Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 30

QUOTE(coco5 @ 2016 04 11, 09:22)
Sakykit, o kaip dėl praktiškumo? jau pakankamą laiką naudojate, ar neprilindo už stiklo mini trupinėlių/dulkių? Kaip valosi?

valosi puikiai, kartais su priemone nuo riebalų valau, kartais tiesiog drėgna šluoste perbraukiu. Nieko neprilindo, o jei ir prilindo nesimato smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mascara @ 2016 04 11, 09:45)
valosi puikiai, kartais su priemone nuo riebalų valau, kartais tiesiog drėgna šluoste perbraukiu. Nieko neprilindo, o jei ir prilindo nesimato  smile.gif


Bet šviesų dėjote ar tamsesnį?

Atsakyti
QUOTE(Y2K @ 2016 04 08, 14:44)
Optimalus tarpas apie 120 cm, brėžiny turbūt apie 1 metrą. Tą pertvarą gi galima ir stumtelėti, kiek reikia ir norisi - vietos užtenka.
Tingėjau perpiešti, bet pertvarą dar užsukčiau ir prie šaldytuvo šono.
Dar iš to šono galima daryti negilią plačiom durim spintą ūkiniam daiktam - šluotom, siurbliui. Arba kokias negilias atviras lentynas.
Stalą ten šiaip "numečiau" smile.gif, beje, koks ovalus ar apvalus gal kiek jaukiau žiūrėtųsi.

Buvo daug diskusijų savaitgalį doh.gif Deja, tėveliai nenori daryti pertvaros, nori atviro kambario unsure.gif

QUOTE(Žydriausia @ 2016 04 08, 16:46)
man mane iejimo durys gaunasi salia saldytuvi, ty iejimo vieta mazdaug tarp salos ir valgomojos stalo tame tarpe



As taip ir pagalvojau smile.gif
Atsakyti
user posted image

Gal patarsite dėl virtuvės?
Suku galvą ir niekaip nesugalvoju... Virtuvė gaunasi ilga. Palei vieną sieną (plane apačioj) eina siauras ilgas langas, kuris bus lygus su stalviršiu. Sujungta su svetaine. Bet va tas sujungimas mane ir nervuoja. Nežinau kaip atskirti ją nuo svetainės - sala? baras? stalas? Tas pavalus stalas pavaizduotas mna ne kažką. Bet stalo normalaus irgi reikia. Jei koks staliukas ir sala, nebus kur net salotų atsisėdus kokių suvalgyti, jei sesuo su šeima užsuks...

Atsakyti
QUOTE(coco5 @ 2016 04 11, 10:59)
Bet šviesų dėjote ar tamsesnį?

šviesus, dramblio kaulo. Ant tamsaus tikrai daugiau matytųsi visokie nutaškymai, kaip ir ruožai likę po valymo
Atsakyti
QUOTE(Jūsų Didenybė @ 2016 04 11, 10:53)
Gal patarsite dėl virtuvės?
Suku galvą ir niekaip nesugalvoju... Virtuvė gaunasi ilga. Palei vieną sieną (plane apačioj) eina siauras ilgas langas, kuris bus lygus su stalviršiu. Sujungta su svetaine.

Man atrodo pas draugus toks namas. g.gif Kaitlentę jie persikėlė po langu. Kur Jūsų apvalus stalas nupieštas - pas juos nemažas stačiakampis. Puikiai atskiria ir kartu jungia virtuvę su svetaine.
Mes paprastai tik prie to stalo ir sėdime. Labai jauku thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rarity: 11 balandžio 2016 - 19:44
Sveikos,
aš vėl pas Jus su konsultaciniu klausimu blush2.gif
situacija tokia -
http://www.part.lt/i...3715c8f0634.jpg
http://www.part.lt/i...321a6896987.jpg

kaip daryti su gartraukiu, kai ventiliacijos anga ant sienos, kurioje nebus jokių spintelių? kaip jį slėpti? g.gif ten kur bus spintelės(jos bus iki pat lubų) bėdos nėra.. bet kaip toliau? galvojam kelti angą kiek galima aukščiau.. ir tada belieka tik apdengti ortakį g/k? doh.gif bet ir bus tokia dėžė.. unsure.gif gal kas pasidalins kaip kas darė? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2016 04 12, 10:50)

kaip daryti su gartraukiu, kai ventiliacijos anga ant sienos, kurioje nebus jokių spintelių? kaip jį slėpti?

Dėkite gražų gartraukį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2016 04 12, 11:36)
Dėkite gražų gartraukį smile.gif

Aš supratau, kad gartraukis bus ant kitos sienos nei anga g.gif

Tokiu atveju belieka angą daryti kuo aukščiau lubų ir žeminti lubas g/k
Atsakyti
QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2016 04 12, 12:13)
Aš supratau, kad gartraukis bus ant kitos sienos nei anga  g.gif

Greičiausia aš ne taip supratau doh.gif ...
Tada turbūt daryt kaip Jūs pasakėt, bet jei lubos ir taip žemos, tai tik ortakį apisiūti, pratęsiant konstrukciją iki apatinių spintelių krašto...
Atsakyti
QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2016 04 12, 12:13)
Aš supratau, kad gartraukis bus ant kitos sienos nei anga  g.gif

Tokiu atveju belieka angą daryti kuo aukščiau lubų ir žeminti lubas g/k

Taip, teisingai supratote 4u.gif

QUOTE(Juodai @ 2016 04 12, 12:20)
Greičiausia aš ne taip supratau  doh.gif ...
Tada turbūt daryt kaip Jūs pasakėt, bet jei lubos ir taip žemos, tai tik ortakį apisiūti, pratęsiant konstrukciją iki apatinių spintelių krašto...

Nėra jos aukštos.. doh.gif o ta anga nemaža doh.gif reiks slėpt matyt po g/k..bet ir bus toks "beryšio" gabalas.. doh.gif
niekaip nesuprantu..kur čia padeda tą ortakį g.gif http://www.baldugida...-buto-puosmena/ nes praktiškai jo skylė ir čia turėjo būti ten, kur ir šaldytuvas g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2016 04 12, 12:55)
niekaip nesuprantu..kur čia padeda tą ortakį g.gif  http://www.baldugida...-buto-puosmena/ nes praktiškai jo skylė ir čia turėjo būti ten, kur ir šaldytuvas g.gif

Tai čia tik vizualizacija...
Atsakyti