Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 30

QUOTE(arbuzina @ 2016 04 05, 18:21)
Kada geriau klijuoti virtuv4je plyteles, ar prieš dedant virtuvinį, ar po ?

man patare klijuoti kai pastatys virtuveas komplekta, ne stada nereikia tu juostuciu palei stalvirsi.. smile.gif

QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2016 04 06, 08:46)
Kažkodėl supratau, kad jūsų virtuvė kartu su svetaine  g.gif

Tai jei čia tik virtuvė, tai tada tuo labiau reikia pakabinamo virš stalo šviestuvo. Tačiau tikrai neapsigaukit - vien tik apšvietimo po spintelėm ir šviestuvo virš stalo nepakanka.
Turit dar trečią organizuoti- arba dėti į lubas įmontuojamus ledus virtuvės patalpos vidury palei virtuvinį, arba jei nėra galimybės sudėti įmontuojamus, ieškoti kito varianto.

Žinau tokią 9 kvadratų virtuvę.  Apšvietimas tik po spintelėm ir virš stalo. Tačiau virš stalo šviestuvas pakabintas aukštai- kaip lubinis. Ir jis galingas. Šviesos pakanka visoj virtuvėj. Bet jaukumo susėdus prie stalo nėra... kaip operacinėj...

na dabar suplanuota led juostute virs virstuves komplekto nuolydyje, led juostute po spintelemis ir svietsuvas virs stalo... smile.gif kazkaip svarsciau atsisakyti to svietsuvo. grazu, bet sunku tiksliai vieta parinkti. kitas dalykas, kad kai virtuve maza, o me sgyvename dviese, tai kai esam dviese ta stala galima pristumti arciau sienos, kad jis maziau maisytusi. o jei bus sviestuvas pakabinamas, tai stals jau bus ipareigotas buti nestumdomas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pavasarine90 @ 2016 04 05, 09:01)
Sveikos.. ateinu ir aš su virtuve... turime nusimate mazdaug toki var.. bet iskilo klausimas del apsvietimo. virs virtuves baldu butu led juostele, taciau kaip isspresti tikslia sviestuvo vieta virs stalo?  gal daryti tiesiog pvz 5 mazas lemputes pakabinamose lubose? bijau, kad atrodys labai suspaustai.. ar deti viena lubini sviestuva centre... patarkit, prasau smile.gif virtuve nepilna 3m x 3m
user posted image

Gal po pakabinamom spintelėsmta LED juostelė? g.gif
Manau galit daryti dar ir įmontuojamas lamputes pakabinamose lubose ir kabantį švietuvą virš stalo ir įjungiamas skirtingais jungikliais. Tik nesupratau, kodėl 5 vnt įmontuojamų, kodėl ne 6 ar 4vnt? Jei įdėtumėt patalpos planą, būtų lengviau komentuoti ir patarti.
Papildyta:
QUOTE(pavasarine90 @ 2016 04 06, 09:58)
o me sgyvename dviese, tai kai esam dviese ta stala galima pristumti arciau sienos, kad jis maziau maisytusi. o jei bus sviestuvas pakabinamas, tai stals jau bus ipareigotas buti nestumdomas biggrin.gif

O kaip jis ten gali maišytis g.gif ... Ar šokius virtuvėj rengsit? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pavasarine90 @ 2016 04 06, 09:58)


Aš tokį pvz. esu išsisaugojusi..maža ten irgi virtuvė, bet šviestuvas įtaisytas 4u.gif

http://www.part.lt/i...ce20061d175.png

http://www.part.lt/i...7162a442923.png
bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2016 04 06, 09:04)
Gal po pakabinamom spintelėsmta LED juostelė? g.gif
Manau galit daryti dar ir įmontuojamas lamputes pakabinamose lubose ir kabantį švietuvą virš stalo ir įjungiamas skirtingais jungikliais. Tik nesupratau, kodėl 5 vnt įmontuojamų, kodėl ne 6 ar 4vnt? Jei įdėtumėt patalpos planą, būtų lengviau komentuoti ir patarti.
Papildyta:

O kaip jis ten gali maišytis g.gif ...   Ar šokius virtuvėj rengsit? bigsmile.gif


tai planuojama led juostele po pakabinamomis spintelemi ir taip pat lubose planuojama, kad nebutu tamsu jei bus ta spakabinamas sviestuvas smile.gif o planas mazdaug toksai.
user posted image
Papildyta:
QUOTE(saulyteee @ 2016 04 06, 09:20)
Aš tokį pvz. esu išsisaugojusi..maža ten irgi virtuvė, bet šviestuvas įtaisytas 4u.gif 

http://www.part.lt/i...ce20061d175.png

http://www.part.lt/i...7162a442923.png
bigsmile.gif

cia isplanavimas labai panasus kaip pas mane bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pavasarine90: 06 balandžio 2016 - 09:26
As kai sviesos megeja ir pas mane 9 kv. tai darausi apsvietima toki, kaip pasiteisins parasyt galesiu po keliu menesiu:
1.LED po spintelemis
2.LED lubose 5 st.( 3 prie stalvirsio, 2 prie spintos ukines
3. Virs stalo kybantis.
Jungikliai 3- virs stalo sviestuvui, 2- led ( galiu arba 2 arba 3 arba visus 5 jungt).Na ir atskirai stalvirsiniui apsvietimui.,bet jis kitur bus.
Be to reikia atsizvelgt i kiekvieno poreikius apsvietimui, nes man jis butinas virs stalo, nes rytais as virtuvej dazaus, linzes deduos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pavasarine90 @ 2016 04 06, 10:25)
cia isplanavimas labai panasus kaip pas mane  bigsmile.gif

Tai nelabai yra kur tą staliuką stumdyti... Dabar jis beveik kaip ir vietoje. Tik rinkitės ne apvalų, o stačiakampį ar kvadratinį - tokie mažiau erdvės užima. Jei turėsite dar vieną stalą svetainėje, tai manau visai pakanka šito mažo staliuko kampe, ar prie lango, nereikia jo stumti į patalpos vidurį. Tokiu atveju aiškus ir pakabinamo šviestuvo, jei tokio norite, vieta. Beje, kokiame aukštyje lubos?
Papildyta:
QUOTE(pavasarine90 @ 2016 04 05, 15:32)
o pakabinamus svietsuvus galvojau daryti svetaineje virs valgomojo stalo... tai bijau,kad ju bus perdaug... smile.gif sunku apsispresti...

Kaip suprast - per daug pakabinamų šviestuvų? Juk jie net ne vienoj patalpoj bus, o ir nesimatys abu vienu metu - turiu galvoje šviestuvą svetainėj virš pietų stalo ir šviestuvą virš staliuko virtuvėje.

QUOTE(Jūsų Didenybė @ 2016 04 05, 21:39)
blush2.gif
Merginos, kilo klausimas. Prigasdino mane, kad be trijų mėn., niekas baldų man nepagamins.

Gali visaip būti. Dažnai geresnis baldininkas būna apsikrovęs darbais, tad ir gamybos terminą užsimeta didesnį. Nebūtinai jis užtruks 3 mėnesius, gali ir greičiau pagaminti. Sakyčiau tai visai normalu. Juk virtuvinis - tai ne vienas baldas.
Atsakyti
QUOTE(pajūrys @ 2016 04 06, 10:41)
As kai sviesos megeja ir pas mane 9 kv. tai darausi apsvietima toki, kaip pasiteisins parasyt galesiu po keliu menesiu:
1.LED po spintelemis
2.LED lubose 5 st.( 3 prie stalvirsio, 2 prie spintos ukines
3. Virs stalo kybantis.
Jungikliai 3- virs stalo sviestuvui, 2- led ( galiu arba 2 arba 3 arba visus 5 jungt).Na ir atskirai stalvirsiniui apsvietimui.,bet jis kitur bus.
Be to reikia atsizvelgt i kiekvieno poreikius apsvietimui, nes man jis butinas virs stalo, nes rytais as virtuvej dazaus, linzes deduos  biggrin.gif

drinks_cheers.gif

Mano svajonė buvo pakabinamas šviestuvas virš stalo 💓
Neįsivaizduoju naujos virtuvės be šviestuvų virš stalo...
Nors mano stalas ir ne apvalus, šviestuvas suteikia jam romantikos, jaukumo. Pažiūrėkit virtuvės pokyčiai : trys apšvietimai ir vienas

Jūs pergyvenat, kad pastūmus stalą prie sienos, šviestuvas liks ne per stalo vidurį. Tai niekis irnesakyk.gif
Patikėkit, vaizdas bus vis viena puikus.
Jei duotumėt tikslius patalpos ir stalo dydžius, tai galėtume padiskutuot ir patarti kur daryti laidą.
Nekvailiokit, darykit apšvietimą virš stalo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamutekaipsaulute: 06 balandžio 2016 - 09:55
QUOTE(pajūrys @ 2016 04 06, 10:41)
2.LED lubose 5 st.( 3 prie stalvirsio, 2 prie spintos ukines

Įmontuojamus į pakabinamas lubas aš dėliočiau tolygiai per visas lubas, kad būtų tolygus visos patalpos apšvietimas. Nes nematau prasmės sakykime palei virtuvinį lubose išdėstytiems šviestuviukams - kokia nauda iš jų? Visos patalpos neapšviečia, darbinei zonai apšviesti jie irgi netinka - jai teisingai darotės apšvietimą po spintelėmis.
Mano logika tokia: įmontuojami švietuviukai lubose - bendras patalpos apšvietimas, LED juosta po spintelėmis - darbinės zonos apšvietimas, pakabinamas virš stalo - valgymo zonos apšvietimas. Ir visi jie nuo skirtingų jungiklių. Noriu - susijungiu visus, noriu, įsijungiu tik vieną.
Papildyta:
QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2016 04 06, 10:48)
Nors mano stalas ir ne apvalus, šviestuvas suteikia jam romantikos, jaukumo.

Pritariu drinks_cheers.gif .
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2016 04 06, 09:56)
Įmontuojamus į pakabinamas lubas aš dėliočiau tolygiai per visas lubas, kad būtų tolygus visos patalpos apšvietimas. Nes nematau prasmės sakykime palei virtuvinį lubose išdėstytiems šviestuviukams - kokia nauda iš jų? Visos patalpos neapšviečia, darbinei zonai apšviesti jie irgi netinka - jai teisingai darotės apšvietimą po spintelėmis.
Mano logika tokia: įmontuojami švietuviukai lubose - bendras patalpos apšvietimas, LED juosta po spintelėmis - darbinės zonos apšvietimas, pakabinamas virš stalo - valgymo zonos apšvietimas. Ir visi jie nuo skirtingų jungiklių. Noriu - susijungiu visus, noriu, įsijungiu tik vieną.
Papildyta:

Pritariu  drinks_cheers.gif .

Panaiai ir bus, to ir siekiau 4u.gif Sunku aprasyt, kai be patalpos schemos blush2.gif Bet velgi- kai gyveni 16 metu toje virtuveje- jau zinai pliusus -minusus ir ko kur truko, ka galima tobulinti - tai ir apsvietima kai planavau- susideliojau kaip as noreciau ir ko truko.
Atsakyti
user posted image
O kaip patartumete man susidelioti apsvietima? Darbine zona bus kaitlentei po desine (kaitlente stumsis i kaire truputi), stalas judes tarp dvieju langu.
Tai galvojam su dizainere bendra apsvietima (ledus turbut), tada formavom apsvietima po spintelem prie kriaukles bet uz kaitlentes desinej kaip ir nieko negalvojom. g.gif
Prie stalo desiu sienini sveistuva, nekabinsiu nieko nes jei sugalvosiu stala pastumti kazkur kad paskui nekabetu ne i tema biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Y2K @ 2016 04 05, 17:08)
Pabalsuokit, ką 4u.gif

Del bendro vaizdo balsuoju uz 3 varianta, taciau ar tikrai bus patogu naudotis tokiomis apatinemis spintelemis schmoll.gif Ar galvojot apie varianta vietoj 3 stalciu daryti 2 su vienu vidiniu? Tuomet butu maziau padalijimo i tuos stalcius ir praktiskumo neprarastumet.

QUOTE(Y2K @ 2016 04 05, 21:28)
Va šitos dvi man labai patinka: Medinė ir plokštė Pakankamai lengvai žiūrisi ir be stiklų.

Labai patiko 1 pavyzdys wub.gif Toks nestandartinis fasadu sprendimas, butu idomu sulaukt galutinio vaizdo ir virtuves nuotrauku, jei pasirinktumet igyvendinti kazka panasaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SmtmsCrazy @ 2016 04 06, 15:16)
Del bendro vaizdo balsuoju uz 3 varianta, taciau ar tikrai bus patogu naudotis tokiomis apatinemis spintelemis  schmoll.gif Ar galvojot apie varianta vietoj 3 stalciu daryti 2 su vienu vidiniu? Tuomet butu maziau padalijimo i tuos stalcius ir praktiskumo neprarastumet.
Labai patiko 1 pavyzdys  wub.gif  Toks nestandartinis fasadu sprendimas, butu idomu sulaukt galutinio vaizdo ir virtuves nuotrauku, jei pasirinktumet igyvendinti kazka panasaus  smile.gif


Išties bus nepatogu, ypač, kaip Juodai atkreipė dėmesį, kraštinėmis durelėmis. Pabandžiau papiešti su 2-iem simetriškais stalčiais apačioj (Nr1) ir kitą su 2 stalčiais, bet viršutiniai ištraukiamo stalo aukščio, o apatiniai - kas liko (Nr2). Nr1 man labai neblogai žiūrisi, gal net geriau už dureles. Ačiū už idėją 4u.gif
Fasado tokio norėčiau, bet dauguma baldžių prisirišę prie savo gaminamų standartinių variantų. Paieškos dar nebaigtos smile.gif, jei nerasiu ar nepavež piniginė, gaminsiu iš LMDP.
Papildyta:
QUOTE(pavasarine90 @ 2016 04 06, 10:25)
tai planuojama led juostele po pakabinamomis spintelemi ir taip pat lubose planuojama, kad nebutu tamsu jei bus ta spakabinamas sviestuvas smile.gif o planas mazdaug toksai.

Vietoj lubinio virš stalo, galima daryti sieninį, panašiai kaip čia http://www.interjera...yvenamasis-1870, vietoj Tolemeo galima ir pigesnių alternatyvų rasti (ypač pas kaimynus smile.gif pvz PL1 , PL2, tada stalą galima būtų stumdyti tam tikrose ribose.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Y2K: 06 balandžio 2016 - 17:01