Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 30

QUOTE(Juodai @ 2016 03 23, 22:33)
Gerai, paėmusi uždarote, o kaip sudedat ten, sakykim puodelius, stiklines iš indaplovės? Pas mane dirbant šitą darbą labiausia tikėtina užsigauti, nes praktiškai tik tada pakabinamų spintelių durelės būna atidarytos ilgesnį laiką.
Be to, tokio pločio durelės viršuje griozdiškiau atrodo (turiu spintelę virš orkaitės ir galiu lyginti), ypač jei spintelės aukštos.



tikra tiesa drinks_cheers.gif plius jei dar vyriškis su polėkiu ar vaikas virtuvėje darbuosis - nesužiūrėsi, darbo įkarštyje, kad kas nors paliko atidarytą spintelę.

O pilno atidarymo spintelės tai nemanau, kad išeitis, nes jas galima palikti ir nepilnai atidarytas. Be to, pilno atidarymo spintelė trukdo atidaryti kitą spintelę. Jau tada pakeliamos geriau g.gif

Didelės durelės atrodo gal ir gražiai, bet kam ta rizika bereikalinga unsure.gif
Atsakyti
Na labas rytas, as kaip visad ankstyva doh.gif

O as nemanau kad baltos virtuves yra mada- taip pas lietuvius gal ir taip , taip- mes ivardijam kaip mada, nes anksciau kokios budavo tos virtuves- arba medines, arba cekisko garnituro- tokios raudonos- ale blizgios kaip dabar darosi lotuliukas.gif Kas antram bute( nu iskaitant kad indai ir pas visus identiski) O jei ne duok dieve gaudavo kokia kitoookia virtuve, tai buozes skaitesi!
Uzsienyje balta tai ne mada- o normali , klasika- eiline virtuve.Ten pasakytum, kad vau madinga- tai nesuprastu g.gif
Ir va dabar atsiradus naujom medziagom- daromes spalvotas, blizgias virtuves, bet as manau- va cia tai galima ivardint kaip mada.
Nu objektyviai paziurekim daugeli cia dedaamu virtuviu- visos saunios, patogios seimininkavimo atzvilgiu( ko ir forume siekiam- gauti patarimu), kas labiau spalvas suderina, kas maziau, taciau velgi- visos vienodai esam madingos- skiriasi tik plokstes spalva ir isplanavimai. Viena kitokia tik maciau virtuve iskritusia is visu kitu konteksto( nu kiek man rode nuotrauku)
Tad - darykites tokia virtuve kokia jums yra maloni spalvomis ir teksturomis.Darykite- tokia virtuve, kuri butu kuo daugiau patogi seimininkei ir leistu jusu finansai.Pamirskite zodis- pas visus, kas antra. Gi virtuve yra kam- jaukiam pasisedejimui bei maisto gaminimui- vat jei skaniai gaminsite ir kiti da dziaugsis jusu kulinariniais sugebejimais- tai nemanau ar ziures ir ims i galva- kiokia- blizgi, juoda ar balta virtuve drinks_cheers.gif
Atsakyti
O man vat daug kas sako,tik nblizgi,nemadinga ir tt,bet as jos noriu,man ji grazi...tik todel,ne del madingumo...
Atsakyti
Ducky-l.sugrustai-atrodo,as-taip-nedaryciau,,nesipykciau-su-vyru-kieno-praejimas'' schmoll.gif
Atsakyti
Atkeliamos viršutinės spintelės man labai patinka, bet aš kai mažo ūgio tai jų nebepasiekiu nuleisti lotuliukas.gif į šitą irgi derėtų atkreipti dėmesį prieš renkantis toki variantą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pajūrys @ 2016 03 24, 05:59)
Na labas rytas, as kaip visad ankstyva  doh.gif

O as nemanau kad baltos virtuves yra mada- taip pas lietuvius gal ir taip , taip- mes ivardijam kaip mada, nes  anksciau kokios budavo tos virtuves- arba medines, arba cekisko garnituro- tokios raudonos- ale blizgios kaip dabar darosi  lotuliukas.gif Kas antram bute( nu iskaitant kad indai ir pas visus identiski) O jei ne duok dieve gaudavo kokia kitoookia virtuve, tai buozes skaitesi!
Uzsienyje balta tai  ne mada- o normali , klasika- eiline virtuve.Ten pasakytum, kad vau madinga- tai nesuprastu  g.gif
Ir va dabar atsiradus naujom medziagom- daromes spalvotas, blizgias virtuves, bet as manau- va  cia tai galima ivardint kaip mada.
Nu objektyviai paziurekim daugeli cia dedaamu virtuviu- visos saunios, patogios seimininkavimo atzvilgiu( ko ir forume siekiam- gauti patarimu), kas labiau spalvas suderina, kas maziau, taciau velgi- visos vienodai esam madingos- skiriasi tik plokstes spalva ir isplanavimai. Viena kitokia tik maciau virtuve iskritusia is visu kitu konteksto( nu kiek man rode  nuotrauku)
Tad - darykites tokia virtuve kokia jums yra maloni spalvomis ir teksturomis.Darykite- tokia virtuve, kuri butu kuo daugiau patogi seimininkei ir leistu jusu finansai.Pamirskite zodis- pas visus, kas antra. Gi virtuve yra kam- jaukiam pasisedejimui bei maisto gaminimui- vat jei skaniai gaminsite ir kiti da dziaugsis jusu kulinariniais sugebejimais- tai nemanau ar ziures ir ims i galva- kiokia- blizgi, juoda ar balta virtuve  drinks_cheers.gif

4u.gif va va, rinkausi klasikinę virtuvę, kuri pačiai neturėtų atsibosti, bet pavyzdžiui čia tai būtent tokios virtuvės vyrauja, kaip copy-paste doh.gif

QUOTE(knopke* @ 2016 03 24, 07:39)
O man vat daug kas sako,tik nblizgi,nemadinga ir tt,bet as jos noriu,man ji grazi...tik todel,ne del madingumo...

Aš iš praktiškos pusės blizgią renkuosi, nes valosi lengviau blush2.gif

QUOTE(Degtine @ 2016 03 24, 09:27)
Atkeliamos viršutinės spintelės man labai patinka, bet aš kai mažo ūgio tai jų nebepasiekiu nuleisti  lotuliukas.gif į šitą irgi derėtų atkreipti dėmesį prieš renkantis toki variantą  ax.gif

Labai norėčiau pakeliamų durelių, tuo labiau, kad aš toks griozdas doh.gif Bet paskui vaikus dar ilgai reikėtų eiti iš paskos ir uždarinėti doh.gif
Atsakyti
Na as irgi pasisakysiu savo nuomone del simetriskumo blush2.gif

aisku, kai simetriska viskas grazu.
bet jei tektu rinktis patogumas ar simetriskumas - vienareiksmiskai patogumas.
Pas mane dabar virsus su apacia labai mazai turi simetrijos, bet man nikekad tai nekliuvo ir niekad to nemaciau, grozio nuo to nesumazejo g.gif
T^ik dabar susimastau, kad ten tos simetrijos ner.
gal del to, kad virtuve nedidele ir nera galimybiu is toli matyts virsu ir apacia ir ta nesimetrija izvelgti

gal cia aktualu didelems erdvioms virtuvems... g.gif





Atsakyti
Taip- simetriskumas erdveje labiau krenta i akis, bet didelese virtuvese jau galima sita prasme tai daryti- vietos automatiskai daugiau.O mazose erdvese- ner kur ir simetriskuma apziuret biggrin.gif Cia nugali nebe grozis , o praktiskumas mirksiukas.gif
Tiesa- sian nulekiau pas mama ir su ja kalbejau del galvos trankymo ji sake niekad nera isitrenkusi, nesupranta taip pat kaip imanoma, bet.... imanoma- pas ja virsutines spinteles pakeltos tik 45 cm, be to dureles gana siauros( 30 cm). Tai fiziskai tikrai neimanoma isitrenkt biggrin.gif Tad isvada- kuo auksciau ir placiau dureles- tuo didele rizika, kuo zemiau ir siauriau- maza g.gif Ot as cia protingai , ane lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2016 03 23, 21:43)
Kelčiau šaldytuvą į kitą pusę ir orkaitę leisčiau žemyn, po kaitlente.
Nedaryčiau atviro gartraukio, dėčiau pakabinamas.
Abiejuose pusėse dėčiau po minkštasuolį. Jūs pavaizdavot kėdę, tai man su kėde nesižiūri...



irgi variantas. nu ok jeigu šitaip? tik ar virš indaplovės ir plauktuvės reik spintelių? Kažkaip per daug jau man visko čia. o dėl suolo po kitu langu tai man jo nesinori, nes nebus priėjimo prie lango ir šeip per daug du g.gif

user posted image
user posted image
user posted image

Papildyta:
QUOTE(Lara22 @ 2016 03 24, 09:20)
Ducky-l.sugrustai-atrodo,as-taip-nedaryciau,,nesipykciau-su-vyru-kieno-praejimas'' schmoll.gif



bet Jūsų siūlytam variantui daryt su užsukimu ir barą irgi nelabai mums tinka, nes į svetainę reik paėjėt. Ir prisivaikštau per savaitgalio pietus tai per pusryčius norisi normaliai susėst o be to aš dar rankdarbiauju virtuvėj ir man reik normalaus stalo o ne baro tai vat ir ieškau kompromisinio varianto smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Degtine @ 2016 03 24, 10:27)
Atkeliamos viršutinės spintelės man labai patinka, bet aš kai mažo ūgio tai jų nebepasiekiu nuleisti  lotuliukas.gif į šitą irgi derėtų atkreipti dėmesį prieš renkantis toki variantą  ax.gif



geras, nebūčiau pagalvojus g.gif aš kaip tik prie žemesnių tai reik pagalvot dėl šito Mane kas nervindavo mb sesės virtuvėj kai atsidaro pakelia visas spinteles ir šviečia viskas kas ten sudėta. O maniškis kai stalčių pastoviai neuždarinėja tai tų tikrai neuždarys po savęs biggrin.gif Šiuo metu turiu vertikalias 40cm tai nesitranko galva, nes jas tiesiog užsidarau pasiėmusi daiktą. Nors kas ten žino kaip būtų su plačiom.

Aš noriu blizgios, nes dabartinė matinė ir dar su reljefu tai patikėkit siaubas kai įsigeria purvas. bet kai keisiu tai per daug sau nesuku galvos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ducky @ 2016 03 24, 11:46)
o dėl suolo po kitu langu tai man jo nesinori, nes nebus priėjimo prie lango ir šeip per daug du  g.gif

Taigi tas pasiektumėt langą per tą suolą - ju ne metro gylio suolas būtų. Tik klausimas, ar patogiau nuo abiejų suolų stalą pasiektumėt. Jeigu normaliai pasiekamas, tai gal tikrai su dviem suolais geriau atrodytų unsure.gif .
Tas praėjimas tarp stalo ir virtuvinio siaurokas ir kampuotas toks... Aišku, nekursuosit ten nuolatos, bet vistiek taip aštriai atrodo blush2.gif . Gal reiktų apvalinti stalą gale g.gif .
Atsakyti
Merginos, kaip patogiau daryti apšvietimo po viršutinėmis spintelėmis jungiklį:
1. mygtukas po apačia spintelės
2. Jungiasi nuo vieno iš jungiklių sienoje?
Atsakyti
As prie rozeciu virs darbastalio ax.gif
Atsakyti