Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 30

Na, pagalvokite, koks stalčius kurio gylis mačiau nei 30 cm. smile.gif Dėžutė čia, ne stalčius. Beja, Blum gamina 270 bėgelius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dešimtukas: 02 balandžio 2016 - 08:42
Taip - suprantu, kad nekas su tuo gyliu, bet ne pagrindiniai butu stalciukai- mastau gal paprastus stalcius daryt- smulkmem susidet, prieskoniams, folgai, kepimo popieriui, nes atidaromas - toj vietoj per placios .Nu kazka galvosiu.
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2016 04 01, 23:29)
Įdėkite kas to klijuojamo lukšto pavyzduka kokį smile.gif

Prašau: http://www.baldams.l...o_briaunos/2094
Salone turi pavyzdžių LMDP plokštės su tokia briauna.


Papildyta:
QUOTE(Dešimtukas @ 2016 04 01, 19:03)
Biški mausto.  smile.gif

Ot šikniai biggrin.gif šituos braukiam iš sąrašo.

QUOTE(Dešimtukas @ 2016 04 01, 19:03)
Tandembox stalčius kainuoja apie 100 litų, tai kaip gali būti 35 eurų skirtumas, juk metabox irgi už dyką nedalina. Taip, pas mus Blum Tandembox stalčiai. Dėkit juos,  tikrai nesigailėsit, o kaina po kiek laiko pasimirš. Geriau sutaupyti kur nors kitoje vietoje, pasirenkant atveriamas, o ne pakeliamas dureles ar pigesnę plokštę, bet Tandembox stalčiai tikrai geras pasirinkimas. Dar galima sutaupyti nedarant be galo daug stalčių, nes dabar taip daug kas daro. Reikia stalčių, bet kai ką geriau laikyti spintelėse su atveriamomis durelėmis.
Papildyta:
Geriau apsieti be kargiukų.  smile.gif

Ačiū už info.
Dėl atveriamų durelių irgi labai geras patarimas. Gal pakeisiu svetaininėj salos pusėj stalčius į dureles. Nes gylis ten tik 40 cm. Stalčius piešiau daugiau dėl gražaus vaizdo.
Viršutinės mano visos atveriamos. Vienok aukštis jų apie 120 - neišklibs?
Patys kargo mechanizmai tai man nelabai (turiu dabar vieną, nematau didelio patogumo), bet galima turbūt dėti stalčiaus bėgelius? į vieną dėčiau skardas, į kitą aukštus butelius. Nes tų maždaug 25 cm vietų neišeina panaikinti.



Papildyta:
QUOTE(B'ena @ 2016 03 31, 19:42)
Patarkit prašau, kaip geriau ir patogiau planuotis stalčius  4u.gif  Po darbastaliu turiu 247 cm stalčiams, kažin patogiau būtų daryti 3 ar 4 stalčių blokus  g.gif  Jei tris, tai būtų po maždaug 82 cm pločio, o jei 4, tai po 61 cm  g.gif  Kitur spintose bus ir plačių po 110 cm, ir siaurų po 50 cm. Bet kaip čia kažin būtų patogiau  blush2.gif

Gal priklauso nuo to ką planuojate laikyti? Jei puodus - tai platesnis patogiau, jei įvairi smulkmė tai siauresnis + kaina už 3 papildomus stalčius.
Atsakyti
Papaišiau naujai salos fasadą iš svetainės. Kaip dabar? Naujas_fasadas Stalčius pakeičiau durelėm ir sudalinau viršutines spinteles.
Viršutinis aukštas būtų atidaromas nuo paspaudimo - nelabai patogu (turiu dabar, tai įsivaizduoju), tačiau, kai retai naudojama tiks. Apatiniam aukšte būtų kasdien naudojami indai, atidarymas iš apačios. Salos apačioj dešinėj durelės su vidiniais stalčiais, nes gylis ten virš 60 cm. Mano akiai durelės labiau "svetainiškesnį" vaizdą kuria nei stalčiai.

Senas buvo toks, su daug stalčių: Pirminis_variantas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Y2K: 04 balandžio 2016 - 19:21
Jei tik apie vaizda bendra - tai man 2 varianto virsutines spinteles, 1 var . apatines su stalciais.
Nes pirmam variante virsutines spinteles tai siauros ir ilgos " sosyskos" , kaip as pavadinau.O 2 var. jau kazkaip sosyskos i sardeles mazdaug pavirsta. Dar variantas kuris man labiau - virsutines spinteles kaireje per puse dalint- po 72 cm ir kaip 2 var. horizontaliai skelt, o desneje puseje po 61,5 ir 2 variantas skyrimo.
Atsakyti
Sveikos.. ateinu ir aš su virtuve... turime nusimate mazdaug toki var.. bet iskilo klausimas del apsvietimo. virs virtuves baldu butu led juostele, taciau kaip isspresti tikslia sviestuvo vieta virs stalo? gal daryti tiesiog pvz 5 mazas lemputes pakabinamose lubose? bijau, kad atrodys labai suspaustai.. ar deti viena lubini sviestuva centre... patarkit, prasau smile.gif virtuve nepilna 3m x 3m
user posted image
Atsakyti
QUOTE(pavasarine90 @ 2016 04 05, 09:01)
Sveikos.. ateinu ir aš su virtuve... turime nusimate mazdaug toki var.. bet iskilo klausimas del apsvietimo. virs virtuves baldu butu led juostele, taciau kaip isspresti tikslia sviestuvo vieta virs stalo?  gal daryti tiesiog pvz 5 mazas lemputes pakabinamose lubose? bijau, kad atrodys labai suspaustai.. ar deti viena lubini sviestuva centre... patarkit, prasau smile.gif virtuve nepilna 3m x 3m


Šviestuvas daug gražiau, labiau išbaigta, jaukiau. Jei stalą turit, tai neturėtų būti sudėtinga apskaičiuoti. Net galima jo iškarpą pasidaryti ir pastumdyti erdvėj.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Y2K: 05 balandžio 2016 - 08:38
QUOTE(Y2K @ 2016 04 05, 09:37)
Šviestuvas daug gražiau, labiau išbaigta, jaukiau. Jei stalą turit, tai neturėtų būti sudėtinga apskaičiuoti. Net galima jo iškarpą pasidaryti ir pastumdyti erdvėj.

drinks_cheers.gif pritariu.
O mažas lemputes galite daryti palei virtuvės baldus (lubose) 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, o jei gamintis vienspalve, akrilo sviesia virtuve, nezaisti su dviem spalvom? Virtuve didele...
Atsakyti
QUOTE(Y2K @ 2016 04 05, 08:37)
Šviestuvas daug gražiau, labiau išbaigta, jaukiau. Jei stalą turit, tai neturėtų būti sudėtinga apskaičiuoti. Net galima jo iškarpą pasidaryti ir pastumdyti erdvėj.



QUOTE(saulyteee @ 2016 04 05, 12:44)
drinks_cheers.gif pritariu.
O mažas lemputes galite daryti palei virtuvės baldus (lubose) 4u.gif

stalas bus tik tada,kai gaminsime virtuves baldus, nes jisbus is tos pacios medziagos,kaip ir spinteliu virsus smile.gif o pakabinamus svietsuvus galvojau daryti svetaineje virs valgomojo stalo... tai bijau,kad ju bus perdaug... smile.gif sunku apsispresti...
Atsakyti
QUOTE(pavasarine90 @ 2016 04 05, 15:32)
stalas bus tik tada,kai gaminsime virtuves baldus, nes jisbus is tos pacios medziagos,kaip ir spinteliu virsus smile.gif o pakabinamus svietsuvus galvojau daryti svetaineje virs valgomojo stalo... tai bijau,kad ju bus perdaug... smile.gif sunku apsispresti...


Tada per mažai pradinės info - iįš paveikslėlio toks įspūdis, kad virtuvė bendra su svetaine, ir stalas vienas. O kaip iš tikrųjų?
Jei virtuvė atskira - vistiek gražiau pakabinamas ar koks ant ilgo lankstomo koto nuo sienos. Be to būsimo stalo matmenis jau numanot.
Jei bendra su svetaine - tai be plano sunku įsivaizduoti
Atsakyti
QUOTE(pavasarine90 @ 2016 04 05, 09:01)
Sveikos.. ateinu ir aš su virtuve... turime nusimate mazdaug toki var.. bet iskilo klausimas del apsvietimo. virs virtuves baldu butu led juostele, taciau kaip isspresti tikslia sviestuvo vieta virs stalo?  gal daryti tiesiog pvz 5 mazas lemputes pakabinamose lubose? bijau, kad atrodys labai suspaustai.. ar deti viena lubini sviestuva centre... patarkit, prasau smile.gif virtuve nepilna 3m x 3m
user posted image

Ooooo. Man jūsų spalvinis variantas labai thumbup.gif
Jau buvau sakius, kad grazu man, kai apačia šviesi, viršus tamsus...

Turit maždaug rasti tą viduriuką, kur kabinti šviestuvą.
Aš tik už šviestuvą virš stalo 💓💓💓
Vargo bus derinant svetainės ir virš stalo šviestuvus, bet po to džiausitės. mirksiukas.gif
Atsakyti