Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 30

QUOTE(Degtine @ 2016 03 23, 16:36)
tikrai galiu drąsiai paprieštaraut dėl to, kad vertikalios 60 cm viršutinės spintelės nepatogios, specialiai čiupinėjau ir žiūrinėjau, netrukdo atsidarymas nei kiek, o vaizdas daug geresnis kai galima islaikyti proporcijas tarp viršutinių ir apatinių spintelių  ax.gif

Na na... Pasidarykit, pašeimininkaukit tokioj virtuvėje, paskui parašykit biggrin.gif . Mano spintelių atsidarančių į šonus durelės yra ~42-43cm (o gal tik 40...) ir tai galima galva į kampą atsitrenkt, o ką jau kalbėti apie 60cm...
Realiai, ypač jei virtuvė nedidelė, tų sutampančių/nesutagmpančių linijų net nematysit, nes nebus kur atsitraukt, kad apžvelgt visą vaizdą (nepamenu, kokia pas Jus virtuvė blush2.gif ...)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 23 kovo 2016 - 16:05
Na va kažkaip taip pasidėliojau tik virš šaltytuvo dar spintelė turi būti ir šalia spintelės iki lubų, tik nebuvo tokių pavyzdyje g.gif gal labai jau užgrūstai atrodo g.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ducky @ 2016 03 23, 17:22)
Na va kažkaip taip pasidėliojau tik virš šaltytuvo dar spintelė turi būti ir šalia spintelės iki lubų, tik nebuvo tokių pavyzdyje g.gif  gal labai jau užgrūstai atrodo  g.gif


as gal daryciau didesni darbastali prie kriaukles, nei prie kaitlentes. man salia kriaukles patogiau maisyt tesla, skusti, plauti, pjaustyti darzoves, o prie kaitlentes jau eiti su paruostais apdorojimui produktais.
bet tada apsisunkina priejimas prie lango, jei po langu daryt suoliuka g.gif
Atsakyti
Mano 3 virsutiniu spinteliu plotis bus apie 46 cm.As manau jau pakankamai dideles/placios ir galvos atzvilgiu tai nera teisinga.Ir tikrai kas gali darykit i virsu atidaromas.
Bet sitoj vietoj galiu pasakytpas mane nugalejo dizainas ir grozis , nes i virsu atidaromos butu niekaip prie stiliaus, tik kad mano galvos sveikumo pliusas. Bet vel sedejau ir viska deliojau mintyse- kodel as taip trankiausi ir kada trankiausi galva- tai isvada buvo, del to- kad visi praktiskai daznai naudojami daiktai- virsuje buvo- tiek kavos, tiek pagrinde naudojami- prieskoniai.
Isvada nugalejo grozisi, nes:
1. Visi tie daiktai leme mano galvos trankimasi bus apacioje -stalciuose, tai tikimybe dauzyt galva jau sumazeja
2. Puodelius laikysiu virsuje- bet jau kazkaip iprotis- pasiimi ir uzdarai( o gal net apacioj susidesiu)
3.Nu o jei vyras pamirses kada susitrenks galva- jam jau nieko nebepakenks biggrin.gif As apie save pagalvosiu geriau tongue.gif
Atsakyti
Labas, jungiuosi mergaitės į jūsų būrį, pradedu ir aš skaitinėti temutes, rinktis informaciją, tik mano projektas bus kiek kitos, t.y. virtuvės atnaujinimas, liks senosios spintelės, perdažysiu fasadus, keisiu stalviršį, na toks tarpinis variantas iki svajonių virtuvės, tiesiog nesutelpu su rakandais ir šiaip nepatogus išplanavimas, bet kelionės vis kažkaip suvalgo virtuvės biudžetą wink.gif
Papildyta:
Pajūrys, skaičiau jūsų argumentus dėl kaitlentės stūmimo į kampą, jei kitaip niekaip neišeina kas belieka, bet teko naudotis tokiu variantu, man buvo nepatogu. Seku jūsų projektėlį nes išplanavimas kažkiek panašus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ostė: 23 kovo 2016 - 17:14
QUOTE(Juodai @ 2016 03 23, 17:00)
Na na... Pasidarykit, pašeimininkaukit tokioj virtuvėje, paskui parašykit  biggrin.gif . Mano spintelių atsidarančių į šonus durelės yra ~42-43cm (o gal tik 40...) ir tai galima galva į kampą atsitrenkt, o ką jau kalbėti apie 60cm...
Realiai, ypač jei virtuvė nedidelė, tų sutampančių/nesutagmpančių linijų net nematysit, nes nebus kur atsitraukt, kad apžvelgt visą vaizdą (nepamenu, kokia pas Jus virtuvė blush2.gif ...)


aš nesuprantu ką jūs ten tose virtuvėse tokio darot, kad galvas daužyt į spinteles lotuliukas.gif aš įpratus pasiimti ko reikia ir uždaryti spinetę, gi nepalieki niekada atidarų durelių jei jau nebereikia ax.gif o tikrai čia prisiskaičius ir draugų klausiau ir pati darinėjau, čiupinėjau ir sukausi virtuvėje būtent su 60 cm spintelėm, nei karto neužkliuvau ir net nepastebėjau skirtumo, bet čia matyt eilinį kartą įpročių reikalas daug duoda lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ducky @ 2016 03 23, 17:22)
Na va kažkaip taip pasidėliojau tik virš šaltytuvo dar spintelė turi būti ir šalia spintelės iki lubų, tik nebuvo tokių pavyzdyje g.gif  gal labai jau užgrūstai atrodo  g.gif

user posted image
user posted image
user posted image

Kelčiau šaldytuvą į kitą pusę ir orkaitę leisčiau žemyn, po kaitlente.
Nedaryčiau atviro gartraukio, dėčiau pakabinamas.
Abiejuose pusėse dėčiau po minkštasuolį. Jūs pavaizdavot kėdę, tai man su kėde nesižiūri...
Atsakyti
QUOTE(Degtine @ 2016 03 23, 21:39)
aš nesuprantu ką jūs ten tose virtuvėse tokio darot, kad galvas daužyt į spinteles  lotuliukas.gif  aš įpratus pasiimti ko reikia ir uždaryti spinetę, gi nepalieki niekada atidarų durelių jei jau nebereikia  ax.gif  o tikrai čia prisiskaičius ir draugų klausiau ir pati darinėjau, čiupinėjau ir sukausi virtuvėje būtent su 60 cm spintelėm, nei karto neužkliuvau ir net nepastebėjau skirtumo, bet čia matyt eilinį kartą įpročių reikalas daug duoda  lotuliukas.gif

Na, dar daug priklauso nuo to, ką tose pakabinamose spintelėse žmonės laiko. Jei ten nėra pagrindinių produktų, indų reikalingų gaminant valgį, kai ir vyksta smarkiausias judėjimas, tai problema mažesnė. Tačiau, tikimybė visgi išlieka ir gana didelė, kad anksčiau ar vėliau labai skaudžiai uzsigausit galvą. Kam tokią tikimybę palikti? Vardan vienodų linijų viršuje ir apačioje, į kurias vargu ar kreipsit kada dėmesį... Pas draugus pasižiūrėti yra viena, o pagyventi ir pajausti - visai kas kita. Puiku, kad Jūs įpratus iškart uždaryti, o ar Jūsų šeimos nariai taip pat?
Atsakyti
QUOTE(Degtine @ 2016 03 23, 22:39)
aš nesuprantu ką jūs ten tose virtuvėse tokio darot, kad galvas daužyt į spinteles  lotuliukas.gif  aš įpratus pasiimti ko reikia ir uždaryti spinetę, gi nepalieki niekada atidarų durelių jei jau nebereikia  ax.gif  o tikrai čia prisiskaičius ir draugų klausiau ir pati darinėjau, čiupinėjau ir sukausi virtuvėje būtent su 60 cm spintelėm, nei karto neužkliuvau ir net nepastebėjau skirtumo, bet čia matyt eilinį kartą įpročių reikalas daug duoda  lotuliukas.gif


Aš jums pritariu drinks_cheers.gif tiesą sakant, nežinau kokio pločio mano dabartinės virtuvės spintelių durelės, bet tai net neaktualu, nes visada dureles uždarau kažką paėmusi. Virtuvė kol kas labai maža ir niekada nesu susitrenkusi galvos į dureles, todėl net keista skaityt tokias nuomones smile.gif matyt, tikrai visų įpročiai - labai skirtingi.
Atsakyti
O as esu trinktelejusi biggrin.gif Ir ne karta , vadinasi lebeda esu lotuliukas.gif Ne jei is tikro- buna dienu kaip tycia, bet va darysiu vistiek tokias doh.gif Gal sutrenkimas man pades g.gif Nes esu trenkta, gal atsistatysiu blink.gif
As jau minejau- kad viskas priklauso nuo to kas virsuje bus-jei epizodiniai daiktai, tai ner problemu, jei daiktai naudojami nuolat- traumos galimybe didele, be to atidarytos spinteles durys maisosi.Dar yra galimybe daryti placiai ir pilnai atidarimos dureles, cia butu iseitis, tik nesidomejau dar lankstais
Atsakyti
QUOTE(Zirzille @ 2016 03 23, 22:06)
Aš jums pritariu  drinks_cheers.gif  tiesą sakant, nežinau kokio pločio mano dabartinės virtuvės spintelių durelės, bet tai net neaktualu, nes visada dureles uždarau kažką paėmusi. Virtuvė kol kas labai maža ir niekada nesu susitrenkusi galvos į dureles, todėl net keista skaityt tokias nuomones smile.gif matyt, tikrai visų įpročiai - labai skirtingi.

Gerai, paėmusi uždarote, o kaip sudedat ten, sakykim puodelius, stiklines iš indaplovės? Pas mane dirbant šitą darbą labiausia tikėtina užsigauti, nes praktiškai tik tada pakabinamų spintelių durelės būna atidarytos ilgesnį laiką.
Be to, tokio pločio durelės viršuje griozdiškiau atrodo (turiu spintelę virš orkaitės ir galiu lyginti), ypač jei spintelės aukštos.
Papildyta:
QUOTE(pajūrys @ 2016 03 23, 22:26)
Dar yra galimybe daryti placiai ir pilnai atidarimos dureles, cia butu iseitis, tik nesidomejau dar lankstais

Tikrai yra bigsmile.gif . Pamiršus buvau... Prarandu kvakvalifikaciją... biggrin.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 23 kovo 2016 - 21:35
QUOTE(Juodai @ 2016 03 23, 21:05)
Na, dar daug priklauso nuo to, ką tose pakabinamose spintelėse žmonės laiko. Jei ten nėra pagrindinių produktų, indų reikalingų gaminant valgį, kai ir vyksta smarkiausias judėjimas, tai problema mažesnė. Tačiau, tikimybė visgi išlieka ir gana didelė, kad anksčiau ar vėliau labai skaudžiai uzsigausit galvą. Kam tokią tikimybę palikti? Vardan vienodų linijų viršuje ir apačioje, į kurias vargu ar kreipsit kada dėmesį... Pas draugus pasižiūrėti yra viena, o pagyventi ir pajausti - visai kas kita. Puiku, kad Jūs įpratus iškart uždaryti, o ar Jūsų šeimos nariai taip pat?

Pas mane durelės 40 cm, bet galvą pasimasažuoju bent kartą per mėnesį, nes virš indaplovės spintelėje laikau dubenėlius ir stklines na ir dar gyvą velnią visko biggrin.gif
aš jau porą dienų gilioj virtuvės planavimo depresijoj. Specialiai nesekiau baldų madų ir tt, rinkausi tik kas man patinka, na ir palandžiojau po lietuvių gamintojų puslapius sad.gif tikriausiai daugiau nei 2/3 baltai juodos virtuvės sad.gif
Atsakyti