Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 30

QUOTE(kissa666 @ 2016 04 09, 20:59)
ten tarp spinteliu pas jus plyteles ar stiklas?  blush2.gif
kokia bendra kvadratura pas jus?

nes pas mus virtuve su salonu 27kv, mastau kaip ka padaryti  g.gif  labai noriu salos, bet bijau kad netilps  unsure.gif

Stiklas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2016 04 10, 14:16)


Bet brangus malonumas....
AS plyteliu nenoriu, nes bus bendra erdve su svetaine, bet ka vietoj plyteliu dar lanai negalvojau ir nesidomejau kainom.
taciau dabar suprantu, kad stiklo variantras butu gan brangus.... g.gif
Atsakyti
Žiūrint kiek kvadratų reikia, jei nedaug to stiklo, tai visai prieinama kaina gali būti. Galima dar apklausti gamintojus, kur kvadrato kaina mažesnė.

kristinka_2010, kiek jums už 1m2 stiklo paskaičiavo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zirzille: 10 balandžio 2016 - 15:15
QUOTE(Žydriausia @ 2016 04 10, 15:29)
Bet brangus malonumas....
AS plyteliu nenoriu, nes bus bendra erdve su svetaine, bet ka vietoj plyteliu dar lanai negalvojau ir nesidomejau kainom.
taciau dabar suprantu, kad stiklo variantras butu gan brangus.... g.gif

aš už 1,8 m2 dažyto stiklo mokėjau 500 Lt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mascara @ 2016 04 10, 18:00)
aš už 1,8 m2 dažyto stiklo mokėjau 500 Lt  ax.gif


Labai gera kaina thumbup.gif tik įtariu seniau tai buvo, nes dabar, bent jau kiek aš asmeniškai domėjausi, stiklo kvadrato kaina apie 130-150€, plius skylės rozetėms apie 8-10€ už vieną. Greičiausiai dar yra kainos skirtumas tarp dažyto stiklo ir stiklo su nuotrauka, nes dažytą, vienspalvį šiuo metu apie 60€/1m2 randu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zirzille: 10 balandžio 2016 - 16:44
O nera stklas labai nepraktiska, jei toje vietoje eina ir kaitlente, juk garai ir tt?? g.gif
Papildyta:
QUOTE(kissa666 @ 2016 04 09, 22:03)
tai va, mums jei daryti sala, tada nedeti valgomojo stalo, o jei stalas - tada be salos  unsure.gif 
na bet stalas bet kokiu atveju bus pigesnis nei sala  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Pas mus situacija ta pati, kad netelpa ir tas ir tas. Vyras nori salos, o man atrodo kas turi buti ir stalas normalus pvz kad ir svecius susodinti, tad manau teks juo apsiriboti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *magnifique*: 10 balandžio 2016 - 17:49
QUOTE(kristinka_2010 @ 2016 04 10, 15:16)

Pas mus situacija ta pati, kad netelpa ir tas ir tas. Vyras nori salos, o man atrodo kas turi buti ir stalas normalus pvz kad ir svecius susodinti, tad manau teks juo apsiriboti rolleyes.gif

pas mus as noriu salos, o vyras stalo biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kissa666 @ 2016 04 10, 19:14)
pas mus as noriu salos, o vyras stalo  biggrin.gif  biggrin.gif

Bet tokiu atveju namuose nebutu ne vieno normalaus stalo pas jus? biggrin.gif gal nelabai praktiska?
Atsakyti
QUOTE(Zirzille @ 2016 04 10, 17:30)
Labai gera kaina  thumbup.gif  tik įtariu seniau tai buvo, nes dabar, bent jau kiek aš asmeniškai domėjausi, stiklo kvadrato kaina apie 130-150€, plius skylės rozetėms apie 8-10€ už vieną. Greičiausiai dar yra kainos skirtumas tarp dažyto stiklo ir stiklo su nuotrauka, nes dažytą, vienspalvį šiuo metu apie 60€/1m2 randu.

taip, 2014 m. dare privatus zmogus, dirbantis su stiklu, imone 800 lt uzsiprase. Dazytas pigiau, nes nuotrauka kainuoja papildomai ir nepigiai. Galvojau apie nuotrauka, bet dabar dziaugiuosi, kad neemiau, be piesiniu graziau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*magnifique* @ 2016 04 10, 19:28)
Bet tokiu atveju namuose nebutu ne vieno normalaus stalo pas jus? biggrin.gif gal nelabai praktiska?

kavos staliukas biggrin.gif
neee, tai as zinau kad nepraktiska, zinau kad bus stalas, bet taaaaip noreciau salos verysad.gif
Atsakyti
lilget, rarity ačiū smile.gif

QUOTE(saulyteee @ 2016 04 09, 22:34)
nepigus reikalas g.gif  doh.gif  bet kėlėt, nes patogiau  g.gif ?

aš ne visai apie virtuvę..apie Jūsų įkeltą brėžinį.. ten kur sofa yra vienintelis svetainės langas? g.gif

Keitėm nes nebuvo vietos gartraukiui. Šiaip sprendimu džiaugiuosi smile.gif
Langas vienas, bet tik brėžiny baisiai atrodo biggrin.gif realiai tai tokiai nedidelei erdvei pilnai jo užtenka, viena dalis 2 m, o ta kur su durimis 3 m.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ssauleno: 10 balandžio 2016 - 22:47
QUOTE(Mascara @ 2016 04 10, 19:52)
taip, 2014 m. dare privatus zmogus, dirbantis su stiklu, imone 800 lt uzsiprase. Dazytas pigiau, nes nuotrauka kainuoja papildomai ir nepigiai. Galvojau apie nuotrauka, bet dabar dziaugiuosi, kad neemiau, be piesiniu graziau  smile.gif


Sakykit, o kaip dėl praktiškumo? jau pakankamą laiką naudojate, ar neprilindo už stiklo mini trupinėlių/dulkių? Kaip valosi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo coco5: 11 balandžio 2016 - 08:23