Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 30

QUOTE(pajūrys @ 2016 04 04, 20:51)
Jei tik apie vaizda bendra - tai man 2 varianto virsutines spinteles, 1 var . apatines su stalciais.
Nes pirmam variante virsutines spinteles tai siauros ir ilgos " sosyskos" , kaip as pavadinau.O 2 var. jau kazkaip sosyskos i sardeles mazdaug pavirsta. Dar variantas kuris man labiau - virsutines spinteles kaireje per puse dalint- po 72 cm ir kaip 2 var. horizontaliai skelt,  o desneje puseje po 61,5 ir 2 variantas skyrimo.


Ačiū už mintis. Maždaug taip?
1 var stalčiai apačioj ir viršutinės horizontalios
2 var durelės apačioj ir viršutinės horizontalios
3 var durelės apačioj ir viršutinės vertikalios, simetriškai skeltos į 2 horizontalias dalis

Pabalsuokit, ką 4u.gif
Man asmeniškai 3, po to 2, po to 1
Atsakyti
Kada geriau klijuoti virtuv4je plyteles, ar prieš dedant virtuvinį, ar po ?
Atsakyti
Man asmeniskai sis variantas geresnis https://www.dropbox....o_1_x1.jpg?dl=0
Darykite stalcius apacioje- gal nusizenkite savo skaoniui del vaizdo- bet stalciai tai gyvenimo palengvinimas. Del virsaus tai kazka dar mastyciau- gal skelciau tik i 3 dalis 80 cm- i virsu atidarmas ir 40, ( spinteles kaireje gana placios jei atidaromo)s.Gal i virsu pakeliamas tada.

Plyteles klijuokite tik po baldu surinkimo.Nebent desite juosta ant stalvirsio. As asmeniskai paskiau baldininkam kad sudetu apatines spinteles, tuomet klijuoju plyteles, o po to lai kabina virsu.
Atsakyti
QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2016 04 05, 16:28)
Ooooo. Man jūsų spalvinis variantas labai  thumbup.gif
Jau buvau sakius, kad grazu man, kai apačia šviesi, viršus tamsus...

Turit maždaug rasti tą viduriuką, kur kabinti šviestuvą.
Aš tik už šviestuvą virš stalo 💓💓💓
Vargo bus derinant svetainės ir virš stalo šviestuvus, bet po to džiausitės.  mirksiukas.gif


Esme ta,kad ten kur stalas,tai jis iremintas sienomis. Ten kampas. Cia tiesiog taip parodyta,kad matytusi vizualiai visa virtuve... 😉 ir kaires kolidorius. Svetaine visai kitur 😁 grazu tas sviestuvas labai. Bet bijau apsigauti.. gal reikia pasibraizyti ir pasidelioti popierini stala. 😉 o su ta juoda spalva prireike laiko susigyventi 😃
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pavasarine90: 05 balandžio 2016 - 18:36
QUOTE(Y2K @ 2016 04 05, 19:08)
Ačiū už mintis. Maždaug taip?
1 var stalčiai apačioj ir viršutinės horizontalios

Pabalsuokit, ką 4u.gif
Man asmeniškai 3, po to 2, po to 1

Man žinokit geriausia pirmas varijanras žiūrisi. Tos spintelės apačioje nei gražu, nei patogu... Vidiniai stalčiai nebus taip patogu, kaip normalūs, nes kad juos atidaryti, turėsite pilnai atidaryti spintelės dureles - man tas neatrodo ypač viliojančiai...
Atsakyti
QUOTE(pajūrys @ 2016 04 05, 19:32)
Man asmeniskai sis variantas geresnis https://www.dropbox....o_1_x1.jpg?dl=0
Darykite stalcius apacioje- gal nusizenkite savo skaoniui del vaizdo- bet stalciai tai gyvenimo palengvinimas. Del virsaus tai kazka dar mastyciau- gal skelciau tik i 3 dalis 80 cm- i virsu atidarmas ir 40, ( spinteles kaireje gana placios jei atidaromo)s.Gal i virsu pakeliamas tada.


Ačiū. Įsivaizduoju, kad "virtuvinis gyvenimas" labiau vyks iš kitos, vidinės, salos pusės, todėl šitie stalčiai / durelės labiau tokie, na kaip svetainės komodos ar sekcijos. Tai ir daiktai juose mažiau virtuviniai būtų laikomi. Plius kai spintelės gylis 40 cm, tai stalčiui lieka kokie 35 cm. O vienam stalčių blokui tarp ištraukiamo stalo ir išsikišusios sienos, dar ta siena (realiai labiau išsikišus nei brėžiny) trukdys, jie dar labai siauri gautųsi. Plane iš viršaus matosi Iš viršaus
Jei viršutinės skirstytos horizontaliai, tai tik pakeliamos, atidaromos tikrai nebūtų patogu.
Papildyta:
QUOTE(Juodai @ 2016 04 05, 19:44)
Man žinokit geriausia pirmas varijanras žiūrisi. Tos spintelės apačioje nei gražu, nei patogu... Vidiniai stalčiai nebus taip patogu, kaip normalūs, nes kad juos atidaryti, turėsite pilnai atidaryti spintelės dureles - man tas neatrodo ypač viliojančiai...

Ačiū, labai laukiau Jūsų kometaro. Dabar turim sekciją su panašaus dydžio durelėm, tai kai gylis 60cm, tikrai nepatogu, bet jei būtų 40 cm, gal visai neblogai - juk pakabinamos apie 30 cm gylio būna. Dar prisiminiau, kad dabartinėj virtuvėj turim 30 cm gylio aukštą pastatomą spintą - apačioj durelės, per vidurį atvirose lentynose duoninė ir mikrobangė, viršui vėl durelės. Tai tos apatinės nepatogu, nes lenktis reikia, norint iš apatinės lentynos kažką paimti.
Dėl vidinių stalčių, tai ten gylis 70 cm ir vėlgi ta vieta jau gaunasi už virtuvės ribų, tai tikrai būtų laikoma kažkas nesusiję su virtuve ir, reiškia, nenaudojama kasdien po kelis kartus. Gal barą kokį įrengti biggrin.gif

------

panos apačioj, netingėkit, pabalsuokit smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Y2K: 05 balandžio 2016 - 19:40
QUOTE(Y2K @ 2016 04 05, 19:08)

Man asmeniškai 3, po to 2, po to 1

2 blush2.gif


Merginos, kilo klausimas. Prigasdino mane, kad be trijų mėn., niekas baldų man nepagamins. Puoliau laiškus rašyt. Ale bet tai ko klausti? Prašyti projektą padaryti ir klausti kiek kainuos? Pridėti namo planą? Namas kartotinis ir radau, kad jie tame kvartale jau yra kelias virtuves įrengę unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūsų Didenybė @ 2016 04 05, 21:39)
blush2.gif
Merginos, kilo klausimas. Prigasdino mane, kad be trijų mėn., niekas baldų man nepagamins. Puoliau laiškus rašyt. Ale bet tai ko klausti? Prašyti projektą padaryti ir klausti kiek kainuos? Pridėti namo planą? Namas kartotinis ir radau, kad jie tame kvartale jau yra kelias virtuves įrengę  unsure.gif

Tai tikra nesamone del tu 3 menesiu, mes siuo metu uzsakeme virtuvinius baldus ir spinta tai bus pagaminti po menesio.
Atsakyti
QUOTE(Y2K @ 2016 04 05, 20:13)
Ačiū. Įsivaizduoju, kad "virtuvinis gyvenimas" labiau vyks iš kitos, vidinės, salos pusės, todėl šitie stalčiai / durelės labiau tokie, na kaip svetainės komodos ar sekcijos.

Tai nelabai svarbu, kokio platumo tos spintelių durelės, jas vistiek bet kokiu atveju reikės pilnai atidaryti, norint kažką iš vidino stalčiuko paimti, nepaimsit nieko tik pravėrę durelės, kaip kad būna su pakabinamomis spintelėmis.
Jei visgi pasiliksit prie savo trečio varijanto, pagalvokit, gal gražiau būtų rankenos per vidurį durelių viršuje, o ne išmėtytos - vienos kairėje, kitos dešinėje... O dar šaldytuvo stačia matosi... Taip pat kliūna "sunkus" pakabinamų spintelių vaizdas... Negalvojote daryti vienos eilės su stiklu?
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2016 04 05, 22:52)
Tai nelabai svarbu, kokio platumo tos spintelių durelės, jas vistiek bet kokiu atveju reikės pilnai atidaryti, norint kažką iš vidino stalčiuko paimti, nepaimsit nieko tik pravėrę durelės, kaip kad būna su pakabinamomis spintelėmis.

Aha, tiksliai, praleidau šitą momentą, reikės dar padirbėti ties šita vieta.
QUOTE(Juodai @ 2016 04 05, 22:52)
Jei visgi pasiliksit prie savo trečio varijanto, pagalvokit, gal gražiau būtų rankenos per vidurį durelių viršuje, o ne išmėtytos - vienos kairėje, kitos dešinėje... O dar šaldytuvo stačia matosi... Taip pat kliūna "sunkus" pakabinamų spintelių vaizdas... Negalvojote daryti vienos eilės su stiklu?

Dėl rankenėlių nežinau, gal vaizdas nuo pačių rankenėlių ir fasadų priklausys.
Kai dar nebuvo brėžinių, mintyse buvo tik stalčiai ir būtinai durelės su stiklu. smile.gif Bet kuo daugiau žiūriu pavyzdžių, kuo daugiau piešiu variantų, tuo labiau abejoju dėl viršutinių įstiklintų fasadų.
Va šitos dvi man labai patinka: Medinė ir plokštė Pakankamai lengvai žiūrisi ir be stiklų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Y2K: 05 balandžio 2016 - 22:33
QUOTE(arbuzina @ 2016 04 05, 18:21)
Kada geriau klijuoti virtuv4je plyteles, ar prieš dedant virtuvinį, ar po ?

Tai geriausiai aptarti su busimu baldu gamintoju. Kartais netinkamai suklijuotos plytelės labai gadina visą reikalą.
Atsakyti
QUOTE(pavasarine90 @ 2016 04 05, 19:35)
Esme ta,kad ten kur stalas,tai jis iremintas sienomis. Ten kampas. Cia tiesiog taip parodyta,kad matytusi vizualiai visa virtuve...  😉  ir kaires kolidorius. Svetaine visai kitur 😁 grazu tas sviestuvas labai. Bet bijau apsigauti.. gal reikia pasibraizyti ir pasidelioti popierini stala. 😉 o su ta juoda spalva prireike laiko susigyventi 😃

Kažkodėl supratau, kad jūsų virtuvė kartu su svetaine g.gif

Tai jei čia tik virtuvė, tai tada tuo labiau reikia pakabinamo virš stalo šviestuvo. Tačiau tikrai neapsigaukit - vien tik apšvietimo po spintelėm ir šviestuvo virš stalo nepakanka.
Turit dar trečią organizuoti- arba dėti į lubas įmontuojamus ledus virtuvės patalpos vidury palei virtuvinį, arba jei nėra galimybės sudėti įmontuojamus, ieškoti kito varianto.

Žinau tokią 9 kvadratų virtuvę. Apšvietimas tik po spintelėm ir virš stalo. Tačiau virš stalo šviestuvas pakabintas aukštai- kaip lubinis. Ir jis galingas. Šviesos pakanka visoj virtuvėj. Bet jaukumo susėdus prie stalo nėra... kaip operacinėj...
Atsakyti