Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 30

QUOTE(coco5 @ 2016 03 24, 12:35)
2. Jungiasi nuo vieno iš jungiklių sienoje?

Šitas, jei netoli darbastalio yra.
Atsakyti
Pas mane jungiasi po spointelem ties lepmpa 9nu pas mane ne led, o paprastos lempos palei pakabinamu krasta, tai ijungimas ant lempos)
man patogu labai, nes tis pagrindiniu darbastaliu butent ta lempa su jungtuku.

Prie bendro jungiklio man nepatinka, nes pvz vaikai tai neziures - ijungs abu jungttukus jei bus du mygtukai ant vieno ir nesuks smegenu kad isiujungia ir kas reik, ir ko nereik. ir siaip jai ant vieno remuko buna keli mygtukai, tai vis galvok, kuri ijungt. aisku ipranti kazkiem, bet is dabartine spatirties tai man labai patogu kai ne su bendru apsvietimu jungiasi g.gif
Atsakyti
Kaip braižyti įmontuojamą 177 cm šaldytuvą - jis dedamas virš 10 cm cokolio, t.y. 177+10? Ar 177, t.y. cokolis dengia kojeles?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Y2K: 24 kovo 2016 - 12:24
QUOTE(Y2K @ 2016 03 24, 13:23)
Ar 177, t.y. cokolis dengia kojeles?

Atrodo, kad ne , pažiūrėjus šitai. unsure.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 24 kovo 2016 - 12:49
QUOTE(Juodai @ 2016 03 24, 13:36)
Taip.

Nors suabejojau truputį... pasižiūrėjus šitai. unsure.gif

Ačiū, vat ir aš suabejojau. Įdomu kaip daro, kai cokolis 15 cm?
Nors, jei gerai suprantu šitą brėžinį, montuojasi virš cokolio:
https://www.ogmina.l...mont-saldytuvas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Y2K: 24 kovo 2016 - 12:48
Panašu, kad virš cokolio drinks_cheers.gif . AEG, Elektrolux ir Liebherr montavimo brėžiniai sutampa.
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2016 03 24, 12:43)
Šitas, jei netoli darbastalio yra.


Papildyta:
QUOTE(pajūrys @ 2016 03 24, 12:37)
As prie rozeciu virs darbastalio  ax.gif


Ačiū,tuomet ir mes taip paliksim
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2016 03 24, 12:10)
Taigi tas pasiektumėt langą per tą suolą - ju ne metro gylio suolas būtų. Tik klausimas, ar patogiau nuo abiejų suolų stalą pasiektumėt. Jeigu normaliai pasiekamas, tai gal tikrai su dviem suolais geriau atrodytų unsure.gif .
Tas praėjimas tarp stalo ir virtuvinio siaurokas ir kampuotas toks... Aišku, nekursuosit ten nuolatos, bet vistiek taip aštriai atrodo blush2.gif . Gal reiktų apvalinti stalą gale g.gif .



na žiūrėsim kaip čia bus. Dar nuo kainos žinoma priklauso viskas. Gal tie suolai kosmosas bus ir šeip daug niuansų. Meistui išsiųsti brėžiniai, žiūrėsim kaip įvertins pinigine išraiška
Atsakyti
QUOTE(pajūrys @ 2016 03 24, 04:59)
O as nemanau kad baltos virtuves yra mada- taip pas lietuvius gal ir taip , taip- mes ivardijam kaip mada
Uzsienyje balta tai  ne mada- o normali , klasika- eiline virtuve.Ten pasakytum, kad vau madinga- tai nesuprastu  g.gif

Pilnai sutinku su jumis drinks_cheers.gif Pragyvenau Norvegijoje 3 metus, praktiskai visos virtuves ten baltos ir ne del mados. Pas juos iprastos sviesios spalvos ir ypac virtuveje. Pati taip pat turesiu balta virtuve nesivaikydama jokiu madu arba kitaip "oi, tik ne balta, visi turi baltas, gi jau isejo is mados". Man balta niekad neiseinanti is mados, estetiska, svari spalva ir priedo maza erdve padidina smile.gif

QUOTE(B'ena @ 2016 03 24, 08:44)
Aš iš praktiškos pusės blizgią renkuosi, nes valosi lengviau  blush2.gif 

QUOTE(Ducky @ 2016 03 24, 09:46)
Aš noriu blizgios, nes dabartinė matinė ir dar su reljefu tai patikėkit siaubas kai įsigeria purvas. bet kai keisiu tai per daug sau nesuku galvos  biggrin.gif

Turiu ir as aibe praktikos su matiniais pavirsiais virtuveje doh.gif visi pirstu atspaudai kaip ant delno, jie svariai nenusivalo, mano patirtim - tik galvos skausmas.
Nuomojamam bute turejom matine balta virtuve su filingais. Kapitaliskai valydavau karta i savaite ir kasdien po truputi praeidavau nesvarumus. Padariau isvada, kad nesidaryciau nei su filingais, nei matiniu pavirsiu.
Siuo metu taip pat laikinai esam apsistoje pas draugus, kol rengiames savo buta. Virtuve taip pat matine. Jau dvi savaites gyvenam, valau kasdien pavirsius ir vistiek rezultatas toks, kad nupedziojimai matosi. Zodziu, mano patirtimi - vienas vargas doh.gif Ko nepalyginsi su blizgiu pavirsiumi - pavalai dregna ar slapia sluoste ir nesvarumu kaip nebuta smile.gif
Atsakyti
kai pradejau galvot apie vituve - galvojau tikrai nebus blizgi, bet kai jau antri metai skaitau, kad blizgia priziuret zenkliai lengviau nei matine, pradedi abejot g.gif

jau 7 metai turiu virtuve visia ne blizgai, net vos vos rifliuotu pavirsium, sviesia, bet ne visai balta ir nezinau.... arba as kokia nevaleika, bet nejauciu kazkokiu problemu del demiu ar atspaudu g.gif
Nu reikia pasveist kai uztaskai kazka, gal ir ner kad perbraukai lengvai ir nusivalke, bet as tikrai nevalau ten kasdien tu spinteliu (nebent kazkuo aptaskiau ar istepiau) ir nereik kapitaliai karta i savaite.....

Ir galvoju.... ar man nenusitepa (nors nesav kazkokie svaruoliai) ar as tiesiog nematau, nes virtuve nedidele, tai kai mazai erdves gi ner kad is visu kampu is toli sonu matytum......

tai kai ateis laikas rinkltis plokstes, busiu abejojanti - blizgia ar ne doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2016 03 24, 16:04)

jau 7 metai turiu virtuve visia ne blizgai, net vos vos rifliuotu pavirsium, sviesia, bet ne visai balta ir nezinau.... arba as kokia nevaleika, bet nejauciu kazkokiu problemu del demiu ar atspaudu g.gif
Nu reikia pasveist kai uztaskai kazka, gal ir ner kad perbraukai lengvai ir nusivalke, bet as tikrai nevalau ten kasdien tu spinteliu (nebent kazkuo aptaskiau ar istepiau) ir nereik kapitaliai karta i savaite.....



drinks_cheers.gif
Pas mane dabar labai panaši į Jūsų aprašytąją, bet nematau jokių bėdų su valymu. Kadangi horizontalus raštas tai horizontaliai brūkšteliu su šluoste ir viskas. Ir pirštų antspaudų jokių nesimato, jei jie ne murzini, aišku. Nenorėčiau blizgios schmoll.gif
Ar blizgios nereikia nublizginti pavalius su drėgna šluoste? Nelieka ruožų, kaip ant stiklo?
Atsakyti
QUOTE(rarity @ 2016 03 24, 15:30)
drinks_cheers.gif
Pas mane dabar labai panaši į Jūsų aprašytąją, bet nematau jokių bėdų su valymu. Kadangi horizontalus raštas tai horizontaliai brūkšteliu su šluoste ir viskas. Ir pirštų antspaudų jokių nesimato, jei jie ne murzini, aišku. Nenorėčiau blizgios  schmoll.gif 
Ar blizgios nereikia nublizginti pavalius su drėgna šluoste? Nelieka ruožų, kaip ant stiklo?

Cia jau kitas reikalas, kalbant apie plokste, kuri turi reljefa. Kalbejau apie visiskai lygia matine ir balta (dabar naudojames lygia matine baltos ir rudos spalvos virtuve).
Valant blizgia su vos sudrekinta ir gerai isgrezta sluoste net nereikia nusausint. Na bent taip budavo, kai naudojausi mdf blizgia pilkos spalvos virtuve. Kaip bus su baltos spalvos, paziuresim smile.gif Bet faktas, kad valosi be vargu.
Atsakyti