Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 30

QUOTE(ssauleno @ 2016 04 09, 18:22)
Sveikos,

Gražios Jūsų virtuvės  wub.gif  Todėl reikia patarimų, nes jau visai galva susisuko  doh.gif
user posted image
Žydras-šaldytuvas, plautuvė po langu, viršutinių spintelių prie lango nenoriu. Tai gi esminis klausimas ar užteks vietos visiems rakandams susidėti? Buvo mintis virtuvę daryti ne L formos, o U ir kur laukinė siena dėti ne gilias apie 30 cm spinteles per visą sieną iki lubų. Tada kyla klausimas, ar užteks 160-170 cm praėjimui-darbui virtuvėje.
Dar dėl apšvietimo neapsisprendžiu, ar kabinti virš virtuvinio stalo, ar svetainės zonoje, manau dviejų šviestuvų tokioj mažoj erdvėj tikrai per daug?

Pas mus ir taip buvo, esam darę skaitiklio perkėlimą, labiau į kampą. Reikėjo tik paskambinti dujininkam, kiek pamenu už kelių dienų atvažiavo ir per 20 min sutvarkė, kainavo 320 Lt.


Jei darytumet u forma ir blokus po 60cm Jums liktu 140cm praejimui. Pas mus u ir liks 110cm ir tai renkames o 140 net labai nemazai pasimatuokite kad vizuoaliai pajaust. Na o jei tikrai esat dideli zmones ir sukates vienu metu visa seima virtuvej tai darykit 40cm bloka aukstoms spintoms ir grazu ir talpu bent jau man blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2016 04 08, 11:53)
Ateinu prisiduoti su galutiniu variantu smile.gif

ten tarp spinteliu pas jus plyteles ar stiklas? blush2.gif


QUOTE(Žydriausia @ 2016 04 08, 16:46)
man mane iejimo durys gaunasi salia saldytuvi, ty iejimo vieta mazdaug tarp salos ir valgomojos stalo tame tarpe

kokia bendra kvadratura pas jus?

nes pas mus virtuve su salonu 27kv, mastau kaip ka padaryti g.gif labai noriu salos, bet bijau kad netilps unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kissa666 @ 2016 04 09, 20:59)


nes pas mus virtuve su salonu 27kv, mastau kaip ka padaryti  g.gif  labai noriu salos, bet bijau kad netilps  unsure.gif


pas mus 35kv ir su sala man jau taip tik tik, dar abejone likusi ar nebus susigrude, bet kazkaip rodos, kad sutilpsiu....
atrodo, butu dar is ilgio koks metras ar bent geras pusmetris, tai tada tikrai tilpciau.
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2016 04 09, 22:02)
pas mus 35kv  ir su sala man jau taip tik tik, dar abejone likusi ar nebus susigrude, bet kazkaip rodos, kad sutilpsiu....
atrodo, butu dar is ilgio koks metras ar bent geras pusmetris, tai tada tikrai tilpciau.

tai va, mums jei daryti sala, tada nedeti valgomojo stalo, o jei stalas - tada be salos unsure.gif
na bet stalas bet kokiu atveju bus pigesnis nei sala lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kissa666 @ 2016 04 09, 21:03)
tai va, mums jei daryti sala, tada nedeti valgomojo stalo, o jei stalas - tada be salos  unsure.gif 
na bet stalas bet kokiu atveju bus pigesnis nei sala  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

jei man reiktu rinktis stalas ar sala - vienareiksmiskai man butu stalas ir ne del pigumo, o del patogumo, man rodos sala niekad neatstos normalaus valgomojo stalo
Atsakyti
QUOTE(ssauleno @ 2016 04 09, 18:22)
Sveikos,

Gražios Jūsų virtuvės  wub.gif  Todėl reikia patarimų, nes jau visai galva susisuko  doh.gif


Pas mus ir taip buvo, esam darę skaitiklio perkėlimą, labiau į kampą. Reikėjo tik paskambinti dujininkam, kiek pamenu už kelių dienų atvažiavo ir per 20 min sutvarkė, kainavo 320 Lt.

nepigus reikalas g.gif doh.gif bet kėlėt, nes patogiau g.gif ?

aš ne visai apie virtuvę..apie Jūsų įkeltą brėžinį.. ten kur sofa yra vienintelis svetainės langas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2016 04 09, 22:05)
jei man reiktu rinktis stalas ar sala - vienareiksmiskai man butu stalas ir ne del pigumo, o del patogumo, man rodos sala niekad neatstos normalaus valgomojo stalo

tas tai jau tikrai, ateis sveciu - o kur pasodinti pavalgyti ir nebus vietos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2016 04 08, 14:28)
g.gif  gal foto galima būtų blush2.gif  o jūs jo vietą keitėte?

keitem, kelem prie lango sienos, kainos neatsimenu, tai buvo pries 10 metu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ssauleno @ 2016 04 09, 17:22)
Sveikos
Žydras-šaldytuvas, plautuvė po langu, viršutinių spintelių prie lango nenoriu. Tai gi esminis klausimas ar užteks vietos visiems rakandams susidėti? Buvo mintis virtuvę daryti ne L formos, o U ir kur laukinė siena dėti ne gilias apie 30 cm spinteles per visą sieną iki lubų. Tada kyla klausimas, ar užteks 160-170 cm praėjimui-darbui virtuvėje.

Puikiausiai normali U virtuvė telpa su spintelėmis po 60 cm. Aš gal 2 eilių daryčiau - atkrinta problemos su kampinėmis spintelėmis. Bet tuomet plautuvė po langu nebeišeina.
Atsakyti
Po keleto diskusijų šioje temoje apie virtuves apsvietima ir vel suabejojau
lyg ir apsiplanavau virtuves zonoje daryti taip - virs salos ir stalo pakabinami, o tis spintelemis lubiniai LEDAai
zadejau juos deti nuo sienos apie 60cm, ty tokiam atstume kaip pastatomos spinteles. TIK kur langas ir praustuvas gal reiktu det giliau, kad praustuvo darbastali apsviestu, bet nesigauna simetrija.
Ar tokio apsvietimo pakaks? gavau nuomoniu, kad per mazai... g.gif
kokiu atstumu ir kaip geriausiai butu isdestyt tuos lubinius kad butu ir grazu ir apsviestu virtuve.

jei desi toliau nuo pakabinamu, tai gal nebus gero apsvietimo atidarius pakabinamoms?
be abejo, po pakabinamom bus led darbastalio apsvietimui

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2016 04 10, 11:33)
Po keleto diskusijų šioje temoje apie virtuves apsvietima ir vel suabejojau
lyg ir apsiplanavau virtuves zonoje daryti taip  - virs salos ir stalo pakabinami, o tis spintelemis lubiniai LEDAai
zadejau juos deti nuo sienos apie 60cm, ty tokiam atstume kaip pastatomos spinteles. TIK kur langas ir praustuvas gal reiktu det giliau, kad praustuvo darbastali apsviestu, bet nesigauna simetrija.
Ar tokio apsvietimo pakaks? gavau nuomoniu, kad per mazai... g.gif
kokiu atstumu ir kaip geriausiai butu isdestyt tuos lubinius kad butu ir grazu ir apsviestu virtuve.

jei desi toliau nuo pakabinamu, tai gal nebus gero apsvietimo atidarius pakabinamoms?
be abejo, po pakabinamom bus led darbastalio apsvietimui

user posted image


gaila, nematau išklotinių ar 3D virtuvės, bet jei nėra aukštų spintų, darykite 50 cm nuo sienos LED šviestuvus, ir ties langu, o jei ties langu nėra pakabinamų spintelių, galima daryti 30-35 cm nuo sienos, šioje sienoje visus vienoje eilėje, taip bus gražiau 4u.gif
Atsakyti

va cia principinis isdestymas matyti.
Kur nuo duru mazesne L raides krastine bus aukstos spintos,
paskui per ilgaja siena pakabinamos bus, nebustik tie langu.
jei butu visusr arba nebutu niekur, tada aiskiau, bet kai pakabinamu nera tik ties langu, tai klausimas kaip daryt g.gif
user posted image
[/quote]
Atsakyti