Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 30

QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2016 03 25, 08:18)
drinks_cheers.gif
Tik čia jau laimės dalykas tą matinę plokštę pasirinkti  biggrin.gif  Vienos teplios ir sunkiai valosi. Purvas tiesiog įsigeria ir sunkiai nusišveičia net su valymo priemonėm, o ruožus nuo valymo priemonių sunku pašalinti, debesys, debesys...
Kitos neteplios ir lengvai valosi, nelieka jokių ruožų pavalius net su šlapiu skuduriuku, valyti reikia kelis kartus rečiau nei blizgią, nes matosi ant jos tik tikrai purvini nutaškymai.
Pvz. Nuvarvėjo vandens srovelė. Blizgi - matosi, matinė - ne.
Šlapiom rankom pačiumpi spintelę- blizgi matos, matinė ne smile.gif

Sakot laimės dalykas? Nu gal g.gif Mes baldininkui nurodėm mūsų sienų dažų NCS kodą ir jis nudažė fasadus būtent tokia spalva. Net nebuvau mačius prieš užsakant smile.gif Nežinau kokia tų dažų sudėtis, bet manau kaip ir visų MDF.

QUOTE(Ducky @ 2016 03 25, 09:07)
o Jūsų kiek atsimenu spintelės vertikalios , taip? 60cm jos? Ar patogios? Nesigailite? nesitrankote galvos?

Taip mūsų aukštos, vertikalios ir ko gero apie 60 cm pločio gavosi. Dėl patogumo, tai patogios, tikari nesigailiu. Pasiekiu tik pirmą lentyną ir antrą, o norint pasiekti trečią reikia lipti ant laiptukų (IKEA pirkom), nors mano ūgis 170cm, bet man patogu.

Apie galvos daužymą. Skaičiau diskusiją ir nuoširdžiai nesupratau apie ką rašoma. Neįsivaizduoju kaip galėčiau daužyti galvą, gal, kad mūsų spintelės nėra labai gilios? Apie 35 cm ar pan. gavosi. Na ir virš indaplovės nėra spintelių. O šiaip tai ką nors paėmusi, uždarau ir tik tada kitą atidarau. Turiu bėdą, skubu, visur užkliūnu, daužausi šonus ir kojas, MB net sako, kad sava mirtim , panašu, nemirsiu biggrin.gif Nu, bet į virtuvės spinteles dar nė karto nieko nesusidaužiau ir neužkliuvau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Louhi: 25 kovo 2016 - 10:48
QUOTE(Louhi @ 2016 03 25, 11:47)
Sakot laimės dalykas? Nu gal  g.gif Mes baldininkui nurodėm mūsų sienų dažų NCS kodą ir jis nudažė fasadus būtent tokia spalva. Net nebuvau mačius prieš užsakant smile.gif Nežinau kokia tų dažų sudėtis, bet manau kaip ir visų MDF.
Taip mūsų aukštos, vertikalios ir ko gero apie 60 cm pločio gavosi. Dėl patogumo, tai patogios, tikari nesigailiu. Pasiekiu tik pirmą lentyną ir antrą, o norint pasiekti trečią reikia lipti ant laiptukų (IKEA pirkom), nors mano ūgis 170cm, bet man patogu.


Louhi, jei nesunku gal galit savo NCS spalva pasidalinti.
Aš kolkas mėtausi su fasadais- norėjau faneruotės su tokiu savotišku išfrezavimu, bet kadangi nerandu, kas padarytų, tai pradedu kabliuotis prie kitos idėjos - daryti lygias sienų spalvos, juolab kad randu artimo NCS kodo LMDP. Todėl labai įdomu palyginti, tik mano sienos gerokai pilkesnės.

Ir dar labai smalsu, koks aukštis viršutinių spintelių. Mano 120, tai vertikalios truputį kaip makaronai gaunasi, kai durelės apie 40 cm pločio, o horizontalios durelės kažkaip netraukia, nors sudalinimas labai tvarkingas išeitų, viena linija eitų ties šaldytuvo durelių viršum.
Atsakyti
QUOTE(Y2K @ 2016 03 25, 13:49)
Louhi, jei nesunku gal galit savo NCS spalva pasidalinti.
Aš kolkas mėtausi su fasadais- norėjau faneruotės su tokiu savotišku išfrezavimu, bet kadangi nerandu, kas padarytų, tai pradedu kabliuotis prie kitos idėjos - daryti lygias sienų spalvos, juolab kad randu artimo NCS kodo LMDP. Todėl labai įdomu palyginti, tik mano sienos gerokai pilkesnės.

Ir dar labai smalsu, koks aukštis viršutinių spintelių. Mano 120, tai vertikalios truputį kaip makaronai gaunasi, kai durelės apie 40 cm pločio, o horizontalios durelės kažkaip netraukia, nors sudalinimas labai tvarkingas išeitų, viena linija eitų ties šaldytuvo durelių viršum.

Parašiau į AŽ wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Louhi @ 2016 03 25, 16:01)
Parašiau į AŽ wink.gif

Gavau, ačiū labai smile.gif

Dėl viršutinių spintelių durelių pločio, tai i-nete tikrai daug pvz su plačiom, ypač pas skandinavus.
Va graži virtuvikė http://allmode.se/ar...pan-i-birkastan.
dar viena
http://inredningshja...omtebogatan-23/

Šviestuvas abejose kartojasi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Y2K: 25 kovo 2016 - 15:18
Pralinksmino:
https://youtu.be/1I-4F8-pKS4
biggrin.gif ... Ne su viskuo sutinku, bet vieną dalyką tikrai protingai mano galva sako wink.gif . Tai čia turbūt tas garsusis Antanas?... smile.gif

Dar verkiau iš juoko šitą bežiūrėdama lotuliukas.gif
https://youtu.be/1I-4F8-pKS4

Dar toliau ten visokių perliukų yra - reikia pažiūrėti, pasisemti "protingų" patarimų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 25 kovo 2016 - 17:30
Sveikos smile.gif Pastaruoju metu vis paskaitau temą, ir tiek gerų patarimų čia atrandu smile.gif

Įmetu ir aš Jūsų teismui vizualizaciją virtuvės, gal labai neišpeiksit smile.gif Gartraukis planuojamas į spintutę įmontuojamas, šalia kriauklės indaplovė , toliau - įmontuojamas šaldytuvas smile.gif P.S. Į dešinę nuo salos bus valgomojo stalas , priešais langą svetainės erdvė . Virtuvės sienos - 2,70 m ir 3,20 m, apytiksliai smile.gif Salelės man reikia, nes darbastalio mažai smile.gif

user posted image[/URL][/IMG]

user posted image[/URL][/IMG]
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2016 03 25, 17:21)
Pralinksmino:
https://youtu.be/1I-4F8-pKS4
biggrin.gif ... Ne su viskuo sutinku, bet vieną dalyką tikrai protingai mano galva sako wink.gif . Tai čia turbūt tas garsusis Antanas?... smile.gif

Dar verkiau iš juoko šitą bežiūrėdama  lotuliukas.gif
https://youtu.be/1I-4F8-pKS4

Dar toliau ten visokių perliukų yra - reikia pažiūrėti, pasisemti "protingų" patarimų  biggrin.gif

Labai labai svarbu
VIENAS PIRSTELIS biggrin.gif Jei jo neturi tai bus amba, bet tas PIRSTEEELIS thumbup.gif
Merginos- saugokite mazus pirstelius , kitaip bus amba thumbup.gif schmoll.gif
Ir dar- pas visas kaip supratau- yra perteklines virtuves g.gif Jei jau indaploves statotes blink.gif BUOZES ne kitaip Jus visas pavadinciau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pajūrys: 25 kovo 2016 - 20:31
QUOTE(pajūrys @ 2016 03 25, 21:21)
Ir dar- pas visas kaip supratau- yra perteklines virtuves  g.gif Jei jau indaploves statotes  blink.gif BUOZES  ne kitaip Jus visas pavadinciau  biggrin.gif

Bute indaplovę turėjau visus 6 metus - nuo tokio gėrio sunku atprasti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pajūrys @ 2016 03 25, 20:21)

Labai labai svarbu
VIENAS PIRSTELIS  biggrin.gif Jei jo neturi tai bus amba, bet tas PIRSTEEELIS   thumbup.gif
Merginos- saugokite mazus pirstelius , kitaip bus amba  thumbup.gif  schmoll.gif


ir as paziurejau daugiau ten tu jo filmuku. NU griuk negyvas doh.gif doh.gif As niekad pas ji baldu negaminciau.... Nu uzkliuvo, kad paminejo, jog Kaune ner baldininku, tik kreivarankiai, o va matyt Antanas jau rimtas baldininkas 4u.gif

ir isvis kam jums indaploves. jei turit perteklines vietos nugruskit kur i krasta.... nu pagalvoju jei jis taip siulo zmonems, tai nuo kriaukles visokias nesvarias dar kokias varvancias lekstes nesi i indaplove blink.gif blink.gif blink.gif Nu man rodos jis kazkoks uzstriges laike g.gif

sandrasa, man asmeniskai tai nesiziuri ta siaura spinta salia orkaites g.gif Bet gal patogu tokia turet. kaip suprantu ten butu ale cargo.
ir klausimas kaip jus ilisit i apatine kampine spintele? g.gif praktiskai gaunasi tik vienos siauros dureles, kitoj pusej ten jau nelieka visai durelems vietos. pas mane dabar kampas kazkur 20*20, tai as neisivaizduoju kaip pro siauresnes reiktu ilist i kapmine spintele g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žydriausia: 25 kovo 2016 - 20:38
QUOTE(Žydriausia @ 2016 03 25, 21:35)
sandrasa, man asmeniskai tai nesiziuri ta siaura sointa salia orkaites g.gif  Bet gal patogu tokia turet. kaip suprantu ten  butu ale cargo.
ir klausima skaip jus ilisit i apatine kampine spintele? g.gif  praktiskai gaunasi tik vienos siauros dureles, kitoj pusej ten jau nelieka visai durelems vietos. pas mane dabar kampas kazkur 20*20, tai as neisivaizduoju kaip pro siauresnes reiktu ilist i kapmine spintele g.gif

Taip, ta stora spinta bus a la cargo, ir man jos reikia smile.gif . Kampinės spintelės durys apie 40 cm pločio, prie jų bus pritvirtinta "karuselė " , kuri išvažiuos duris atidarius. Paprasta, neįmantri. Galima aišku išvis tam kampe nieko nedaryti, palikti tą erdvę neišnaudotą smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandrasa: 25 kovo 2016 - 20:43
QUOTE(Juodai @ 2016 03 25, 18:21)
Pralinksmino:
https://youtu.be/1I-4F8-pKS4
biggrin.gif ... Ne su viskuo sutinku, bet vieną dalyką tikrai protingai mano galva sako wink.gif . Tai čia turbūt tas garsusis Antanas?... smile.gif

Dar verkiau iš juoko šitą bežiūrėdama  lotuliukas.gif
https://youtu.be/1I-4F8-pKS4

Dar toliau ten visokių perliukų yra - reikia pažiūrėti, pasisemti "protingų" patarimų  biggrin.gif


Prisijuokiau ir aš smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrasa @ 2016 03 25, 20:33)
Bute indaplovę turėjau visus 6 metus - nuo tokio gėrio sunku atprasti  mirksiukas.gif

bet indaplovė atima pačią naudingiausią vietą, kur galima susidėt kruopas prieskonius ir t.t. Indaplovėse (smardalynėse lotuliukas.gif ) kaupiasi grybeliai nuo kurių galima mirti, google paskaitykit biggrin.gif prisijuokiau iš pono Antano išminties lotuliukas.gif
į temą, sandrasa, man ir nelabai žiūrisi tas cargo, gal geriau žiūrėtųsi, jei jis nesibaigtų ties orkaitės viršum, o būtų iki viršaus pvz
Atsakyti