Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 30

QUOTE(rimancius @ 2016 04 07, 12:33)
Louhi, labai gražu  4u.gif o kokia pas jus kriauklė?


Lietuviška smile.gif Aquasanita. Esu patenkinta, juoda, burokėlių sulčių pėdsakų nesimato, gerai valosi, ko daugiau norėti?
QUOTE(saulyteee @ 2016 04 07, 12:40)
wub.gif  wub.gif  thumbup.gif o šis stalas iš kokios medžiagos? g.gif

Nežinau, iš IKEA jis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Louhi: 07 balandžio 2016 - 12:52
QUOTE(Louhi @ 2016 04 07, 13:29)
Nu pasiginčyčiau dėl pirmo stalo. Turim tokį ar panašų ir labai jauku. Svarbu kokioje aplinkoje jis stovi, koks silius, kokios kėdės ir pan.

Na, kam čia ginčytis... Neperskaitėt visko, ką parašiau:
QUOTE(Juodai @ 2016 04 07, 11:41)
Žiūrint koks... Jei kažkoks toks, to jaukumo ne kažin kiek..., jeiu toks, jau žymiai jaukiau biggrin.gif. O gal jaukumą kuria ne stalas, o kėdės g.gif
Aišku, dar visi dar skirtingai tą jaukumą suprantam  smile.gif


Ir dar, toj nuotraukoj, kur įdėjote, stalas stovi laisvai, ką aš irgi akcentacvau:
QUOTE(Juodai @ 2016 04 07, 11:41)
Dar - kad tas apvalus stalas tikrai gražiai atrodytų, reikia, kad jis stovėtų laisvai, kad galima būtų jį apeiti, nes jei bus kažkaip įspraustas į kampą, dings pusė jo žavesio.

... tai ir atrodo gerai mirksiukas.gif .

Aš labiau gilinausi į šeimininkės duotą planą 4u.gif .

Papildyta:
QUOTE(pavasarine90 @ 2016 04 07, 13:38)
o mes kaip tik galvojam apie toki, kaip 1 biggrin.gif nes toks ir projektuke yra smile.gif manau viska duoda vieta,kedes, stilius ir pan smile.gif

Apie kėdes jau rašiau biggrin.gif , visiškai sutinku su Jumis. O vietos turite pakankamai?
Atsakyti
Merginos, aš suabejojau dėl meistro pasiūlymo dėl stalčių. Stalčių blokas 800 mm . Jo siūlymas : du stalčiai po 175mm ir vienas 355. Aš norėjau su įrankių stalčiumi stalčiaus viduje, bet meistras pasakė, kad nepatogu visą didelį stalčių atidarinėt dėl vieno pvz peilio. bet dabar galvoju , ką aš sudėsiu į tokio pločio stalčius g.gif patarkite prašau ar teisingai išsirinkau
Atsakyti
Laba diena,

mano teveliai (60 m) planuoja perkraustyti is keliu kambariu i viena ir padaryti bendra virtuve ir svetaine. Bandau padeti suprojektuoti doh.gif Del inzineriniu galimybiu ir mamos noro kriaukle tureti prie lango projektas neatitinka virtuves planavimo schemu ax.gif

Gime toks virtuves projektelis rolleyes.gif https://www.dropbox....0GOgz4lqtbumria
https://www.dropbox....94khfAC7bMwCYsa

Buciau dekinga uz visas pastabas/pasiulymus smile.gif

Apsvietimas. Dabar pabraiziau lemputes ant virsutiniu spinteliu. Ar jis praktiskas? Ar geriau planuoti LED apsvietima po spintelemis? Ar reiktu dar lubinio apsvietimo virtuves zonoje?

Spalvos. Ar geriau viena spalva daryti visas spinteles, ar keliu: pvz apatines viena, virsutines - kita.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nenuorama: 07 balandžio 2016 - 14:46
QUOTE(Louhi @ 2016 04 07, 13:29)
Nu pasiginčyčiau dėl pirmo stalo. Turim tokį ar panašų ir labai jauku. Svarbu kokioje aplinkoje jis stovi, koks silius, kokios kėdės ir pan. Esame turėję stačiakampį, kvadratinį ir dabar apvalų stalą, tai apvalus daug patogesnis ir jaukesnis, tik reikia jam vietos daugiau.
O šviestuvas virš stalo irgi gėrių gėris  wub.gif
Rodžiausi jau, bet negaila dar kartą:

user posted image


Labai grazi Jusu virtuve bigsmile.gif sakykit laminatas ar parketlentes? Kaip naudojasi virtuveje g.gif beja nera intarpo tarp stalvirsio ir spinteliu taip ir paliksit dazyta? Kaip valosi? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2016 04 07, 13:18)

Apie kėdes jau rašiau biggrin.gif , visiškai sutinku su Jumis. O vietos turite pakankamai?

Del vietos nesu tikra,kad pakankamai. Man atrodo teks pasidaryti popierini stala ir paziureti,kaip jis erdveje atrodo 😀
Atsakyti
As toki sviestuva irgi nusiziurejau IKEA - man jis tikrai mielas atrodo bigsmile.gif

Merginos is Vilniaus - gal kuri is jusu vaziuosit i IKEA - brukstelkit i asmenine-turesiu prasyma 4u.gif Tikrai neprasysiu nieko nupirkt ar atvest biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pajūrys: 07 balandžio 2016 - 15:45
Naujas pabraižymas - išnaikinau vieną kargiuką ir taip atkovojau vietos stalčiams. Viršutines tingėjau perpiešti. Vandens išvadai 80 cm nuo sienos, t.y. beveik per vidurį, tai indaplovę galima plautuvei ir Iš kairės ir Iš dešinės talpinti?
Vaizdas iš viršaus

Man labiau patinktų, kai indaplovė prie sienos, t.y. iš dešinės.
-----

Nenuorama, kas ten per įstriža dėžė brėžiny?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Y2K: 07 balandžio 2016 - 18:44
QUOTE(Ducky @ 2016 04 07, 13:54)
Merginos, aš suabejojau dėl meistro pasiūlymo dėl stalčių. Stalčių blokas 800 mm . Jo siūlymas : du stalčiai po 175mm ir vienas 355. Aš norėjau su įrankių stalčiumi stalčiaus viduje, bet meistras pasakė, kad nepatogu visą didelį stalčių atidarinėt dėl vieno pvz peilio. bet dabar galvoju , ką aš sudėsiu į tokio pločio stalčius  g.gif  patarkite prašau ar teisingai išsirinkau

Pas mane yra trys stalcių blokai su vidiniais stalčiais. Du po 90 cm, vienas 60 cm. Nejaučiu jokio nepatogumo smile.gif
Įrankių stslčius 175mm gal bus per aukštas
Atsakyti
QUOTE(rarity @ 2016 04 07, 19:48)
Pas mane yra trys stalcių blokai su vidiniais stalčiais. Du po 90 cm, vienas 60 cm. Nejaučiu jokio nepatogumo smile.gif
Įrankių stslčius 175mm gal bus per aukštas


O kokiame aukštyje Jūsų stalviršis? Mano 91 cm bus, bet niekaip neapsisprendžiu kokio aukščio stalčius patogiausia daryti ir ar su vidiniu įrankių stalčiumi ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Nenuorama @ 2016 04 07, 14:43)
Laba diena,

mano teveliai (60 m) planuoja perkraustyti is keliu kambariu i viena ir padaryti bendra virtuve ir svetaine. Bandau padeti suprojektuoti  doh.gif Del inzineriniu galimybiu ir mamos noro kriaukle tureti prie lango projektas neatitinka virtuves planavimo schemu  ax.gif

Gime toks virtuves projektelis rolleyes.gif https://www.dropbox....0GOgz4lqtbumria
https://www.dropbox....94khfAC7bMwCYsa

Buciau dekinga uz visas pastabas/pasiulymus smile.gif

Apsvietimas. Dabar pabraiziau lemputes ant virsutiniu spinteliu. Ar jis praktiskas? Ar geriau planuoti LED apsvietima po spintelemis? Ar reiktu dar lubinio apsvietimo virtuves zonoje?

Spalvos. Ar geriau viena spalva daryti visas spinteles, ar keliu: pvz apatines viena, virsutines - kita.

g.gif

sveiki, man cia visai prasosi sala g.gif jusu kambarys gaunasi labai ilgas, baldai palei siiena, tai sakyciau virtuve ir sala padarytu ji ne toki ilga, butu akcentas kuris panaikintu ta ilguma kaip autobuso... pagalvokite, paziurekite Zydriausios projektuka, manau jums tiktu 4u.gif
Atsakyti
Mane irgi domina stalviršio aukštis unsure.gif Virtuvėj bus ilgas siauras vertikalus langas. Nu ir kaip man jis žemai atrodo doh.gif Statybininkas dievagojasi, kad 95 cm, o dar klosis plytelės, grindinis šildymas jau išvedžiotas. unsure.gif O vdrug tikrai žemiau, negi indus reiks plauti pasilenkus kaip vonelėj ir su skalbenke kaip... verysad.gif
Atsakyti