Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 30

QUOTE(Mascara @ 2016 03 25, 21:57)
bet indaplovė atima pačią naudingiausią vietą, kur galima susidėt kruopas prieskonius ir t.t. Indaplovėse (smardalynėse  lotuliukas.gif ) kaupiasi grybeliai nuo kurių galima mirti, google paskaitykit biggrin.gif prisijuokiau iš pono Antano išminties  lotuliukas.gif
į temą, sandrasa, man ir nelabai žiūrisi tas cargo, gal geriau žiūrėtųsi, jei jis nesibaigtų ties orkaitės viršum, o būtų iki viršaus pvz

biggrin.gif dėl to cargo, kaip tik atsisakiau jo iki viršaus. Norėjosi kiek įmanoma labiau "pasimetrinti" viršutines spinteles smile.gif Bet aišku, dar galvojimui turiu savaitėle laiko biggrin.gif
Atsakyti
Kas buvo čia įkėlę baldus, kur sakė, kad copy paste visi vienodi??? Žiūrėjau, o dabar nerandu... Reikia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūsų Didenybė @ 2016 03 25, 21:23)
Kas buvo čia įkėlę baldus, kur sakė, kad copy paste visi vienodi??? Žiūrėjau, o dabar nerandu... Reikia  blush2.gif

Lyg aš taip rašiau g.gif. Zebrano baldai fb linką dėjau
Atsakyti
QUOTE(B'ena @ 2016 03 25, 22:33)
Lyg aš taip rašiau  g.gif. Zebrano baldai fb linką dėjau

Ačiū, šitie thumbup.gif

Gal kas žinot kaip su jų kokybe? blush2.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Nu ka- buozes su indaplovemis - velykom ruosiates lotuliukas.gif O ka mums, kurios neturi pertekliniu virtuviu ir aplamai virtuviu daryt g.gif biggrin.gif Belieka tik planuot , kaip Kaledas ruosim drinks_cheers.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrasa @ 2016 03 25, 21:08)

Aš esu kiek šališka, nes įsimylėjusi savo 2 eilių virtuvę, tad stengčiausi L formos išvengti. Tačiau, gal Jūs neturėsite šalia sandėliuko, tad reikia daugiau spintelių... Svarbu, kad pasiektumėte šaldytuvą nuo kaitlentės tiesia linija, kad netrukdytų salos kampas. Man aukštas cargo irgi nepatinka, Jūsų variantas geresnis. Bet gal vertėtų sukeisti vietomis orkaitę ir cargo, kad šis atsidurtų prie sienos? Taip tos linijos dar gražiau būtų - neliktų atskirtų stalčių. Aš kogero būčiau išvis cargo neplanavus, būtų daugiau vietos likę kampinės spintelės durelėms.
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2016 03 26, 12:20)
Aš esu kiek šališka, nes įsimylėjusi savo 2 eilių virtuvę, tad stengčiausi L formos išvengti. Tačiau, gal Jūs neturėsite šalia sandėliuko, tad reikia daugiau spintelių... Svarbu, kad pasiektumėte šaldytuvą nuo kaitlentės tiesia linija, kad netrukdytų salos kampas. Man aukštas cargo irgi nepatinka, Jūsų variantas geresnis. Bet gal vertėtų sukeisti vietomis orkaitę ir cargo, kad šis atsidurtų prie sienos? Taip tos linijos dar gražiau būtų - neliktų atskirtų stalčių. Aš kogero būčiau išvis cargo neplanavus, būtų daugiau vietos likę kampinės spintelės durelėms.

Ačiū, Juodai, už patarimą smile.gif Būtų platesnė ta siena kur orkaitė, ir aš likčiau ties dviejų eilių virtuve smile.gif Bet neiseis, sandeliuko neturesiu arti. Svarstau, vis tik gal deti pakabinamose spintelese stikla i apatines dalis, norisi lengvumo... Del cargo vertos demesio mintys. Dar galvoju galbut reiktu sutankinti stalcius po orkaite,kaitlente, apie tai mastau, ir sala vis tik gal reiktu sukti lygiagreciai su kriaukle,lad butu patogu is indaploves indus irankius sudeti smile.gif Zodziu,apmastymuose dar esu smile.gif Spalva esu jau seniai issirinkusi, mano vizijoj nuobodi pieno baltumo balta biggrin.gif Vilioja blizgi plokste bet dar dvejoju,man atrodo pirstuosis labai, ir matysis, is valgomojo erdves,svetaines puses bus sviesu, langu daug smile.gif Bet ... SM temos padejo apsispresti del siuksliu dezes stalciuje,del pakeliamu dureliu pakabinamose spintelese, del kitu smulkmenu,apie kurias " ant greicio" nepagalvotum - cia jau aciu jusu kritiskoms, bet konstruktyvioms diskusijoms temose smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandrasa: 26 kovo 2016 - 13:36
QUOTE(Jūsų Didenybė @ 2016 03 25, 21:34)
Ačiū, šitie  thumbup.gif

Gal kas žinot kaip su jų kokybe?  blush2.gif

Labai linkstu prie šios kompanijos, daviau paskaičiuoti ir patiko bendravimas su klientais, kurie žino ko tiksliai nori ir nebuvo jokių atsikalbinėjimų, kad taip negalim ir tt. Kaip suprantu, tai jie tame pačiame lygyje kaip Lino baldai (draugė turi jų gamintus baldus ir labai patenkinta, bet man asmeniškai jie nei gražūs, nei kokybiški, nei funkcionaliai išplanuoti) ar TG baldai ( 100 eurų projektui man daugoka, tuo labiau, kad viską turiu pasibraižiusi. Jei iš pradžių būčiau juos radusi, mielai sumokėčiau ir turėčiau projektą, bet dabar jau nelabai verta) , tad renkantis ne pačią brangiausią virtuvę, turint aiškią viziją manau jie puikiai viską išpildytų. ZB gamino draugės vyrui ofiso baldus, tai viskas ok, patenkinti. Seniau Juodai žadėjau parašyti apie DeepDesign baldų gamintojus, tai jiems net nedaviau skaičiuoti, nes būtent šiuo metu pas juos klasiokė gaminasi ir kaina kosminė, jei skaičiuojant bėginio metro kainą, tai gaunasi panašiai, kaip ir Inhaus Nolte virtuvės iš Domus galerijos. Tad negaišinau nei jų, nei savo laiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(B'ena @ 2016 03 26, 15:45)
Labai linkstu prie šios kompanijos, daviau paskaičiuoti ir patiko bendravimas su klientais, kurie žino ko tiksliai nori ir nebuvo jokių atsikalbinėjimų, kad taip negalim ir tt. Kaip suprantu, tai jie tame pačiame lygyje kaip Lino baldai (draugė turi jų gamintus baldus ir labai patenkinta, bet man asmeniškai jie nei gražūs, nei kokybiški, nei funkcionaliai išplanuoti) ar TG baldai ( 100 eurų projektui man daugoka, tuo labiau, kad viską turiu pasibraižiusi. Jei iš pradžių būčiau juos radusi, mielai sumokėčiau ir turėčiau projektą, bet dabar jau nelabai verta) , tad renkantis ne pačią brangiausią virtuvę, turint aiškią viziją manau jie puikiai viską išpildytų. ZB gamino draugės vyrui ofiso baldus, tai viskas ok, patenkinti.  Seniau Juodai žadėjau parašyti apie DeepDesign baldų gamintojus, tai jiems net nedaviau skaičiuoti, nes būtent šiuo metu pas juos klasiokė gaminasi ir kaina kosminė, jei skaičiuojant bėginio metro kainą, tai gaunasi panašiai, kaip ir Inhaus Nolte virtuvės iš Domus galerijos. Tad negaišinau nei jų, nei savo laiko  ax.gif

Ačiū už atsakymą 4u.gif Pas mus nusimato gan didelė virtuvė. Jei įvardinti tai kaip L raidę, tai viena siena 306 cm, kita - 470 cm. Kadangi svetainėj jokių indaujų neplanuoju, tai viskas turės tilpti, o variantą šiuo metu galiu leisti sau tik gana ekonomišką... unsure.gif Net galvoju - nu kam tų man blumų visur. Gyvenime jų neturėjus, tai gal retai vartojamiems stalčiam man jų ir nereikia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūsų Didenybė @ 2016 03 26, 20:08)
Ačiū už atsakymą  4u.gif Pas mus nusimato gan didelė virtuvė. Jei įvardinti tai kaip L raidę, tai viena siena 306 cm, kita - 470 cm. Kadangi svetainėj jokių indaujų neplanuoju, tai viskas turės tilpti, o variantą šiuo metu galiu leisti sau tik gana ekonomišką...  unsure.gif Net galvoju - nu kam tų man blumų visur. Gyvenime jų neturėjus, tai gal retai vartojamiems stalčiam man jų ir nereikia  blush2.gif


Man ta pati įmonė paskaičiavo 700 eur skirtumą tarp blum Tandenbox ir Metabox stalčių 21 vnt apie 7,5 apačios bėginių metrų. Kuo skiriasi nžn, abu lyg švelnaus pritraukimo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Y2K: 26 kovo 2016 - 19:38
QUOTE(pajūrys @ 2016 03 26, 11:56)
Labas rytas  4u.gif
Nu ka- buozes su indaplovemis - velykom ruosiates  lotuliukas.gif

Velykom ruošiamės ne tik buožės su indaplovėm... bet ir buožės be indaplovių. lotuliukas.gif

Kas kiaušinius margina, o kas virtuvėj sieną tarp spintelių margina..

Va kaip išmargino mano vyras Šv. Velykoms virtuvikę

Su šventėm 4u.gif mirksiukas.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamutekaipsaulute: 26 kovo 2016 - 21:50
QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2016 03 26, 22:49)

Kas kiaušinius margina, o kas virtuvėj sieną tarp spintelių margina..

Va kaip išmargino mano vyras Šv. Velykoms virtuvikę

Su šventėm  4u.gif  mirksiukas.gif  smile.gif

Jei be indaplovių, tai ne buožės biggrin.gif
Gražiai Jums išmargino thumbup.gif
Su artėjančiomis!
Atsakyti