Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 30

user posted image

Su Šv. Velykom mielos kolegės planuotojos 4u.gif smile.gif
P.s. kiaušiniai nedažyti smile.gif
Atsakyti
[quote=mamutekaipsaulute,2016 03 26, 22:49]
Velykom ruošiamės ne tik buožės su indaplovėm... bet ir buožės be indaplovių. lotuliukas.gif

Kas kiaušinius margina, o kas virtuvėj sieną tarp spintelių margina..

Va kaip išmargino mano vyras Šv. Velykoms virtuvikę

Sveiki kokias plokstes virtuveje pasirinkote? Labai jauki ir graži jūsų virtuvė☺
Atsakyti
smagu, thumbup.gif sauniai-ismargino smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lara22: 27 kovo 2016 - 17:53
QUOTE(agnmac @ 2016 03 27, 17:33)
Sveiki kokias plokstes virtuveje pasirinkote?

Bodega pilka (Pfleiderer) - fasadai ( 7 € kvadratas)
Bodega šviesi (Pfleiderer)- korpusai ( 7 € kvadratas)
Malaga blizgi (Termopal)- pakabinamų spintelių fasadai
Stalviršis
Ačiū visom pagyrusiom, ir mum labai gražu, praktiška ir patogu.
Dienos šviesoj dar nufotografuosiu. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamutekaipsaulute: 27 kovo 2016 - 22:40
Aš abejojau dėl to, kad netelpa orkaitė su kaitlente prie tos sienos

Su sv Velykom;)

Kaip tik vakar buitines technikos parduotuvej buvom ir matem net 4 ar 5 skyliu kaitlenciu kokiu 30cm gylio, tiksliai nematavau, bet uz standarta tikrai mazesnio gylio:)Lyg ir orkaite mazesnio gylio buvo, bet del jos nesu tikra:)
Taip kad variantu siais laikais pilna:)
Atsakyti
Labas. Neapsisprendziu, kaip planuoti isdestyti virtuve..
Turiu tik toki planeli blush2.gif
Raudona linija pazymetos sienos nusprendem nedaryti
Zalia linija - butent taip ir bus, i sandeliuka iejimas bus is koridoriaus, o geriau virtuves didesnis plotas...
Geltonoji linija, sienos ilgis 3,40 ar 3,20, tiksliai dabar neatsimenu.

Svarstymai:
A - daryti tik kur ta geltonoji linija, ir sala - pusbari, atsiremencia i lauko siena.
B - daryti L formos, ir kur geltona linija, bei palei laukine siena, ir tada jau be salos? Jei siame variante, tai palei laukine siena tik pastatomos spinteles (aplamai,pakabinamu spinteliu nelabai noriu, jau geriau spintu blokas, bei siaip pastatomos spinteles smile.gif

user posted image
Tik zinau kad orkaites nenoriu zemai biggrin.gif O del salos, tai jei jau ja daryt, tai normaliai, kad nebutu kaip spuogas, kaip koks sasas...O jei apink ja apeit sudetinga bus tai tada nereik visai... Bus valgomasis stalas, staciakampis,6vietis. Tad reik atkreipt demesi,kad viskas normaliai sutilptu... Aisku i architekto papaisytus baldu isdestymus,demesio nekreipiam biggrin.gif

Ir dar tuo paciu paklausiu, ar kas turi gartrauki, imontuojama i lubas? ar traukia ka? Gaminu kasdien bigsmile.gif
Ai, nepaminejau, taikom i klasikini, gal kiek skandinaviska stiliu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rutele_S: 27 kovo 2016 - 23:29
QUOTE(Rutele_S @ 2016 03 27, 23:29)
Labas. Neapsisprendziu, kaip planuoti isdestyti virtuve..
Turiu tik toki planeli blush2.gif


Sveiki, gerai suprantu, kad šį namą statotės? Pažiūrėjus į planą, atrodo, kad statote jį automobiliui, nes garažas tikrai erdvus smile.gif Sau privačios vonios nenorite?
Nesu architektė ir nepretenduoju į tokią, bet iš pirmo žvilgsnio namas gerokai sugrūstas ir nepatogus atrodo.
Man iš viso klausimas - kam reikia garažo? Kainuoja brangiai - galima būtų statyti mažesnį namą arba geriau išnaudoti erdves. Stoginė puikiausiai atlieka garažo vaidmenį.
Čia aišku, ne į temą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rarity @ 2016 03 28, 10:37)
Sveiki, gerai suprantu, kad šį namą statotės? Pažiūrėjus į planą, atrodo, kad statote jį automobiliui, nes garažas tikrai erdvus smile.gif Sau privačios vonios nenorite? 
Nesu architektė ir nepretenduoju į tokią, bet iš pirmo žvilgsnio namas gerokai sugrūstas ir nepatogus atrodo.
Man iš viso klausimas - kam reikia garažo? Kainuoja brangiai - galima būtų statyti mažesnį namą arba geriau išnaudoti erdves. Stoginė puikiausiai atlieka garažo vaidmenį.
Čia aišku, ne į temą  blush2.gif

Hmm, čia kiek žmonių tiek nuomonių tikriausia...
Musų šeimai pvz net mažas tas garažas būtų. Nes vyras su savo veikla jau netelpa ir į du garažus biggrin.gif
Vieniems gal ir didelis garažas arba jo visai nereik, kitiem gali būti ir per mažas...
Man visai patinka projektukas.
Nemanau kad kambariai ankštūs. Normaliai. Kiek gi ten laiko praleidi jose- veiksmas gi vyks lauke ir svetainėj- virtuvėj biggrin.gif
Klausimas pirmiausia - ar žalioj sienoj bus langų?
Antriausia - kaip planuojat svetainės baldus?
Trečiausia kur būtų stalo zona? Gal kokia ypatinga vieta prie lango yra, kur norėtumėt valgomo stalo... o tada jau ir virtuvė bus aiški.
Gal nuo to reiktų pradėti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamutekaipsaulute: 28 kovo 2016 - 10:00
QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2016 03 28, 09:56)
Hmm, čia kiek žmonių tiek nuomonių tikriausia...



Tas taip 4u.gif

Kiekvienas pagal savo įpročius ir gyvenimo būdą žiūrime, bet kitokią nuomonė visada gerai išgirsti wink.gif
Bet man čia ir svetainė su virtuve gan maža atrodo blush2.gif Ir praėjimai iš visų pusių. Pvz., kur bus televizorius? Prie garažo sienos greičiausiai. Išėjimas į garažą, į terasą, šešiavietis stalas, svetainės komplektas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rarity: 28 kovo 2016 - 10:10
Merginos,sklypo padėtis leido tik pailga namą,aišku norėčiau labiau kvadratinio,kitaip išsidėstytu patalpos... Nervino ir tas ilgokas koridorius na bet geriau pagalvojus gerai,miegamas ramiai,toliau bus smile.gif daryt vonia sau vonia vaikams,vonia svečiams na ne vonia o vonios kambarį man atrodo kvaila. Na gal greičiau brangu ir neapsimoka. Dar plius valymo daugiau ;D Čia aišku pagal kiekvieną šeima. .. O jei paaugus sūnui,nebenorės didžiaja vonia naudotis, bus dušas su wc, beje ten kiek kitaip darysim vidinės sienas,turiu omeny kur mažasis wc ir skalbykla smile.gif
Garažas... Ne pas visus žmones,garažas skirtas tik automobiliui.. Vyras sako tikiuosi nebus per mažas... Žoliapjovės traktorius,darbiniai statybos įrankiai, didelis žvejybos arsenalas.. O jis šiaurės pusėj,tad neturiu nk prieš jo dydį.
garažo sienoje bus krosnelė o telika siūlo architektas dėt priešais terasą,ties ta sienele. Ją truputį pailginto kad tilps mano turima komoda. O gal ir prie krosnelės, nors man nlb toks variantas bet matysim eigoje.
Žaliosios linijos langai? Ar tai lb svarbu? Nes priklausys kaip suplanuoti virtuvė. Jei tik palei geltona siena tai langai palei visa siena,nuo žemės 40 cm pakelti, jei daryt L forma,langai jau mažesni,iki darbastalio. Žaliojoje sienoj praktiškai trys langai.
O sofkute tai jau kaip nors pastatysim tik vat jei pasidarys sala, stalui kad tik liktų vietos...
Ypatingos vietos stalui nėra,nes visas vidinis kiemas gražus. Na bus gražus, tikiuosi biggrin.gif
Dar tik pradėsim šįmet, bet man jau dabar lb daug klausimų galvoj,ir žiūriu kad reikia pašalinių nuomonių. Nes kuo daugiau konkretumo, ir galvosūkių išsispręs anksčiau, tuo geriau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2016 03 28, 11:16)

Dar tik pradėsim šįmet, bet man jau dabar lb daug klausimų galvoj,ir žiūriu kad reikia pašalinių nuomonių. Nes kuo daugiau konkretumo, ir galvosūkių išsispręs anksčiau, tuo geriau smile.gif


drinks_cheers.gif
Virtuvės - svetainės dalį reikėtų išsididinti ir dėlioti variantus - piešti, keisti, rodyti, ginčytis, įvertinant pagrindines vaikščiojimo kryptis ir akcentus. Ir nepalikti, ai kaip nors wink.gif
Atsakyti
Sveikos..
aš truputį nelabai apie virtuvę noriu paklaust.. norim pasibraižyt ir mes ją.. bet.. sakykite o ta programa HomeByMe tik coliais visus matmenis dėliojatės? g.gif ar aš kažko nesugaudau ten.. unsure.gif gal dar kas kokią programą rekomenduotumėt?
Atsakyti