Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 30

QUOTE(rarity @ 2016 03 20, 11:49)
Ar tų "bambinų terliūzų" kiekvieno pirštuko (kad ir švaraus) antspaudas nešvies ant blizgaus paviršiaus?
Ant matinio tik murzini pirštukai matysis  bigsmile.gif

Matysis, bet ir valyti lengviau bus (tikiuosi) doh.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūsų Didenybė @ 2016 03 20, 12:12)
Naudojote kas nors tokį akmenį virtuvėje?  g.gif Man labai gražus, rašo, kad reikia impregnuoti tik. Kažin kaip nešiojasi? Visai norėčiau tokio ant sienos darbinėje vietoje  g.gif

https://www.facebook...486672191628625


Atrodo Laumžirgė rašė apie patirtį su minkštu akmeniu. Neigiamą.
Atsakyti
Gal esate susidūrę su tokiais magnetiniais lipdukais?
http://www.artidea.l...raktines?page=0

Aš savo šaldytuvo dureles pašveičiau su kempinėle - reikia paslėpti kažkuo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(B'ena @ 2016 03 20, 11:44)
Turiu Franke kašmyro spalvos jau 9 metai, tai patarimas labai ją saugoti, nes maniškė atrodo tragiškai  doh.gif  Pirkau spec priemones, tai tik dar daugiau prisidirbau, nes kaip smėlis byrėti pradėjo  doh.gif  Labiausiai man pasiteisino melanino kempinės, bet daugiau Franke nesirinkčiau, nes su mano gauja negaliu atitinkamai saugoti ir prižiūrėti. Apie Blanco silgranitą labai daug gerų atsiliepimų randu, kad labai kantrios viskam, o dar gylis didesnis, nei kiti gamintojai siūlo, tad renkuosi tik iš šios serijos  ax.gif

Jei Lietuvoje pirkote Franke, tai tikrai ne kašmyro spalvą, nes jos prieš 9 metus nebuvo asortimente. Antri metai ji tik atsiradusi. Jei paprastas plovimas vandeniu ir indų plovikliu nepadeda, gamintojas rekomenduoja melamino kempinėles, yra ir franke, nors žinoma tinka ir bet kokios kitokios firmos. Aš tik viledos bandžiau ir franke, tai pastarosios buvo geresnės, nors gana trapios ir greit yrančios.
Dėl gylio, 19 cm sakyčiau norma. Pati Franke turiu 22 cm gylio.
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2016 03 20, 20:33)
Jei Lietuvoje pirkote Franke, tai tikrai ne kašmyro spalvą, nes jos prieš 9 metus nebuvo asortimente. Antri metai ji tik atsiradusi. Jei paprastas plovimas vandeniu ir indų plovikliu nepadeda, gamintojas rekomenduoja melamino kempinėles, yra ir franke, nors žinoma tinka ir bet kokios kitokios firmos. Aš tik viledos bandžiau ir franke, tai pastarosios buvo geresnės, nors gana trapios ir greit yrančios.
Dėl gylio, 19 cm sakyčiau norma. Pati Franke turiu 22 cm gylio.

Turiu franke smelio spalvos jau 12 metu "plaunu" ACE tirpalu: ipilu puse kriaukles salto vandens, ir pilu ACE apie 50ml palaikau apie 30 min,viskas pabala, nesvarumai dingsta, kartu ir sluosteles pamerkiu, pasidezinfekuoja. pakartoju karta du imenesi. vienintelis dalikas kuris padeda, visi kiti plovimai man nepadejo, tos kempineles nesu bandziusi 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras, rodausi smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atleiskit uz apsvietima, bet nepavyko die a nufotografuot. Plokste dazytas mdf, stalvirsis kindle, plautuve blanco. Tiesa, kaip zadejau, idedu ir grindis su koriukais.
Siena ne violetine, o pilka, taip tiesiog fotoaparatas nufotografavo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2016 03 20, 20:33)
Jei Lietuvoje pirkote Franke, tai tikrai ne kašmyro spalvą, nes jos prieš 9 metus nebuvo asortimente. Antri metai ji tik atsiradusi. Jei paprastas plovimas vandeniu ir indų plovikliu nepadeda, gamintojas rekomenduoja melamino kempinėles, yra ir franke, nors žinoma tinka ir bet kokios kitokios firmos. Aš tik viledos bandžiau ir franke, tai pastarosios buvo geresnės, nors gana trapios ir greit yrančios.
Dėl gylio, 19 cm sakyčiau norma. Pati Franke turiu 22 cm gylio.

Taip, Jūs teisi, pasitikslinau ir pas mane bėžinė ax.gif Bet vis tiek kokybe esu labai nepatenkinta, ji visa atrodo kaip tirpstanti, dėmėta ir praradusi bet kokį padorų vaizdą. Todėl antrą kartą šios firmos nesirinksiu, o ir modeliai man Blanco tinkamesni ax.gif Kempinėles bandžiau įvairiausias, man labiausiai apsimoka siųstis iš Kinijos po kelis šimtus ir ramu metams

O dėl baliklio net minties neturėjau naudoti, maniau visai aš ją pribaigsiu, reikės išbandyti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B'ena: 20 kovo 2016 - 21:20
QUOTE(dabej @ 2016 03 20, 21:12)
Labas vakaras, rodausi smile.gif


Tokia mazyte, o tokia talpi ir grazi wub.gif
Vat ta kampa kur pas jus bus uz orkaites as irgi noreciau taip nuleisti iki stalvirsio ir ten laikyciau visokius prietaisus, kas dabar ant darbastalio.
Bet as galvoju daryt ji kazkaip uzdaroma g.gif .
O jus norejot atviro?
as noriu uzdaro, bet kol kas nesugalvojau iki galo, kokiu budu ta uzdaryma daryt g.gif

ir man grazi spalva..... Balta siaip grazu, bet kai visusr dabar vien balta ax.gif , tai kazkaip atrdodo jos jau nenori, o va kokia sviesi rusva, smeline... nu gal dar 10 kartu persigalvosiu, kol jau konkreciai iki spalvu daeisiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rarity @ 2016 03 20, 14:49)
Gal esate susidūrę su tokiais magnetiniais lipdukais?
http://www.artidea.l...raktines?page=0

Aš savo šaldytuvo dureles pašveičiau su kempinėle - reikia paslėpti kažkuo  doh.gif

Tikrai taip, pas seseri yra, pries koki menesi uzsiklijavo, nes vaikas nulupe dazus nuo saldytuvo, labai patenkinta smile.gif
Atsakyti
Dabej, jauki virtuve bigsmile.gif man labai patinka stalvirsio pasirinkimas ir as metausi tarp balto ir medzio, o pas jus plokste visa balta ar pilksva? Idomu dienos sviesoj butu pamatyt g.gif idomus sprendimai kai kurie g.gif kriaukles necentruot , prie orkaites palikt atvira kampa ar ten mikrobange ax.gif la ai graziai techniskai padarytos grindys, bet man toks kicas, atleiskit labai uz nuomone blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dabej @ 2016 03 20, 21:12)
Labas vakaras, rodausi smile.gif



Sveikinu, labai gražu thumbup.gif wub.gif

QUOTE(viltuse @ 2016 03 20, 21:54)
Tikrai taip, pas seseri yra, pries koki menesi uzsiklijavo, nes vaikas nulupe dazus nuo saldytuvo, labai patenkinta smile.gif


Ačiū už atsiliepimą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dabej @ 2016 03 20, 22:12)
Labas vakaras, rodausi smile.gif

Labai gražu. wub.gif Sveikinu su nauja virtuve thumbup.gif
O kur valgote?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamutekaipsaulute: 21 kovo 2016 - 08:47