergyvent- gal dujine kaitlente negerai bus gartraukio tokiam auksciui - nes visi saukia, kad min 60-65 cm. Kas dar....nu nebepamenu, bet esme- nemiga nemiga ir tas idijotiskas laukimas, kuris perejo i apatija- nieko nebenoriu, fsio, eina s...  biggrin.gif


Ačiū 4u.gif Aš jau irgi nieko nebenoriu doh.gif Darbai labai stipriai pajudėjo, tai kasnakt paskutinius taškus dėlioju doh.gif Tai elektra, tai kanalizacija, va šiąnakt garso įrangos ir tv planas su visom rozetėm laukia doh.gif Aš tikriausiai pradžiai pirksiu Ikėjinį dozatorių, o po kurio laiko pasikeisu, nepatems piniginė visus tiuningus iš karto įsigyti ax.gif
QUOTE(Jūsų Didenybė @ 2016 04 20, 21:04)
Mano naujakurė draugė gerai pasakė - pripratau...  biggrin.gif

Kas nors patirties su keraminėmis plautuvėmis? Pamačiau ir taip gražu  rolleyes.gif Paskui atvvėsau, kai kainas pamačiau,, bet dabar užtikau Ikea kataloge, vėl noriu  rolleyes.gif Atkalbėkit...

Jau rašiau, kad ilgą laiką planavau dėtis Ikea keramikinę kriauklę, bet paskaičiau vokietaičių atsiliepimus ir atsisakiau minčių apie ją, nes labai trūkinėja, lieka dėmės ir tt, o daiktas ilgam ir bus naudojamas kasdien, tad pabijojau rizikuoti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(pajūrys @ 2016 04 20, 20:44)

Jau daba naktim nebemiegu-



kaip pažįstama biggrin.gif aš jau gal 4 kartus baldininkui prašiau keisti išmatavimus po užsakymo. plius du iš jų keičiau stalviršio spalvą...paskutinis persigalvojimas buvo, kai vietoje hpl sienelės po spintelėm nusprendžiau visgi dėtis stiklą... Bet kaip laukiu jau virtuvės, jau ne už kalnų viskas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(B'ena @ 2016 04 20, 22:27)
Ačiū  4u.gif  Aš jau irgi nieko nebenoriu  doh.gif  Darbai labai stipriai pajudėjo, tai kasnakt paskutinius taškus dėlioju  doh.gif  Tai elektra, tai kanalizacija, va šiąnakt garso įrangos ir tv planas su visom rozetėm laukia  doh.gif  Aš tikriausiai pradžiai pirksiu Ikėjinį dozatorių, o po kurio laiko pasikeisu, nepatems piniginė visus tiuningus iš karto įsigyti  ax.gif

Jau rašiau, kad ilgą laiką planavau dėtis Ikea keramikinę kriauklę, bet paskaičiau vokietaičių atsiliepimus ir atsisakiau minčių apie ją, nes labai trūkinėja, lieka dėmės ir tt, o daiktas ilgam ir bus naudojamas kasdien, tad pabijojau rizikuoti  unsure.gif


o kuri būtent ikėjinė kriauklė yra negera? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingese @ 2016 04 21, 21:16)
o kuri būtent ikėjinė kriauklė yra negera? smile.gif

Aš norėjau dvigubos ax.gif sm esu ir gerų atsiliepimų mačiusi, bet pati nusprendžiau geriau nerizikuoti blush2.gif gaminu daug, su tokia šeimynėle sunku bet ką nusaugoti, o ir nebespėju visuomet pedantiškai švarą palaikyti, tad renkuosi labiau praktišką variantą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(B'ena @ 2016 04 21, 23:05)
gaminu daug, su tokia šeimynėle sunku bet ką nusaugoti, o ir nebespėju visuomet pedantiškai švarą palaikyti, tad renkuosi labiau praktišką variantą  ax.gif

Kokį? Jetus, laikas kapsi, o aš virtuvėj tik daugmaž pasidėliojus ir nieko konkretaus... Turiu parašyti šiandien baldžiams ir nusiųsti preliminarius planelius, kad paskaičiuotų kainas maždaug. O nei technikos, nei kriauklės nesu išrinkusi doh.gif
Tiesa, šaldytuvą nusprendėm palikti seną, įmontuojamą kaitlentę taip pat turim.
Lieka gartraukis (slėpsiu po spintelėm), orkaitė ir kriauklė g.gif O gal praleidau dar ką?
Atsakyti
Lyg nieko nepraleidote g.gif
Kas pagrinde- saldytuvas, orkaite, mikrobangine( jei reikia), kriaukle, virykle, gartraukis 4u.gif Nu dar deda- kavos aparatus.
Atsakyti