Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 30

QUOTE(Y2K @ 2016 03 30, 20:04)
Gartraukis
testuoju, atidaro?
gal kas žino kaip elgtis, kad iškart atidarytų foto?
user posted image

Atidaro smile.gif
Įdomi jaučiu bus jūsų virtuvė rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Y2K @ 2016 03 30, 20:04)
Gartraukis
testuoju, atidaro?

Atidaro smile.gif. O koks tai gartraukis? g.gif
Atsakyti
Bandau kelti.
Virtuvė kartu su svetaine, dviejų eilių, tiksliau viena eilėnetaisyklinga pussalė, iš viršaus gal bus aišku:
Planas_is_virsaus

Vaizdas iš svetainės pusės. Mechanizmą ištraukiamam stalui po ilgų paieškų radau smile.gif
Ypač laukčiau komentarų dėl viršutinių pakabinamų spintelių, nes aukštos ir gan siauros.
Dešiniausios spintelės bus arčiau, kambary, nei tos kur prie šaldytuvo
Is svetaines

Prie tolimosios sienos šaldytuvas, indaplovė 45 cm, kriauklė (kvadratinė, ne apvali kaip brėžiny).
Prie_sienos

Orkaitė po dujine virykle Orkaites puse


Gartraukis Falmec Nuvola 90cm


Labai labai laukiu kritikos, minčių ir pasiūlymų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Y2K: 30 kovo 2016 - 20:29
QUOTE(Y2K @ 2016 03 30, 21:21)
Bandau kelti.

Nepaaiškinot kodėl reikia to ištraukiamo stalo. Nėra kitos vietos jam? Arba ar negali jis būti tiesiog pristumtas pie pussalės visam?
Koks visas patalpos planas?

Mane užknisa prie stalo kėdes pristuminėti, nes visi pasėdi, atsistoja ir nueina. Ne tik valgo, bet ir šiaip mėgsta dažnai prisėsti .. O man turi būti jos tvarkingai sustumtos. Tad jei reiktų stalą dar lankstyti, ir kėdes kažkur dėti, tai nžn nžn... liūdni popieriai būtų. Daugiau nieko neveikčiau kaip stalą su kėdėm lankstyčiau pirmyn atgal...
Bet galbūt turit minimaliai vietos? Ir neturit kitos išeities? Aš daryčiau prisėdimą prie pussalės tokiu atveju... Nors kol near patalpos plano ax.gif Įkelkit planelį patalpos : virtuvė-svetainė.

Aš kai planavausi savo virtuvę /svetainę, tai irgi iš pradžių planavau virtuvę. Po to pagalvojau apie svetainės išplanavimą, tada supratau kad mano suplanuota virtuvė niekam tikus...
Jei norite vertikaliai atidaromų viršutinių spintelių, kodėl nedalinate spintelių viršutinių į tris dalis? Ar kargo 25 cm jum būtinas prie indaplovės ir šaldytuvo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamutekaipsaulute: 30 kovo 2016 - 21:08
Y2K, na, tai kai isbandysit, as tikiuosi pasisakysit cia, kas ir kaip biggrin.gif As dar turiu marias laiko, bet labai svarstau apie lubini gartrauki..
o del isdestymo jusu virtuves, nelabai ka pasakyt galiu...tik irgi nesuprantamas man dalykas, tas istraukiamas stalvirsis. Kame jo geris yra, as nesuprantu blush2.gif
dovanokit, bet praleidau kazkaip diskusijas per akis, del tu istraukiamu geriu..Ar tai vietoj stalo naudot zadat, na, prisest kavos atsigert, ar kaip pjaustymo lentele? Pas mus dabar, yra, istraukiama diiiiidele pjaustymo lentele, taip as ja vadinu biggrin.gif Bet niekada nesugalvojau, neprireike ja pasinaudoti. Man kazkaip atrodo per zemai, nepatogu...
Tai va, ir kyla klausimas, kam ji zmonems g.gif
Beje, kokiu fasadu norite? Koks pas jus namu stilius?
Atsakyti
QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2016 03 30, 21:58)
Nepaaiškinot kodėl reikia to ištraukiamo stalo. Nėra kitos vietos jam? Arba ar negali jis būti tiesiog pristumtas pie pussalės visam?
Koks visas patalpos planas?

Mane užknisa prie stalo kėdes pristuminėti, nes visi pasėdi, atsistoja ir nueina. Ne tik valgo, bet ir šiaip mėgsta dažnai prisėsti .. O man turi būti jos tvarkingai sustumtos. Tad jei reiktų stalą dar lankstyti, ir kėdes kažkur dėti, tai nžn nžn... liūdni popieriai būtų. Daugiau nieko neveikčiau kaip stalą su kėdėm lankstyčiau pirmyn atgal...
Bet galbūt turit minimaliai vietos? Ir neturit kitos išeities? Aš daryčiau prisėdimą prie pussalės tokiu atveju... Nors kol near patalpos plano  ax.gif Įkelkit planelį patalpos : virtuvė-svetainė.

Aš kai planavausi savo virtuvę /svetainę, tai irgi iš pradžių planavau virtuvę. Po to pagalvojau apie svetainės išplanavimą, tada supratau kad mano suplanuota virtuvė niekam tikus...
Jei norite vertikaliai atidaromų viršutinių spintelių, kodėl nedalinate spintelių viršutinių į tris dalis? Ar kargo 25 cm jum būtinas prie indaplovės ir šaldytuvo?


Tikrai apsižioplinau planą įkelti, vietos mažai pietų stalui - jos tiesiog nėra (60 kv.m. viso). Foto su gartraukiu matosi kitų durų kampukas - į miegamą. Tai stalas kaip ir ant praėjimo gaunasi, todėl ištraukiamas man atrodo vienintelė išeitis. Mažų vaikų nėra, dviem suaugusiem pats tas. Tokiu atveju kėdes tas pačias galima naudoti valgymui, pasisėdėjimui prie krosnelės svetainėj , prie kavos stalelio (viskas kelių metrų atstumu smile.gif ). Sėdėjimo prie salos valgymui prie salos nemėgstu, nepatinka kaip vištai ant laktos ant pusbario kėdžių, juolab kad niekur kitur jos nepritaikomos.
Ir labai subjektyviai - daugeliu atveju man negražu salos su atsisėdimo vaizdu į svetainę, ypač kai ji maža. Dar būtų išeitis kavos stalelis transformuojamas į pietų stalą, bet gražaus, įskaitant Calligari, neteko matyti, tai irgi subjektyviai būtų didesnė blogybė nei ištraukiamas.
Ai tas sulankstomas labai lengvai susistumia, "liogkim dvizeniem ruki", tsakant smile.gif Nuorodas ar nuotraukas rytoj įkelsiu. Svetainės išplanavimas minimalus : krosnelė, TV, sofa arba kampas ir kavos stalelis.

Dėl viršutinių spintelių dalinimo labai įdomi mintis. Dažniausiai dabar dalina horizontaliai, čia irgi galima taip būtų, bet gal per daug tų horizontalių linijų, įskaitant stalčius. O vertikaliai, kaip siūlot pasiieškosiu pavyzdžių.

Kargo nebūtinas, indaplovės išvadai arčiau plautuvės, bet galima ją ir prie šaldytuvo montuoti. O kur tada tuos 25 cm dėti g.gif .



Papildyta:
QUOTE(Rutele_S @ 2016 03 30, 22:17)
Y2K, na, tai kai isbandysit, as tikiuosi pasisakysit cia, kas ir kaip biggrin.gif  As dar turiu marias laiko, bet labai svarstau apie lubini gartrauki..
o del isdestymo jusu virtuves, nelabai ka pasakyt galiu...tik irgi nesuprantamas man dalykas, tas istraukiamas stalvirsis. Kame jo geris yra, as nesuprantu  blush2.gif
dovanokit, bet praleidau kazkaip diskusijas per akis, del tu istraukiamu geriu..Ar tai vietoj stalo naudot zadat, na, prisest kavos atsigert, ar kaip pjaustymo lentele? Pas mus dabar, yra, istraukiama diiiiidele pjaustymo lentele, taip as ja vadinu  biggrin.gif  Bet niekada nesugalvojau, neprireike ja pasinaudoti. Man kazkaip atrodo per zemai, nepatogu...
Tai va, ir kyla klausimas, kam ji zmonems g.gif
Beje, kokiu fasadu norite? Koks pas jus namu stilius?

Būtinai pasakysiu smile.gif, manau, kad bus OK, minusas kaina. Apie ištraukiamą stalą aukščiau išsiplėčiau. Jo aukštis turėtų būti kaip normalaus stalo, apie 75 cm.

Stilių mixas, dėl fasadų mėtausi. Ryt įkelsiu nuorodą mane užkabliavusio frezavimo, bet nerandu, kas pagamintų už normalią kainą. Kitas priimtinas variantas - paprasti lygūs, LMDP, kuo labiau susiliejantys su sienom, kas susitaupytų, galima pridėti mandresniam stalviršiui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2016 03 30, 22:17)
Beje, kokiu fasadu norite? Koks pas jus namu stilius?


Fasadai labai patiktų tokie: http://www.antonioma...salito-kitchen/, bet kuo toliau tuo labiau linkstu link paprasto lygaus skandinaviško varianto kaip viršutinis pvz. http://pickyliving.s...piration/lador/.

Ištraukiamas stalviršis http://www.haefele.d.../sku_505.70.210.

Svetainė su virtuve: Planas Svetainė apie 18 kv.m., griežtai pririšta tik TV vieta, kiti baldai šiaip pabraižyti.
Atsakyti
Sveikos tikriausiai jus zinosit. Tas istraukiamas stalvirsis matau geras reikalas. Tik beda jauciu kad jis brangus. Kokia kaina man reiketu orientuotis 50 x 100 cm.
Atsakyti
QUOTE(B'ena @ 2016 03 29, 12:13)
Esu tos pačios nuomonės  blush2.gif  Visuomet naudojausi tik paprastais stalčiais ir mechanizmais, tad rečiau naudojamiems irgi kažin ar darysiu  g.gif  Beje savaitgalį mačiausi su giminaite, aišku pagrindinė tema statybos ir tt, tai ji keikė susiriesdama blumus, nes po trijų metų naudojimo visi jos virtuvės mechanizmai sugedo, dabar vyksta ginčai su virtuvę gaminusiu meistru, spėja, kad jis kažką blogai monduotamas padarė ar kita kažkokia priežastis, tad ji apskritai sako dabar nedarytų jokių mechanizmų. Pirmą kartą išgirdau neigiamą nuomonę, visos draugės be blumų savo gyvenimo neįsivaizduoja  unsure.gif 

Pas mane panašiai, stalčių bus apie 20 priklausomai ar darysiu garinę orkaitę ar kombinuotą, o gal tik paprastą pasirinksiu, dar nenusprendžiau  g.gif  aišku priklausys kiek paskaičiuos man už virtuvę, nes biudžetas labai ribotas. Bėginių metrų gaunasi 8,6 metro, viskas viršus ir apačia bei tame tarpe 3 spintos  doh.gif


Pas mus namie visur Blum furnitūra, jau dešimt metų tarnauja ir niekas dar nesugedo. Pirmą kartą girdžiu tokį dalyką, kad sugestų ir net visi virtuvės mechanizmai. Gal ten visai ne Blum? Būtų įdomu pažiūrėti kas ten sugedo, ar pats Blum gaminys ar tai kaip jis veikia, ar tai kaip jis įrengtas balde?
Įdomu koks numatomas biudžetas tokio dydžio virtuvei su tiek stalčių ir blizgiais fasadais? Domina tik baldų, be gartraukio ir buitinės technikos kaina. Ačiū. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dešimtukas: 31 kovo 2016 - 14:39
QUOTE(vovere16 @ 2016 03 31, 15:20)
Sveikos tikriausiai jus zinosit. Tas istraukiamas stalvirsis matau geras reikalas. Tik beda jauciu kad jis brangus. Kokia kaina man reiketu orientuotis 50 x 100 cm.


Apie 150 eur, jei pirkti Brasoj iš gatvės. Galima iš vokiečių atsisiųsti už maždaug 110 eur.
Dydžiai riboti - plotis 45-90 cm, gylis 61 cm, jei nišos gylis 40 cm ir 82 cm, jei nišos gylis nuo 50 cm. Furnitanas visokiais ištraukiamais stalais prekiauja, bet ten brangiau.
------
Dešimtuk, gal patartumėte, kuo skiriasi Blum Metabox ir Tandembox stalčiai?

Ir labai norėčiau sužinoti Jūsų nuomonę apie LMDP su klijuojama natūralaus lukšto briauna. S.k.s. daro. Įdomu, gerai laiko ta briauna, praktiška? Atrodo tai labai gražiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Y2K: 31 kovo 2016 - 14:59
QUOTE(Dešimtukas @ 2016 03 31, 14:36)
Pas mus namie visur Blum furnitūra, jau dešimt metų tarnauja ir niekas dar nesugedo. Pirmą kartą girdžiu tokį dalyką, kad sugestų ir net visi virtuvės mechanizmai. Gal ten visai ne Blum? Būtų įdomu pažiūrėti kas ten sugedo, ar pats Blum gaminys ar tai kaip jis veikia, ar tai kaip jis įrengtas balde?
Įdomu koks numatomas biudžetas tokio dydžio virtuvei su tiek stalčių ir blizgiais fasadais? Domina tik baldų, be gartraukio ir buitinės technikos kaina. Ačiū. smile.gif

Tas ir man keista buvo, bet na būtent Blum dėjosi g.gif Kaip minėjau, tai pirmas neigiamas atsiliepimas ir manau, kad gal tikrai meistras kažką ne taip padarė g.gif Didžioji stalčių dalis sugedo ir pakeliamos durelės. Paprašiau, kad informuotų, kai išsiaiškins tiksliai kokios priežastys ir sprendimas. Manęs asmeniškai tai neatbaidė nuo mechanizmų blush2.gif
Be stalviršio, buitinės ir kriauklės norėčiau įtilpti į 4500 ax.gif Kažin realu? Viena įmonė paskaičiavo preliminariai 4000, bet manau realiai kaina gerokai kiltų viską tiksliai dėliojant.
Atsakyti
QUOTE(Y2K @ 2016 03 31, 14:42)
Apie 150 eur, jei pirkti Brasoj iš gatvės. Galima iš vokiečių atsisiųsti už maždaug 110 eur.
Dydžiai riboti - plotis 45-90 cm, gylis 61 cm, jei nišos gylis 40 cm ir 82 cm, jei nišos gylis nuo 50 cm. Furnitanas visokiais ištraukiamais stalais prekiauja, bet ten brangiau.
------
Dešimtuk, gal patartumėte, kuo skiriasi Blum Metabox ir Tandembox stalčiai?

Ir labai norėčiau sužinoti Jūsų nuomonę apie LMDP su klijuojama natūralaus lukšto briauna. S.k.s. daro. Įdomu, gerai laiko ta briauna, praktiška? Atrodo tai labai gražiai.

Tandembox - tai tokie stalčių šonai metaliniai, tokie iš dvigubos skardos, stori, gražūs. Na, žodžiu daiktas geras. smile.gif Važinėjasi labai sklandžia ir užsidaro minkštai. Metabox - eiliniai stalčiai su viengubais metaliniais šonais, nesakau, kad jie blogi, bet čia žemesnis lygis. Dar vienas esminis skirtumas, tai fasadų reguliavimo galimybės: pas Tandembox yra geresnės.
Apie lukšto briauną deja atsakyti negaliu, nesusiduriu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dešimtukas: 31 kovo 2016 - 15:49