Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 30

QUOTE(saulyteee @ 2016 03 28, 18:27)
Sveikos..
aš truputį nelabai apie virtuvę noriu paklaust.. norim pasibraižyt ir mes ją.. bet.. sakykite o ta programa HomeByMe tik coliais visus matmenis dėliojatės? g.gif  ar aš kažko nesugaudau ten.. unsure.gif gal dar kas kokią programą rekomenduotumėt?


desiam kampe ten parametrus galima keisti, tai pasirinkit metric sistema ir matuos viska centimetrais
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2016 03 28, 19:49)
desiam kampe ten parametrus galima keisti, tai pasirinkit metric sistema ir matuos viska centimetrais

ačiū thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2016 03 28, 20:27)
Sveikos..
aš truputį nelabai apie virtuvę noriu paklaust.. norim pasibraižyt ir mes ją.. bet.. sakykite o ta programa HomeByMe tik coliais visus matmenis dėliojatės? g.gif  ar aš kažko nesugaudau ten.. unsure.gif gal dar kas kokią programą rekomenduotumėt?

colius pakeisite į metrus nustatymuose (paspauskit ratuką, esantį lango viršuje, dešinėje), "units" parinkite "metric"
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Ir aš su vizualizacijom, man pakolkas labai sunkiai sekas, ir su HomebyMe sunkiai draugauju doh.gif
Virtuvės ilgis 4,5m, o aukštis 2,40m
Gartraukio noriu įmontuojamo, bet kažkodėl neleido man ta programėlė jo įmontuojamo daryt, ir dar visur stalčiai ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jūsų Didenybė @ 2016 03 26, 19:08)
Ačiū už atsakymą  4u.gif Pas mus nusimato gan didelė virtuvė. Jei įvardinti tai kaip L raidę, tai viena siena 306 cm, kita - 470 cm. Kadangi svetainėj jokių indaujų neplanuoju, tai viskas turės tilpti, o variantą šiuo metu galiu leisti sau tik gana ekonomišką...  unsure.gif Net galvoju - nu kam tų man blumų visur. Gyvenime jų neturėjus, tai gal retai vartojamiems stalčiam man jų ir nereikia  blush2.gif


Esu tos pačios nuomonės blush2.gif Visuomet naudojausi tik paprastais stalčiais ir mechanizmais, tad rečiau naudojamiems irgi kažin ar darysiu g.gif Beje savaitgalį mačiausi su giminaite, aišku pagrindinė tema statybos ir tt, tai ji keikė susiriesdama blumus, nes po trijų metų naudojimo visi jos virtuvės mechanizmai sugedo, dabar vyksta ginčai su virtuvę gaminusiu meistru, spėja, kad jis kažką blogai monduotamas padarė ar kita kažkokia priežastis, tad ji apskritai sako dabar nedarytų jokių mechanizmų. Pirmą kartą išgirdau neigiamą nuomonę, visos draugės be blumų savo gyvenimo neįsivaizduoja unsure.gif
QUOTE(Y2K @ 2016 03 26, 19:35)
Man ta pati įmonė paskaičiavo 700 eur skirtumą tarp blum Tandenbox ir Metabox stalčių 21 vnt apie 7,5 apačios bėginių metrų. Kuo skiriasi nžn, abu lyg švelnaus pritraukimo.

Pas mane panašiai, stalčių bus apie 20 priklausomai ar darysiu garinę orkaitę ar kombinuotą, o gal tik paprastą pasirinksiu, dar nenusprendžiau g.gif aišku priklausys kiek paskaičiuos man už virtuvę, nes biudžetas labai ribotas. Bėginių metrų gaunasi 8,6 metro, viskas viršus ir apačia bei tame tarpe 3 spintos doh.gif

QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2016 03 26, 21:49)
Velykom ruošiamės ne tik buožės su indaplovėm... bet ir buožės be indaplovių.  lotuliukas.gif 

Kas kiaušinius margina, o kas virtuvėj sieną tarp spintelių margina..

Va kaip išmargino mano vyras Šv. Velykoms virtuvikę

Su šventėm  4u.gif  mirksiukas.gif  smile.gif

Labai jauki Jūsų virtuvė wub.gif Planuoju lempą tokią pailgą pas save virtuvėje darytis ax.gif Ar pasiteisino Jums?

Keletą dienų intensyviai mirkau vokiečių forumuose, skaičiau apie blizgias ir matines virtuves blush2.gif Reziume: blizgios virtuvės nerekomenduoja tie, kurie jos neturi, o jau turintys 90 proc rinktųsi tik blizgią vėl ir rekomenduoja kitiems. Viskas tik patvirtino mano iki šiol susidarytą nuomonę apie labai paprastą priežiūrą, na o matinės dar laaaabai priklauso nuo paviršiaus, nes vieni matiniai yra tikrai neteplūs, o kiti (tame tarpe ir mano dabar turimas) siaubingai teplūs ir be galo sunkiai valomi. Pati apsisprendžiau dėl blizgios, tik va mano ponas bando savo veto teise pasinaudoti, atseit visi dabar turi ir tt (ką ir aš prieš savaitę mekenau) bei daug valymo bus (lyg jis skudurėlį rankose gyvenime laikė doh.gif ), tai dar bus diskusijų biggrin.gif
Beje, vienareikšmiškai nepatariama blizgių virtuvių valyti mikropluošto šluostėmis, nes jos su laiku nuima blizgesį, geriausiai rinktis langams skirtus verstos odos skudurėlius arba bent jau medvilninius g.gif
Atsakyti
QUOTE(B'ena @ 2016 03 29, 13:13)

Labai jauki Jūsų virtuvė  wub.gif  Planuoju lempą tokią pailgą pas save virtuvėje darytis  ax.gif  Ar pasiteisino Jums?


Dėkui 4u.gif
Gera ta lempa, jokių trūkumų. Tik apsiskaičiuokit kokios jums reikia - kuo ilgesnė tuo galingesnė. Mums gal per šviesu truputį. Jungiu ją tik kada tikrai reikia daug šviesos. Labiau mėgstam jaukius kitus apšvietimus- virš stalo ir po spintelėm. Svetainės pusėj jungiam sieninius šviestuvus... tokie biški romantiniai mūsų vakarai. biggrin.gif
Bet būna, kada reikia ir norisi tos pagrindinės ilgos Gaudrės lempos.
4u.gif

Senam bute irgi tokią virtuvėj lempą turėjom. Buvo kiauras stogas, tai lašėjo per lempą lietus... ir nieko biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamutekaipsaulute: 29 kovo 2016 - 20:24
QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2016 03 29, 20:20)
Dėkui  4u.gif
Gera ta lempa, jokių trūkumų. Tik apsiskaičiuokit kokios jums reikia - kuo ilgesnė tuo galingesnė. Mums gal per šviesu truputį. Jungiu ją tik kada tikrai reikia daug šviesos. Labiau mėgstam jaukius kitus apšvietimus- virš stalo ir po spintelėm. Svetainės pusėj jungiam sieninius šviestuvus... tokie biški romantiniai mūsų vakarai.  biggrin.gif
Bet būna, kada reikia ir norisi tos pagrindinės ilgos Gaudrės lempos.
4u.gif

Senam bute irgi tokią virtuvėj lempą turėjom. Buvo kiauras stogas, tai lašėjo per lempą lietus... ir nieko  biggrin.gif

Ačiū labai 4u.gif Šiuo metu esam priversti romantiškai gyventi, nes lubos labai aukštos, tai jau niekaip neapšviečiam doh.gif Noriu šviesooooos naujuose namuose biggrin.gif
Atsakyti
Na tai ar kas nors turi garsiausi,įmontuota į lubas? Gražu,nesimato,tik ar veiksminga?
Beje poroj žurnalų,mačiau virtuvės išvis be jokio garsiausio virš kaitlentes. Įdomu kaip ten smile.gif gal negaminantiems...
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2016 03 30, 17:27)
Na tai ar kas nors turi garsiausi,įmontuota į lubas? Gražu,nesimato,tik ar veiksminga?
Beje poroj žurnalų,mačiau virtuvės išvis be jokio garsiausio virš kaitlentes.  Įdomu kaip ten smile.gif gal negaminantiems...


Turiu, bet dar neišbandžiau, tai negaliu komentuoti. Pagal parametrus, turėtų būti veiksminga.

Ten gal namai su rekuperacine ir vėdinimo sistema.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Y2K: 30 kovo 2016 - 16:33
QUOTE(Y2K @ 2016 03 30, 17:32)
Turiu, bet dar neišbandžiau, tai negaliu komentuoti. Pagal parametrus, turėtų būti veiksminga.

Ten gal namai su rekuperacine ir vėdinimo sistema.

Toks nekuklus klausimas smile.gif
Kada išbandyt nusimato? Mėnuo, du? Pasirodykit savo virtuve blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2016 03 30, 18:26)
Toks nekuklus klausimas smile.gif
Kada išbandyt nusimato? Mėnuo, du?  Pasirodykit savo virtuve  blush2.gif

Min. 2 mėn., nes virtuvės baldų dar nėra, kaip tik gamintojo paieškos procesas, o gartraukis jau seniausiai sumontuotas.
Brėžinius mielai įkelsiu, kol neužsakyta, tikiuos gauti kritikos ir pasisemti gerų minčių. 4u.gif
Tik dar dropbox-ą reik įvaldyti, kad įkelti smile.gif
Atsakyti
Gartraukis
testuoju, atidaro?
gal kas žino kaip elgtis, kad iškart atidarytų foto?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Y2K: 30 kovo 2016 - 19:42